Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

15.08.2018 | Witajcie na Wioskowym Jarmarku!

1415

Komentarz

  • ok, dzięki, wiadomo że nic nie wiadomo...

    a co do wzmocnień poprzednie wyzwanie już sie zakończyło ale w obecnym mamy to samo, swinie i brukiew a wzmocnienia na pola i stajnie nieaktywne...
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam ponownie

    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    ok, dzięki, wiadomo że nic nie wiadomo...

    a co do wzmocnień poprzednie wyzwanie już sie zakończyło ale w obecnym mamy to samo, swinie i brukiew a wzmocnienia na pola i stajnie nieaktywne...

    Zgłosiłam.

    ~Yalenka
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam ponownie slavo75

    No cóż, z tego co mi tu mówią możesz kupić jeden rodzaj boostera tylko raz na wyzwanie, to może być powód dlaczego macie te wzmocnienia na szaro. Ponoć nie jest to błąd.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • A kiedy poprawia płynność gry? Bo w tej chwili jest masakra :-(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Szymon S (PL1) powiedział(a):
    A kiedy poprawia płynność gry? Bo w tej chwili jest masakra :-(
    Witam

    Jak tylko otrzymamy jakieś wiadomości w tej sprawie, zamieścimy je dla Was w nowinkach.

    Obecnie polecam skorzystać z TEGO.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Torian (PL1)Torian (PL1) PL1 Posty: 86
    Nie znalazłem tej informacji. Wyzwania podczas Jarmarku może rzucać tylko kierownictwo, czy każdy członek sojuszu?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Torian (PL1) powiedział(a):
    Nie znalazłem tej informacji. Wyzwania podczas Jarmarku może rzucać tylko kierownictwo, czy każdy członek sojuszu?
    Witam

    Zachęcam do obejrzenia filmiku, który udostępniliśmy TUTAJ .
    Po 10 minutach od poprzedniego wyzwania rzucić wyzwanie może każdy członek sojuszu,
    ale jeśli jest to wcześniej niż 10 minut, tylko szef i  kierownicy. Jest to dość dobrze przedstawione w filmie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    witam  mam pytanie 
    wczoraj  gracz z sojuszu  robiac wyzwania dotarl do 18-tej nagrody indywidualnej 
    dzis wlanczajac gre zaczyna od zera z nagrodami indywidualnymi  dochodzi do 13-tej nagrody i co ma zalozona kludke na nagrody indywidualne co to znaczy moze ktos to wytlumaczyc 
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Mam dwa pytanie 

    1. Czy te wzmocnienia co wypracowujemy sobie na następne wyzwanie i ono trwa np 10 godzin to znaczy że będzie ono działało na 20 wyzwań po 30 minut czy tylko na jedno 30 minutowe ? 

    2. O co chodzi z tymi gwiazdkami co się zaznacza w filtrach ?? czy jak zaznaczy się jedną gwiazdkę to sojusz który nam rzuca wyzwanie zbiera tylko produkty z głównej ?? 
  • witam - po zmianach coś się dzieje z łodziami i pontonem w zatoce !!! zwykle łowienie odbywało się w normalnym tempie a teraz jakieś różne  kolory żyłki i różne tempa łowienia !!!! normalnie nic nie idzie złowić bo brakuje czasu żeby wyciągnąć sztukę !!! co jest grane ??? czy to normalne po aktualizacjach ??? czy ktoś ma to samo , czy tylko u mnie szwankuje ??? proszę o info bo mi już ryb brakuje a nic nie mogę złowić , marnuję tylko sprzęt i zrywam żyłki a ryby się śmieją ....................
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Mam dwa pytanie 

    1. Czy te wzmocnienia co wypracowujemy sobie na następne wyzwanie i ono trwa np 10 godzin to znaczy że będzie ono działało na 20 wyzwań po 30 minut czy tylko na jedno 30 minutowe ? 

    2. O co chodzi z tymi gwiazdkami co się zaznacza w filtrach ?? czy jak zaznaczy się jedną gwiazdkę to sojusz który nam rzuca wyzwanie zbiera tylko produkty z głównej ?? 
    Witam,
    Proszę zapoznać się z filmikiem przygotowanym przez Zespół. Tam wszystkie najważniejsze funkcje są wytłumaczone. 

    bogda_62 (PL1) powiedział(a):
    witam - po zmianach coś się dzieje z łodziami i pontonem w zatoce !!! zwykle łowienie odbywało się w normalnym tempie a teraz jakieś różne  kolory żyłki i różne tempa łowienia !!!! normalnie nic nie idzie złowić bo brakuje czasu żeby wyciągnąć sztukę !!! co jest grane ??? czy to normalne po aktualizacjach ??? czy ktoś ma to samo , czy tylko u mnie szwankuje ??? proszę o info bo mi już ryb brakuje a nic nie mogę złowić , marnuję tylko sprzęt i zrywam żyłki a ryby się śmieją ....................
    Witam,
    Póki co nikt nie zgłaszał podobnej sytuacji, u mnie łowienie wygląda w porządku.
    Jeśli problem się nie naprawi sam, najlepiej byłoby napisać do działu wsparcia i opisać sytuację. 

    FarmerEdi (PL1) powiedział(a):
    witam  mam pytanie 
    wczoraj  gracz z sojuszu  robiac wyzwania dotarl do 18-tej nagrody indywidualnej 
    dzis wlanczajac gre zaczyna od zera z nagrodami indywidualnymi  dochodzi do 13-tej nagrody i co ma zalozona kludke na nagrody indywidualne co to znaczy moze ktos to wytlumaczyc 
    Witam,
    Prosiłbym o zrzut ekranu. 


    Dobrej nocy,
    Jiper
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 18.08.2018
    Yalenka powiedział(a):
    Witam ponownie slavo75

    No cóż, z tego co mi tu mówią możesz kupić jeden rodzaj boostera tylko raz na wyzwanie, to może być powód dlaczego macie te wzmocnienia na szaro. Ponoć nie jest to błąd.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Droga Yalenko

    Problem w tym że ja jeszcze nie odpaliłem w czasie tego jarmarku ani razu wzmocnienia, bo nie płacę za niesprawdzony produkt.

    A mimo to na 2 wyzwaniach nie miałem możliwości ich wykupienia, co doskonale widać na wcześniej wrzuconym printscreenie, więc przykro mi, jednak błąd, no chyba że teraz wzmocnienia są dostępne tylko dla wybranych :D  

    Mało tego, zdarzyła się  wczoraj 2 razy sytuacja że gracze z mojego soju wykupili sobie wzmocnienia indywidualne a zamiast tego włączyły się sojuszowe i nie było to spowodowane bynajmniej pomyleniem zakładek...

    Natomiast jedno dzisiaj nawet samo nam się wyłączyło...

    I żeby nie być gołosłownym, kolejne wyzwanie, kapusta i buraczki, a ja nic nie włączałem wcześniej...


    Pozdrawiam 
    slavo75
    Post edited by MrocznyŻniwiarz (PL1) on
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    Jiper powiedział(a):
    bogda_62 (PL1) powiedział(a):
    witam - po zmianach coś się dzieje z łodziami i pontonem w zatoce !!! zwykle łowienie odbywało się w normalnym tempie a teraz jakieś różne  kolory żyłki i różne tempa łowienia !!!! normalnie nic nie idzie złowić bo brakuje czasu żeby wyciągnąć sztukę !!! co jest grane ??? czy to normalne po aktualizacjach ??? czy ktoś ma to samo , czy tylko u mnie szwankuje ??? proszę o info bo mi już ryb brakuje a nic nie mogę złowić , marnuję tylko sprzęt i zrywam żyłki a ryby się śmieją ....................
    Witam,
    Póki co nikt nie zgłaszał podobnej sytuacji, u mnie łowienie wygląda w porządku.
    Jeśli problem się nie naprawi sam, najlepiej byłoby napisać do działu wsparcia i opisać sytuację. 



    Dobrej nocy,
    Jiper
    eee... Jiper jesteś pewien, że nikt nic nie zgłaszał...??? skoro 16.08 Yalenka w nowinkach pisze:

    Witajcie Farmerzy!
    Po wczorajszej aktualizacji odnotowaliśmy kilka błędów, które  jak wiemy są bardzo kłopotliwe. Oto lista błędów, o których wiemy:
    -Błąd produkcji w młynie : gdy produkcja przekroczy ilość pojemności magazynu, wszystkie produkowane produkty nie są zaliczane.
    -Mini gra wędkarska Olega : Gdy wskaźnik napięcia żyłki osiągnie czerwony obszar, mechanizm staje się wrażliwy na kliknięcia i żyłka może natychmiast pęknąć. 
    (...)
    W imieniu Zespołu Big Farm oraz własnym pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka

    no to chyba jednak ktoś coś zgłaszał ;) a przynajmniej o tym "wiecie" :D
  • Torian (PL1)Torian (PL1) PL1 Posty: 86
    Pytanie do graczy wyszukujących wyzwanie:
    Czy komuś udało się znaleźć długie wyzwanie (te trwające w granicach 10 - 14 godzin) ale z jedną gwiazdką, ewentualnie z dwiema gwiazdkami?
    Wczoraj szukałem takiego wyzwania ręcznie i za pomocą filtra, żeby zablokować na noc możliwość uruchomienia zadania z Jarmarku, ale były tylko długie z trzema gwiazdkami, w których ilości są nierealne do zebrania. Czy jesteśmy skazani tylko na te długie nierealne do zrobienia?
  • Pierwsza sprawa, dlaczego posty są od końca a nie od początku? najnowsze powinny być na początku - celowa zagrywka. Ten cały Jarmark to pomyłka, co za jełop to wymyślił. Zastanówcie się czy to gra dla dzieci, czy osób dorosłych. I dlaczego nie wystawiacie rachunku po zakupie złota? z innych gier dostaje rachunek. Może zamiast pisać na forum czas wybrać się do skarbówki, może wtedy zaczniecie Nas graczy traktować po ludzku. Każdy kto kupił złoto powinien wystąpić o zwrot pieniędzy, gra się wiesza, nie da się grać. Skoro płace to wymagam.
    Nawet nie stać Was na przeprosiny, że kolejny raz spapraliście sprawę.   
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    edytowano 18.08.2018
    Niestety gra strasznie muli, nic nie dały te Wasze poprawki.... 
    I co z trenerem koni, będzie się pojawiał co kilka godzin na chwilę czy jak?
    Ps. czyszczenie przeglądarki nic nie daje, gra dotychczas chodziła w miarę dobrze więc proszę nie pisać, że to wina przeglądarki lub mojego kompa
  • dzień dobry, skupiliście się na tłumaczeniach wzmocnień, a może ktoś wytłumaczy jak to w ogóle działa?
    Jeżeli jest wyświetlana po prawej stronie informacja o aktywnym wyzwaniu, to ona dotyczy kogo? mnie, mojego sojuszu, czy tylko sojuszu który wyświetla się po otwarciu tego okna i czy mój sojusz ma cokolwiek zbierać, czy mamy włączać swoje wyzwanie. Jest nas w sojuszu kilka osób od ok. 4 lat i nic nie możemy zrozumieć, a nie jesteśmy nowicjuszmi.

  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Doris40 (PL1) powiedział(a):
    Niestety gra strasznie muli, nic nie dały te Wasze poprawki.... 
    I co z trenerem koni, będzie się pojawiał co kilka godzin na chwilę czy jak?
    Ps. czyszczenie przeglądarki nic nie daje, gra dotychczas chodziła w miarę dobrze więc proszę nie pisać, że to wina przeglądarki lub mojego kompa
    Witam,
    Trener koni pojawia się co jakiś czas na 1,5-2h. Na oficjalnym Twitterze publikowane są zapowiedzi na pół godziny przed pojawieniem się wzmocnienia. 
    Borka22 (PL1) powiedział(a):
    dzień dobry, skupiliście się na tłumaczeniach wzmocnień, a może ktoś wytłumaczy jak to w ogóle działa?
    Jeżeli jest wyświetlana po prawej stronie informacja o aktywnym wyzwaniu, to ona dotyczy kogo? mnie, mojego sojuszu, czy tylko sojuszu który wyświetla się po otwarciu tego okna i czy mój sojusz ma cokolwiek zbierać, czy mamy włączać swoje wyzwanie. Jest nas w sojuszu kilka osób od ok. 4 lat i nic nie możemy zrozumieć, a nie jesteśmy nowicjuszmi.

    Witam,
    Wyzwanie polega na tym samym, na czym polegało w Wiosce Sojuszu. Zbieracie wspólnie, całym sojuszem produkty które widzisz w wyzwaniu po prawej stronie i zdobywacie za to nagrody. Wyzwania są oznaczone nazwami sojuszu i są generowane losowo przez komputer w zależności od zaawansowania sojuszu. Za każde wyzwanie otrzymujecie nagrody tylko jeden raz. Nie ma sensu zatem włączać jednego wyzwania kilka razy. Lepiej wyszukać podobne, z inną nazwą sojuszu i je wykonać. 

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Czy w trakcie ostatnich fikasacji, poprawek, aktualizacji itp. coś było grzebane w farmie kwiatowej? Jaśmin rośnie u mnie grubo powyżej 2 godzin... 
  • Dlaczego na koniec wyzwania nie są dopisywane wszystkie punkty wypracowane przez sojusz.
    Np. mieliśmy .3.004.000 pkt wypracowaliśmy 237.000 a po dopisaniu w rankingu było 3.154.000.
    Co stało się z pozostałą ilością wypracowanych punktów ?
    Bardzo proszę o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. I nadmieniam to nie pierwszy raz tak się stało a prawdopodobnie za każdym razem tak jest.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    ''Wyzwania są oznaczone nazwami sojuszu i są generowane losowo przez komputer w zależności od zaawansowania sojuszu"

    Co to jest zaawansowanie sojuszu i jakie są kryteria uznania stopnia zaawansowania ???

    Wydarzenie WJ niezłe, na pewno lepsze niż banalna liga...będzie lepiej gdy błędy i braki zostaną na następne wydanie poprawione i dodane...i rzecz NAJWAŻNIEJSZA...nie może mieć miejsca wydarzenie sojuszowe bez listy graczy sojuszu, to powoduje niepotrzebny dyskomfort gry...niech zespół weźmie to pod uwagę na poważnie.

  • sylwia82 (PL1)sylwia82 (PL1) PL1 Posty: 47
    A mi się podoba ten jarmark. Wcale nie potrzeba się spinać, ile się zrobi to się zrobi a nagrody i tak są. Może nie powalające ale za parę kliknięć to nie ma co oczekiwać cudów. A złota nie musi się przecież kupować jak ktoś nie chce.No ale faktycznie dobrze byłoby wiedzieć kto rozpoczyna wyzwanie. Na razie to sojusze mają sprawdzian czy jest u nich jakiś troll czy wszyscy są lojalni.
  • WinnerKuba44 (PL1)WinnerKuba44 (PL1) PL1 Posty: 91
    edytowano 19.08.2018
    I według mnie wydarzenie jest całkiem fajnie, jeśli się troszkę pomyśli można je robić spokojnie bez złota, ale wymaga sporo poświęconego czasu, wiec o ile GGS nie zafunduje nam tego co drugi tydzień, można się będzie  pobawić. Mam jednak małą sugestie, skoro dano krótki nawóz do jabłek i płynny krotki do sadów na kwiatowej, można by jeszcze pomyśleć o krótkiej karmie dla osłów i o krótkiej spadzi, bo jednak tego brakuje.

    I jeszcze jedno co z dolarami wioskowymi, bo teraz robią się jakoś bezużyteczne.....
    Post edited by WinnerKuba44 (PL1) on
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Bardzo mnie ciekawi kto może tak naprawdę wybierać wyzwanie i jak to zrobić skoro nawet nie mrugnęłam okiem a wyzwanie było załączone na 13 godzin i punktów znowu sporo stracimy kierownicy którzy byli w tym czasie na farmie na pewno tego nie zrobili ja chciałam się przyjrzeć temu i zobaczyć jak to się robi nie zdążyłam bo było to minutę może 2 po zakończeniu 13 godzinnym wyzwaniu i nikt się nie przyznaje do tego nie wiem co o tym myśleć bardzo brak tej opcji wyświetlania tego gracza który załącza wszystko inne jest kto dodaje kuleczki albo kolekcję a tego tak bardzo potrzebnego nie ma 


  • Torian (PL1) powiedział(a):
    Pytanie do graczy wyszukujących wyzwanie:
    Czy komuś udało się znaleźć długie wyzwanie (te trwające w granicach 10 - 14 godzin) ale z jedną gwiazdką, ewentualnie z dwiema gwiazdkami?
    Wczoraj szukałem takiego wyzwania ręcznie i za pomocą filtra, żeby zablokować na noc możliwość uruchomienia zadania z Jarmarku, ale były tylko długie z trzema gwiazdkami, w których ilości są nierealne do zebrania. Czy jesteśmy skazani tylko na te długie nierealne do zrobienia?
    Te gwiazdki nie oznaczają trudności wyzwania, a jedynie z ilu farm będą produkty. Trzy gwiazdki oznaczają, że możesz trafić produkty z głównej, smakosza i kwiatowej. Moim zdaniem stopień trudności oznaczony jest ilością pkt za wyniki, które znajdują się obok nazwy sojuszu. Im wyżej sojusz jest na tej liście tym więcej tych pkt i pewnie stopień trudności większy. Chociaż nie wiem, czy jakiekolwiek są realne do zrobienia bez złota. Teraz wybraliśmy sojusz ze środka listy, z mniejszą liczbą pkt a i tak ilości są powalające, 3 mln jabłek i mln mleka. Jedyne, co jest w tym dobre, to to, że zdobyte pkt i tak się dopisują, traci się jedynie bonus.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Oczywiście nick gracza, który włącza wyzwanie MUSI być widoczny na czacie...zresztą o tym było dawno pisane przy okazji wioski...dobrze by było, gdyby zespół na tym popracował...wszystko co dzieje się w sojuszu musi być jednoznaczne i przejrzyste.

    I bardzo by się przydał półkowiec, żeby odłożyć wyzwanie i robić następne, bo zdecydowanie za dużo czasu w tej chwili trzeba spędzić na jarmarku...a jarmark jest podobno dla wszystkich (?) i małych i dużych...

  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    witam 
    powiedzcie mi jak zlapac osobe z sojuszu który wlancza  wyzwania  na 13h  wiadomo 13h sie konczy i znow na 13h 
    sojusz niemoze zadnego wyzwania zrobic  bo z tego co wiem z forum to kazdy czlonek sojuszu moze wlaczyc wyzwanie przed uplywam 10 minut  
    i  zgadzam sie ztymi osobami co pisza zeby na czacie bylo  wpisane dzialanie kto wlancza wyzwania 

  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    poprawka 
    po skonczonym wyzwaniu  zanim uplynie 10 minut kazdy  w sojuszu moze wlaczyc wyzwanie 

  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 19.08.2018
    Witam moim zdaniem ten krótki nawóz niczemu nie służy nic nim się nie przyspieszy bo i jak skoro można zebrać tylko 9 oliwek i trzeba czekać ok pół godziny zanim urosną po co go w ogóle dawali żeby zapełnić magazyny? Lepiej daliby fiolety to może by coś pomogło a tak to nic z tego nawozu nie ma 
  • sylwia82 (PL1)sylwia82 (PL1) PL1 Posty: 47
    FarmerEdi (PL1) powiedział(a):
    witam 
    powiedzcie mi jak zlapac osobe z sojuszu który wlancza  wyzwania  na 13h  wiadomo 13h sie konczy i znow na 13h 
    sojusz niemoze zadnego wyzwania zrobic  bo z tego co wiem z forum to kazdy czlonek sojuszu moze wlaczyc wyzwanie przed uplywam 10 minut  
    i  zgadzam sie ztymi osobami co pisza zeby na czacie bylo  wpisane dzialanie kto wlancza wyzwania 

    Przyuważ samą końcówkę wyzwania kto jest zalogowany i obserwuj co się stanie. Jak się pojawi kolejne takie samo to będziesz wiedzieć przynajmniej ile osób mogło to zrobić. Wyeliminuj z tego osoby zaufane i zobacz kto zostanie. A swoją drogą dobrze jest wiedzieć że jest jakiś złośliwiec w sojuszu.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik