Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

wedkarski silos

245

Komentarz

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Tak myślę że automat powinien wypić kawę i to mocną :p bo taka nagroda...to celowe szyderstwo z Graczy !!! nic tego nie wytłumaczy...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Tak myślę że automat powinien wypić kawę i to mocną :p bo taka nagroda...to celowe szyderstwo z Graczy !!! nic tego nie wytłumaczy...
    Nie ma takiej mocnej kawy, która otrzeźwiłaby ten automat. Trzeba zlikwidować i zrobić od nowa, to taki bubel nienaprawialny. a najlepiej w ogóle z niego zrezygnować
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Tak myślę że automat powinien wypić kawę i to mocną :p bo taka nagroda...to celowe szyderstwo z Graczy !!! nic tego nie wytłumaczy...
    masz rację - to skandal! zdecydowanie w tym miejscu powinna byc licencja górnicza lub świateczny gaik :trollface:

    w ogole zachodzę w głowę po co te klatki na homary, skoro w łowiskach występują samodzielnie i nie trzeba ich odławiać... chyba ze mamy tam jakies homarze okazy i podgatunki :D 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 13.05.2018

    Też nad klatkami myślałam ;) i jedno do czego doszłam, to to, że plan był inny...co innego mamy...

    W każdym razie automat ;) nadal nie jest zainteresowany daniem nam czegoś konkretnego, będzie to trwało lata...bo przecież trzeba obserwować :p ile wsadzenie badziewia przyniesie zarobku...i tak cały czas...zespole twórców kreatywnych...oferta banalna, bardzo niskiego lotu...bo po co mi bukszpanowa syrena ? już mam...po co mi wiejska sukienka ? skoro mam płaską...jeśli nie zwiększycie złośliwie zrobionego magazynu telemonet do 100... lub zdzierca nie przyklei się do placu ;) też nie będę miała motywacji do uruchamiania drugiego telewizorka...Ale błyskawica była kiedy zabierano...jedna decyzja i wyczyszczono...

    Może podpowiem automacie...moja kawa widać lepsza :D...że wystarczy stworzyć listę nagród i pewne rzeczy, takie jak pojemniki, Johny, 7500 tysiąca dolców, małe karmy i inne dziadostwo na listę nie wpisywać.

    I tak mogę spis Waszych grzechów kreatywnie tworzyć...a potem się dziwicie że nikt nie testuje HTML5...mnie tam to nie dziwi...nudy na budy w grze :p i zatrzęsienie bubli :D a poza tym jak Kuba Bogu...tak Bóg Kubie... :D też siebie cenimy...ja na ten przykład swój czas ! :D

    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No przecież klatka na homary to nagroda fantastyczna! Niczego tak nie pragnąłem jak właśnie tej :'( aż łza się w oku kręci, tyle dobrego w tym lejku jest. Ciekawe kto doczłapie do 3 390 000 do licencji. Ja na razie próbuję osiągnąć jak najwięcej bez złota- trafił mi się niezły układ ryb do ładowania do leja , pożyjemy zobaczymy. ale za nagrody i szczególnie wymagania punktowe GGS macie łapę w dół, poniżej dna
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 16.05.2018
    Czy ktoś będzie uprzejmy ? uprzejmy by wyjaśnić co znowu zaatakowało bubel rybny ?

    Czy zespół koordynuje swoje działania...czy tam każdy robi co chce ??? :p to nie pierwszy raz, kiedy aktualka rozwaliła wydarzenia w grze...i nikt jak widzę, żadnych wniosków nie wyciągnięto...dalej bezmyślność króluje...to ja przestaje grać...przestaje brać udział w czymkolwiek bo wisi nade mną brak nagród [ewidentnie czas zmarnowany]...i zmiażdżenie tego co zrobiłam...rozumiem, że to wszystko z sympatii do Graczy i w trosce żebyśmy się nie nudzili...i mam nadzieję że doleciały słowa nieprzyjemne do uszu zespołu :p
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Czy ktoś będzie uprzejmy ? uprzejmy by wyjaśnić co znowu zaatakowało bubel rybny ?

      bukszpan finezyjnie cięty dokonał ataku kontrolowanego :trollface:
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Czy ktoś będzie uprzejmy ? uprzejmy by wyjaśnić co znowu zaatakowało bubel rybny ?

    Witam

    Niestety ten problem z zatrzymaniem postępów w wydarzeniach oraz zmianą skrzyń, ma tendencję do występowania z długimi przestojami..Zespół jest świadomy zaistniałej sytuacji.


    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • I co z tej Świadomości dla Nas Graczy ???
  • literka (PL1)literka (PL1) PL1 Posty: 30
    Nikt przy zdrowych zmysłach nie robi aktualizacji podczas wydarzenia....proponuję zespołowi zmienić lekarza ...bo jawnie ich oszukuje.......
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    jadwiga2901 (PL1) powiedział(a):
    I co z tej Świadomości dla Nas Graczy ???
    pytanie genialne w swojej prostocie. podpinam się i chętnie posłucham
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 16.05.2018

    Ja również...

    To Ci Yalenko odpowiedziano gdy zapytałaś ? ;) czy z urzędu tak piszesz ?

    Podziwiam Twoją wiarę :p w idealność "pracodawcy"...

    Ja też mam świadomość i pewnie wielu Graczy też ma...że jedyne co się pojawia bezbłędnie i zawsze, to oferty na zakup złota...jest ich pełno...jedna zastępuję drugą, nikt się nie musi nawet upominać...bo choć niekiedy oferta beznadziejna...ale są --> żadne aktualki i htlm-ele nie szkodzą :p

    Widać to świetnie gdy zapowiadajka MS się pojawia...i zaraz za nią oferty...choć palcem to po wodzie pisane czy MS się pojawią.

    Co dostaniemy za zrąbany bubel rybny ???

  • malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Ja również...

    To Ci Yalenko odpowiedziano gdy zapytałaś ? ;) czy z urzędu tak piszesz ?

    Podziwiam Twoją wiarę :p w idealność "pracodawcy"...

    Ja też mam świadomość i pewnie wielu Graczy też ma...że jedyne co się pojawia bezbłędnie i zawsze, to oferty na zakup złota...jest ich pełno...jedna zastępuję drugą, nikt się nie musi nawet upominać...bo choć niekiedy oferta beznadziejna...ale są --> żadne aktualki i htlm-ele nie szkodzą :p

    Widać to świetnie gdy zapowiadajka MS się pojawia...i zaraz za nią oferty...choć palcem to po wodzie pisane czy MS się pojawią.

    Co dostaniemy za zrąbany bubel rybny ???

    Ha właśnie w owej chwili wskoczył mi pakiet na złoto 2 w 1 :disappointed:  nawet nie dostalismy obiecywanej rekompensaty za poprzednie straty w bublu sojuszowym....
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Yalenka powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Czy ktoś będzie uprzejmy ? uprzejmy by wyjaśnić co znowu zaatakowało bubel rybny ?

    Witam

    Niestety ten problem z zatrzymaniem postępów w wydarzeniach oraz zmianą skrzyń, ma tendencję do występowania z długimi przestojami..Zespół jest świadomy zaistniałej sytuacji.


    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Ale odkrycie, zespół za nowy stan świadomości powinien sobie premie wypłacić, bo my za straty jak zwykle g... dostaniemy
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie 

    Proszę o zapoznanie się z tym wpisem w Nowinkach:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3886405/#Comment_3886405

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • I co nam to wyjaśnia,że zespól ma graczy w poważaniu....wgrywają nowości z opóźnieniem nagród nie oddają, gdzie tu dobro graczy.....Obiecywali pakiet rekompensat za opóźnienia ..cisza....
    obiecywali oddać nagrody za silos sojuszowy ..można pisać tysiące meili ..dostaniesz nagrodę ..dekorację jako zadośćuczynienie.....nie chce się już wchodzić na grę......czy my jesteśmy bezmyślnymi istotami ,że nas tak się traktuje....
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    I co nam to wyjaśnia,że zespól ma graczy w poważaniu....wgrywają nowości z opóźnieniem nagród nie oddają, gdzie tu dobro graczy.....Obiecywali pakiet rekompensat za opóźnienia ..cisza....
    obiecywali oddać nagrody za silos sojuszowy ..można pisać tysiące meili ..dostaniesz nagrodę ..dekorację jako zadośćuczynienie.....nie chce się już wchodzić na grę......czy my jesteśmy bezmyślnymi istotami ,że nas tak się traktuje....
    Witam

    W sprawie nagród za silos sojuszniczy widniało stosowne ogłoszenie w Nowinkach.
    Pakiety rekompensat za inne spóźnienia  dalej aktualne, ale Zespół jeszcze nad nimi pracuje.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Yalenka powiedział(a):
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    I co nam to wyjaśnia,że zespól ma graczy w poważaniu....wgrywają nowości z opóźnieniem nagród nie oddają, gdzie tu dobro graczy.....Obiecywali pakiet rekompensat za opóźnienia ..cisza....
    obiecywali oddać nagrody za silos sojuszowy ..można pisać tysiące meili ..dostaniesz nagrodę ..dekorację jako zadośćuczynienie.....nie chce się już wchodzić na grę......czy my jesteśmy bezmyślnymi istotami ,że nas tak się traktuje....
    Witam

    W sprawie nagród za silos sojuszniczy widniało stosowne ogłoszenie w Nowinkach.
    Pakiety rekompensat za inne spóźnienia są dalej aktualne, ale Zespół jeszcze nad nimi pracuje.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Zeby sie tylko zespół nie przepracował, zdrowie najważniejsze, tylko kidyk rekompensaty? W 2044?:)
  • Yolanda.l (PL1)Yolanda.l (PL1) PL1 Posty: 69
    HAHHHAA sorry ale nie umie inaczej zareagowac dostalam ,,rekompensate nawet zlote skrzynki tylko niestety nie moglam ich otworzyc ,wyskakiwal blad i tak byly i jakby ich nie bylo ,a pozniej poprostu zniknely .To byla rekompensata? czy podpucha?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Chciałam jak zawsze :D uprzejmie zapytać czy automat :p pił dobrą kawusie, co rozjaśnia umysł :D i dał lepsze nagrody do bubla rybnego ??? dalej do sojuszowego i MS czerwcowych.

    Bo dotychczas w MS chyba pił lurę ;)  B) las Robina się rozrasta :D już liczy 16 drzew... wprawdzie każde drzewo to skarb, ale bez przesady...ziemi brakuje niestety ;)
    No i ten spis wydarzeń ... nic się nie zmienia od miesięcy...jak dobrze, że rok ma pory :D:D i lato przed nami.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Chciałam jak zawsze :D uprzejmie zapytać czy automat :p pił dobrą kawusie, co rozjaśnia umysł :D i dał lepsze nagrody do bubla rybnego ??? dalej do sojuszowego i MS czerwcowych.

    Bo dotychczas w MS chyba pił lurę ;)  B) las Robina się rozrasta :D już liczy 16 drzew... wprawdzie każde drzewo to skarb, ale bez przesady...ziemi brakuje niestety ;)
    No i ten spis wydarzeń ... nic się nie zmienia od miesięcy...jak dobrze, że rok ma pory :D:D i lato przed nami.
    Automat jest wyszkolony, w  wyłudzanie złota  i dawanie badziewia
    a silos rybny? Pytanie do moderatorów:
    Czy znowu w czasie silosu rybnego będzie aktualizacja, która rozwali wszystko jak poprzednio?
    balans ryb
    pozdrawiam
  • Merrin (PL1)Merrin (PL1) PL1 Posty: 51
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):

    Czy znowu w czasie silosu rybnego będzie aktualizacja, która rozwali wszystko jak poprzednio?
    balans ryb
    Jeżeli później dostaniemy taką rekompensatę jak ostatnio, to ja bardzo poproszę rozwalającą silos aktualizację, bo rekompensata była lepsza od wszystkiego co automat do kawy potrafi wrzucić jako nagrody do silosa B)
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    tak jest, wnioskujemy o zmianę nagród w MS i silosie rybnym, bo to co teraz dostajemy, to wola o pomstę ...albo niech psują wszystko i dają rekompensaty...inaczej nie warto machać myszką;-((
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Przekazaliśmy do Zespołu gry sugestie w sprawie zmiany nagród w silosie rybnym oraz w zwykłym. 
    Nagrody w MS zostały zmienione ostatnio i nie spodziewałabym się tam dalszych zmian. A każdą niepotrzebną dekoracje możecie rozłożyć na części.

    Chętnie natomiast przeczytam, jakie nagrody konkretnie macie na myśli by zostały zmienione i co chcielibyście otrzymać w zamian.

    Poza tym nie ma obecnie w planach przestoju ani aktualizacji w czasie trwania silosu rybnego.

    Pozdrawiam,
    Yalenka


  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Yalenko pytasz o nagrody wciąż ten sam problem nie dawajcie rzeczy które sami możemy sobie w kilka minut wyprodukować jak już musicie dawać karmę to niech będzie to super karma lub wodorosty a nie mokra lub kiszonka, nasionka do szklarni powinne być tylko w wersji specjalnej a co do dekoracji może dajcie kupon na dekoracje z wierzy dekoracji bo niektórych brakuje żeby uzupełnić poziom zwłaszcza dla graczy którzy nie chcą wydawać złota na ozdoby
  • Merrin (PL1)Merrin (PL1) PL1 Posty: 51
    Ja podpisuję się pod tym, co napisał kolega wyżej (choć osobiście poprawiłbym trochę ortografię i dorzucił odrobinę interpunkcji ;)). A od siebie dodam usunięcie tak bezużytecznych nagród jak np. klatki na homary albo np. punkty do Światowych Mistrzostw, kiedy ich akurat nie ma. Teraz w MS były do zdobycia punkty sojuszu, a ja się pytam: po co, skoro ŚM się już zakończyły? Jak zobaczę listę nagród, to pewnie coś jeszcze dorzucę do postulatów, tę ostatnią listę niestety słabo pamiętam, chyba wyparłem ją z pamięci tak żenująco słaba była ;)
    Przede wszystkim chodzi o to, żeby nagrody były adekwatne do wysiłku, który trzeba włożyć w ich zdobycie, a nie były jakimiś śmiesznymi nagrodami pocieszenia. Przykładowo: jestem w stanie zrozumieć 15 kropli wody jako pierwszą nagrodę, ale nie rozumiem jako jednej z głównych nagród dekoracji, którą co bardziej zaawansowani gracze mogą najwyżej z miejsca nakarmić szanowną panią architektkę krajobrazu za 20 części do dekoracji, bo jest za słaba, by ją w ogóle budować (co zresztą oznacza, że nagrodą jest de facto żałosne 20 części do ulepszania dekoracji, a nie dekoracja).
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 31.05.2018
    Yalenko

    Pozwolę sobie ustosunkować się do Twojego wpisu.
    I tak:
    Czym mam rozumieć że zespół DALEJ NIE WIE ? jakie nagrody by nas Graczy cieszyły ? to może mi odpowiesz, po co piszemy na tym forum, w jakim celu to forum istnieje, skoro zespół dalej żyje w błogiej nieświadomości, że nas swoją grą uszczęśliwia :p 
    Co w takim razie przekazujecie? skoro Ty Yalenko, również Gracz, pytasz jakich zmian potrzebujemy...kumam, że jesteś happy z powodu nasionka kapusty czy wody, która jest w nagrodach za wysiłek w MS.
    Nadmieniam również, że nie wszyscy grają tylko po to, by być NUMBER ONE !!! :D wszędzie !!! Są tacy, dla których gra, jako gra, jest przyjemnością a nie tylko dominacją i popisywaniem się.

    Poza tym...skoro dostaje dekorkę jako nagrodę, to chce tą dekorkę postawić i oko cieszyć...a nie rozbierać na części...mnie są części do niczego niepotrzebne !!! mam tyle wszystkiego i rozwiniętą wioskę.

    Co ma zostać zabrane z nagród w wydarzeniach: wszystko co to możemy sami wyprodukować i wysiać...po co mi pszenica czy kiszonka ?

    Reputa czy PD też mnie nie raduje jako nagroda.

    W wieży jest kilka dekorek nigdzie niedostępnych...mogą iść do nagród...z powrotem niech wrócą szczotki ! niech będzie więcej konewek i grabek oraz dyniowych wędek od bliźniaków.
    Nie tak dawno Karadok pisała, że doskonałą nagrodą byłyby skorupiaki !!!
    Zawsze chętnie przyjmę wyposażenie do kutrów, z naciskiem na lodówy...
    Oczywiście wodory, z rozszerzeniem na nowy ! i farbowane skrzynie :D
    I podkówki !!! i żetony !!!
    No i płaskie sukienki...i baloniki anime...i młotki i ciupeleńki !!!



    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 31.05.2018
    Dodałabym jeszcze jako nagrody np. monety mistrzostw światowych, monety szczęścia, nawet cukierkowe, wyspiarskie czy zimowe kupony byłyby lepsze niż mokra karma dla świń. Szczotki, grabie, konewki, punkty karmy - jak wspomniała Malwina, a ja nawet z psikusów bym się cieszyła. Elementy kolekcji: praca zespołowa, kasa fiskalna, wizytówki. Ponadto skrzynki z narzędziami, uprawy z farmy kwiatowej (wiecie, te skrzynki z roślinkami do produkcji nasion specjalnych), bo szkółka na kwiatowej (przynajmniej u mnie) zazwyczaj stoi.. Chętnie bym także zobaczyła jako nagrodę monety przyjaźni :) Do tego mogą być jakieś gadżety z wioski sojuszu, np do hodowli koni.. A zamiast dekoracji - zestaw do wyboru: dekoracja (tylko nie ciągle te same!!!) albo nakładka na budynek, np. na dom. 

    A w tym wszystkim najważniejsze, by nagrody były adekwatne do włożonego wysiłku. Nie może być tak, że w ocenie "automatu", coś czego gracze mają pod dostatkiem lub wręcz jest nam zbędne, wyceniane jest na kilkadziesiąt milionów punktów.

    edit: a zamiast zwykłych dolarów dolary wioskowe, w końcu to mistrzostwa sojusznicze ;)
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    A ja za prezenty i psikusy podziękuję wala mi się tego co niemiara w inwentarzu bo nie chce mi się łazić po farmach żeby je rozdać jeśli już to niech dadzą opcję ich sprzedaży choćby za tak mało wartościowe dla mnie wioskowe dolary

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik