Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Szkoła Shinkei-Suijaku

Po dzisiejszej aktualizacji wyzerowała się moja pozycja w Szkole Shinkei-Suijaku. Przelogowanie i czyszczenie ciasteczek nie pomogło. Co mogę zrobić aby odzyskać swoją pozycję w szkole i otrzymać należne nagrody?

Komentarz

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Tella (PL1) powiedział(a):
    Po dzisiejszej aktualizacji wyzerowała się moja pozycja w Szkole Shinkei-Suijaku. Przelogowanie i czyszczenie ciasteczek nie pomogło. Co mogę zrobić aby odzyskać swoją pozycję w szkole i otrzymać należne nagrody?
    Witam

    Zgłosiłam ten fakt do Zespołu gry. Najprawdopodobniej będzie odszkodowanie dla graczy,ale tylko dla tych którzy zakupili Fuku.
    Niestety nie można przywrócić pozycji w rankingu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Tadeusz22 (PL1)Tadeusz22 (PL1) PL1 Posty: 17
    edytowano 04.09.2018
    Fuko Tsuho -To znaczy ze daremnie wydałem 800 monet.Graczy którzy nie kupili monet ma się w ...........

    Edit/ Forum zobowiązuję. Proszę się powstrzymać od zbędnych emocji. To nie pomoże. To co zbyteczne w Twojej wypowiedzi  wykropkowałam.
    Yalenka
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Tella (PL1) powiedział(a):
    Po dzisiejszej aktualizacji wyzerowała się moja pozycja w Szkole Shinkei-Suijaku. Przelogowanie i czyszczenie ciasteczek nie pomogło. Co mogę zrobić aby odzyskać swoją pozycję w szkole i otrzymać należne nagrody?
    Witam

    Zgłosiłam ten fakt do Zespołu gry. Najprawdopodobniej będzie odszkodowanie dla graczy,ale tylko dla tych którzy zakupili Fuku.
    Niestety nie można przywrócić pozycji w rankingu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    To poproszę o zwrot zmarnowanych monet Fuku w ilości 88 sztuk,
    Pozdrawiam
    Tella
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Tella (PL1) powiedział(a):
    Tella (PL1) powiedział(a):
    Po dzisiejszej aktualizacji wyzerowała się moja pozycja w Szkole Shinkei-Suijaku. Przelogowanie i czyszczenie ciasteczek nie pomogło. Co mogę zrobić aby odzyskać swoją pozycję w szkole i otrzymać należne nagrody?
    Witam

    Zgłosiłam ten fakt do Zespołu gry. Najprawdopodobniej będzie odszkodowanie dla graczy,ale tylko dla tych którzy zakupili Fuku.
    Niestety nie można przywrócić pozycji w rankingu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    To poproszę o zwrot zmarnowanych monet Fuku w ilości 88 sztuk,
    Pozdrawiam
    Tella
    A ja poproszę o zwrot 154 zużytych żetonów Fuku. Kupowałam w jednej z poprzednich edycji. Dlaczego gracze, którzy kupili wcześniej mają być poszkodowani? To nie jest pierwsza szkółka, w której moja pozycja została wyzerowana... Skoro Zespół wiedział, kto w jarmarku dostał za dużo, chyba wie, jaką pozycję mieliśmy w szkółce przed aktualizacją...
    Na zrzucie ekranu, który dołączam, widać ukończone kursy, zaznaczyłam je. 

  • Adamcom (PL1)Adamcom (PL1) PL1 Posty: 29
    super pomysł, teraz nie kupiłeś to straciłeś , Mi tez znikły punkty , gdzie sprawiedliwa gra. Wszystko można odczytać na zapasowych serwerach , przecież gra robi archiwizacje , Tylko chcieć.
    Pozdrawiam uczciwy gracz.

  • Adamcom (PL1)Adamcom (PL1) PL1 Posty: 29
    Za błędy w życiu czy grze płaci ten kto je popełnia a nie poszkodowany, Tak jest w sądzie , tak jest uczciwie , tak jest jak się szanuje innych.
  • Tadeusz22 (PL1)Tadeusz22 (PL1) PL1 Posty: 17
  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    mnie dopadło to samo straciłam 1000 żetonów które zakupiłam,miałam o 5.00 rano 1 pozycje ponad 140 tys pkt ponadto za samo podwajanie wyniku straciłam ponad60 tys złotka.....czekam na konkretną rekompensate
    a tak wygląda to teraz po aktualce i wejściu do gry
    https://zapodaj.net/45de2fc4e6a1e.png.html
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    gandalf66 (PL1) powiedział(a):
    mnie dopadło to samo straciłam 1000 żetonów które zakupiłam,miałam o 5.00 rano 1 pozycje ponad 140 tys pkt ponadto za samo podwajanie wyniku straciłam ponad60 tys złotka.....czekam na konkretną rekompensate
    a tak wygląda to teraz po aktualce i wejściu do gry
    https://zapodaj.net/45de2fc4e6a1e.png.html
    Witam

    Rekompensaty za ranking szkółki wyglądają zawsze tak samo, nie sadzę by coś się zmieniło.
    Gracze otrzymują zwrot zakupionych żetonów. Nic ponadto.
    Jak na razie Zespół został powiadomiony o zaistniałej sytuacji i odbyły się wstępne rozmowy na temat rekompensaty o którą prosiłam dla polskich graczy, ale jeszcze nie znamy ostatecznej decyzji w tej sprawie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Serdecznie współczuję tym ,którzy wydali pieniądze na żetony i mają figę (wiem że to niewiele dla Was znaczy, bo co po współczuciu).
    Tacy giganci intelektu pracują w GGS , a prostej rzeczy nie potrafią wprowadzić:
    AKTUALIZACJE ROBI SIĘ MIĘDZY EVENTAMI!
    Wtedy byłby czas na ich porządne zrobienie, chyba ze takie działania sa celowe a to już zupełnie inna para kaloszy... Nie spodziewałbym się jakichkolwiek szalonych rekompensat, przecież tendencja jest odwrotna. Nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi?

    balans aktualizacji

  • miałam zdobyte bardzo dużo pkt i szanse na wysoką lokatę w rankingu, co wiąże się z konkretnymi nagrodami. Byłam w scisłej czołówce(6miejsce), a teraz okazuje się że straciłam lokatę w rankingu, użyte żetony i złoto za które podwoiłam wynik. Dodatkowo nie załapię się na rekompensatę bo nie dokonując zakupu żetonów jestem zaliczona gorszego sortu.WSTYD I HAŃBA!! 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dzień dobry :)

    Mam dla Was bardzo dobre wieści w sprawie rekompensaty :)
    Zostanie ona udzielona dzisiaj i wszyscy gracze otrzymają zwrot swoich Fuku,czyli  każdy odzyska żetony niezależnie od tego czy je zakupił czy nie ;)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka
  • Dobrze, a kiedy zostanie nam zwrócone złoto wydane na podwajanie wyniku, z którego nic nie mamy?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    ungabunga (PL1) powiedział(a):
    Dobrze, a kiedy zostanie nam zwrócone złoto wydane na podwajanie wyniku, z którego nic nie mamy?
    Witam

    Jedyną rekompensatę jaką otrzymali gracze był zwrot żetonów Fuku. Innej nie będzie.


    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • A czy zostały podane powody tej decyzji? Strasznie wybiórczo tutaj odpisujecie, a to jednak oszustwo, zabierać komuś realne pieniądze i nie wywiązać się z jakby nie patrzeć swojej pracy. Nieotrzymanie zakupionego produktu przez błąd sprzedającego to już ogromne przegięcie. Czy można to gdzieś zgłosić?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    ungabunga (PL1) powiedział(a):
    A czy zostały podane powody tej decyzji? Strasznie wybiórczo tutaj odpisujecie, a to jednak oszustwo, zabierać komuś realne pieniądze i nie wywiązać się z jakby nie patrzeć swojej pracy. Nieotrzymanie zakupionego produktu przez błąd sprzedającego to już ogromne przegięcie. Czy można to gdzieś zgłosić?
    Witam

    Jeśli oczekujesz indywidualnej rekompensaty to takie są rozpatrywane za pośrednictwem supportu gry, zespół zajmuje się jedynie rekompensatą ogólną. Więc napisz do supportu gry, opisz dokładnie swój problem, pracownicy supportu z całą pewnością udzielą Ci fachowej pomocy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik