Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

13.06.2018 | Futbolowa gorączka!

JiperJiper Guest Posty: 495
Cześć Farmerzy!

Jeśli chcecie wyrazić opinię na temat nadchodzących piłkarskich zmagań w naszej grze, możecie to zrobić w tym wątku.

Jeśli natomiast chcielibyście przeczytać całość zapowiedzi najnowszej aktualizacji - możecie ją znaleźć >TU<.

Pozdrawiam,
Jiper
«1310

Komentarz

  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ...Samo wydarzenie ..zapowiada się dość ciekawie .., ale najbardziej ciekawią mnie nakładki ..i tu mam 
    małe pytanie ..czy One będą związane z piłką ..? , nagrody też mnie ciekawią ..jakie będą ?..Wiem 
    że nie na wszystkie pytania otrzymam odpowiedzi ..ale może na jakąś część się doczekam ..  :) 
    Więc czekam ..na odpowiedzi ..? :wink::)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 12.06.2018
    Witam Basiu777

    To co mogę Wam pokazać to miedzy innymi animowana nakładka na gospodarstwo główne*


    Nowa dekoracja która będzie się składać z trzech części

    Trofeum za miejsce w rankingu

    Oraz nowy balon


    Więcej szczegółów otrzymacie w filmiku , który udostępnimy jutro ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ...Wow !! Animowana nakładka ....tego jeszcze nie było .. :open_mouth::open_mouth:  i to w dodatku na główny dom ....? jestem mile zaskoczona  :open_mouth:  :open_mouth: .. tylko pytanie .., jak ją będzie można zdobyć ...? Poczekam do jutra ..by zobaczyć ..:) 
    Yalenko ...Bardzo dziękuję za odpowiedz .. :) 
  • hahaha,,strasznie  fajne te nakladki,krówki i świnki na boisku wprowadzą troszkę radości do gry,bo buzia sama się śmieje:))
    Tylko czy będą w naszym zasięgu?..:)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Dobrze że będzie filmik ;) oby zawierał więcej info niż chude OO.

  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Nakładka na dom ..jest bardzo zabawna ...i bardzo mi się podoba :):open_mouth:  :smiley:
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Event zapowiada sie ciekawie, oby tylko:
    został zaimplementowany bez błędów,
    nie było ukrytych zmian w grze
    jak największa ilosc graczy mogła zdobyć dekoracje bez horrendalnych ilości złota,
    nie bylo dojenia graczy z kasy,
    zasady gry nie zostały w jej trakcie zmienione,
    Zespol reagował na ewentualne problemy w grze
    A potem można grac
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Dobrze że będzie filmik ;) oby zawierał więcej info niż chude OO.

    Witam

    Filmik będzie dostępny jedynie w języku angielskim.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Pytanie z innej beczki: skoro aktualizacja ma być jutro (podczas trwania silosa), a wiemy, że silos "nie lubi przestojów", bo się podczas nich psuje, to czy mamy się spodziewać problemów z silosem?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Pytanie z innej beczki: skoro aktualizacja ma być jutro (podczas trwania silosa), a wiemy, że silos "nie lubi przestojów", bo się podczas nich psuje, to czy mamy się spodziewać problemów z silosem?
    Witam
    Tak, możecie spodziewać się problemów ( zmiana skrzynek, znikniecie dodatkowych punktów itd)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Jeśli jutro jest aktualizacja, to samo wydarzenie kiedy startuje ??
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Jeśli jutro jest aktualizacja, to samo wydarzenie kiedy startuje ??
    Witam

    Najprawdopodobniej jutro po aktualizacji ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 12.06.2018
    Yalenka powiedział(a):
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Jeśli jutro jest aktualizacja, to samo wydarzenie kiedy startuje ??
    Witam

    Najprawdopodobniej jutro po aktualizacji ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Ok, czyli filmiku można się spodziewać przed aktualizacją  :)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Jeśli jutro jest aktualizacja, to samo wydarzenie kiedy startuje ??
    Witam

    Najprawdopodobniej jutro po aktualizacji ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Ok, czyli Filmiki można się spodziewać przed aktualizacją ? :)
    Tak przed aktualizacją możemy się spodziewać filmiku. Postaram się go Wam udostępnić ;) tak szybko jak tylko otrzymam go od Zespołu gry :)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    Yalenka powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Pytanie z innej beczki: skoro aktualizacja ma być jutro (podczas trwania silosa), a wiemy, że silos "nie lubi przestojów", bo się podczas nich psuje, to czy mamy się spodziewać problemów z silosem?
    Witam
    Tak, możecie spodziewać się problemów ( zmiana skrzynek, znikniecie dodatkowych punktów itd)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    1) A złota rybka Yalenko? przeżyje? ;) czy też trzeba się nastawić że jak wrócę z pracy to do góry brzuchami będą pływać? :D
    2) i czy jest jakaś szansa że przy okazji aktualizacji np. brzegowe zostaną naprawione?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    madllen (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Pytanie z innej beczki: skoro aktualizacja ma być jutro (podczas trwania silosa), a wiemy, że silos "nie lubi przestojów", bo się podczas nich psuje, to czy mamy się spodziewać problemów z silosem?
    Witam
    Tak, możecie spodziewać się problemów ( zmiana skrzynek, znikniecie dodatkowych punktów itd)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    1) A złota rybka Yalenko? przeżyje? ;) czy też trzeba się nastawić że jak wrócę z pracy to do góry brzuchami będą pływać? :D
    2) i czy jest jakaś szansa że przy okazji aktualizacji np. brzegowe zostaną naprawione?


    Zespół dziś dowiedział się że sa mistrzostwa swiata. Od paru lat wiadomo , dobrze że zlotem nie gram 
    Te aktualizacje w trakcie silosów są już żałosne
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 12.06.2018

    Może wskazane by było żeby automat :p:D zrobił coś zimnego do picia...dla tych rozgorączkowanych...może podać tabletkę, to temperatura spadnie ? ;)

    Już kiedyś przy okazji ankiety czy czegoś innego, było pisane że to serwer PL...a więc wszystko co się na nim ukazuje, powinno być w języku polskim...a więc po co pisać o filmiku ? To że Gracze znają język angielski, to dodatkowy atut, przydaje się w tłumaczeniu, żeby wiedzieć czy faktycznie tekst jest dobrze przetłumaczony czy nie :p

    Więc może jakieś konkrety w sprawie nowego kopania :D;) np. gdzie będzie boisko ?

  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    edytowano 12.06.2018
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Event zapowiada sie ciekawie, oby tylko:
    został zaimplementowany bez błędów,
    nie było ukrytych zmian w grze
    jak największa ilosc graczy mogła zdobyć dekoracje bez horrendalnych ilości złota,
    nie bylo dojenia graczy z kasy,
    zasady gry nie zostały w jej trakcie zmienione,
    Zespol reagował na ewentualne problemy w grze
    A potem można grac
    krakał krakał i wykrakał - bedzie aktualka w czasie leja :/
    zatem zanim sie wydarzenie zacznie mozna sie spodziewac - jak u Hitchcocka - trzęsienia ziemi. potem napięcie już tylko rośnie...
    kto ma popcorn?

    ps - a pomysł i te małe futbolowe cuda mi sie bardzo podobają (zeby nie było, ze tylko krytykuję :D )
  • wydarzenie fajne i na czasie :) brawo dla twórców :)

    ale skoro Yalenka sama mówi: "Tak, możecie spodziewać się problemów ( zmiana skrzynek, znikniecie dodatkowych punktów itd)"
    brzegowe nie działają, lejek i rybki mogą się popsuć więc pewnie się popsują wiec wydarzenie zanim na dobre się zaczęło to już mi się przestało podobać :/ ech szkoda :/
  • ta aktualizacja to chyba przebija szczyty bezczelności GGS-u względem graczy

    jak już gdzieś wyczytałem "zespól doskonale sobie zdaje sprawę że dłuższe przestoje nie służą eventom (silos)..."
    a mimo to aktualizacja będzie... z pełną świadomością że wystąpią błedy na trwającym akurat lejku

    tak cięzko poczekać parę godzin, czy po prostu znów postanowiliście okraść ( tak skoro to działanie świadome to zwykła kradzież) graczy z nagród, dodatkowych pkt, możliwości zdobycia licencji itp?

    brawo wy...


  • demon525 (PL1)demon525 (PL1) PL1 Posty: 80
    jesli chodzi o nagrody w leju to niema wiele do stracenia...pare sztuk zwykłej karmy która i tak trzeba sprzedawac za grosze czy zwykłych nasion do szklarni to niewielka strata.Niewiem czy gracze zauwazyli ze licencje z leja juz dawno znikły z puli nagród i aktualnie niema sie co wysilac przy jego robieniu.Mnie jest wiec obojetne czy silos bedzie stał czy tez zniknie całkiem po aktualizacji.Mam tylko nadzieje ze nowe wydarzenie bedzie dla graczy bardziej opłacalne.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    demon525 (PL1) powiedział(a):
    jesli chodzi o nagrody w leju to niema wiele do stracenia...pare sztuk zwykłej karmy która i tak trzeba sprzedawac za grosze czy zwykłych nasion do szklarni to niewielka strata.Niewiem czy gracze zauwazyli ze licencje z leja juz dawno znikły z puli nagród i aktualnie niema sie co wysilac przy jego robieniu.Mnie jest wiec obojetne czy silos bedzie stał czy tez zniknie całkiem po aktualizacji.Mam tylko nadzieje ze nowe wydarzenie bedzie dla graczy bardziej opłacalne.
    Gracze zauważyli, że nagrody indywidualne w silosie są beznadziejne, ale nie zmienia to faktu, że Zespół kolejny raz  świadomie podjął decyzję o takim zaplanowaniu aktualizacji, by w tym silosie namieszała, a przynajmniej wystąpiła spora szansa na to "namieszanie". I to zachowanie właśnie jest krytykowane, choćby i nagrody nie były warte zaczynania/kończenia eventu. A jeżeli chodzi o licencje - są osoby, które mają szansę zdobyć ten papierek za ranking, więc to że Ty czy ja osobiście nie mamy na nią szans, nie oznacza, że nad szkodliwymi dla graczy rozwiązaniami powinniśmy przejść do porządku dziennego.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    karadok (PL1) powiedział(a):
    demon525 (PL1) powiedział(a):
    jesli chodzi o nagrody w leju to niema wiele do stracenia...pare sztuk zwykłej karmy która i tak trzeba sprzedawac za grosze czy zwykłych nasion do szklarni to niewielka strata.Niewiem czy gracze zauwazyli ze licencje z leja juz dawno znikły z puli nagród i aktualnie niema sie co wysilac przy jego robieniu.Mnie jest wiec obojetne czy silos bedzie stał czy tez zniknie całkiem po aktualizacji.Mam tylko nadzieje ze nowe wydarzenie bedzie dla graczy bardziej opłacalne.
    Gracze zauważyli, że nagrody indywidualne w silosie są beznadziejne, ale nie zmienia to faktu, że Zespół kolejny raz  świadomie podjął decyzję o takim zaplanowaniu aktualizacji, by w tym silosie namieszała, a przynajmniej wystąpiła spora szansa na to "namieszanie". I to zachowanie właśnie jest krytykowane, choćby i nagrody nie były warte zaczynania/kończenia eventu. A jeżeli chodzi o licencje - są osoby, które mają szansę zdobyć ten papierek za ranking, więc to że Ty czy ja osobiście nie mamy na nią szans, nie oznacza, że nad szkodliwymi dla graczy rozwiązaniami powinniśmy przejść do porządku dziennego.
    I tu jest właśnie istota problemu, że zmiana w trakcie silosu kladzie strategię gracza. Chyba zreszta GGS juz się wyleczyło z pisania, że BF jest grą strategiczna, ew. brak strategii to tez jakis jej rodzaj:) A ze ktoś spadnie w rankingu, no trzeba wliczyc to w ryzyko gry, ech...
  • Numi (PL1)Numi (PL1) Posty: 32
    edytowano 13.06.2018
    Niestety nakładka na gospodarstwo glowne bedzie za top50 w swoim przedziale poziomowym. Szkoda, bo ta nagroda, chyba byla najfajniejsza, ale jest poza zasiegiem.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    TUTAJ możecie już obejrzeć filmik ;)

    Miłego dnia,
    Yalenka
  • YaroslawGamer (PL1)YaroslawGamer (PL1) PL1 Posty: 187
    edytowano 13.06.2018
    Właśnie widziałem filmik i event zapowiada się dosyć ciekawie,
    zwłaszcza te specjalne piłkarskie rośliny.
    No i nagrody jakie można zdobyć są dosyć interesujące.

    Tylko proszę cię Yalenko podaj nam o ile możesz orientacyjną godzinkę,
    około której rozpocznie się ta "piłkarska aktualizacja" OK
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A Ja mam pytanie za sto pkt,skoro lejek zawiera błędy to dlaczego z premedytacją zespół ma ma w poważaniu ładnie mówiąc kilkudniową pracę ludzi włożoną do lejka???????????????????idiotów robią z siebie czy ludzi tu grających????????naprawdę tak cholernie ciężko aktualizację przełożyć na czas kiedy lejka nie będzie???????????skoro doskonale wiecie,że lejek zawiera błędy????

  • sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    A Ja mam pytanie za sto pkt,skoro lejek zawiera błędy to dlaczego z premedytacją zespół ma ma w poważaniu ładnie mówiąc kilkudniową pracę ludzi włożoną do lejka???????????????????idiotów robią z siebie czy ludzi tu grających????????naprawdę tak cholernie ciężko aktualizację przełożyć na czas kiedy lejka nie będzie???????????skoro doskonale wiecie,że lejek zawiera błędy????


    A dlaczego to Sylwio piszesz nie na temat?
    Tu dzielimy się opinami o nowej aktualizacji a nie o problemach z grą,
    do tego masz inne miejsce na forum, prawda Yalenko?

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    A Ja mam pytanie za sto pkt,skoro lejek zawiera błędy to dlaczego z premedytacją zespół ma ma w poważaniu ładnie mówiąc kilkudniową pracę ludzi włożoną do lejka???????????????????idiotów robią z siebie czy ludzi tu grających????????naprawdę tak cholernie ciężko aktualizację przełożyć na czas kiedy lejka nie będzie???????????skoro doskonale wiecie,że lejek zawiera błędy????


    A dlaczego to Sylwio piszesz nie na temat?
    Tu dzielimy się opinami o nowej aktualizacji a nie o problemach z grą,
    do tego masz inne miejsce na forum, prawda Yalenko?

    A to dlatego zapewne, że opinia dotyczy dzisiejszej aktualizacji (tak, tej "futbolowej" aktualizacji), która popsuje (prawdopodobnie) aktualnie trwające wydarzenie w grze. @sylwiazelazna (PL1) zadała pytanie, które i mi kolejny raz ciśnie się na usta: drogi Zespole, czy naprawdę tak ciężko tę aktualizację przełożyć na czas, kiedy lejka nie będzie? Czy naprawdę tak ciężko poczekać te 12 godzin? Skoro doskonale wiecie, że aktualizacja może spowodować (i najpewniej spowoduje) błędy w zaproponowanym przez Was nam trwającym właśnie wydarzeniu, to chyba powinno Wam zależeć, by nie narażać nas (graczy) na błędy, które sami powodujecie, a których możecie bez problemu uniknąć..

    I naprawdę argument, że samo wydarzenie jest mocno niedopracowane (delikatnie mówiąc ;)) w żaden sposób Waszej decyzji nie usprawiedliwia :)
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    Można choć wiedzieć o której ta aktualizacja będzie ?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik