Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

13.06.2018 | Futbolowa gorączka!

1810»

Komentarz

  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Yalenka powiedział(a):
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    No własnie a co z tymi nieotrzymanymi pkt za karne?na liście się skończy ?
    Witam
    Na chwilę obecną nie zapadły jeszcze ostateczne decyzje.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    w niedziele kończą się mistrzostwa, a event za 129 godz. Mam nadzieję i jak wielu innych pokrzywdzonych graczy, że zdążycie podjąć jakaś decyzje w kwestii brakujących puntów za te karne z meczu Chorwacja-Dania.

    Pozdrawiam 
    Jurzrma
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    witam...
    Czy w tym evencie liczą się mecze i gole, czy też to, ze jak ktoś przegra a dalej gra to już jest nieważne? Wydaje  mi się, że ktoś popełnił błąd autując Belgię, gdyż będzie jeszcze grała w meczu o 3 miejsce.



    Mama nadzieje, że to jest błąd. Pozdrawiam Jurzrma
    Też mam tak z tą Belgią:(( 
    A okazuje się, że to tylko "wybrańcy " tak mają, bo są w sojuszu osoby, które nadal mogą na Belgię gwizdki oddawać. Czy coś z tym będzie zrobione?
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Właśnie
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 11.07.2018
    i na dzień dobry...niedobry widok..;-(((

    i co na to moderatorzy i "prześwietny" Zespół? to my sie mylimy  ? my nie dodajemy gwizdków? my nie panujemy  nad grą? oszukują nas   z każdej strony!!
    żądamy naprawy tego i to jeszcze przed czasem
    albo to

    jak mam odpowiedziec na pytanie, które to postacie  z  Empire? Zespół- wespół mysli że ja założe konto na Empire, żeby zobac\zyć jak wygladaja postacie w tej grze? no to juz przekret na całej linii...nie będę juz polepszac statystyk  GGS-owi..a wręcz odwrotnie, skoncze nawet z  Big Farm
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    witam...
    Czy w tym evencie liczą się mecze i gole, czy też to, ze jak ktoś przegra a dalej gra to już jest nieważne? Wydaje  mi się, że ktoś popełnił błąd autując Belgię, gdyż będzie jeszcze grała w meczu o 3 miejsce.



    Mama nadzieje, że to jest błąd. Pozdrawiam Jurzrma
    Też mam tak z tą Belgią:(( 
    A okazuje się, że to tylko "wybrańcy " tak mają, bo są w sojuszu osoby, które nadal mogą na Belgię gwizdki oddawać. Czy coś z tym będzie zrobione?

    zrobią listę i na tym się skończy ;-)
  • U mnie Belgia również wyszarzona, a ja baaaardzo, bardzo chcę na nich dodawać gwizdki, przecież nie odpadła, a dalej jest w grze. Coś z tym zrobicie?
  • Ja tez mam Belgię wyeliminowaną - pewnie tak samo zrobią coś z tym jak z pucharami i piłkami za karne Dania- Chorwacja :(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Proszę się zapoznać z najnowszym wpisem w Nowinkach.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 11.07.2018
    ok...wiadomość z Nowinek przyswojona, tylko teraz trzeba znowu zrobić screeny z posiadanych zasobów, bo znowu będzie że jedno byćmoże naprawią a drugie uszkodzą, czyli zniknie coś;-((((

    Edit/ Proszę nie zamieszczać zrzutów ekranu ,które nie mają nic wspólnego z tematem jaki tu omawiamy.
    Yalenka
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A u mnie Belgia jest normalnie....no i liczę na to ,że poprawka tego nie zmieni  ;););););)
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    ok...wiadomość z Nowinek przyswojona, tylko teraz trzeba znowu zrobić screeny z posiadanych zasobów, bo znowu będzie że jedno byćmoże naprawią a drugie uszkodzą, czyli zniknie coś;-((((

    Edit/ Proszę nie zamieszczać zrzutów ekranu ,które nie mają nic wspólnego z tematem jaki tu omawiamy.
    Yalenka
    jak to nie ma nic wspólnego?  kibicujemy i omawiamy i obstawiamy poszczególne zespoły jakie grają  na Mundialu...i jako ze już nie mam komu kibicować tylko beznamiętnie postawić ileś gwizdków na jakiś zespół,,,,stąd ten screen...hahahahah
  • A jutro od nowa ten sam cyrk z Anglią/Chorwacją :D:D
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Czy zespół już się naradził w kwestii brakujących punktów za rzuty karne Chorwacja_Dania, bo mistrzostwa się kończą a punktów jak nie było tak nie ma. a 4,5 mln to nie w kij dmuchał. Zawsze w rankingu byłbym wyżej, a tak notuje spadki.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    Czy zespół już się naradził w kwestii brakujących punktów za rzuty karne Chorwacja_Dania, bo mistrzostwa się kończą a punktów jak nie było tak nie ma. a 4,5 mln to nie w kij dmuchał. Zawsze w rankingu byłbym wyżej, a tak notuje spadki.
    Witam

    Ostateczne decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły, wydarzenie kończy się w poniedziałek o godzinie 16:00. Mogę Was jedynie zapewnić, że nie zapomniano o tej kwestii. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No własnie coś im to myślenie ciężko idzie nad tymi pkt, bo ms niedługo dobiegają końca a pkt za karne jak nie było tak nie ma  ;););););)

    A i tak sugestia już niejednokrotnie pisana przez graczy odnośnie nagród za wysiłek w ms światowych,nieraz już gracze sugerowali żeby się one zaokrąglał,y było zdaje się o tym pisane po pierwszych ms światowych...... jest jakakolwiek szansa aby wprowadzić coś takiego w tym wydarzeniu?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 15.07.2018
    Pogubiło się to GGS:
    Punktów za mecz Belgia - Anglia nie ma- Kiedy będą?

    Gwizdki nadal mogę dokładać tym drużynom, chociaż skończyły już grę, a może GGS  gra w jakieś swoje Mistrzostwa?!

    Zawsze coś spartolicie, dlaczego mnie to nie dziwi :*:smile:

    A potem pretensje że się czepiam....
    7.15 15 lipca br. 
    I dalej zero reakcji w sprawie gwizdków
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik