Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

owoce na statek kapitana Barnacle

Cześć,
nie wiedziałam gdzie to konkretnie umieścić, a wyszukiwarka niczego mi nie ukazała, więc mam pytanie - czy to nie powinno być tak, że kapitan Barnacle chce od nas owoce adekwatne do aktualnie rozgrywanej farmy tematycznej? Przykładowo: teraz trwa farma wyspiarska, czy nie powinien zatem przypływać po limetki, grapefruity, ananasy i melony? Zwykle tak właśnie miałam, a tutaj psikus - odkąd weszła farma cukrowa kapitan chce w kółko marakuję, dziki bez, figi i morele. Skąd wziąć nasiona, skoro handlarza nie ma, a łódź przez błąd z roślinami brzegowymi nie jest w ogóle naprawiana? Jestem przyzwyczajona do odprawiania Barnacle 2 razy dziennie (w porywach do 3) i to dość dotkliwa sytuacja :(

Komentarz

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 19.06.2018
    Kapitan chce owoce z farmy tymczasowej, którą ostatnio budowaliśmy, dopóki nie zaczniemy nowej, tzn. póki nie rozpoczniesz nowej farmy tymczasowej (nie odwiedzisz jej, nie wykonasz pierwszego zadania), owoce się nie zmienią. Pokazanie się nowej farmy w pasku zadań, nie zmienia wymagań u Kapitana.

    edit: No, chyba że zaczęłaś farmę wyspiarską, a owoce nadal masz z cukrowej - wtedy nie znam wytłumaczenia..
  • Ach, w ten sposób. Odwiedziłam ją i sądziłam, że to wystarczy - nie chciałam się w nią angażować, nie przepadam akurat za farmą wyspiarską. Spróbuję coś tam porobić i zobaczymy, w razie czego będę się odzywać. Tymczasem dziękuję za wyjaśnienie :)
  • Wszystko się wyjaśniło, dlatego można przesunąć temat w czeluści mordoru XD

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik