Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Rośliny brzegowe

13»

Komentarz

  • pszczoLa (PL1)pszczoLa (PL1) PL1 Posty: 16
    ŻENUAAAAAAA

    Yalenka cytuje,,Po wczorajszej aktualizacji znów zaczęły działać, ale nie było to zamierzone,,

    jeśli dobrze rozumiem  i umiem czytac po tu się plumtalismy o naprawie skoro zespól jak widać popsuł coś z zamiarem 

  • Wlasnie nie zepsul z zamiarem.Ale cos czuje, ze wlasnie taka byla ich reakcja :D 
    https://www.youtube.com/watch?v=spMkaJp975s
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    podejrzewam, że zespół jest świadomy tego, że niczego nie jest świadomy :o:o:o
    to, że popsuło się przy odbieraniu  rzekomo nieprawilnie działających boosterów podczas światowych - to jest jasne !!!
    Ale to że samo się naprawiło samo - bez udziału zespołu - żenada :s
    Podejrzewam, że wraz z zakończeniem końskiego wzmocnienia (które trwa tylko przez weekend)  wraz z końcem tego boostera zniknie
    obym był złym prorokiem, ale widzę, że zepsuł grzebie w czymś na czy się nie zna
    cierpliwości życzę dalej grającym i oczekującym na pozytywne działania zepsołu - ja wymiękam :(:(:(
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Czyli brzegowe nie naprawione...tylko działają aktualnie...po czym za chwilę mogą znów z humusem nie działać...super... :D:D:D:D:D

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ktoś zepsuł zepsute,a jak wiadomo minus i minus dają plus, przynajmniej w matematyce :))
  • A ja mam raczej pytanie jakie i kiedy będą rekompensaty za niedziałające tak długo rośliny brzegowe i rozwalenie łodzi, która aktualnie jest przez to na pierwszym poziomie?  ;)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    ungabunga (PL1) powiedział(a):
    A ja mam raczej pytanie jakie i kiedy będą rekompensaty za niedziałające tak długo rośliny brzegowe i rozwalenie łodzi, która aktualnie jest przez to na pierwszym poziomie?  ;)
    Witam

    Nie będzie żadnej rekompensaty.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Dlaczego?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    ungabunga (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego?
    Witam
    Ponieważ każda rekompensata musiałaby być dokonywana pojedynczo i rozpatrywana indywidualnie.
    Nie jest to możliwe, dlatego rekompensaty nie będzie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    A no dlatego ,że to nie zespół poniósł straty ,tylko gracze ....gdyby było odwrotnie natychmiast była by poprawka.
  • pszczoLa (PL1)pszczoLa (PL1) PL1 Posty: 16
    popieram pamietam moment gdzie sporo graczy zyskalo ogromna ilosc dolarow z pomylki GGS ,  z tej sprzedzay  zakupili wtedy mase pol ulepszyli  laboratorium i skrzynke lestera 
    i co GGS zrobilo bany na 5 dni bo to bylo nielegalne 

    wiem ze to nie jest realne ale moze i my gracze pomyslmy o jakies solidarnosci 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    pszczoLa (PL1) powiedział(a):
    popieram pamietam moment gdzie sporo graczy zyskalo ogromna ilosc dolarow z pomylki GGS ,  z tej sprzedzay  zakupili wtedy mase pol ulepszyli  laboratorium i skrzynke lestera 
    i co GGS zrobilo bany na 5 dni bo to bylo nielegalne 

    wiem ze to nie jest realne ale moze i my gracze pomyslmy o jakies solidarnosci 
    A potem te bany cofnęło... Solidarności niestety nie było i nie będzie, złotem sypiący...sypią dalej...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 25.07.2018

    Rozpatrywanie indywidualne nie sądzę, że jest możliwe bo to nie stan konta bankowego, tylko zwykła gra :p żeby można było sprawdzić jakie transakcje się robiło od tego do tego dnia na całości farm...ale, ale... kupowanie złota przez Gracza indywidualnie widać !!! :p:D

    Wystarczyło okazać gest dobrej woli i dać sojuszom posiadającym łódeczkę, która przypływa i odpływa...wioskowy ciekawy pakiecik. Czasami nie o to chodzi co jest w pudełku...jak o to, by pudełko miało piękną kokardę i było dostarczone.

  • Dlaczego musiałaby być rozpatrywana pojedynczo, indywidualnie? Z tego co wiem problem był globalny, wszyscy na nim ucierpieli :) to był błąd w grze - skądinąd diabelnie długo trwał, dokonane zostały trwałe szkody - nie widzę powodów, dla którego nie należałaby się rekompensata wszystkim graczom. Szczególnie, że były już sytuacje, w których dany błąd nie występował u wszystkich, a i tak zadośćuczynienie otrzymywali wszyscy. To zwykła wymówka, wykręt, prawda?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Oczywiście, znam jednągrę gdzie za krótkąprzerwę techniczną dostałem rekompesatę w złocie. Jak się chce, to wszystko można!!!
  • pszczoLa (PL1)pszczoLa (PL1) PL1 Posty: 16
    tez nie rozumiem dlaczego indywidualnie 
    jak wiadomo nie każdy dokłada do lodź z rożnych powodów ja np nie zawsze zdążę choc naprawdę sie staram , sa tacy co wogóle nie gryza tego tematu ale jak wiadomo nagrody przypadają w zasobniku każdemu w sojuszu po rowno wiec ........?
  • Podbijam ;)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 08.08.2018

    Napisze właśnie tu...bo Nowinki nie mają dyskusji...a ogłoszenie z dzisiaj wyraźnie mówi o błędach...rozumiem że zespół sam ze sobą wymieniał poglądy na temat wulkanu i rybkowania w oceanie strachu...bo ja żadnych pytań nie widziałam [chyba że chodzi o materiał zebrany ze wpisów Graczy] -> na te dwie rzeczy czekamy ;) gdyż obiecane są nam od dawna.

    Rozumiem, że zespół naprawia w tej chwili brzegowe, statek, wszelkie błędy wyświetlania, złe opisy i wszystko inne co naprawy wymaga. Nowe funkcje w grze ??? za złoto czy dolce ? bo to istotne !!!...dostaliśmy już podlewanie za złoto i zbieranie za złoto...jeszcze coś się szykuje ??? Może buble też poszły do poprawki ? MS ? czyżby następuje wymiana automatu na nowszy i lepszy model ??? :p Unowocześnianie staroci ? po co ? może na bazie przeżytków stworzyć coś ciekawego...bo zieje nudą...

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Napisze właśnie tu...bo Nowinki nie mają dyskusji...a ogłoszenie z dzisiaj wyraźnie mówi o błędach...rozumiem że zespół sam ze sobą wymieniał poglądy na temat wulkanu i rybkowania w oceanie strachu...bo ja żadnych pytań nie widziałam [chyba że chodzi o materiał zebrany ze wpisów Graczy] -> na te dwie rzeczy czekamy ;) gdyż obiecane są nam od dawna.

    Rozumiem, że zespół naprawia w tej chwili brzegowe, statek, wszelkie błędy wyświetlania, złe opisy i wszystko inne co naprawy wymaga. Nowe funkcje w grze ??? za złoto czy dolce ? bo to istotne !!!...dostaliśmy już podlewanie za złoto i zbieranie za złoto...jeszcze coś się szykuje ??? Może buble też poszły do poprawki ? MS ? czyżby następuje wymiana automatu na nowszy i lepszy model ??? :p Unowocześnianie staroci ? po co ? może na bazie przeżytków stworzyć coś ciekawego...bo zieje nudą...



    Zespol naprawia, ja rozumiem ze jest sezon ogórkowy, ale te opowiesci o tym jak to Zespół dyskutuje pozostaje tylko między bajki włożyć. A nie można napisać tego nie poprawimy bo nie potrafimy, to a to będzie a złoto, a tego i tego nie będzie. Tak byłoby uczciwiej, ale na to trzeba wpasc, właśnie w trakcie dyskusji. 

    Ostatniego który dyskutowal sam ze sobą pamiętam, to był Robinson Crusoe, ale on byl sam na wyspie...

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Czyżby nadal humus na brzegowe nie naprawiony?
  • i dalej cisza :(
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam, 

    Co prawda nie dostaliśmy oficjalnej informacji od Zespołu, że błąd został naprawiony, ale z tego co udało mi się zaobserwować - funkcja działa prawidłowo i po użyciu humusu na polu z zasianymi roślinami brzegowymi, dostajemy ilość roślin brzegowych z bonusem z humusu.

    Wygląda na to, że funkcja działa już w porządku.

    Dobranoc,
    Jiper
  • Chyba jednak nie do końca bo przy zasianiu na farmie smakosza jęczmienia z drzewem kauczukowym nie pojawia się opcja zasiej ostatnie. Trzeba wejść w wybór nasion i wybrać za każdym razem. Także niestety nadal coś jest nie halo...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik