Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

28.06.2018 | Aktualizacja - podwój swoje złoto!

Witajcie Farmerzy!

W Oficjalnych Ogłoszeniach pojawiła się zapowiedź najnowszej aktualizacji.
Całe ogłoszenie możecie znaleźć TUTAJ.

Zachęcamy do komentowania i wyrażania swojej opinii na temat najnowszej aktualizacji.

Pozdrawiam serdecznie,
Yalenka
«1

Komentarz

  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    podwajacze zostawiam bez komentarz :(
    miałem nadzieję że tak długa aktualka naprawi roślinki brzegowe i inne błędy :(,zespół ma to w nosie,że gracze borykają się z błędami 
  • rafcio78 (PL1)rafcio78 (PL1) PL1 Posty: 12
    padłem z wrażenia :D poważnie??? I to cała aktualizacja? Do dwóch godzin, na wprowadzenie kolejnego "ulepszenia" w grze, o który ludziska "domagali" się od miesięcy... Gra ledwo zipie od dłuższego czasu, a Wy dajecie coś takiego? Dziękuję bardzo, nie skorzystam.
  • Ale szał !!!!  Podwajacze złota :)) Już to widze, jak gracze rzucaja sie zakup złota.
    Dziekuję, nie skorzystam
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Czekałam na aktualizację i byłam ciekawa jakie błędy wyeliminuje.  Z odbieraniem prezentu od psa można dostać białej gorączki, kot dalej robi za wątpliwą ozdobę o miernym zadowoleniu, błąd z humusem i brzegowymi ma się świetnie, gra nie hula, tylko pełza, wprowadzane nowości są zazwyczaj niedopracowane. I mogłabym jeszcze wymieniać, ale po co? Zespół rzekomo ma inne priorytety. Teraz mamy czarno na białym jakie.
    Jestem bardzo rozczarowana.


  • xpasztet (PL1)xpasztet (PL1) PL1 Posty: 25
    Skomentuję to tak: Zawsze coś
  • Zapowiedź aktualizacji, nie taka oczywista, z pewną tajemnicą, spowodowała, że sama czekałam, co to będzie. Po naprawdę udanym evencie piłkarskim miałam nadzieję na coś zaskakującego, a przede wszystkim cieszącego graczy. Naprawdę Zespół myślał, że radość graczy wywoła możliwość podwojenia złota przy zakupie? Lepsze oferty są w Prime Time, które na mnie i tak nie działają już od kilku lat. Rozczarowanie i tyle.
  • Normalnie szał ....podwajacze złota :pensive: A może byt tak brzegowe naprawić i inne błędy :)

  • I co z tymi podwajaczami?
  • myślałem ze po odpadnięciu naszych kopaczy już nic mnie negatywnie nie zaskoczy w najbliższym czasie a tu masz przepiękny podwajacz, który zda się kotu na budę, i wyłączy nam grę na 2 godziny... (nie wliczając w to nowych błędów, a widać starych też nie mają zamiaru naprawiać)

    porażka :/
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Już trzeci rok mija odkąd nie robię zakupów złota i nawet taka możliwośc podwajania mnie do tego nie skłoni. !!! Jak wyżej napisano - czekamy na aktualki które naprawią uciążliwe błędy, chociażby ten z brzegowymi, kolejny strzał zepsołu we własne kolano :#:#:#
    Pamiętamy błyskawiczną aktualkę w światowych, kiedy to zepsół zabierał niektórym graczom błędnie działające boostery, przy okazji zabierając wzmocnienia z brzegowych - pewnie było to celowe działanie.
    I teraz oczekujecie, że graczy skusicie podwajaniem golda ??? Pewnie bym się skusił - pod warunkiem sprawnego i satysfakcjonującego działania gry, na chwilę obecną nie ma takiej opcji,
    pozdrawiam - w oczekiwaniu na następne, rewelacyjne i powalające pomysły zepsołu ;)
    P.S
    żeby nie było, że tylko narzekam - pomysł z mundialem całkiem dobry, myślałem że będzie takich więcej
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 28.06.2018
    Witam

    Podwajacze złota otrzymacie około godziny 14:00.
    Natomiast jeśli chodzi o naprawę roślin brzegowych Zespół nadal pracuje nad rozwiązaniem tego problemu.


    Edit/ Proszę się przelogować otrzymacie podwajacz złota, który początkowo miał zostać dodany o godzinie 14:00


    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Martinn571 (PL1)Martinn571 (PL1) Posty: 112
    edytowano 28.06.2018

    Yalenka powiedział(a):
     Zespół nadal pracuje nad rozwiązaniem tego problemu.
    Problem z roślinami brzegowymi pojawił się już ze dwa miesiące temu.
    Nadal nie zawsze działa odliczanie czasu do zbiorów.

    Ale za to podwajacze nie obowiązują w promocji prime time.

    Jest dobrze ;)

    P.S.
    Event z mundialem faktycznie udany, oby i tam nie wkradły się błędy.
  • Chyba wszelkie żale już zostały napisane wcześniej, więc nie będę ich powtarzać. Zespół ma ciekawe priorytety i równie interesującą politykę. Wydawać się może, że gdy graczy zraziły narastające błędy to spadły im obroty z zakupu złota. Więc jak poprawić taką sytuację? Wysłuchać graczy i zlikwidować coraz to bardziej irytujące błędy, aby gra stała się znów miła i przyjemna? Nie, to zbyt proste. Lepiej wymyślić kolejną promocję na złoto, aby coś zarobić ;)
    Już nie wspomnę o tym jak działa support. Masz jakiś problem? Wyczyść ciasteczka. Nie pomogło? No trudno, nie wiemy jak Ci pomóc ale cieszymy się, że jesteś z nami. Pisanie nie forum nic nie daje, jedynie pozwala ujść naszej frustracji. Jedynie mi szkoda naszych moderatorów, którzy zawsze starają się nam pomóc, dzielnie czytają nasze wszystkie żale, a jeszcze im się czasem obrywa. 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A to ta zapowiadana tak szumnie niespodziewana niespodzianka dla graczy ???  toć to żadna nowość ani rewelacja takie 2w1 na żądanie i tyle...........fajnie by było zrobić taką promocję na 100% więcej dolarów za sprzedaż produktów i towarów ,choć raz na jakiś czas, działające przez 24 h na farmach graczy.No ale nie wiem czy takie coś by przypadkiem balansu gry nie popsuło ;););););) A ta promocja no cóż zła nie jest,nie trzeba czekać na 2w1 więc jest to jakieś ułatwienie,ale po tych zapowiedziach to się spodziewałam czegoś ciekawszego  ;););) ;)Jak moderatorzy mogą podsunąć ten pomysł ze wzmocnieniem dolarowym zespołowi to było by fajnie ciekawa jestem czy byłaby  możliwość wprowadzenia czegoś takiego do gry 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Jakby kreatywny zespół dbał o Graczy, swoich klientów i nie traktował ich jak zło konieczne...nie byłoby narzekań na forum, tylko swobodna wymiana doświadczeń...a moderatorzy jak muszą ;) czytać nieprzyjemności, to dobrze wiedzą dlaczego chcą czytać...jeśli się coś psuje w grze, na czym cierpią Gracze [czytaj: straty finansowe] to powinno to zostać priorytetowo naprawione, powinno być wyjaśnienie oraz rekompensata, gdy naprawa błędu się przedłuża.

    Gdyby producent szanował...byłby szanowany...i żadne podwajacze czy podziesiączacze :p nie zmienią faktu niezadowolenia z gry :D co jest powodem niezadowolenia?...wystarczy poczytać forum, porozmawiać z jeszcze grającymi. A sposobów na zarabianie jest masa...liczne ciekawe promocje gorące :D intrygujące dekorki z porządnym zadowoleniem, a przede wszystkim w miarę możliwości, zaspokojenie różnych gustów Graczy przez wprowadzanie nowości, dużo częściej i dużo krótszych i niestety prawda jest taka, że to zagmatwana polityka zespołu doprowadziła do rezygnacji z gry wiele Osób...ponieważ gra ma być relaksem a nie obowiązkiem :p

  • Ja mam jeszcze jedno pytanko. Z jakimi dokładnie ofertami łączy się ten bonus? Skoro odpadają wszystkie oferty Prime Time oraz Dwa za Jeden? Czy istnieje jeszcze jakaś inna oferta która mogłaby jakoś odróżnić nasz nowy bonusik od znanej oferty dwa za jeden
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Nie ma chyba to jak promocja 2w1 tylko na żądanie i tyle cała nowość  ;););)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Podwajacze złota otrzymacie około godziny 14:00.
    Natomiast jeśli chodzi o naprawę roślin brzegowych Zespół nadal pracuje nad rozwiązaniem tego problemu.


    Edit/ Proszę się przelogować otrzymacie podwajacz złota, który początkowo miał zostać dodany o godzinie 14:00


    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Zeby się Zespół tylko nie przepracował. Już mają tyle rzeczy nad którymi pracują, ze niczego nie zdążą zrobić, tyle mają roboty :) A ta oferta to kpina , złota nadal nie kupie, moja strategia gry nadal nie przewiduje takiego działania
  • sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Nie ma chyba to jak promocja 2w1 tylko na żądanie i tyle cała nowość  ;););)
    Och... To trochę się zawiodłam. Zmyliło mnie "Możecie łączyć Podwójne złoto z wieloma ofertami w grze". W takim razie nie widzę zbyt wiele sensu w całej tej aktualizacji. Oferta 2za1 jest co chwilę, a pewnie ten bonus x2 wskoczy na miejsce "wymarzonych" nagród za 21mln pkt w leju. 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    A ja chciałam jeszcze zapytać swoje ulubione dlaczego :D:D:D a mianowicie dlaczego "podwajacze" będą się kumulować ? znaczy rozumiem, można zbierać w nieskończoność a potem...obrabuje bank wioskowy ;) i hulaj dusza, piekła nie ma...kupuje złotooooooooooooooooooooo ;)...a może tak znieść ograniczenie telemonet...straciłam przez pomysł zespołu około 150 sztuk...ktoś mi zaporę stawia a ja mam go za to nagradzać ? też mi mentalność :p
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Guendoline (PL1) powiedział(a):
    Ja mam jeszcze jedno pytanko. Z jakimi dokładnie ofertami łączy się ten bonus? Skoro odpadają wszystkie oferty Prime Time oraz Dwa za Jeden? Czy istnieje jeszcze jakaś inna oferta która mogłaby jakoś odróżnić nasz nowy bonusik od znanej oferty dwa za jeden
    Witam,
    Podwójne złoto łączy się przykładowo ze wszystkimi ofertami "Gorącej oferty":


    Najłatwiej sprawdzić dostępność oferty w sklepie. Jeżeli podczas danej promocji, na górze nad sklepem widnieje napis "Podwójne złoto podczas zakupu!" - oznacza, że promocje łączą się ze sobą, a ilość złota zostanie podwojona (tak jak widać to na obrazku - przykładowo za regularne 6500 złota, dostaniemy 13000 złota).


    Pozdrawiam,
    Jiper
  • @Jiper Dziękuję ślicznie za odpowiedź :smile: Teraz rozumiem jak działa to łączenie z innymi ofertami. 
  • Fryderyks (PL1)Fryderyks (PL1) Posty: 13
    edytowano 28.06.2018
    "Czy mogę je składować?

    Możecie posiadać wiele złotych podwajaczy i trzymać je tak długo, jak tylko chcecie. Pamiętajcie, że system podwójnego złota będzie automatycznie używany przy kolejnym, najbliższym zakupie złota."


    Czyli można je nakładać/stack'ować czy nie? Może napiszcie to jakoś jednoznacznie z sensem. Czy możemy uzbierać x3 x4 x5 itp. czy zawsze tylko podwójne? Bo jeśli tylko podwójne to tak w skrócie kompletnie NIC nam to nie daje. xDD

  • Fryderyks (PL1) powiedział(a):
    "Czy mogę je składować?

    Możecie posiadać wiele złotych podwajaczy i trzymać je tak długo, jak tylko chcecie. Pamiętajcie, że system podwójnego złota będzie automatycznie używany przy kolejnym, najbliższym zakupie złota."


    Czyli można je nakładać/stack'ować czy nie? Może napiszcie to jakoś jednoznacznie z sensem. Czy możemy uzbierać x3 x4 x5 itp. czy zawsze tylko podwójne? Bo jeśli tylko podwójne to tak w skrócie kompletnie NIC nam to nie daje. xDD

    no zapewne pozwolili by Ci zbierać do powiedzmy x100 i wtedy by zbankrutowali :D
    tylko podwajasz zakup ale możesz to zrobić kilka razy w dowolnym wybranym przez Ciebie momencie i to cała nowość! 
  • Chciałabym się dowiedzieć - w ofertach wiadomo, ale w jakich nagrodach można zdobyć te podwajacze? W MS nie widzę, w silosach pewnie też nie, w eventach tematycznych również wątpię, tak jak w wypadanie ze stajni czy pól, to gdzie w takim razie?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    ungabunga (PL1) powiedział(a):
    Chciałabym się dowiedzieć - w ofertach wiadomo, ale w jakich nagrodach można zdobyć te podwajacze? W MS nie widzę, w silosach pewnie też nie, w eventach tematycznych również wątpię, tak jak w wypadanie ze stajni czy pól, to gdzie w takim razie?
    Heh, jak znam GGS to za złoto będzie to można kupic
  • ungabunga (PL1) powiedział(a):
    Chciałabym się dowiedzieć - w ofertach wiadomo, ale w jakich nagrodach można zdobyć te podwajacze? W MS nie widzę, w silosach pewnie też nie, w eventach tematycznych również wątpię, tak jak w wypadanie ze stajni czy pól, to gdzie w takim razie?
    Ponawiam, ponieważ chyba przeoczono.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    ungabunga (PL1) powiedział(a):
    ungabunga (PL1) powiedział(a):
    Chciałabym się dowiedzieć - w ofertach wiadomo, ale w jakich nagrodach można zdobyć te podwajacze? W MS nie widzę, w silosach pewnie też nie, w eventach tematycznych również wątpię, tak jak w wypadanie ze stajni czy pól, to gdzie w takim razie?
    Ponawiam, ponieważ chyba przeoczono.
    Witam

    Obecnie jeszcze nie jest to zdefiniowane, w jakich wydarzeniach pojawi się to jako nagroda.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Zostawiam uprzejmie zapytanie :D gdzie sobie poszło  x2  ? było, potem dodało i zapadła cisza...czy to już koniec podwajania ? 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Zostawiam uprzejmie zapytanie :D gdzie sobie poszło  x2  ? było, potem dodało i zapadła cisza...czy to już koniec podwajania ? 
    Witam

    Tak jak napisałam powyżej. Nic się nie zmieniło jeszcze w tej kwestii.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik