Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.11.2017 | Światowe Mistrzostwa powracają!

119

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    A jak pisałem co tym wszystkim myślę, i niedoróbki wytykalem to się strasznie :smile: jeden moderator po mnie przejechał. No i jakoś poprawy nie widać, a wręcz przeciwnie. Szkoda pisać, i tak będzie jak zwykle
  • a u mnie pojawił się namiot! tylko że wszystko w nim puste i nic nie dodaje :D takie widmo
  • Chyba trzeba nabrać bardzo duzego  dystansu do  gry, powoli  rozbudowywać to  co  sie  da,zrezygnowac  z  udziału w  wyscigach szczurów, nie liczyc  na  nagrody z  nimi  związane i .... czekać co  czas przyniesie.
    Przelewały  sie  w  mistrzostwach i  lejach tony  złota. Ci  co  kupowali  złoto za realną gotówkę zachęcili ggs  do  osiągania wiekszych zysków no  i  teraz mamy to  co  mamy :mnóstwo błędów i  niedoróbek i  premiowanie jedynie  tych,  którzy  grają  za  realną gotówkę
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    A tak jeszcze żeby ciekawiej było to zniknął kalendarz (globus) Światowych Mistrzostw.
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Oj tam...Oj tamm....był długi weekend - główki ich jeszcze bolą :p
    Gdyby w moje firmie zdarzały się takie przypadki lekceważenia klienta - poleciałby na zbity ............
    ale programistom ggs-u wolno wszystko
    A ostatnio wszelkie usterki dotykają szczególnie serwer Polska1 (!)
    spisek?, czy coś innego ?
  • Proz (PL1)Proz (PL1) Posty: 154
    hehehe, kabarety jak nic lepsze niż w niedziele wieczorkiem.

    Dla mnie w ogóle śmieszne jest to twórcy tej gry zamiast testować cokolwiek na swoim rodzimym serwerze testują coś na serwerze polskim, wyobraźmy sobie analogiczną sytuację gdyby to Polacy testowali coś na niemieckim serwerze, ohoho Komisja Europejska na pewno by się tym zajęła.

    Pomijam już fakt że jesteśmy poszkodowani w każdym lejku i każdych mistrzostwach, bo każdy oprócz Nas ma zaktualizowane nagrody.

    Mistrzostwa Światowe to już nie wiadomo czy się pojawią więc je na razie też pominę:)

    Sezon jeździecki niby ma się pojawić przed końcem Złotego Tygodnia, no zobaczymy.

    I na koniec - w nosie mam te Mistrzostwa tak wiemy już że może Nam włącza a może nie w środę, ale brak nagród z lejka czy koła to już przesada, być może też dostaniemy, kiedyś tam, to ja może też kiedyś tam coś kupię od tej firmy a może nie:D
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Jaki pech :D zespół musiał do pracy przyjść :p a już wolne pachniało bzem :D może nie trzeba aż tak się zdawać na wadliwie zaprogramowane automaty :D:p

    Nie tylko Ty Dog...to my się użeramy z twórcami...bo wiecznie im coś nie wychodzi...a jak wychodzi nie wychodząc, to jest to to, czego - napisze prawie - nikt nie oczekuje... [spis historii na poprzedniej stronie] żeby nie było, że ktoś cierpliwy nie jest...aż za dużo tego zrozumienia od Graczy...i nic w zamian...

    A co ze światowymi ??? bo globusa zepsutego też już nie ma...
  • AmazingMarzena3 (PL1)AmazingMarzena3 (PL1) PL1 Posty: 257
    edytowano 30.04.2018
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Jaki pech :D zespół musiał do pracy przyjść :p a już wolne pachniało bzem :D może nie trzeba aż tak się zdawać na wadliwie zaprogramowane automaty :D:p

    Nie tylko Ty Dog...to my się użeramy z twórcami...bo wiecznie im coś nie wychodzi...a jak wychodzi nie wychodząc, to jest to to, czego - napisze prawie - nikt nie oczekuje... [spis historii na poprzedniej stronie] żeby nie było, że ktoś cierpliwy nie jest...aż za dużo tego zrozumienia od Graczy...i nic w zamian...

    A co ze światowymi ??? bo globusa zepsutego też już nie ma...
    haha bo wszystkiemu winne "automaty"...nie błędy ludzkie ..o ironio:P
    jakoś mnie to nie dziwi ilekroć sa święta lub wolne weekendy"coś" nagle się psuje w grze :P
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Do gry zostanie wprowadzony nowy kalendarz podczas trwania Światowych mistrzostw, najprawdopodobniej jutro otrzymacie wiadomość systemową w grze z podanym linkiem do kalendarza.
    Kalendarz będzie dostępny w języku angielskim.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Skoro w angielskim...to tłumaczenie globusa mile widziane...bo my Polska...i po polskiemu ;) kumamy :D:D:D
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Skoro w angielskim...to tłumaczenie globusa mile widziane...bo my Polska...i po polskiemu ;) kumamy :D:D:D
    Oczywiście postaram się dla Was zamieścić przetłumaczoną wersje kalendarza w Nowinkach.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    edytowano 30.04.2018
    no coraz ciekawiej... heh im wiecej aktualek tym więcej błędów :D
    namiotu nie ma, dobrych nagród nie ma, ba! w ogole nagród nie ma (za leja, za koło), licencji nie ma, kalendarza światowych nie ma, sojuszowych nie ma, koni nie ma, blizniaków nie ma...

    jak u kononowicza... nic nie bedzie :dizzy:

    za chwilę bedzie łatwiej wyliczyc co jest :D:D:D
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    qqq (PL1) powiedział(a):
    no coraz ciekawiej... heh im wiecej aktualek tym więcej błędów :D
    namiotu nie ma, dobrych nagród nie ma, ba! w ogole nagród nie ma (za leja, za koło), licencji nie ma, kalendarza światowych nie ma, sojuszowych nie ma, koni nie ma, blizniaków nie ma...

    jak u kononowicza... nic nie bedzie :dizzy:

    za chwilę bedzie łatwiej wyliczyc co jest :D:D:D
    tak samo mi się kojarzy :)  komentarz cudowny :)
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    A ja "grzecznie" pytam po jakiego ..... wypadają zdjęcia UFO, 2 z 7 kroków już dawno zrobiłam a zdjęcia nadal wylatują. :((((
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Dlaczego nie ma opcji skomentowania kalendarza ??????? Czy twórcy gry uważają, że tylko poligloci graja w tę grę ?????? Skoro są tacy mądrzy i stworzyli dla nas kalendarz w google to niech ten kalendarz wyświetla się w językach ojczystych a nie po angielsku bo po co on komu skoro ja np nie umiem go przeczytać ??????
    Coraz to lepiej się robi w tej grze tylko dla kogo bo nie dla graczy ???????
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    elek 1 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie ma opcji skomentowania kalendarza ??????? Czy twórcy gry uważają, że tylko poligloci graja w tę grę ?????? Skoro są tacy mądrzy i stworzyli dla nas kalendarz w google to niech ten kalendarz wyświetla się w językach ojczystych a nie po angielsku bo po co on komu skoro ja np nie umiem go przeczytać ??????
    Coraz to lepiej się robi w tej grze tylko dla kogo bo nie dla graczy ???????
    Jeśli chcecie otworze dyskusje byście mogli skomentować oczywiście kalendarz ;)
    W tym momencie spisuje dla Was daty i wstawię je już przetłumaczone na forum ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Chciałabym zgłosić, że pomimo iż Mistrzostwa Światowe się rozpoczęły, to jednak nowy sezon jeździecki nie. Niby nic wielkiego, ale to zawsze jakieś punkty do Światowych..


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Chciałabym zgłosić, że pomimo iż Mistrzostwa Światowe się rozpoczęły, to jednak nowy sezon jeździecki nie. Niby nic wielkiego, ale to zawsze jakieś punkty do Światowych..


    Witaj Karadok

    Sezon jeździecki wystartował zgodnie z planem o 15:00. Przepraszam, że odpisuje dopiero teraz, ale niestety znowu mamy małe problemy na forum z wyświetlaniem powiadomień w postach, w których piszecie ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Nie ma sprawy, Yalenko - lepiej późno niż wcale ;)

    A tak przy okazji, czy Światowe działają poprawnie? Bo jestem w grupie, gdzie TOP10 zdominowane jest przez jeden sojusz, a osoba z pierwszym miejscem dobije niedługo do 150 tysięcy punktów.. To trochę dużo jak na pierwszy dzień zmagań.. 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Nie ma sprawy, Yalenko - lepiej późno niż wcale ;)

    A tak przy okazji, czy Światowe działają poprawnie? Bo jestem w grupie, gdzie TOP10 zdominowane jest przez jeden sojusz, a osoba z pierwszym miejscem dobije niedługo do 150 tysięcy punktów.. To trochę dużo jak na pierwszy dzień zmagań.. 
    Witaj,
     już zgłosiłam ten problem będziemy sprawdzać to jutro ;) miło by było gdybyś podesłała mi rzucik ekranu ;) 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    edytowano 02.05.2018

    karadok (PL1) powiedział(a):
    Nie ma sprawy, Yalenko - lepiej późno niż wcale ;)

    A tak przy okazji, czy Światowe działają poprawnie? Bo jestem w grupie, gdzie TOP10 zdominowane jest przez jeden sojusz, a osoba z pierwszym miejscem dobije niedługo do 150 tysięcy punktów.. To trochę dużo jak na pierwszy dzień zmagań.. 
    ktoś tu znalazł buga :) i czepie pełną garścią :)
    przycupnę, popatrzę :)
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Tak, już znalazł się następny orzeł :prawie 190 tysięcy punktów w kilkanaście godzin ;)
    Może chce zostac projektantem nowego dekorka i tak pędzi ? :p:p:p
  • AmazingMarzena3 (PL1)AmazingMarzena3 (PL1) PL1 Posty: 257
    edytowano 03.05.2018
    qqq (PL1) powiedział(a):

    karadok (PL1) powiedział(a):
    Nie ma sprawy, Yalenko - lepiej późno niż wcale ;)

    A tak przy okazji, czy Światowe działają poprawnie? Bo jestem w grupie, gdzie TOP10 zdominowane jest przez jeden sojusz, a osoba z pierwszym miejscem dobije niedługo do 150 tysięcy punktów.. To trochę dużo jak na pierwszy dzień zmagań.. 
    ktoś tu znalazł buga :) i czepie pełną garścią :)
    przycupnę, popatrzę :)
    Dokładnie coś tu nie pasuje..tylko co???
    A sojusz o którym mowa nawet w ms nie bierze udziału..na chwile obecna gracz ma 190 tys...a niby  konkurencja ma być uczciwa...
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Mam pytanie: czy ktoś też ma kłopot z wymianą monet mistrzostw na fasady? Wyskakuje mi komunikat ze mam za mało złota aby dokonać wymiany. A konkretnie chodzi o polarną albo wikińską zagrodę dla kaczek. Jest przecież za monety mistrzostw a komunikują że mam za mało złota ?? Znowu coś nie działa!!!   >:)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Gaja68 (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie: czy ktoś też ma kłopot z wymianą monet mistrzostw na fasady? Wyskakuje mi komunikat ze mam za mało złota aby dokonać wymiany. A konkretnie chodzi o polarną albo wikińską zagrodę dla kaczek. Jest przecież za monety mistrzostw a komunikują że mam za mało złota ?? Znowu coś nie działa!!!   >:)
    Proszę o zrzut ekranu.

    ~Yalenka
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    To jest właśnie ten błąd z rekompensata, wystarczy się tylko przelogowac
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Witam,
    Światowe Mistrzostwa kolejny raz powróciły a z nimi temat latawców.
    Czy będą jeszcze kiedykolwiek do nabycia czy jest to już sprawa zamknięta?
    Pozdrawiam
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    Światowe Mistrzostwa kolejny raz powróciły a z nimi temat latawców.
    Czy będą jeszcze kiedykolwiek do nabycia czy jest to już sprawa zamknięta?
    Pozdrawiam
    Witam,

    Obecnie powrót latawców do gry nie jest planowany, bynajmniej nie mamy na ten temat żadnych nowych informacji. Sprawa została niekoniecznie zamknięta, ale tymczasowo odłożona na bok.

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 01.07.2018
    Ale jak długo ten temat jeszcze ma być przekładny?to trochę nie w porządku wobec tej części graczy którzy nie mają możliwości ich kupna-to jakby dać części graczom możliwość wykupienia wzmocnienia np w lejku a reszcie tą możliwość zablokować i jeszcze mówić potem o równości w rozgrywkach......gdzie tu równość ????sama mam dwa latawce i wiem jak dużo one pomagają -naprawdę tak ciężko wprowadzić limit na ich zakup i ponownie wprowadzić do gry????

    Zapomniałam spytać z racji tego,że mamy niespodziewaną niespodziankę w postaci ms światowych  ;);););););) to koło z monetami ms też będzie ????
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Jeśli to zależałoby ode mnie, już dawno bym coś z tym zrobił, jednak niestety Zespół ma inne sprawy na głowie i obecnie nie mamy żadnych informacji na ten temat.
    Obiecuję poruszyć temat latawców w najbliższym raporcie do Zespołu.

    Pozdrawiam,
    Jiper

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik