Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Beta Big Farm w HTML5 – opinie i zgłoszenia błędów

218

Komentarz

  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    edytowano 24.04.2018
    Kolejna dosc istotna różnica to event. Na flashu jest wyzwanie szybkosci, na html5 juz go nie, jest tylko stara wersja.



    Gdzis chyba juz było o tych eventach ale nie znalazłam.
    edit.
    Kolejne błedy:
    Pasek z PD raz jest pełny, po chwili prawie pusty, co dość myli.(chociaz wartosc PD pozostaje bez zmian)
    Maszyny rolnicze i produkty z zatoki syrenek sa pozamieniane kolejnościa co akurat zbytnio nie przeszkadza ale zmylic moze
    Post edited by jjjjjj (PL1) on
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Chrom.

    HTML


    Flash

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    niestety przy powrotach na głowną , domki są z poprzedniej, a tło z głownej i nic już nie można prócz wylogowania :(  dopóki nie naprawią , nie da się tego dalej testować mimo, ze jeszcze chęci są !!!
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    licznik często się zatrzymuje, a zielony pasek oznaczający gotowość zbiorów pojawia się dopiero przy zebraniu z obiektu.


  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Muszę przyznać, że pod Operą działa zupełnie w porządku. Chrome i FF nie sprawdzałem, bo mają u mnie krechę. 
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Tanuki nie pojawia się w wersji HTML. Psikus już tak. Nie działa strzałka kierująca na farmę z psikusem. Mimo że mam go na oborze i nie zebrałam mleka (nie znalazłam też Tanuki, bo go nie ma), pozostaje szara zamiast zielona. W wersji flash wszystko jest.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 26.04.2018
    a dzis...
    windows 10..chrome66...html5

    i klikam forum...wchodzę na niemieckie forum
    oferta... w j. niemieckim

    i poświata albo zamglenie, jak to woli
    ...i dziś można przechodzić bez zawieszki z farmy na farmę
    ale w Złotym, we flashu byłam 34 pozycji, a  w html...jest na początku  dopiero...hahahha

    proszę bardzo...we flashu

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    edytowano 26.04.2018
    dziś wreszcie udało mi się chwilę po testować HTML5 po ok 5 min gra się wczytała działa o połowę wolniej jak we FLASH-u ale w końcu udało się pozbierać wszystkie produkcje i nawet rozpocząć nowe ale niestety jakość obrazu z tymi rozmytymi konturami i tekstem sprawia że po kilku min zaczynają piec oczy wiec szkoda mi wzroku żeby dalej testować 

    Popieram że OPERA to najlepsza przeglądarka działa szybciej od chrom i od początku gdy gram udało mi się uniknąć większości błędów jakie pojawiały się z grą (zwłaszcza po kolejnych aktualizacjach Mozzyli która gryzła się z flash)
  • Odważyłam się ponownie przetestować wersję w HTML5.. i miłe zaskoczenie: można juz " normalnie wracać na główną..nie ma nakładania się innych farm. 
    Natomiast niestety grafika nadal mało ostra
    Szybkośc sie jakby poprawiła..czat działa normalnie.., kutry też wysłąłam bez problemu,więc chyba idzie ku lepszemu...tylko jeszcze coś z tą grafiką,zamgleniem zrobić..
    ( wszystko to zarówno na Chromie jak i Operze.)

  • gra działa płynnie. Nie mniej jednakl poprawcie grafike, bo jest zamazana. Poza tym klikając na niebieskie kółko z literką i nie wyświetla sie info o danym produkcie, bądź pomocy. Pierwszy screen Flash 
    Drugi screen HTML 5
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188

    jak widać na obrazku lista członków ucieka poza krawędź, ale to maly błąd, problem w bladym tekscie, nie tylko w czacie, ale wszędzie!!  Dodajcie czarny kolor, wyostrzcie kontury.
    ładowanie kutrow z shiftem wciaż nie działa.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Tak z ciekawości przeszłam na wersję HTML5, tak prawda jaśniejsze literki itd.
    Jeszcze jedno coś mi się rzuciło w oczy, chodź nie ma to pewno wielkiego znaczenia.

    HTML5




    Flash



    A przy podlewaniu drzewka wyskoczył mi komunikat ale zrzutu nie zrobiłam i kilka razy informacja spróbuj ponownie później.


     
  • tak wyglada u mnie klasyfikacja  członkowska  

    https://zapodaj.net/af49434b5d639.png.html
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Tak z ciekawości przeszłam na wersję HTML5, tak prawda jaśniejsze literki itd.
    Jeszcze jedno coś mi się rzuciło w oczy, chodź nie ma to pewno wielkiego znaczenia.

    HTML5




    Flash



    A przy podlewaniu drzewka wyskoczył mi komunikat ale zrzutu nie zrobiłam i kilka razy informacja spróbuj ponownie później.


     
    z tego co widać, ENTERA nie czyta jako końca linii
  • @Jiper
    Witam

    Niestety w grze pojawił się kolejny błąd :(
    Przeglądarka : Mozilla Firefox
    Wersja przeglądarki : 59.0.3 (64 bity)
    Rodzaj błędu: Błąd w wyświetlaniu wszelkiego tekstu w grze (Gra wydaje się niczym istna pre-beta)
    Zrzuty ekranu:
    Wersja HTML.5

    Wersja Flash

    Błąd występuje tylko w wersji HTML.5

  • Niestety nadal napisy są jk przez mgłę i nie widzę ile mam ryb na łowiskach,
    tak więc nic się u mnie nie zmieniło i coś mi się zdaję że całe to HTML5
    było i jest niedopracowane a GGS nie ma ochoty tego czego naprawiać a powinno

    Gram na Chrome i tyle moi drodzy więcej wam nie powiem,
    może poza tym że wczoraj wyciściłem ciateczka i całę resztę
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Yalenko.piszesz...
     Mamy nadzieję, że brak nowych opinii jest taki, że nie macie problemów z wersją gry w HTML5, i jest to dobra wiadomość !!!.....
    nie to..to nie jest tak,ze jak nie piszemy, to jest dobrze...
    jest źle, 
     w chromie u mnie dzis HTML5 nie działa wogóle...
    w mozilli...tez nie...
    ..ale ile mozna pisać  i powtarzać się, że działa źle?

    poprostu jest bardzo źle..;-(((


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witaj Paralusku

    Proponowałabym w tym wypadku zrestartować stronę przeglądarki( taki zabieg automatycznie kasuje pamięć podręczną przeglądarki)  jeśli to nie zadziała wypróbuj  tryb okna prywatnego w przeglądarce.
    Wystarczy nacisnąć CTRL + SHIFT + P dla przeglądarki Firefox albo CTRL + SHIFT + N dla chrome.
    Ja osobiście gram na chromie i nie mam problemow o których piszesz ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • A co z bladym tłem i niewyraźnymi napisami na nim?
    Wszystko mam rozmyte niczym we mgle :(

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    A co z bladym tłem i niewyraźnymi napisami na nim?
    Wszystko mam rozmyte niczym we mgle :(

    Witam

    Zapewne używasz opcji zoom w przeglądarce zredukuj ją do 100%, powinno być lepiej.
    Dla przykładu pokażę Ci jak wyglądają napisy gdy używasz zoom'a.

    I pod spodem gdy ta opcja jest wyłączona.

    Nie jest to idealnie ale zawsze lepiej ;) Zespół dalej pracuje nad udoskonaleniem wersji HTML5.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Szybkie ładowanie kutrów z shiftem też wciąż nie dziala i w czacie sojuszu lista wciąż wyskakuje poza okienko, nic się njie zmienilo, poza tym, że normalne sianie i zbieranie dziala :) topo co powielać wpisy? czekamy na naprawiene tego co już napisane bylo,a wtedy zaczniemy szukać nowych. np. jak się wejdzie na woz z cukierkami to jużsię wiesza !!
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Yalenka powiedział(a):
    YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    A co z bladym tłem i niewyraźnymi napisami na nim?
    Wszystko mam rozmyte niczym we mgle :(

    Witam

    Zapewne używasz opcji zoom w przeglądarce zredukuj ją do 100%, powinno być lepiej.
    Dla przykładu pokażę Ci jak wyglądają napisy gdy używasz zoom'a.

    I pod spodem gdy ta opcja jest wyłączona.

    Nie jest to idealnie ale zawsze lepiej ;) Zespół dalej pracuje nad udoskonaleniem wersji HTML5.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    A ja też mam takie dziadostwo
    Wersja flash


    wersja HTML5


    I nie mam niestety włączonego zoom'u!
    Może zamiast brnąć w dziwne wyjaśnienia warto by poprawić niedziałające/ działające beznadziejnie to dziadostwo...

    A to ze przestaliśmy pisać oznacza jedno: nasze stanowiska są jak gadanie dziada do obrazu, tylko obraz milczy, albo (tu niecenzuralne słowo) się tłumaczy.
    To ile razy mam pisać, ze HTML5 to dno?
    To już wolę flash'a
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    JA dodam ze swojej strony jedno ostatnio CM Hanter pisał nad jakimi błędami w wersji HTML5 gry zespół pracuje problem że o żadnym z nich ja tu nie przeczytałem na tym forum a skoro tylko serwer Polska 1 testuje te wersje gry to skąd ta lista błędów nie wiadomo 
    gra w wersji HTML5 jest nie wyraźna działa dużo gorzej jak flash to są problemy a zespół wymyśla jakieś nie istotne problemy 
    niema zgłoszeń bo nikt nie raportuje że coś się zmieniło wiec i większość nawet nie próbuje korzystać z tej wersji gry i kto jak kto ale dział gry chyba powinien wiedzieć to najlepiej ile osób w ogóle korzysta z tej opcji i chyba tylko moderatorom gra działa płynnie i bez zarzutów 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    tak jest w HTML5 jak wszyscy powyżej piszą, nawet w trybie incognito...bo weszłam jak proponawałaśYalenko...
    czas też nie jest spójny  z tym co się dzieje  na farmie..róże zakwity o 2.24 min za szybko hahahha


    dalej..nie ma tzw 2-kliku...czyli klikam..kasuje  z pola..i znowu muszę kliknąć żeby zasiać...a normalnie...klikam 1x  dwukrotnie i mam kółko, które zbiera..pokazując od razu zasiew...  a mysze mam dobrą oczywiście, bo działa we flashu
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 12.05.2018
    Dobry wieczór 
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    JA dodam ze swojej strony jedno ostatnio CM Hanter pisał nad jakimi błędami w wersji HTML5 gry zespół pracuje problem że o żadnym z nich ja tu nie przeczytałem na tym forum a skoro tylko serwer Polska 1 testuje te wersje gry to skąd ta lista błędów nie wiadomo 

     Przekazujemy na bieżąco do Zespołu gry, błędy znalezione przez graczy z serwera PL1, jak również  przez nas samych moderatorów( my również testujemy HTML5 ).  Obecnie Html5 jest testowany także przez trzy inne serwery  SKN, LT i HU.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    A co z bladym tłem i niewyraźnymi napisami na nim?
    Wszystko mam rozmyte niczym we mgle :(

    Witam

    Zapewne używasz opcji zoom w przeglądarce zredukuj ją do 100%, powinno być lepiej.
    Dla przykładu pokażę Ci jak wyglądają napisy gdy używasz zoom'a.

    I pod spodem gdy ta opcja jest wyłączona.

    Nie jest to idealnie ale zawsze lepiej ;) Zespół dalej pracuje nad udoskonaleniem wersji HTML5.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    A ja też mam takie dziadostwo
    Wersja flash


    wersja HTML5


    I nie mam niestety włączonego zoom'u!
    Może zamiast brnąć w dziwne wyjaśnienia warto by poprawić niedziałające/ działające beznadziejnie to dziadostwo...

    A to ze przestaliśmy pisać oznacza jedno: nasze stanowiska są jak gadanie dziada do obrazu, tylko obraz milczy, albo (tu niecenzuralne słowo) się tłumaczy.
    To ile razy mam pisać, ze HTML5 to dno?
    To już wolę flash'a
    Nie mam włączonego żadnego zooma a tło mam niestety blade i rozmyte
    Chyba w tym HTML5 bęę musiał używać lupy by coś wogóle dojrzeć :(

  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Łódź Poszukiwacza Przygód w Wiosce Sojuszu ZNOWU nie działa. Zawsze to jakieś urozmaicenie - serdecznie dziękuję!
  • Postanowiłem sprawdzić jak HTML5 działa na przeglądarce Opera, 
    no i co? Otóż nic bo gra się na HTML5 nie ładuję
    Ciągle mam planszę z dziadkiem na kombajnie
    i info że karmi kury... a zielony pasek ciągle lata z prawej na lewą stronę
    i tak w kółko :( 
    Na Chromie chociaż się ładowało ale było rozmazane i niewyraźne a tu nic nie wchodzi,
    na tej ponoć najlepszej przeglądarce krórą Yalenka mocno nam poleca
  • Szkoda oczu a nowych okularów mi GGS nie zasponsoruje więc dopóki nic się nie zmieni nawet tam nie zaglądam 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik