Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Kalendarz na forum

Chciałabym zapytać, czy jest jakaś szansa, by posty z Nowinek dotyczące wydarzeń (przewidywany kalendarz - dokładnie chodzi mi o posty tego typu) wyodrębnić z tego wątku i założyć nowy związany tylko z kalendarzem? Ewentualnie, czy jest jakiś sposób, by zaznaczyć jako np. "ulubiony" tylko konkretny post z wątku, by łatwo go było znaleźć?
«1

Komentarz

  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Przy okazji publikowania nowych dat postaramy się otworzyć nowy wątek w Oficjalnych Ogłoszeniach i przypniemy go u góry, aby był bardziej widoczny dla Was. Będziecie go mogli dodać do ulubionych, aby otrzymywać powiadomienia o nowych postach (dokładnie tak jak w nowinkach).

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dziękuję bardzo :) To bardzo ułatwi korzystanie z forumowego kalendarza :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Po co kalendarz wydarzeń ? :p skoro nie umieszczono w lipcu najważniejszego a mianowicie tego, że 1 lipca rozpoczną się światowe !!!

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Może to ta niespodziewana niespodzianka dla graczy  ;););););) ;)zapomnieli że miały być te ms  ;);););) mi tam te ms nie przeszkadzają podczas normalnej gry , można sobie nazbierać sporo fajnych rzeczy, więc jak dla mnie mogą sobie być  :p:p:p:p:p:p
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Oj tam,"zespół jest świadomy zaistniałej sytuacji ale ma ważniejsze sprawy" ,zapomniał nas tylko poinformować :) W sumie to mogą być ,lipiec to same mistrzostwa ,piłkarskie,sojusznicze ,światowe itd.
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Myślę, że zamiast jak zwykle narzekać - warto po prostu wziąć pod uwagę to, że Mistrzostwa Światowe to doskonała okazja na zdobycie wielu przydatnych nagród bez zwiększenia nakładu pracy na farmie.

    Jutro z pewnością dostaniemy więcej informacji na temat uruchomienia się wydarzenia bez zapowiedzi. Kontaktowaliśmy się z CM'em w tej sprawie i on również jest zaskoczony tą sytuacją, jednak jutro na pewno wszystko się wyjaśni.

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 01.07.2018
    A kto tu narzeka,:) zostaliśmy zaskoczeni tym wydarzeniem i  tyle lub aż tyle :)

    ps. nie musisz być od razu uszczypliwy, sam piszesz;
    "Jak widzicie wraz z początkiem lipca - rozpoczęła się kolejna edycja Mistrzostw Światowych. Niestety nie mamy obecnie potwierdzenia czy jest to akcja spontaniczna (niespodzianka), czy w grze wystąpił błąd uruchamiający to wydarzenie wraz z początkiem miesiąca."
    oraz to : " Zespół ma inne sprawy na głowie"
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    A kto tu narzeka,:) zostaliśmy zaskoczeni tym wydarzeniem i  tyle lub aż tyle :)

    ps. nie musisz być od razu uszczypliwy, sam piszesz;
    "Jak widzicie wraz z początkiem lipca - rozpoczęła się kolejna edycja Mistrzostw Światowych. Niestety nie mamy obecnie potwierdzenia czy jest to akcja spontaniczna (niespodzianka), czy w grze wystąpił błąd uruchamiający to wydarzenie wraz z początkiem miesiąca."
    oraz to : " Zespół ma inne sprawy na głowie"
    Faktycznie z tym narzekaniem to przesada, są mistrzostwa to sobie gramy bez spinania, a ze informacji nie było to też żadna niespodzianka, jakaś nagroda wpadnie, najwyżej na rozkurz pójdzie i tyle :)
    Byle nie było tak, że jest to błąd i za to zostaniemy ukarani, albo że to wina graczy że z błędu skorzystali, o wtedy będziemy narzekać...
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    edytowano 31.07.2018
    w sprawie nowinek w kalendarzu - mam pytanie ?
    Święto ciężkiej pracy : 03/08/2018 - 06/08/2018
    czy ten wpis oznacza zwykły lejek, czy rybny ?
    zwykle rybny był raz na miesiąc a teraz takowego nie widac na początku miesiąca ?
    @Yalenka & @Jipper - możecie uściślic te daty i  wydarzenie ?
    będę wdzięczny za informację ;)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 31.07.2018
    Witam

    Proszę iść raz jeszcze i doczytać, jest wszystko pięknie napisane :) silos rybny jest później ;)

    Edit/ Sojusznicze święto ciężkiej pracy jak sama nazwa wskazuje, jest to silos dla sojuszu.
    Święto ciężkiej pracy ta wersja, to silos indywidualny. Święto ciężkiej pracy edycja rybna to silos rybny ;) Prościej nie da się chyba tego napisać ;) I tak też są podane daty w kalendarzu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    czyli z kalendarza wynika że wracamy do dwóch MS w miesiącu ;) Tylko zapewne jeszcze jedne dołożą ;)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    czyli z kalendarza wynika że wracamy do dwóch MS w miesiącu ;) Tylko zapewne jeszcze jedne dołożą ;)
    Wszystkie daty mogą się zmienić oraz zapewne pojawia się nowe. Zawsze aktualizujemy kalendarz.
    Warto tam zaglądać ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    @yalenka - dziękuję za odpowiedź, tylko dziwnym trafem podczas czytania tamtego ogłoszenia nie były u mnie widoczne do końca  wszystkie daty ? - może błąd wyświetlania ? albo nie wyczyszczone ciacha ?
    żartuję :p przed każdym wejściem do gry, ew forum robię czystkę - może przegapiłem ;)
    jeszcze raz dzięki za wskazanie prawidłowej daty i określenie prawidłowej nazwy lejka rybnego  :p:p:pB)
    czyli mogę się jeszcze trochę poopalac przy łowieniu ostryg B)B)B)
     pozdrawiam
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    krystyn237 (PL1) powiedział(a):
    @yalenka - dziękuję za odpowiedź, tylko dziwnym trafem podczas czytania tamtego ogłoszenia nie były u mnie widoczne do końca  wszystkie daty ? - może błąd wyświetlania ? albo nie wyczyszczone ciacha ?
    żartuję :p przed każdym wejściem do gry, ew forum robię czystkę - może przegapiłem ;)
    jeszcze raz dzięki za wskazanie prawidłowej daty i określenie prawidłowej nazwy lejka rybnego  :p:p:pB)
    czyli mogę się jeszcze trochę poopalac przy łowieniu ostryg B)B)B)
     pozdrawiam
    Witam

    Post był opublikowany o 13:42, nie było edycji więc naprawdę nie mam pojęcia dlaczego nie widziałeś zawartości. Może jednak za szybko czytałeś ;) i nie doczytałeś ;)

    Pozdrawiam i powodzenia w łowieniu ostryg ;)
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Nie sądzę, że ilość MS się zmniejszy [przecież to ulubione wydarzenie zespołu :D]...poprzedni miesiąc pokazał złudę...dołożono :p a i brakuje ślubu :D ciągle niepoprawiony w ilości !!!  za to BUBLE w komplecie niezmiennie... :p:D

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Nie sądzę, że ilość MS się zmniejszy [przecież to ulubione wydarzenie zespołu :D]...poprzedni miesiąc pokazał złudę...dołożono :p a i brakuje ślubu :D ciągle niepoprawiony w ilości !!!  za to BUBLE w komplecie niezmiennie... :p:D

    Dodałbym ze to również ulubione wydarzenie graczy, tylko nie wszyscy o tym wiedzą...
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Święto ciężkiej pracy edycja rybna: 04/12/2018 - 06/12/2018 pytanie gdzie jest silos?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Święto ciężkiej pracy edycja rybna: 04/12/2018 - 06/12/2018 pytanie gdzie jest silos?
    Witam

    Niebawem wystartuje ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Dlaczego ten silos jest taki krótki?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego ten silos jest taki krótki?
    Dzień dobry 

    Święto ciężkiej pracy edycja rybna, zakończy się 6 grudnia o godzinie 9:30.
    Jest nieco krótszy bo tak został zaplanowany w oparciu o inne wydarzenia.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Dziękuję za odpowiedź. W takim razie większość osób nie ma szans na zdobycie wszystkich nagród :(
    A kiedy rozpoczną się mistrzostwa? W kalendarzu jest napisane, że 6XII. Pokryją się z silosem czy rozpoczną po nim?

    Pozdrawiam
    amik23
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Szczerze przyznam ,że nie che się już komentować tego wszystkiego co tu się dzieje. :(
    Nie dziwie się ,że gracze odchodzą , też mam co raz mniejsze chęci na grę  :(


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Dziękuję za odpowiedź. W takim razie większość osób nie ma szans na zdobycie wszystkich nagród :(
    A kiedy rozpoczną się mistrzostwa? W kalendarzu jest napisane, że 6XII. Pokryją się z silosem czy rozpoczną po nim?

    Pozdrawiam
    amik23
    Te dwa wydarzenia nie kolidują ze sobą. Będziesz miała zwiastun czasu rozpoczęcia się Mistrzostw sojuszniczych na farmie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Dziękuję za odpowiedź. W takim razie większość osób nie ma szans na zdobycie wszystkich nagród :(
    A kiedy rozpoczną się mistrzostwa? W kalendarzu jest napisane, że 6XII. Pokryją się z silosem czy rozpoczną po nim?

    Pozdrawiam
    amik23
    W ogóle nie ma szans, żeby to zrobić, to jakies wariactwo. Ja tego nie rozumiem, przecież planuje to GGS , wiec nawet tego nie potrafi ustawić? Czy tak trudno wziąć kalendarz do ręki? Smakosz - event też kolidował? Tylko zakup złota za kasę nie ma problemów.
    Litosci! Przecież to jest miałkie. Flaki mi się przewracają.
    Balans wydarzeń
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    nie dość że jest to jedyny event na który się naprawdę czeka, nie dość że ograniczyli jego częstotliwość bo już nie raz w miesiącu tylko ewentualnie co drugi, to jeszcze zabierają z niego praktycznie jeden dzień....(!) :\ już naprawdę brakuje sił na jakże fantastyczny zespół... :\ niech sobie skracają jarmarki, msy, oktoberfesty czy inne badziewia, ale nieee- oczywiście poszło po lejku.... :\
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 06.12.2018
    maRuda (PL1) powiedział(a):
    nie dość że jest to jedyny event na który się naprawdę czeka, nie dość że ograniczyli jego częstotliwość bo już nie raz w miesiącu tylko ewentualnie co drugi, to jeszcze zabierają z niego praktycznie jeden dzień....(!) :\ już naprawdę brakuje sił na jakże fantastyczny zespół... :\ niech sobie skracają jarmarki, msy, oktoberfesty czy inne badziewia, ale nieee- oczywiście poszło po lejku.... :\
    a nie dosyć że skracają to widełki nagród pozostały niezmienione...
    czyli chodzi jedynie o ograniczenie  graczom możliwości zdobycia nagród bo punktów zgromadzą wiele mniej z powodu brakujacego dnia...
    ja już wiem że z powodu tych chamskich kombinacji przy lejku nie zdobede ani licencji za pkt ani np nakladki na obore mimo ze w klasyfikacji jestem dośc wysoko
    a nad nastepnym to się zastanowie czy w ogole warto odpalac
  • Arti79 (PL1)Arti79 (PL1) PL1 Posty: 32
    Niestety w tej grze nie ma równych szans i nigdy nie będzie. Ci co płacą złotem będą  daleko daleko z przodu, zresztą widać to po farmach.
    A co do "kradzieży" jednego dnia silosu to pełna zgoda - nieczyste zagranie administracji, zabrano jeden dzień a przedziały nagród pozostały nieosiągalne, brak 24h to przepaść.

    Częstotliwość eventów jest tutaj bardzo duża ale jakość budzi wiele zastrzeżeń, niedopatrzeń, nieczystych zagrań w moim odczuciu i wielu graczy. Warto przemyśleć i dopracować coś zanim się wprowadzi, mniej eventów ale niech one działają jak należy i nagrody niech się dopisują po ich zakończeniu , bo ostatni wiele z tym problemów. To taki apel do BF.
    Pozdrawiam
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Na początku chciałam bardzo jeszcze raz podziękować za stworzenie tematu Kalendarz wydarzeń - o taki wątek mi chodziło :).  Teraz natomiast mam kolejną prośbę do Moderatorów. Czy po edycji postu z datami - moglibyście albo edytować tylko post z datami i wpisać powód edycji bez dodawania informacji o edycji w nowym poście (jak np. tu), albo po prostu przeklejać wszystkie daty i wpisać, co się zmieniło względem poprzedniego harmonogramu?
    Niestety wpisywanie w nowym poście tylko powodu edycji bardzo utrudnia korzystanie z kalndarza: postu z datami trzeba znów szukać w morzu innych zbędnych informacji (dla mnie informacja powodu edycji jest informacją drugorzędną). Wątek z kalendarzem miał na celu doprowadzenia gracza jednym kliknięciem do aktualnego harmonogramu: w Nowinkach musieliśmy scrollować morze innych nowości, teraz znów musimy scrollować przez posty z powodami edycji... Drodzy Moderatorzy, zastanówcie się proszę nad jakimś rozwiązaniem tego kłopotu. 
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Popieram kolegę wyżej, prawda jest taka że czasami do jednego posta są nanoszone zmiany kilka razy. Ja muszę cofać się i szukać. Niby nic... szukanie nie boli, ale jeśli wchodzę w powiadomienia to od razu przenosi mnie do ostatniego dodanego posta. Plus taki że jak już jest wpis dodany o zmianach a w starym była edycja to pod tym postem jest zaznaczone co było edytowane.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 28.04.2019
    @Diana, @Tom

    Nie wiem, czy przeczytaliście mój poprzedni post i po porstu go zignorowaliście, czy może stoją za tym jakieś inne przyczyny, ale prawdę mówiąc bardzo się zawiodłam. Moderator na forum ma nie tylko pilnować porządku i przekazywać informacji od Właściela, ale również (a może przede wszystkim) pomagać użytkownikom. Zapytam więc, czemu w Kalendarzu wydarzeń, zaraz po zamieszczeniu dat wydarzeń na maj, zamieszczacie informację o tym, że zamieściliście daty wydarzeń na maj? To spam, nabijanie postów, czy czysta złośliwość? A może użytkownicy są wg Was aż tak nierozganięci, że nie potrafią zrozumieć, że gdy pojawił się post z datami na kolejny miesiąc, to ktoś go dodał i dotyczy owego miesiąca...?

    Temat z datami powinien być jak najbardziej przejrzysty, a Wy nic, tylko zamieszczacie tam powody edycji w nowych postach, które można zamieścić na końcu postu poprzez edycję!!! Dlaczego? Chcecie na siłę  utrudnić graczom znalezienie jedynej interesującej ich w tym temacie informacji, czyli POSTU Z DATAMI!?! Naprawdę mam w nosie, co i kiedy zmieniliście. Spradzam wydarzenia na bieżąco, bo wiem, że z GGS nic przewidzieć się nie da, że wszystko co chwila się zmienia. I o ile zdaję sobię spawę, że w wielu kwestiach pomóc użytkownikom/graczom nie możecie, że macie związane ręce, to w kwestii forum już takiego wytłumaczenia nie macie. Decyzje dotyczące układu forum i sposobu zamieszczania postów zależą od Was... 

    Reasumując: kalendarz wydarzeń jest najbardziej interesującym i pożądanym tematem na forum i chciałabym mieć do niego jak najprostszy dostęp. Proszę więc jeszcze raz - nie utrudniajcie go na siłę. Swój własny post można edytować w nieskończoność - wykorzystajcie tę możliwość.
    Post edited by karadok (PL1) on
Ta dyskusja została zamknięta.