Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

21.05.2014 | Maszyny na farmie...

11214»

Komentarz

  • Mar74User ()Mar74User () Posty: 4
    edytowano 12.06.2014
    co ta [ciach] sie dzieje piekarnia sie tnie i niedziala



    Bardzo proszę o staranniejszy dobór słów.

    Pozdrawiam,
    Amarisa.
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 12.06.2014
    Mar74User,

    napisz proszę na czym dokładnie polega problem z Twoją piekarnią.

    Pozdrawiam,
    Amarisa.
  • martusiatusiamartusiatusia Posty: 9
    edytowano 12.06.2014
    sprawdźcie sobie maila, czeka na was kupon :-) pozdrawiam
  • edytowano 12.06.2014
    Kurcze koleżanki mają kupon a ja nie :(
  • Kasiunia11 (PL1)Kasiunia11 (PL1) PL1 Posty: 61
    edytowano 12.06.2014
    Asiu, Filipie, dlaczego nie wszyscy dostali kupon, gdzie tu sprawiedliwość?
  • pumbelix (PL1)pumbelix (PL1) Posty: 370
    edytowano 12.06.2014
    Kasiunia11 napisał użytkownik: »
    Asiu, Filipie, dlaczego nie wszyscy dostali kupon, gdzie tu sprawiedliwość?

    Może przyjdzie w późniejszym czasie.
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 13.06.2014
    Witajcie
    W ramach niespodzianki została wylosowana grupa graczy, którzy otrzymali kod na humus. To były nieduże ilości, wręcz symboliczne i skierowane do losowej grupy osób.


    Pozdrawiam,
    Amarisa.
  • stokrotka1518 (PL1)stokrotka1518 (PL1) Posty: 227
    edytowano 13.06.2014
    stokrotka1518 napisał użytkownik: »
    Ciągle coś nie tak z ulepszaniem maszyn ....na noc nastawiłam sobie ulepszenie glebołamacz na poziom 4 i nic ... jak był na 3 poziomie tak jest a narzędzia i certyfikaty ( te szczególnie długo ciułane ,aż 1000 szt !!! ) zniknęły. To już kolejny raz niestety ma miejsce !!!
    Amarisa napisał użytkownik: »
    Witaj:)
    Spróbuj się przelogować. Jeśli to nie pomoże, wyczyść proszę ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki, a jeśli i to nie pomoże, skontaktuj się z naszym Supportem. Link znajdziesz pod nr 3 w mojej sygnaturze.

    Pozdrawiam,
    Amarisa.

    Dziś znowu to samo z retroklasykiem ;/. To całkiem bez sensu,że za każdym razem gdy coś ulepszam muszę pisać do supportu bo inaczej maszyny "stoją" w miejscu a przedmioty przepadają. Czyszczenie przeglądarki nie pomaga !
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 13.06.2014
    stokrotka1518 napisał użytkownik: »
    Dziś znowu to samo z retroklasykiem ;/. To całkiem bez sensu,że za każdym razem gdy coś ulepszam muszę pisać do supportu bo inaczej maszyny "stoją" w miejscu a przedmioty przepadają. Czyszczenie przeglądarki nie pomaga !

    Witaj:)
    A czy zwykłe przelogowanie pomaga? U mnie na farmie jest to samo i właśnie takie przelogowanie pomaga, bez konieczności pisania do Supportu.
    Zapewniam Cię, że ten problem jest znany programistom i cały czas trwają prace nad jego usunięciem.

    Pozdrawiam,
    Amarisa
  • Kinga ()Kinga () Posty: 40
    edytowano 13.06.2014
    Renia s napisał użytkownik: »
    Ja misje włączam często i się nimi nie stresuję. Jak się coś uzbiera to dobrze jak nie to trudno. Kwiatków prawie nigdy nie robię, z kukurydzą bywa różnie a jajka i obornik zbiera się tak przy okazji. Zawsze jakieś certyfikaty się dodadzą.
    Polecam mój sposób :)

    Całkowicie popieram,też tak robię.
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 17.06.2014
    Renia s napisał użytkownik: »
    Ja misje włączam często i się nimi nie stresuję. Jak się coś uzbiera to dobrze jak nie to trudno. Kwiatków prawie nigdy nie robię, z kukurydzą bywa różnie a jajka i obornik zbiera się tak przy okazji. Zawsze jakieś certyfikaty się dodadzą.
    Polecam mój sposób :)

    W sumie może i to niezły pomysł, gdy się weźmie pod uwagę jak dużo czasu poświęcam tej grze (czyt. wręcz przeciwnie). Spróbuję wziąć udział przynajmniej w jednej dziennie stosując Twoją metodę... za rok czy dwa może zbiorę :P
  • Już tyle czasu korzystamy z maszyn ,nawet dostaliśmy maszyny na połów ryb i możliwość odłożenia misji na półkę :) to bardzo miłe ale....no właśnie jest ale ;p :D miałam nadzieję że skoro są maszyny na farmę główną na smakosza to i znajdą się jakieś maszyny na farmę kwiatową :) tyle czasu i nic nowego z maszynami się nie dzieję :( szkoda bo to mogłoby uatrakcyjnić korzystanie z maszyn :) Pozdrawiam  :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik