Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

23.05.2018 | Rekompensaty i zmiany w warunkach korzystania i polityce prywatności.

Witajcie Farmerzy.

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące najbliższej aktualizacji, lub chcecie podzielić się Waszymi odczuciami na temat wprowadzanych zmian - możecie to zrobić właśnie w tym wątku.

Całe ogłoszenie możecie znaleźć w tym miejscu

Pozdrawiam,
Jiper
«1

Komentarz

  • wlod5 (PL1)wlod5 (PL1) PL1 Posty: 6
    Witam
    jeżeli dobrze zrozumiałem, to gracze którzy zakupili żetony przed wydarzeniem koło fortuny  i
    zużyli je w trakcje nie dokupując nic, nie dostaną żądnej rekompensaty,fajnie, pokrętność GGS nie ma
    granic
    pozdrawiam
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam Wod5

    Tylko gracze, którzy zakupili żetony podczas trwania tego wydarzenia otrzymają ich zwrot.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Witam serdecznie:)
    A ja nie będę narzekać,choć to takie modne i przyznam szczerze,ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczona rekompensatami:) Po pierwsze , że w ogóle będą ( a nie spodziewałam się wcale)..a po drugie,ze są całkiem dobre..:) W końcu nie szybka karma,,tylko mistrzowskie srebrniki i to sporo.fiolety,złote skrzynie..Byle tak dalej:)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja tak nie w temacie, ale jestem ciekawa czy na grze są jakieś nowego rodzaju żetony do koła,jak zakręcę tym żetonem to od razu z miejsca wskoczę na pierwsze w kole.....
    A tak poważnie,robię kontrakt rybny na poziomie 48 i za ten kontrakt dostanę jeden żeton-wartość kontraktów chyba powinna wzrastać a nie maleć z ich poziomem,pomijam to ,że kontrakt wymaga 570 małż  a ich wyłowienie potrwa i to dość długo, ponieważ losowość skorupiaków jest znikoma......Więc pytam z czystej ciekawości, na wyższych poziomach więcej jest takich perełek??????????? bo nie wiem czy jest sens podnosić poziomy kontraktów,skoro jeden żeton łowie około 5 dni.........w sumie to nie powinnam wcale narzekać,niesamowite,że to cały żeton nie np. jedna czwarta....

    Co do rekompensat to fajnie,że zespół wie o istnieniu czegoś takiego jak rekompensaty dla graczy z powodu błędów zespołu.......
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Ja tak nie w temacie, ale jestem ciekawa czy na grze są jakieś nowego rodzaju żetony do koła,jak zakręcę tym żetonem to od razu z miejsca wskoczę na pierwsze w kole.....
    A tak poważnie,robię kontrakt rybny na poziomie 48 i za ten kontrakt dostanę jeden żeton-wartość kontraktów chyba powinna wzrastać a nie maleć z ich poziomem,pomijam to ,że kontrakt wymaga 570 małż  a ich wyłowienie potrwa i to dość długo, ponieważ losowość skorupiaków jest znikoma......Więc pytam z czystej ciekawości, na wyższych poziomach więcej jest takich perełek??????????? bo nie wiem czy jest sens podnosić poziomy kontraktów,skoro jeden żeton łowie około 5 dni.........w sumie to nie powinnam wcale narzekać,niesamowite,że to cały żeton nie np. jedna czwarta....

    Co do rekompensat to fajnie,że zespół wie o istnieniu czegoś takiego jak rekompensaty dla graczy z powodu błędów zespołu.......
    Witam,

    Z tego co mi wiadomo kontrakty są losowe, więc na wyższych poziomach te z żetonami również występują. 
    Chcę jednak zaznaczyć, że za każdy kontrakt premiowany (o wartości większej niż 0) dostajemy dodatkowy procent bonusu do wartości podstawowej. Zatem za kontrakt na poziomie 48, dostaniesz z pewnością dwa żetony (jeden zwykły i jeden bonusowy).

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Takie zapowiedzi cieszą :)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Chyba pierwszy raz jestem zaskoczony pozytywnie rekompensatami:)
    A tak naprawdę to lepiej aby nie trzeba ich było dawać, a gra chodziła bez błędów
    Czego sobie i wszystkim życzę:)
  • A wiadomo już coś odnośnie niedziałających roślin brzegowych? Liczyłam szczerze mówiąc, że zostanie to szybko naprawione, bo obecna sytuacja jest męcząca :(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    ungabunga (PL1) powiedział(a):
    A wiadomo już coś odnośnie niedziałających roślin brzegowych? Liczyłam szczerze mówiąc, że zostanie to szybko naprawione, bo obecna sytuacja jest męcząca :(
    Dobry wieczór 

    Zespół zdaje sobie sprawę z tego problemu, ponieważ został on zgłoszony. Obecnie nie mamy więcej informacji w tym temacie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • miłe że ktoś w ggs-sie zauważył w końcu że robimy tutaj za murzynów...
    ale żeby nie było za pięknie...
    może jakies rekompenstaty również za inne błędy, za koło, za lejek sojowy gdzie do dzisiaj trzeba sie prosić o to co się graczom należy...
    ja sam musiałem 3 razy do kochanego supportu pisać żeby otrzymać należne nagrody
  • Miałam nadzieję po prostu, że tego nie wypisaliście, a jednak zostanie to naprawione z najszybszą aktualizacją :( ale jestem pozytywnie zaskoczona rekompensatami :)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 23.05.2018
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    miłe że ktoś w ggs-sie zauważył w końcu że robimy tutaj za murzynów...
    ale żeby nie było za pięknie...
    może jakies rekompenstaty również za inne błędy, za koło, za lejek sojowy gdzie do dzisiaj trzeba sie prosić o to co się graczom należy...
    ja sam musiałem 3 razy do kochanego supportu pisać żeby otrzymać należne nagrody
    Witam, 
    Rekompensata jest przyznawana za całokształt problemów i błędów związanych z HTML5, również za te problemy które wymieniłeś. Polecam przeczytać raz jeszcze OO.Wszystkie inne niedociągnięcia można było wyjaśniać z supportem i otrzymać zaległe nagrody rankingowe.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • no można, jeśli tylko ma się nieograniczone pokłady cierpliwości i piszę to na własnym przykładzie bo raczej zespól nie lubi się przepracowywać i nie spieszy się ze zwrotami, prawie 3 tygodnie musiałem się z supportem użerać o swoje

    a mam takie pytanie Yalenko

    te rekompensaty to na kiedy są przewidziane, dzisiaj z aktualizacją czy w przyszłości?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Rekompensaty otrzymacie po aktualizacji.

    ~Yalenka

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    no i ładnie, nagrody odebrane...nawet zadowalające...umowy podpisane...oby nasza współpraca  z GGs układała się jeszcze lepiej...dziękuję :)

  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    no i ładnie, nagrody odebrane...nawet zadowalające...umowy podpisane...oby nasza współpraca  z GGs układała się jeszcze lepiej...dziękuję :)

    Tiaaa... Tylko nie wiem czy zauważyłaś błąd przy dopisywaniu rekompensaty ????
    Powinny byc 3 skrzynie złota - dopisało 6 (3 się otworzyły, a 3 wiszą jak widmo)
    podobnie z ilością humusu i nawozu z wodorów - dopisało podwójną ilośc (ciekawe co się będzie działo gdy zechcę je wykorzystac, czy wyświetli błąd jak przy skrzyniach)
    No i najważniejsze - dopisało 6000 srebrników, a powinno dopisac 3000
    KOLEJNA NIEUDANA REKOMPENSATA !!! Już kiedyś tak mieliśmy z sojuszniczymi sadami jabłoniowymi i prezentami w mikołaju :(
    Ciekawe co na to zespół ??? Czy przy zakupach za srebrniki też mi pokaże błąd i nie będę mógł zakupic wybranych towarów ???
    I jak tu napisac - pozdrawiam ???
    Co Wy na to @Yalenka @Jiper ???
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    z ręką na sercu mogę powiedzieć że miałam takie ilości jakie nam przyznano, czyli 3 skrzynie..itd...
    w magazynie nic nie wisi oprócz dekorów

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Proszę przeczyścić pamięć podręczna przeglądarki i ciasteczka.
    Wszytko po tym zabiegu powinno wrócić na miejsce.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Pamięc podręczną czyszczę zawsze przed odpaleniem gry, tak było i teraz, po prostu błąd w dopisywaniu ilości,
    wystarczyło tylko przelogowac i ilości wróciły do tych podanych w OO.
    Uff - odetchnąłem z ulgą, bo już widzę w innym wątku problemy z zakupami za srebrniki
    pozdrawiam ;)
           
  • miotła (PL1)miotła (PL1) PL1 Posty: 37
    przy okazji aktualizacji prosze zrobic aby humus dzialal na rosliny brzegowe dzieki
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 23.05.2018
    dzięki Yalenka, za info o tym "niby" prezencie powitalnym, bo już miałam tu nadawać , że coś nie za bardzo to zadziałało.... no i prawda, ile razy można nas witać prezentami hahaah
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • RONALDOO (PL1)RONALDOO (PL1) PL1 Posty: 15
    Witam
    Mam takie pytanie - czy te rekompensaty przysługują każdemu graczowi?
    Ja nie dostałem nic, wiem o innej farmie w sojuszu która też nie dostała.
    Czy czekać czy od razu do supportu uderzać?

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    RONALDOO (PL1) powiedział(a):
    Witam
    Mam takie pytanie - czy te rekompensaty przysługują każdemu graczowi?
    Ja nie dostałem nic, wiem o innej farmie w sojuszu która też nie dostała.
    Czy czekać czy od razu do supportu uderzać?

    Witam

    Każdy gracz powinien otrzymać rekompensatę, być może nie zauważyłeś okienka pop up?
    Jeśli jesteś pewien natomiast, że nie otrzymałeś tej rekompensaty proszę skontaktować się z supportem gry.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • Yolanda.l (PL1)Yolanda.l (PL1) PL1 Posty: 69
    No ja dostalam miedzy innymi skrzynie zlote TYLKO PROBLEM ,BO NIE MOGLAM ICH OTWORZYC za kazdym kliknieciem wyskakiwal komunikat o bledzie hahahahaha tyle mam ze skrzyn ,a do suportu pisac.... szkoda fatygi ja ostatnio pisalam i nic nawet nie odpisali a o zwrotach czegokolwiek mozna zapomniec,jak zabrac lub wcale nie dac to ok  gorzej z oddawaniem lub dawaniem.SORRY ale to gra robi sie DZIADOWSKA mysle powoli o rezygnacji ,bo zamiast wciagac i zachecac to robia wszystko zeby gracze byli niezadowoleni a najlepiej niech ida gdzies........,wiec moze powinnam isc? poszukac mniej stresujacej, a bardziej uczciwej i relaksujacej gry.
  • po otwarciu 3 skrzynek pojawił się komunikat o błędzie, po odświeżeniu 3 kolejne skrzynie zniknęły.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    ElaGamer55 (PL1) powiedział(a):
    po otwarciu 3 skrzynek pojawił się komunikat o błędzie, po odświeżeniu 3 kolejne skrzynie zniknęły.
    Witam 

    Poniżej przedstawiam Ci zrzut ekranu co obejmowała rekompensata. Więc mogłaś jedynie otworzyć 3 złote skrzynie.




    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Yolanda.l (PL1)Yolanda.l (PL1) PL1 Posty: 69
    Yalenka ,ale ,jakos na moje pytania nie odpowiedzialas ja nie moglam ich otworzyc ,bo byl blad ,a po odswiezeniu strony wszystko poszlo w kosmos -chyba-,Dziekuje za zainteresowanie sie problemem 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Yolanda.l (PL1) powiedział(a):
    Yalenka ,ale ,jakos na moje pytania nie odpowiedzialas ja nie moglam ich otworzyc ,bo byl blad ,a po odswiezeniu strony wszystko poszlo w kosmos -chyba-,Dziekuje za zainteresowanie sie problemem 
    Witam

    W tej sprawie proszę pisać do supportu gry. Link kontaktowy znajdziesz w mojej sygnaturze pod numerem 3.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Yalenko
    uprzejmie prosimy o pilotowanie sprawy brzegowych !!!

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/178683/rośliny-brzegowe#latest
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Witam

    Czytałam Wasze wpisy w wątku który tu linkujesz. Jeżeli otrzymam informacje na tema roślin brzegowych,
    zamieszczę je dla Was na forum. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik