Strona główna Polish Szkicownik

Oktoberfest 2018 - Nadchodzące zmiany!

YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
edytowano 07.09.2018 w Szkicownik

Dzień dobry Farmerzy!

Wielu z Was pokochało nasze wydarzenie Oktoberfest z tamtego roku, dlatego mamy dla Was świetne informacje! W tym roku wydarzenie zostanie uruchomione ponownie, abyśmy mogli wspólnie celebrować największy, niemiecki festiwal - w BigFarmowym stylu!

W tym roku wydarzenie pojawi się ze zmianami opartymi o wasze prośby z tamtego roku. 
Podobnie jak w przypadku wszystkich elementów tej sekcji na forum, niektóre rzeczy mogą się nieco różnić w momencie, w którym wydarzenie zostanie zaimplementowane do gry, ale oto krótki przegląd, jakie zmiany mogą zostać wprowadzone:
  • Nigdy więcej produktów z farmy cukrowej! I nigdy więcej śledzi z głębokich połowów! Produkty z głębokich mórz zostaną zamienione na ryby od Olega, a produkty z farmy cukrowej - na ekskluzywne nasiona stworzone specjalnie na to wydarzenie! 
  • Każde stanowisko na Jarmarku Oktoberfest będzie tym razem zawierało jedynie jedną produkcję, aby łatwiej odnaleźć to czego potrzebujecie. 
  • Od teraz będziecie mogli zbierać Monety Króla Ludwika - dzięki którym ulepszycie stanowiska na jarmarku, aby zyskać z produkcji jeszcze więcej!  
  • Wprowadziliśmy kilka zmian w oknach dialogowych, aby niezbędne informacje były bardziej widoczne i łatwiejsze do zrozumienia. 
Oktoberfest i nowe zmiany nadejdą już wkrótce, do tego czasu zadbajcie o zwiększenie szczęścia wioski by być dobrze przygotowanym na to wydarzenie! Do zobaczenia Wam wszystkim w wiejskiej sali Oktoberfest!


Uwaga: Bardzo prosimy nie otwierać dyskusji do tego ogłoszenia. Już w poniedziałek pojawi się nowa sekcja na forum do którego to ogłoszenie zostanie przeniesione. Będziecie mieli okazje tam skomentować nadchodzące zmiany w tym wydarzeniu.

Wasz Zespół Big Farm


Post edited by Yalenka on

Komentarz

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 07.09.2018

    A ja nie wytrzymam do poniedziałku ;) i napisze tutaj...normalne mam szoka ;) po przeczytaniu OO...[nigdy więcej produktów z farmy cukrowej] rewelka...bo właśnie owa farma przesłodziła nam piwo tak...że stało się nie do wypicia...już się cieszę... :D

    A zapytam jeszcze o swojego bzika ;) czyli dekorki...teraz do piwa...powtórka z zeszłego roku czy będzie coś nowego ?

    {proszę uprzejmie ewentualnie przenieść mój post Yalenko, gdybyś uznała, że jest taka potrzeba, do nowego wątku}

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    A ja nie wytrzymam do poniedziałku ;) i napisze tutaj...normalne mam szoka ;) po przeczytaniu OO...[nigdy więcej produktów z farmy cukrowej] rewelka...bo właśnie owa farma przesłodziła nam piwo tak...że stało się nie do wypicia...już się cieszę... :D

    A zapytam jeszcze o swojego bzika ;) czyli dekorki...teraz do piwa...powtórka z zeszłego roku czy będzie coś nowego ?

    {proszę uprzejmie ewentualnie przenieść mój post Yalenko, gdybyś uznała, że jest taka potrzeba, do nowego wątku}

    Witam

    Ponieważ mamy małe opóźnienie jeżeli chodzi o nową sekcję forum ;) odpowiem Ci tutaj :)
    Tak będziemy mieć nowe dekoracje na Oktoberfest ;) Oczywiście więcej informacji na ten temat pojawi się bliżej samego wydarzenia ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Kamil63 (PL1)Kamil63 (PL1) PL1 Posty: 39
    Same pozytywne zmiany, nie mogę się doczekać :)
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 11.09.2018
    Wyjdzie jak zawsze w "praniu"  ;) Oby choć część z tego się sprawdziła ;)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 11.09.2018
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Wyjdzie w "praniu" a czy wiadomo kiedy event startuję ?
    Czy aby na pewno zapoznałeś się z regulaminem tego działu forum? Warto przeczytać raz jeszcze ;)
    Następny raz komentarz zostanie usunięty.

    P.S. Punkt trzeci ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
Sign In to comment.