Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

13.12.2017 | Nowe wydarzenia tematyczne i więcej!

117

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 24.05.2018
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Chciałam uprzejmie zapytać czy ślub został przez życzliwy nam zespół przejrzany i zweryfikowany ? czy dalej mamy to samo co było ? bo jest mocno przesadzone by event na 3 poziomie robić "złotem". Przypomnę, że zespół deklarował, że pewne wydarzenia na pewnych poziomach nie będą uciążliwe i możliwe do skończenia.

    Ślub jak zwykle drogi jest i chyba już zmian nie doczekamy się, no trudno zlota nie użyję, ta dekoracja nie powala ani widokiem ani jakością - do wyburzenia.
    Chyba balans nie taki jak powinien

  • Mam pytanie odnośnie eventu ślubnego - poprzedniego nie ukończyłam na 3 poziomie, teraz znów od razu przypisało mi 3 poziom, którego nie ukończę, czy tak będzie już zawsze? Czy będę wreszcie mogła zmienić poziom na 2?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    ungabunga (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie odnośnie eventu ślubnego - poprzedniego nie ukończyłam na 3 poziomie, teraz znów od razu przypisało mi 3 poziom, którego nie ukończę, czy tak będzie już zawsze? Czy będę wreszcie mogła zmienić poziom na 2?
     Będziesz mogła wybrać inny poziom eventu dopiero po ukończeniu poziomu 3. Póki go nie ukończysz, niestety ugrzęźniesz na nim.
  • ungabunga (PL1)ungabunga (PL1) Posty: 27
    edytowano 22.06.2018
    Szlag by to... :| ale dzięki za odpowiedź.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 24.06.2018
    no, to jest super żart, żeby zrobić 1 czy 2 poziom, trzeba najpierw zrobić 3 :)  tylko poco potem robić 1 czy 2????  wtedy można już 3 skoro raz się udalo, to i następny się uda :)

    ps  szkoda że nie zaczęli od 6.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    no, to jest super żart, żeby zrobić 1 czy 2 poziom, trzeba najpierw zrobić 3 :)  tylko poco potem robić 1 czy 2????  wtedy można już 3 skoro raz się udalo, to i następny się uda :)

    ps  szkoda że nie zaczęli od 6.
    Mi się udało zrobić poziom 3 bez złota, ale były w tym czasie fajerwerki i miałem skrócony czas produkcji za osiągniecie w silosie. W innym przypadku skończenie bez złota 3 poziomu jest niemożliwe,(chyba że ma się dużo wodorostów) próbowałem , to wiem. Faktycznie, to głupie, żeby zaczynać od 3 poziomu, ale ggs jest niewzruszone
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    edytowano 24.06.2018
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    no, to jest super żart, żeby zrobić 1 czy 2 poziom, trzeba najpierw zrobić 3 :)  tylko poco potem robić 1 czy 2????  wtedy można już 3 skoro raz się udalo, to i następny się uda :)

    ps  szkoda że nie zaczęli od 6.
    Mi się udało zrobić poziom 3 bez złota, ale były w tym czasie fajerwerki i miałem skrócony czas produkcji za osiągniecie w silosie. W innym przypadku skończenie bez złota 3 poziomu jest niemożliwe,(chyba że ma się dużo wodorostów) próbowałem , to wiem. Faktycznie, to głupie, żeby zaczynać od 3 poziomu, ale ggs jest niewzruszone
    dlatego jest to drugi event po lejku osobistym, który robię "przy okazji" zbierania z farm :)

    zazwyczaj konczę 5 krok i zaczynam poczatek 6 i chyba ze 2 dni mi brakuje do jego zakonczenia :D

    zatem wesela również rdzewieją jak silos :)

  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    Mam pytanie ws tych dodatkowych zadań  w cotygodniowych eventach tematycznych na głównej farmie:
    Czy Wy też tak macie, że w niektórych  nie działa ta dodatkowa opcja po ukończeniu tych podstawowych zadań ?? 
    Np. w obecnie trwającym evencie  już wczoraj ukończyłem wszystkie  a te dodatkowe u mnie nie działają.
    Proszę o odpowiedź...   ;)
  • a ktory poziom eventy  podstawowego wybrales   bo  ten dodatkowy  jest ale od 5   poziomu?
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    No właśnie od  5  poziomu.  Też się zorientowałem że dodatkowe zmagania dostępne są od tego poziomu.
    Po jego ukończeniu nastąpiła możliwość wyboru nagród ( ozdoba + skórka na dom ) i po zaakceptowaniu tej nagrody pojawił się tekst bajki tak, jak to jest na początku eventu i... koniec. Szare tło w którym owszem widzę opcje dodatkowego zadania ale już nic nie mogę kliknąć bo event zamknięty.
    I zaznaczam:  jest możliwość wzięcia w nim udziału jeżeli chodzi o limit  graczy.  Moim zdaniem  ewidentny błąd.
  • moze   juz  liczba osob ktore mogla  przejsc dalej    juz przeszla 
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    edytowano 01.07.2018
    Smrodek (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie ws tych dodatkowych zadań  w cotygodniowych eventach tematycznych na głównej farmie:
    Czy Wy też tak macie, że w niektórych  nie działa ta dodatkowa opcja po ukończeniu tych podstawowych zadań ?? 
    Np. w obecnie trwającym evencie  już wczoraj ukończyłem wszystkie  a te dodatkowe u mnie nie działają.
    Proszę o odpowiedź...   ;)
    działają, ale chyba "za pozno" skonczyłes event.
    bo jest jakas okreslona pula miejsc - do zdobycia na zasadzie "kto pierwszy"

    Smrodek (PL1) powiedział(a):

    I zaznaczam:  jest możliwość wzięcia w nim udziału jeżeli chodzi o limit  graczy.  Moim zdaniem  ewidentny błąd.

    tez takie info kiedys miałam - ze jest mozliwosc wzięcia udziału, bo event de facto trwał, ale juz nie było miejsc

    niemniej - moze sie wypowie moderator. moze jest jeszcze inne wytłumaczenie
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 20.03.2019
    GGS zapowiadał zmiany w Ślubnych przygotowaniach i są - na podstawie  info z CrazyBigFarm
    No ułatwili, niech ...   cholera: Po kolei
    Ślubne przygotowania po staremu i nowemu (najpierw obrazek co było następnie co będzie)
    Zadanie 1 wzrost na level 2 i 3 -romantyczny bukiet


    Zadanie 2 - perły spadły, za to dołożono zbiórkę wanilii


    Zadanie 3 wymagania wzrosły na wszystkich poziomach(tylko makarony na level 1 takie same)


    Zadanie 4 - cud prawie wszystko niżej - chociaż ilości iluzoryczne (migdały na level 1 takie same)


    Zadanie 5 cud prawie wszystko niżej - chociaż ilości iluzoryczne (za to level  7 wyżej)


    Zadanie 6  level 3,4,6 i 7 wyżej


    Pytam się kto to obliczał, przecież de facto zrobić to wszystko jeszcze trudniej niż było.
    A niechże Cię GGS...
    Obniżki są iluzoryczne i kompletnie nie wpływają na przyspieszenie, za wyjątkiem zadania 2 gdzie jest mniej pereł, ale dodano wanilię, to się jeszcze jako tako do kupy składa.
    Poziom 5 i 6 nie do zrobienia, zaproszeń i  gołębi tyle, że prosze siadać. Myślałem, że będzie jak na smakoszu, gdzie choć ciężko, to 7 poziom da się zrobić. A tu 4 level nie do zrobienia, ba z 3 będą problemy. Zostaje mi tylko 2 lub 1 spinać się nie ma co.
    Każdy kolejny ślub droższy, jak w życiu wprowadźcie rozwody może będzie łatwiej
    po raz kolejny traktuje się graczy jak... niech każdy sobie dopisze
  • no de facto..powinni obniżyć ilość gołębi..a zgrozo wzrosła... nie ma co "dobra zmiana " :disappointed:
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    GGS zapowiadał zmiany w Ślubnych przygotowaniach i są - na podstawie  info z CrazyBigFarm
    No ułatwili, niech ...   cholera: Po kolei
    Ślubne przygotowania po staremu i nowemu (najpierw obrazek co było następnie co będzie)
    Zadanie 1 wzrost na level 2 i 3 -romantyczny bukiet


    Zadanie 2 - perły spadły, za to dołożono zbiórkę wanilii


    Zadanie 3 wymagania wzrosły na wszystkich poziomach(tylko makarony na level 1 takie same)


    Zadanie 4 - cud prawie wszystko niżej - chociaż ilości iluzoryczne (migdały na level 1 takie same)


    Zadanie 5 cud prawie wszystko niżej - chociaż ilości iluzoryczne (za to level  7 wyżej)


    Zadanie 6  level 3,4,6 i 7 wyżej


    Pytam się kto to obliczał, przecież de facto zrobić to wszystko jeszcze trudniej niż było.
    A niechże Cię GGS...
    Obniżki są iluzoryczne i kompletnie nie wpływają na przyspieszenie, za wyjątkiem zadania 2 gdzie jest mniej pereł, ale dodano wanilię, to się jeszcze jako tako do kupy składa.
    Poziom 5 i 6 nie do zrobienia, zaproszeń i  gołębi tyle, że prosze siadać. Myślałem, że będzie jak na smakoszu, gdzie choć ciężko, to 7 poziom da się zrobić. A tu 4 level nie do zrobienia, ba z 3 będą problemy. Zostaje mi tylko 2 lub 1 spinać się nie ma co.
    Każdy kolejny ślub droższy, jak w życiu wprowadźcie rozwody może będzie łatwiej
    po raz kolejny traktuje się graczy jak... niech każdy sobie dopisze
    Cześć
    W przypadku eventu Ślubne Przygotowania  zmiany nastąpiły wraz z ostatnią aktualizacją.Ogólnie rzecz biorąc ilości zostały zmienione.
    Diana
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    ja ostatnio robiłam "2 poziom" po nowemu i wcale tak łatwo nie było tak czy siak ... mimo całkiem nieźle rozbudowanej farmy wypadajki szły jak "krew z nosa".

    Ps.Niestety event mi wbił od 3 lvl z mety i przy wcześniejszym zestawieniu raz pognałam go złotem bo kilka razy robiłam i się nie dało by móc sobie wybrać lvl.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    mika304 (PL1) powiedział(a):
    ja ostatnio robiłam "2 poziom" po nowemu i wcale tak łatwo nie było tak czy siak ... mimo całkiem nieźle rozbudowanej farmy wypadajki szły jak "krew z nosa".

    Ps.Niestety event mi wbił od 3 lvl z mety i przy wcześniejszym zestawieniu raz pognałam go złotem bo kilka razy robiłam i się nie dało by móc sobie wybrać lvl.
    Potwierdzam, event jest masakryczny i zmiana nic nie dała. Kurcze, kto w Ggs to wymyśla? Kazda okazja do poprawy PR jest zaprzepaszczana. Przecież ten event nie ma takich super nagród, żeby opłacało sie poganiać złotem, albo żeby zachwialy one  sławetnym bilansem. Czy ktoś z Ggs robi testuje to co jest  wymyślane?
    Rozczarowanie to delikatne określenie
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    swoją drogą zastanawiam się czy przy okazji nie zostały również zbalansowane inne eventy bo (nie pamiętam teraz który) ale różniły mi się dane które mam zapisane jako podpowiadajka na kompie.Dlatego sobie póki co obserwuje by się upewnić.
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Z tego co czytam to znowu szanowne GGS ...nam utrudnia zadania , zamiast obniżyć ilości
    to podniosło co z tego wynika ..................?? Dać sobie spokój z ewentem na kwiatowej ..ja nawet
    go nie włączę TOTALNA PORAŻKA !!!!!!!  :(  :(:s:s:s:s:s:s:s
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Specjalnie zajrzałam wstecz, żeby sprawdzić kiedy ślub do nas zawitał, a było to w styczniu 2018 !!!

    Od tego czasu społeczność BF, zadaje pytanie jak ślub wziąć na poszczególnych poziomach?
    Odpowiedzi nie ma !!!
    Miło by było, gdyby zespół swoje oficjalne stanowiska czy komunikaty traktował poważnie i uważał za wiążące go. 
    Bo skoro stoi, że jak gracz wybierze odpowiedni poziom eventu, nie powinno być problemów ze skończeniem, to nie powinno. Złote podobne są tylko ścigacze (?)
    Ze ślubu zabrano brzegowe...choć nie były uciążliwe...coś tam jeszcze pomajsterkowano...dalej ślub jest nie do przejścia.
    Robię ostatni raz podejście, po tych kosmetycznych zmianach...do kolejnego poziomu...uda się to dobrze...nie uda...koniec ze ślubem :D
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Specjalnie zajrzałam wstecz, żeby sprawdzić kiedy ślub do nas zawitał, a było to w styczniu 2018 !!!

    Od tego czasu społeczność BF, zadaje pytanie jak ślub wziąć na poszczególnych poziomach?
    Odpowiedzi nie ma !!!
    Miło by było, gdyby zespół swoje oficjalne stanowiska czy komunikaty traktował poważnie i uważał za wiążące go. 
    Bo skoro stoi, że jak gracz wybierze odpowiedni poziom eventu, nie powinno być problemów ze skończeniem, to nie powinno. Złote podobne są tylko ścigacze (?)
    Ze ślubu zabrano brzegowe...choć nie były uciążliwe...coś tam jeszcze pomajsterkowano...dalej ślub jest nie do przejścia.
    Robię ostatni raz podejście, po tych kosmetycznych zmianach...do kolejnego poziomu...uda się to dobrze...nie uda...koniec ze ślubem :D

    Mal jak się nie uda to bierzemy rozwód , a nie ślub hehe

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 21.03.2019
    A ja tak się zastanawiam... Czy zmieniła się również ilość wypadajacych z budynków przedmiotów? Bo może (tak wiem, nadzieja matką głupich i naiwnych ;)) ułatwienie ma polegać nie na zmniejszeniu ilości do zebrania, ale właśnie na zwiększeniu ilości wypadających przedmiotów... To pytanie kieruję do moderatorów, może udałoby Wam się dowiedzieć, na czym konkretnie to ułatwienie eventu ślubnego ma polegać?

    Dla mnie osobiście problemem jest rozpoczęcie eventu na 3 poziomie. Powinniśmy rozpoczynać go od poziomu 1 i systematycznie piąć się w górę. Na poziomie najniższym event nie jest już takim wyzwaniem i da się go spokojnie ukończyć (wiadomo, że wszystko zależy od poziomu rozwinięcia farmy, więc zaznaczam, że moja kwiatowa jakaś wybitna nie jest - taki "średniak" bym powiedziała), natomiast 3 to już wyzwanie ponad siły i bez pomocy szklarniowego humusu i skróconego czasu produkcji chyba nigdy nie udałoby mi się go ukończyć... Tak więc prośba do Zespołu - dajcie nam rozpocząć przygodę z eventem od poziomu 1, szczególnie że naturalnym jest, że gdy udaje mi się ukończyć poziom wyższy, to do niższego się nie wracam.
    Post edited by karadok (PL1) on
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    ciekawe kiedy ślub zawita na farmę...
  • ano własnie..chyba cos sie nie udało...po zmianach..
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    ano własnie..chyba cos sie nie udało...po zmianach..
    TOM powiedział(a):
    Witaj, Ślubne przygotowania wystartują jutro.

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Jak zawsze podpisuje się pod tym co napisała Karadok...problemem nie jest ilość w zadaniach...tylko ilość wypadajek !!! zaproszenia i gołębie.
    Będę teraz zapisywać.
    A przy okazji, czy jest możliwość aby dowiedzieć co konkretnie zostało zmienione/zmniejszone...na przykładzie np. 4 poziomu ślubu.
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Witajcie,
    Ślubne przygotowania powinny wystartować jutro.
    Pozdrawiam

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 22.03.2019
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Jak zawsze podpisuje się pod tym co napisała Karadok...problemem nie jest ilość w zadaniach...tylko ilość wypadajek !!! zaproszenia i gołębie.
    Będę teraz zapisywać.
    A przy okazji, czy jest możliwość aby dowiedzieć co konkretnie zostało zmienione/zmniejszone...na przykładzie np. 4 poziomu ślubu.
    Masz to w mojej wiadomości powyżej

    Z innej beczki:
    Na kwiatowej mam 26 elementów punktujących, na smakoszu 55 chyba, przeszło dwa razy więcej. Budynki na kwiatowej, pola są w porównaniu do innych ogromne. Nie idzie skończyć eventu powyżej 2 poziomu, choćbym się zapalił
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 22.03.2019
    Dog...dzięki wielkie za analizę...

    Faktycznie ...uległy zmniejszeniu perełki, aż się czuje :D natomiast zaproszenia i gołębie zapewne dalej będą stanowić problem w zbieraniu.

    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 22.03.2019


    Ktoś goni w piętkę, czy w tym Zespole to jeszcze myślicie? halo GGS?

    Oto przykład - kalendarz na marzec

    Święto ciężkiej pracy edycja rybna 28/03/2019 01/04/2019

    i kwiecień

    Święto ciężkiej pracy edycja rybna  31/03/19 - 04/04/19 

    dane z OO https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/categories

    To jak to w końcu będzie:
    jeden silos rybny przez tydzień?
    Dwa silosy rybne nałożone na siebie?

    Nie wiem co tam spożywacie, ale też chcę:))
    balans silosów...litości
    tłumaczenia o zmianie dat nie przyjmuję, trzeba się zdecydować albo się dobre daty podaje albo nie

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik