Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Rośliny brzegowe

ungabunga (PL1)ungabunga (PL1) Posty: 27
edytowano 17.05.2018 w Problemy techniczne i błędy
Cześć,
od wczoraj, mniej więcej od czasu wgrania aktualizacji, zauważyłam, że zbieram za małe ilości roślin brzegowych. Na ogrodach pokazuje mi, że powinnam zebrać ~840 palików bambusowych; ogrodów mam 4, czyli łącznie powinnam znaleźć na składzie ~3360 palików. Tymczasem na składzie mam 2304 sztuki. Jest to szczególnie uciążliwe podczas dokładania drewna do łodzi poszukiwacza przygód, ponieważ zajmuje mi to dwa razy więcej czasu oraz nakładów finansowych. Czy ktoś jeszcze spotkał się z podobnym problemem czy to tylko u mnie tak?
Edycja: teraz sprawdziłam dokładnie, 864 paliki razy 4 powinno dawać 3456 sztuki. To ponad tysiąc sztuk mniej!
«13

Komentarz

  • miotła (PL1)miotła (PL1) PL1 Posty: 37
    sieje rosliny brzegowe np na pszenicy daje wodorosty pokazuje mi ze mam zebrac ok 1000 a zbieram o wiele wiele mniej popatrzcie i zobatrzcie

  • Po aktualizacji nie zalicza wzmocnienia humusem mimo że na polu pokazuje zwiększona ilość pewnie kolejny balans tym razem brzegówek :(
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    o masz... znowu coś :(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Problem z roślinami brzegowymi został dzisiaj zgłoszony do Zespołu gry.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • miotła (PL1)miotła (PL1) PL1 Posty: 37
    dlaczego humusy nie dzialaja na rosliny brzegowe?

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    powinny dzialać !! jeśli nie dzialają to jakiś błąd
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    edytowano 21.05.2018
    Taki wątek już istnieje
    ....................................................................................................................
    17 maja Yalenka zgłosiła problem do zespołu i prawdopodobnie do kolejnej aktualizacji nic się w tym temacie nie zmieni :/


    Edit/ Połączyłam istniejące wątki więc link który podałeś usunęłam.
    Yalenka  

    Post edited by Yalenka on
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    miotła (PL1) powiedział(a):
    dlaczego humusy nie dzialaja na rosliny brzegowe?

    Dobry wieczór 

    Jest to błąd, który został zgłoszony. Bardzo proszę byś następnym razem przejrzał ostatnie dyskusje lub skorzystał z wyszukiwarki by nie tworzyć niepotrzebnie takich samych tematów na forum.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Jak sprawa z humusami? Dałam na dwa pola bambusa i humus ilości do zebrania miały być 1140 x 2 tak mniej więcej a po zebraniu miałam w magazynie 1640. Gdzie jak siałam miałam w magazynie 500 sztuk bambusa. Jakby z jednego pola ilości w ogóle nie było zebrane. Siałam na 100 % na dwa pola.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Jak sprawa z humusami? Dałam na dwa pola bambusa i humus ilości do zebrania miały być 1140 x 2 tak mniej więcej a po zebraniu miałam w magazynie 1640. Gdzie jak siałam miałam w magazynie 500 sztuk bambusa. Jakby z jednego pola ilości w ogóle nie było zebrane. Siałam na 100 % na dwa pola.
    Witam

    Humusy ani dodatkowe prezenty obecnie nie działają na rośliny brzegowe. Problem został zgłoszony.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Szkoda że tak nie wiele ludzi o tym wie. Ja również nie wiem od ilu dni ten problem jest w grze. Być może traciłam humus bez potrzeby. Nie zawsze czytam forum od deski do deski. W wątku Nowości ze Świata Big Farm info nie zostało zamieszczone by ułatwiło to sprawę, gdyż temat jest często odwiedzany. Jeśli chodzi o dodatkowe prezenty Yalenka piszesz o wzmocnieniach u sąsiadów np. szczęścia, grabie itd.?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
     Jeśli chodzi o dodatkowe prezenty Yalenka piszesz o wzmocnieniach u sąsiadów np. szczęścia, grabie itd.?
    Tak dokładnie to miałam na myśli ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • miotła (PL1)miotła (PL1) PL1 Posty: 37
    edytowano 25.05.2018
    pisalam kilka razy o brzegowych z humusem niedzialajacym poniewaz nie bylo odpowiedzi z zadnej strony
    grabie i inne czary tez nie dzialaja na rosliny brzegowe

    Edit/ Połączyłam Twoje posty. Proszę korzystać z edycji.
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Chciałam uprzejmie zapytać kiedy zespół zajmie się naprawą roślin brzegowych ???

    Uważam, że jest to istotna sprawa...nawet bardzo...już pomijam kontrowersje strat jakimi są brzegowe...ale przy bublowaniu, MS, ślubie...jesteśmy cały czas do tyłu...kto nam to odda...??? jak mi przystań za miliony poleci w dół...całkowicie odłączymy się od wioski.
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    a czas leci i osmiele sie to napisac i mozecie mnie poprzec albo i nie 

    GGS ma nas od dobrego tygodnia w du,,,,e 

    jesli prawda boli to dostane bana jak nic ale nic na to nie poradze od kilku dni mamy na wiosce problemyn z zapelnieniem lodzi ba a kapitan jak na zlosc holernadalne ilosci wola 
    czy to zbieg okolicznosc hmmm
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Tak chcemy, domagamy się rekompensaty dla kapitana, straszne zaległości mamy, bo humus jednak daje duże ilości, teraz strasznie się Nam sytuacja pogorszyła. Naprawcie to, a nie czekacie cały tydzień, nie wiadomo na co. A kapitan coraz to bardziej wkurzony :(
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Zaraz będzie dwa tygodnie jak błąd zgłoszony, zaraz dowiemy się, że zespół  jest świadomy zaistniałego błędu.......
    tylko zapytam ? a co nam z tego jako graczom ?
    Przeglądałem ostatnio info o aktualizacjach i w przeciągu baaardzo długiego czasu nie znalazłem żadnej aktualizacji która była by przeprowadzona bezboleśnie, każdy taki zabieg udoskonalenia gry generował błędy na niekorzyśc graczy (sic!)
    Pytanie - kiedy wreszcie zespół dokona czegoś co będzie nas cieszyło ?
    Czy tak trudno teraz dac w zastępstwie niedziałających wzmocnień na brzegowe jedną z "ulubionych ofert"
    taką w której można za dolary zakupic pakiety roślin brzegowych?
    Przyznam, że z pewną rezerwą kupuję w tych ofertach, ale te zakupy u benne'go były by jedynie namiastką potrzeb  jakimi obecnie obciąża nas kapitan i z pewnością wielu z nas za ciężko uzbierane dolary zdecydowało by się na zakup takich pakietów
    I przyznam rację @Bladii309 (PL1)  bardzo możliwe, że to wcale nie był błąd tylko celowe działanie zespołu w ramach testowania naszej wytrzymałości :(
    A ja mówię - dośc mam dośc takiego traktowania przez zespół, totalnego olewania potrzeb graczy :s
    @Yalenka - może przekaż wyżej o tych kolorowych koszykach z brzegowymi, przynajmniej wydębią od nas trochę więcej dolarów za swoje błędy    (Tylko te oferty za dolary- nie za złoto)
    pozdrawiam  wytrwałych graczy ;)

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Już od dawna wiadomo, że pewne błędy są celowe...Bladii, Krystyn, Asia też to widzą i zapewne widzi to mnóstwo innych Graczy...niestety wiara też ma swój czas wierzenia...potem się już nie wierzy, potem się tylko podejrzewa najgorsze...do tego doszło...niestety zaufanie jest bardzo łatwo stracić...i tak naprawdę nie wiem, ale myślę że nie można zaufania odbudować...zawsze zostanie jakiś % niepewności...ale można się starać...a tu nikt się nie stara...nawet nie próbuje się starać...zespół się zajmuje ? no czymś się pewnie zajmuje...może by się zajął tym, co pilnie zgłaszamy do naprawy !!!
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    wracając do tematu czy ktoś tym sie już zajął ba przeczytał choćby
    bo temat ucichł i został zamieciony do kata 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    aurelka40 (PL1) powiedział(a):
    wracając do tematu czy ktoś tym sie już zajął ba przeczytał choćby
    bo temat ucichł i został zamieciony do kata 
    Witam

    Temat nadal aktualny. Niestety nadal nie otrzymaliśmy konkretnych wiadomości w sprawie naprawy tego problemu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    edytowano 01.06.2018
    dziękuje Yalenko za odpowiedz choć uważam ze trwa trochę za długo a straty ogromne mam nadleje  ze rekompensata będzie słuszna
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 01.06.2018
    Strat nie sposób zliczyć.  :'(  Czekam  na rekompensatę

  • Yalenka powiedział(a):
    aurelka40 (PL1) powiedział(a):
    wracając do tematu czy ktoś tym sie już zajął ba przeczytał choćby
    bo temat ucichł i został zamieciony do kata 
    Witam

    Temat nadal aktualny. Niestety nadal nie otrzymaliśmy konkretnych wiadomości w sprawie naprawy tego problemu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Pewnie tak samo będzie naprawiony jak tryb planowania :-(  zespół szybko potrafi tylko zepsuć :-( gdyby to działało na szkodę GGS już dawno byłoby naprawione :(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 04.06.2018
    Bladii309 (PL1) powiedział(a):
    Znowu namieszali... ogłosili "błąd".. a teraz nie ma komu naprawić, tak? 

    Ponownie zgłaszam błąd... nadal jest.. nie zniknął i nie wyparował... Bardzo proszę o dopytanie firmy w sprawie brzegówek.. niech się w końcu określą co dalej z tym zamierzają zrobić... :/ 
    Witam
    Racz zauważyć, że pytałam Zespół o rośliny brzegowe 01/06 i zamieściłam tu stosowną informację. Jeśli Zespół poda nam dokładne informacje, pojawią się one w oficjalnym wątku oraz z całą pewnością też i tutaj.



    Paralusku pisałaś w inny wątku, że brzegówki działają u niektórych graczy otóż nie... nie działają u nikogo.
    Podczas siania roślin brzegowych widzicie inną liczbę, niż zbieracie w rzeczywistości.
    Tak więc najlepiej sprawdzić to siejąc roślinę brzegową a następnie sprawdzić w zarządzaniu farmą "zakładka sojusz", ile tak naprawdę dopisało nam podczas zbiorów do naszego konta roślin brzegowych.
    Dla niedowiarków ;) przedstawiam zrzut ekranu ukazujący 42 sztuki drewna świerkowego do zbioru z pola z humsem:

    Po zbiorach w zarządzaniu farmą "zakładka sojusz", faktyczny stan zbioru drzewa świerkowego wynosi 28 sztuk:


    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 04.06.2018
    a rzeczywiście, dolicza mniej, ale w u mnie tylko o 5 szt mniej, sprawdziłam n a 1 polu specjalnie, sorry za wprowadzenie kogoś w błąd;-))
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Zespół jest świadomy błędu i stara się go naprawić, jednak codzienne przypominanie i drążenie tematu  w kółko z naszej strony - nic nie da. Jeśli będziemy mieć nowe informacje na temat naprawy błędu, poinformujemy Was o tym (tak jak pisała wielokrotnie Yalenka w postach wyżej).

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    Zespół jest świadomy błędu i stara się go naprawić, jednak codzienne przypominanie i drążenie tematu  w kółko z naszej strony - nic nie da. Jeśli będziemy mieć nowe informacje na temat naprawy błędu, poinformujemy Was o tym (tak jak pisała wielokrotnie Yalenka w postach wyżej).

    Pozdrawiam,
    Jiper
     Niedługo będzie miesiąc jak  w roślinkach brzegowych wystąpił błąd.
    Uważam , że temat powinien być codziennie drążony ,choćby dla tego że my jako gracze codziennie ponosimy straty :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik