Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Rośliny brzegowe

2

Komentarz

  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    Zespół jest świadomy błędu
    uwielbiam ten tekst :D
    :love::love::love::love::love: 



  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 15.06.2018
    Nowe kopane wydarzenie na placu...[nie działa jak powinno ale przecież to szczegół :p ] w końcu to nie zespół gra, [jestem ciekawa czy pracownicy wydali by swoją kasę, na swoją pozostawiającą wiele do życzenia swoją pracę?]...a jak widać mało ich obchodzimy !!!...a zepsute brzegowe dalej zepsute !!! od ponad miesiąca nikt nic nie zrobił...bo pewnie po co ? trzeba wykorzystać fanów meczowych, żeby zarobić...na niedoróbkach też...bo Gracze chcą skończyć wydarzenie...złoto się kupuje...i balansik ma się dobrze... :D a przy okazji...może gra powinna też pracować :p 8 godzin 5 dni w tygodniu i mieć weekend ??? :p skoro nie ma komu pilnować poprawności.
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Widzę że gorączka piłkarska ogarnęła wszystkich :)
    a ja w dalszym ciągu pytam co z naprawą roślin brzegowych? Jak to już napisał jeden z graczy będę upierdliwy i pytał co w tym temacie ,zostało zrobione ?
     Roślinki brzegowe są moim zadaniem dużo ważniejsze niż zmiana tła przy logowaniu .
    Znając stałą regułkę zespołu (znają problem i maja to gdzieś,itd.) oraz to że nie przewidują rekompensat , najwyższa pora aby zespół w końcu się przyłożył i naprawił to co dla wielu graczy jest ważne ,Przeciez to nie zespól ma straty lecz my gracze.
  • Tak jak zwykle nie narzekam, tak teraz po prostu muszę. Tyle czasu już minęło, a sprawa roślin brzegowych jak stała tak stoi. Wydarzenie goni wydarzenie, czekam, aż wreszcie poprawią ten paskudny błąd - i cisza. Łódź kapitana się już całkowicie rozpadła, prezentów nie ma, odechciewa się wszystkiego :( może niech GGS w końcu napisze, że tak już zostanie i mamy się wypchać zamiast unikać tematu i udawać, że nic się nie dzieje? Niech jasno wyrażą swoje stanowisko w tym temacie i tyle, przynajmniej przestaniemy czekać na cud.
  • miotła (PL1)miotła (PL1) PL1 Posty: 37
    humus nie dziala straty rosna ale coz wazniejsze mistrzostwa z nastepnymi bledami?moze lepiej najpierw jedno napraic a potem wprowadzac nowe
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Zespół wciąż próbuje namierzyć błąd w kodzie gry, jednak jak widać nie jest to takie łatwe. 
    Gdy tylko będziemy mieć jakieś informacje na ten temat, opublikujemy je na forum.

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Ale czy na pewno problem z humusem nie działającym na brzegowe na pewno jest błędem czy kolejnym sabotażem wioski 
    Gdy pojawiła się nowa wioska czas regeneracji pola był liczony nie zależnie od produkcji potem niespodzianka pojawiło się centrum pracy i czas regeneracji liczony jest tylko w czasie produkcji lub trzeba wynająć darmozjada by go skrócił 
    Ja osobiście już od dawna nie bawię się w wioskę jedynie wymieniam dolary gdy zaglądam czy jest statek poszukiwacza lub szukam cukierków grzybów czy serduszek do eventów 
     
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Przyznam, że mam podobne odczucia. Niby błąd, a jakoś nikomu się nie spieszy z jego naprawieniem. Również się obawiam, że za dwa miesiące usłyszymy, że błąd jest, i owszem, ale jedynie wyświetlania, bo Zespół od początku miał plan, by humusy na brzegowe nie działały..
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    ja tez w temacie bo go draze mija rowny miesiac jak nic z tym nie robicie
    po chol.... wprowdzac jakis mundial na farmie ???? na to zespół maiał czas ????
    i co on ma wspólnego z nasza gra tylu siejemy sadzimy czyli farmerska jak bym chciała w taka pograć to by mnie tu nie było 
    mnie wogole to sie nie podoba wypadajace pilki  i puchary phhh 

    już nie proszę---- ŻĄDAM--- naprawy brzegowych bo to gra farmerska a nie futbolowa A STRATY OGROMNE a  kapitan niezadowolny 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ale trawkę siej !!! ładne zyski...
  • Powiem szczerze, ze jestem zawiedziona poziomem, jaki reprezuntuja Wasi deweloperzy. Problem roslin brzegowych ciagnie sie juz jak smrod po gaciach... ile musi minac czasu, aby ONI WYKONALI swoja prace? To nie jest juz problem samych roslin brzegowych, ale z zaladowaniem lodzi, brakujacych rzeczy do rozbudowy wioski. Wypacza to nasza dotychczasowa gre, ale nie, przepraszam miejscie do nas pretensje, ze to my narzekamy, a nie do nich, ze od miesiecy nie umieja tego naprawic... Ciekawa jestem jakby oni sapali, gdyby od 2 miesiecy nikt nie kupowal golda, albo gdyby Wasz system przy kupowaniu golda zepsul sie? ile by to czasu wymagalo aby naprawic? 1h? czy 10 minut? 
    Wiem, ze mamy dalej czekac na informacje. A moze nas poinfomujecie, ze realia sie zmieniaja i np. juz to nie zostanie naprawione? Wtedy np. niech oni sie rusza i pozmieniaja potrzebne ilosci roslin brzegowych? Albo codziennie przy zalogowaniu do gry dajcie nam rekompensaty zwiazane ze stratami? To Wam idealnie wychodzi - paczki z roslinami brzegowymi. To na 100% umieja, bo juz nam dawaliscie przy prawie kazdej nowosci wprowadzanej do gry. 

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Być może ciągniecie tematu nic nie wskóra, ale błąd który występuje trwa zbyt długo, sytuacja z kapitanem jest nie najlepsza, każdy wie że aktywność w tym czasie jest mniejsza, wiadomo że więcej czasu jesteśmy po za domem, kurde kapitan jest bardzo nie zadowolony, a u Nas się pogarsza z dnia na dzień, ciężko będzie go zadowolić i wypracować u niego zadowoloną minę. Po prostu błagam o skuteczną naprawę i zadowólcie kapitana, bez humusu mamy kryzys w kontakcie :/  
  • Kainka (PL1)Kainka (PL1) PL1 Posty: 1
    jak w temacie, po wybraniu nawozu do pól, który miałby zwiększyć plony o 120% (fioletowy) nie pojawia się oczekiwany zbiór lecz dużo mniejszy
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Kainka (PL1) powiedział(a):
    jak w temacie, po wybraniu nawozu do pól, który miałby zwiększyć plony o 120% (fioletowy) nie pojawia się oczekiwany zbiór lecz dużo mniejszy
    Witam

    Proszę o dodatkowe informacje. O jaki zbiór dokładnie Ci chodzi. Na jakich nasionach wystąpił problem.

    Yalenka
  • Kainka (PL1)Kainka (PL1) PL1 Posty: 1
    zasiałam słoneczniki a jako rośliny brzegowe wybrałam nasiona świerku, zgodnie z opisem po zastosowaniu humusu z wodorostów spodziewałam się otrzymać plony w wysokości 1386 dla roślin brzegowych i 495 dla słonecznika a otrzymałam 630 roślin brzegowych i poprawną ilość słonecznika, uważam że coś jest nie tak i oczekuję wyjaśnienia tej kwestii
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Kainka (PL1) powiedział(a):
    zasiałam słoneczniki a jako rośliny brzegowe wybrałam nasiona świerku, zgodnie z opisem po zastosowaniu humusu z wodorostów spodziewałam się otrzymać plony w wysokości 1386 dla roślin brzegowych i 495 dla słonecznika a otrzymałam 630 roślin brzegowych i poprawną ilość słonecznika, uważam że coś jest nie tak i oczekuję wyjaśnienia tej kwestii
    Tematy scaliłam.
    Proszę się zapoznać z problemem, który został opisany powyżej.

    Dziękuję.

    Yalenka
  • Czy zespół zamierza cokolwiek zrobić z problemem z brzegowymi roslinkami ? Czy jak zwykle zostanie zamieciony pod dywan 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Zespół nadal pracuje nad rozwiązaniem problemu z roślinami brzegowymi, niestety nie znamy jeszcze ram czasowych kiedy zostanie to naprawione.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Ponawiam pytanie co z Roslinkami brzegowymi ,widać po dzisiejsze poprawce ogłoszonej w nowinkach ,że w dalszym ciągu zespół ma inne cele ,duuużo ważniejsze !!!
  • Zespół myśli tylko jak nas zachęcić do kupowania złota i gdzieś ma jakieś błędy z brzegowymi 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Prace nad tym problemem trwają i gdy tylko Zespół znajdzie jego rozwiązanie, rośliny brzegowe zostaną naprawione. To tyle w temacie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 09.07.2018

    A w temacie to tyle, że jakoś te gorące, parzące, świecące, błyszczące, ulubione [przez kogo?] :D:p i te inne co pojawiają się znienacka co chwilę i zasłaniają nam ekran...za chol...się popsuć nie chcą...a gdyby się nawet na chwilę zawiesiły...to pewnie alarm by poszedł do zespołu !!! Tylko nasze rzeczy mogą być popsute miesiącami...i najpierw [czytamy] - naprawiamy [bo już tak było] potem - nie da się naprawić...musi zostać tak jak jest...wioska nie dostała dobrych ocen...ciągle jest bardzo droga i nie do końca przemyślana...ale zespół ma tego świadomość...zespół ma bardzo dużo różnych świadomości :D i co z nimi robi...? dowiemy się przy kolejnej aktualce...na razie jak widać zarabia na kopaniu ;)

    Informuje, że można grać bez złota - taka jest moja świadomość...już mnie nawet dekorki nowe nie biorą.

  • Czas rozwiązywania problemu z roślinami brzegowymi wskazuje albo na całkowitą nieudolność zespołu, albo na zbyt małą motywację do sprawnego załatwienia sprawy. Może powszechna rezygnacja z zakupów złota spowodowałaby przyspieszenie prac? Taki protest doprowadził do wprowadzenia poprawek dotyczących połowów ryb. Może znowu zdziała? 
  • A może by tak zmienić cały zespół obecny chyba się wypalił skoro nie potrafią nam pomóc w problemach typu rośliny brzegowe, a gdyby wystosować pismo wyżej, może wtedy by coś zrobili...
  • Zespół już wymyślił rozwiązanie - kupujcie brzegowe za złoto
    Kolejny problem zamieciony :(
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    bo  jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze o to samo 

    alby GGS sie wzbogacało a przyjemność z  gry zabierało
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Na pewno brzegowe nie mają priorytetu w naprawie, choć powinny...bo to już dwa miesiące jak się męczymy rzekomym błędem...
  • No to chyba nareszcie naprawione. Suuuper. Ale jak możecie, to potwierdźcie, że faktycznie jest OK.
    To był już naprawdę najwyższy czas, bo łódź jest w bardzo kiepskim stanie i trzeba ją pilnie reperować. Obawy, że to będzie "trwały błąd", czyli "cicha zmiana", na szczęście się nie potwierdziły. Zespołowi należą się podziękowania, bo jednak sprostał zadaniu. Ale uważam, te dwa miesiące powinny być graczom uczciwie wynagrodzone. 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Niektórzy z Was zauważyli, że rośliny brzegowe znów działają . Jak wiecie, przestały działać po jednej z aktualizacji. Po wczorajszej aktualizacji znów zaczęły działać, ale nie było to zamierzone, więc Zespół nie jest wystarczająco pewny aby twierdzić, że rośliny brzegowe zostały naprawione w 100%. Błąd wciąż jest otwarty i będą go nadal badać, dlaczego rośliny przestały działać i dlaczego zaczęły ponownie. Jesteśmy również świadomi, że istnieją pewne niewielkie rozbieżności w ilości roślin brzegowych wyświetlanych w menu pierścieni przed zbiorem i rzeczywistej ilości zebranej, ale są to tylko drobne różnice między 1-5 sztuk, jest to również analizowane.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Albo cud albo co o wiele bardziej prawdopodobne - Zepsuł nie wiedział jaka jest przyczyna błędu, skoro "sam" się naprawił i co gorsza nadal nie wie. Smutne. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik