Tylko ile można czekać, bo ja czekam od 10:30

przestało mi zaliczać zbiory do wyzwania, które robię. Zebrałam jabłka i świnie, a licznik stoi.

znów wyrzuciło i nie można sie zalogować
    nie działa
    Wpadka co pół godziny. Zepsuł to zaplanował?
    Witajcie

Mamy problemy na wszystkich serwerach i dopóki sytuacja się nie ustabilizuje myślę, że będzie nas wyrzucało z gry. Proszę o cierpliwość, Zespół stara się rozwiązać obecne problemy.

• Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Gra chodzi okropnie .. zatrzymuje się co parę minut .. :( jak mamy grać i wytrzymać z tym ..?
    Tym bardziej że za parę godzin jeszcze mistrzostwa mają być ... ???? :(:(:persevere::persevere:
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Mam pytanie odnośnie tych gwizdków, jeśli przekaże sie ich wiecej na jedną z drużyn, a ona strzeli bramkę, to też więcej otrzyma sie pucharów i piłek ??
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Witam
    1 gwizdek = 4 puchary
    51 gwizdów = 1 piłka nożna
    Jeśli przekażesz 1000 gwizdów, i drużyna zdobędzie 1 bramkę, otrzymasz 4000 pucharów i 1/51 * 1000 (20) piłek.

Yalenka
    Yalenka powiedział(a):
    Witam

Yalenka
    Dzięki Yalenka ;)
  • Ja mam trochę inne pytanie... Do kiedy można wrzucać gwizdki na daną drużynę? Czy podczas trwania meczu będzie można je jeszcze dokładać?
    Witajcie

Poprawka zaplanowana jest  na 14:30. Obecnie wydaje się, że serwery są stabilne, a wydarzenie działa poprawnie.