Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowy Kalendarz Światowych Mistrzostw

2

Komentarz

  • to taki namiot widmo :) pojawia się i znika zebyśmy byli czujni bo nie znamy dnia ani godziny :D
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    to taki namiot widmo :) pojawia się i znika zebyśmy byli czujni bo nie znamy dnia ani godziny :D
    Dobry wieczór 

    Mógłbyś/mogłabyś wykonać rzut ekranu i mi go podesłać z widokiem na namiot, który widzisz?

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • To już paranoja, odsyłanie do spisu wydarzeń na forum lub do bzdetnego kalendarza Google. Wszystko powinno być umieszczone w grze. Tak dalej to GG zniechęci graczy definitywnie.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Yalenka powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Yalenko czy możesz przy okazji zapytać czy w "szukaniu" będzie nowa dekorka ? bo czajników naprawdę mi nie brakuje :D
    Zapytam jutro :) jak tylko cały Zespół wróci do pracy :)

    Yalenka
    Dzień dobry

    Otrzymałam odpowiedź  na Twoje pytanie i nie będzie nowej ozdoby w Jarmarku okręgowym.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Coś mi się wydaje że nasz serwer PL1 jest od pewnego czasu traktowany jako "gorszy sort"
    Wszystkie inne serwery INT1 i pozostałe na świecie mają te nowinki, tylko PL1 wciąż nich nie ma
    Dlaczego szanowne GGS zaczyna nas dyskryminować? Może dlatego że mamy durnych rządzących?
    Ale co to ma do radości z grania, którą to radość pomału tracimy na naszym PL1 serwerze
    Jeśli to się nie poprawi to w większości zmienimy serwer na np. INT1 
  • Merrin (PL1)Merrin (PL1) PL1 Posty: 51
    To ja chciałbym zadać rzeczowe i konkretne pytanie, bez zbędnego narzekania. Ponieważ w związku z wiadomą sytuacją polski serwer jest o jeden dzień w plecy ze Światowymi Mistrzostwami w stosunku do innych serwerów, to czy GGS zamierza to nam jakoś wyrównać, zrekompensować, czy będziemy serwerem poszkodowanym? Jeden dzień na ŚM, evencie w którym chodzi o rywalizację między serwerami, to bardzo dużo, a dobrze by było tę kwestię wyjaśnić i  uniknąć na forum awantur z używaniem mocnych słów typu "niesprawiedliwość", "oszustwo" etc.  :)
    Z góry uprzejmie dziękuję za odpowiedź.
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    Yalenka powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Yalenko czy możesz przy okazji zapytać czy w "szukaniu" będzie nowa dekorka ? bo czajników naprawdę mi nie brakuje :D
    Zapytam jutro :) jak tylko cały Zespół wróci do pracy :)

    Yalenka
    Dzień dobry

    Otrzymałam odpowiedź  na Twoje pytanie i nie będzie nowej ozdoby w Jarmarku okręgowym.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    ..Mam pytanie ..czy w ogóle będzie Jarmark okręgowy ...? , jeśli tak ..to kiedy można się go spodziewać ..?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 02.05.2018
    Merrin (PL1) powiedział(a):
    To ja chciałbym zadać rzeczowe i konkretne pytanie, bez zbędnego narzekania. Ponieważ w związku z wiadomą sytuacją polski serwer jest o jeden dzień w plecy ze Światowymi Mistrzostwami w stosunku do innych serwerów, to czy GGS zamierza to nam jakoś wyrównać, zrekompensować, czy będziemy serwerem poszkodowanym? Jeden dzień na ŚM, evencie w którym chodzi o rywalizację między serwerami, to bardzo dużo, a dobrze by było tę kwestię wyjaśnić i  uniknąć na forum awantur z używaniem mocnych słów typu "niesprawiedliwość", "oszustwo" etc.  :)
    Z góry uprzejmie dziękuję za odpowiedź.
    Witam
    Zespół w tej chwili przygotowuje pakiet rekompensat dla polskich graczy ;) Nie są one jeszcze do końca zdefiniowane, ani nie mogę Wam udzielić szczegółów kiedy te rekompensaty nadejdą i co będą zawierać.
    Jak tylko dostane informacje na ten temat zamieszczę ją dla Was w Nowinkach ;)

    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Yalenko czy możesz przy okazji zapytać czy w "szukaniu" będzie nowa dekorka ? bo czajników naprawdę mi nie brakuje :D
    Zapytam jutro :) jak tylko cały Zespół wróci do pracy :)

    Yalenka
    Dzień dobry

    Otrzymałam odpowiedź  na Twoje pytanie i nie będzie nowej ozdoby w Jarmarku okręgowym.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    ..Mam pytanie ..czy w ogóle będzie Jarmark okręgowy ...? , jeśli tak ..to kiedy można się go spodziewać ..?
    Basiu777 daty masz w nowinkach. Jarmark okręgowy przybędzie : 3/05 -13/05

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    tylko koni, tylko koni żal?? ;)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    maRuda (PL1) powiedział(a):
    tylko koni, tylko koni żal?? ;)
    Koniki wystartują dzisiaj ;) bez obaw :)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Dlaczego MS mają trwać tylko 1 dzień?

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego MS mają trwać tylko 1 dzień?

    Witam

    Ze względu na to, że trwają Światowe mistrzostwa czas trwania Mistrzostw sojuszniczych został dopasowany do innych serwerów, tak by wszędzie zakończenie tego wydarzenia odbyło się jednakowo. Nie jesteśmy jedynym serwerem, gdzie ten czas został skrócony i dopasowany. Gdyby trwały prawidłową ilość dni, mielibyśmy zbyt małą przerwę pomiędzy tymi wydarzeniami. Następne Mistrzostwa sojusznicze odbędą się 9 maja.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • LBarbara (PL1)LBarbara (PL1) PL1 Posty: 69
    Witam ,
     kiedy otrzymamy nagrody za ostatnie wydarzenia z ubiegłego tygodnia ? , nadal nikt nic nie otrzymał  :(
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    co się dzieje z grą nie można się zalogować :(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    LBarbara (PL1) powiedział(a):
    Witam ,
     kiedy otrzymamy nagrody za ostatnie wydarzenia z ubiegłego tygodnia ? , nadal nikt nic nie otrzymał  :(
    LBarbarko 

    Naprawdę nie wiem jeszcze kiedy. Zespół ustala szczegóły zarówno rekompensat jak i zwrotu brakujących nagród rankingowych. Jak tylko dostane jakieś informacje zamieszczę je dla Was w Nowinkach ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • ja tez nie moge sie zalogowac???????????????????????
  • LBarbara (PL1)LBarbara (PL1) PL1 Posty: 69
    Yalenka powiedział(a):
    LBarbara (PL1) powiedział(a):
    Witam ,
     kiedy otrzymamy nagrody za ostatnie wydarzenia z ubiegłego tygodnia ? , nadal nikt nic nie otrzymał  :(
    LBarbarko 

    Naprawdę nie wiem jeszcze kiedy. Zespół ustala szczegóły zarówno rekompensat jak i zwrotu brakujących nagród rankingowych. Jak tylko dostane jakieś informacje zamieszczę je dla Was w Nowinkach ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    ok , dzięki  , czekamy  :)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie 

    Odświeżcie strony już można się zalogować ponownie.

    Yalenka
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    mam pytanko...
    czy sezon jeździecki też został skrócony aby sie dopasować?
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    zawsze trwał ok miesiąca więc chyba nic nie zmienili
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    tylko ze na innych serwerach koniki rozpoczęły się jakiś tydzień temu. dobrze nie pamiętam...
    bo mistrzostwa światowe tez trwały 1 miesiąc a nie 26 dni tak jak nam pokazuje. ...
    wiec zakładam ze wszystko skoczy się planowo.... ale nam rozpoczęło się później.... nawet koniki...

    dla mnie to ma takie znaczenie ze już tylko tam miałam szanse na licencje.... a jak będzie 7 dni mniej... to szanse mocno maleją.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    mam pytanko...
    czy sezon jeździecki też został skrócony aby sie dopasować?
    Witam sezon jeździecki nie został skrócony, rozpoczął się później ale dostaliśmy dodatkowe dni.

    Sezon jeździecki rozpoczął się na innych serwerach 18 kwietnia i trwa do 30 maja, 
    a u nas 2 maja i potrwa do  7 czerwca 2018.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    dzieki za odpowiedz...

    ale o ile moja matematyka mnie nie myli to nadal mam kilka dni mniej niz inne serwery...

    no ale coż... zyjemy dalej

    pozdrawiam
  • Merrin (PL1)Merrin (PL1) PL1 Posty: 51
    Czyli wychodzi na to, że Koleżanka aginexx (PL1) jednak ma rację - sezon jeździecki został dla naszego serwera skrócony i to aż o tydzień w porównaniu z pozostałymi serwerami. Nie ma to wprawdzie aż tak dużego znaczenia jak opóźnienie w starcie Światowych Mistrzostw, ale wiele osób będzie poszkodowanych, bo tydzień w tym evencie to często kwestia awansu lub nie do wyższej ligi. Zatem wszelkie narzekania w tym temacie można uznać za uzasadnione.
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Wystartowały już i ŚM i MS, A moderatorzy to też gracze,i mają podwójną robotę  bo objaśniają nam i grają jednocześnie. Dziękuję Im za to  o:)
    Ostatnio dużo pojawiło się błędów to prawda i jak innych wkurza mnie to, ale nie winię Yalenki za to  <3
    Mam pytanie często zadawane : czy doczekamy się odpowiedzi GGS na zmniejszenie częstotliwości MS.
    Dawniej były 1 w miesiącu czy 2 razy i to było dobrze . Teraz co 7 dni to przesada bo nie można ulepszać głównej farmy i smakosza bo do misji potrzebne obiekty.  Pozdrawiam i liczę że może wreszcie coś dowiem się po weekendzie.

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    W sprawie koników jeśli czegokolwiek się dowiem, to postaram się jak najszybciej Wam odpowiedzieć.
    Z tego co wiem na teraz to sezon został wydłużony o tyle dni o ile było to możliwe. 
    Jak wiece mamy trochę zamieszania z rankingami w Światowych mistrzostwach i obecnie Zespół analizuje te problemy. 
    Zapytam również o częstotliwość Mistrzostw sojuszniczych.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Gaja68 (PL1) powiedział(a):

    Mam pytanie często zadawane : czy doczekamy się odpowiedzi GGS na zmniejszenie częstotliwości MS.
    Dawniej były 1 w miesiącu czy 2 razy i to było dobrze . Teraz co 7 dni to przesada bo nie można ulepszać głównej farmy i smakosza bo do misji potrzebne obiekty.  Pozdrawiam i liczę że może wreszcie coś dowiem się po weekendzie.

    Witam

    W sprawie częstotliwości Mistrzostw sojuszniczych sytuacja wygląda następująco: Zespół zdaje sobie sprawę i zna doskonale Wasze zdanie na ten ich częstotliwości... jednakże obecne problemy, które występują na wielu serwerach są dla Zespołu gry priorytetem. I cała reszta musi po prostu poczekać w tym także planowanie częstotliwości Mistrzostw sojuszniczych. Co nie zmienia faktu, że nadal to wydarzenie jest bardzo chętnie rozgrywane przez graczy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 03.05.2018
    Wiesz Yalenko...ja mam duże wątpliwości co do tego, czy zespół postrzega grę, w taki sam sposób jak ja...oczywiście jestem jednostką, głosem pewnie niesłyszalnym dla zespołu...może właśnie dlatego pisze się o MS...to co się pisze...a może tak jest...nie mam możliwości sprawdzić, a jak nie widzę, to nie wierzę...

    Każde wydarzenie w grze coś Graczom daje...więc jasne jak słońce jest, że należy przestać grać :p żeby zespół zrozumiał, że coś się nie podoba i nie ma akceptacji...ok dziękuję za podpowiedź !!!

    Ale mam pytanie...może masz swoją wersję i mi odpowiesz...dlaczego tak często czytamy o organizacyjnych i technicznych problemach firmy ? na różne sposoby o tym myślałam i za diabła ;) nie wiem w czym rzecz ? jak mi ktoś jęczy, z kim mam luźny kontakt albo prawie nie znam, to nie wiem czego oczekuje, chce się wygadać, wsparcia czy może pomocy ???

    Gra od dawna jest mało atrakcyjna...nowości nie ma...w kółko się tłucze to samo...pewnie licznik nabiją Ci, którzy jeszcze nie zdobyli, tego co można zdobyć a jeszcze mają ochotę...
  • Yalenka powiedział(a):
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    to taki namiot widmo :) pojawia się i znika zebyśmy byli czujni bo nie znamy dnia ani godziny :D
    Dobry wieczór 

    Mógłbyś/mogłabyś wykonać rzut ekranu i mi go podesłać z widokiem na namiot, który widzisz?

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    namiot pojawiał się od czasu do czasu tam gdzie zawsze pojawiają się namioty mistrzostw i nie tylko  u mnie ale u kilku graczy w sojuszu żeby nie było :) wiadomo ze temat się zdezaktualizował no mam przynajmniej taką nadzieję :D
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Co nie zmienia faktu, że nadal to wydarzenie jest bardzo chętnie rozgrywane przez graczy.

    Tak sądzę że ludzie jeszcze grają bo muszą, bo jeśli będą się obijać to spadną z klasyfikacji niżej oraz z ligi której wcześniej sobie wypracowali. To jest po prostu przymus ze strony GGS że Mistrzostwa Sojuszy są tak często. Wiem mam możliwość nie brania udziału ale wobec całego sojuszu będę wtedy nie fair. Biorę udział bo muszę :(

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik