Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

a gdzie namiot ms

nie ma namioty czyzby strajkowal??????????????/
«1

Komentarz

  • Znów to samo lecą sobie w kulki z MS wrr
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    Zastrajkował razem z koniami ;)
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    przyszedł archi i go ulepszył :)

  • wichura go zdmuchnela i dadzą może zastępczy z nagrodami jałmużny a bob budowniczy go teraz odnawia by stał na palach
  • zeida (PL1)zeida (PL1) PL1 Posty: 141
    jeden sojusz nie chciał namiotu - zobaczcie - podziałało!
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    Przelogowałam się i jest
  • na serwerze nk juz namiot stoi a na polska1 nie ma
  • pojawil sie namiot  :)))))))))))))))))))))
  • juz jest i na polska1
  • żeby jeszcze było z czego się cieszyć...
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    No i świetnie, króliki doświadczalne znowu są w plecy. Pytam skoro są mistrzostwa sojusznicze to gdzie jest ich namiot ?????????
    Znowu coś tracimy, ale kogo to obchodzi przecież my tu tylko gramy  s 
  • i nagrody za silos    za 1 miejsce    
  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    kolejny raz ggs ma nas w głębokim poważaniu:(((
    nie ma namiotu MS i nagród za silos sojuszniczy...kpina....odechciewa się gry:(((
  • jack6226 (PL1)jack6226 (PL1) PL1 Posty: 12
    namiot przecież już dawno jest
    Tylko,że nie z tego świata

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 30.04.2018
    Dobry wieczór 

    Jak widzicie namiot Mistrzostw sojuszniczych jeszcze nie pojawił się na Waszych farmach.
    Zgłosiłam zaistniałą  sytuacje do Zespołu gry i mam nadzieję, że Mistrzostwa niebawem wystartują.


    Życzę Wam dobrej nocy.
    Yalenka
  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    a co z nagrodami za silos sojuszniczy?za zajęcie przez sojusz 3 miejsca?
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    My tez nie mamy nagród ze Święta Ciężkiej Pracy ani nagród sojuszniczych za miejsce ani indywidualnych za miejsce w 50 kpina kolejny raz i oczywiście 2 dni wolnego w GGS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    namiotu jak nie było tak nie ma ale jego możecie sobie akurat wsadzić między bajki bo to namiot cyrkowy a nie mistrzowski  :s
  • Jest 8:32....namiot nadal niewidoczny
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    I fajnie.....
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    ba 9:46 i wciąż go nie ma może poszli po rozum do głowy i zerkli w kalendarz 
    jak dla mnie etz moze sie nie pojawaic tylko jak zwykle czlek sie nastawil uszykowal pola i du................

    chyba ktos mocno poswietowł ze zapomnieli załączyć hehehhehehe
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    ciekawy jestem, czy brak m/s dotknął tylko serwer Polska1, czy też jest to usterka globalna i dotyczy wszystkich serwerów ???
    Zespół jak zwykle dał ciała, albo celowo pominął nas w mistrzostwach !
    Nie chcecie brac udziału - to nie bierzta :#:#:#
  • Aunet (PL1)Aunet (PL1) Posty: 56
    edytowano 30.04.2018
    krystyn237 (PL1) powiedział(a):
    ciekawy jestem, czy brak m/s dotknął tylko serwer Polska1, czy też jest to usterka globalna i dotyczy wszystkich serwerów ???
    Nie wiem czy dotyczy to wszystkich, ale są zgłoszenia o braku ms również z innych serwerów. Tak samo jest z brakiem nagród za ostatnie wydarzenia.
  • Na internacjonalnym wszystko działa, są mistrzostwa, były nagrody za silos. Wychodzi na to, że na doświadczalnym serwerze Polska 1 są błędy. 
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Witajcie Farmerzy,

    Przez nadchodzący tydzień będziemy do Waszej dyspozycji 30.04, 2.05, oraz 4.05.

    Wasza Załoga Forum.
    To akurat wpis Jippera w nowinkach
    Teraz dowiadujemy się od Yalenki o poprawce na serwerze NK, a gdzie do .... nędzy info o naszym serwerze i o braku m/s, jak również braku nagród, kto nam zwróci czas, nasiona , nie mówię o nadziejach ?
    Czy ten wybór serwera Polska 1 do testowania nie był celowym zagraniem zespołu by nas wyeliminowac z istotnych wydarzeń - jako tych najbardziej psioczących i domagających się normalnego traktowania graczy ?
    No to mamy odpowiedź zespołu >:)
    Jesteśmy do waszej dyspozycji (cyt) - no to w końcu ruszcie swoje cztery litery i dowiedzcie się co takiego się stało i w łaskawości swojej poinformujcie graczy o wszystkim
    Z pozdrowieniami dla genialnego zespołu ggs, za zepsucie nam wszystkich ostatnich wydarzeń, i za perfekcyjną umiejętnośc robienia graczy w trąbę
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    krystyn237 (PL1) powiedział(a):
    Witajcie Farmerzy,

    Przez nadchodzący tydzień będziemy do Waszej dyspozycji 30.04, 2.05, oraz 4.05.

    Wasza Załoga Forum.
    To akurat wpis Jippera w nowinkach
    Teraz dowiadujemy się od Yalenki o poprawce na serwerze NK, a gdzie do .... nędzy info o naszym serwerze i o braku m/s, jak również braku nagród, kto nam zwróci czas, nasiona , nie mówię o nadziejach ?
    Czy ten wybór serwera Polska 1 do testowania nie był celowym zagraniem zespołu by nas wyeliminowac z istotnych wydarzeń - jako tych najbardziej psioczących i domagających się normalnego traktowania graczy ?
    No to mamy odpowiedź zespołu >:)
    Jesteśmy do waszej dyspozycji (cyt) - no to w końcu ruszcie swoje cztery litery i dowiedzcie się co takiego się stało i w łaskawości swojej poinformujcie graczy o wszystkim
    Z pozdrowieniami dla genialnego zespołu ggs, za zepsucie nam wszystkich ostatnich wydarzeń, i za perfekcyjną umiejętnośc robienia graczy w trąbę
    Bardzo proszę zamieściłam dla Was informacje:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3875438/#Comment_3875438

    Przypomnę Ci krystyn237 ważną rzecz: ja moderuje tu w moim wolnym czasie, a pisanie mi że mam ruszyć moje cztery litery naprawdę do miłych nie należy! 

    ~Yalenka
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    @Yalenka ale to wcale nie miało byc miłe :p
     Jesteście jedynym mostem między nami graczami a tak zwanym zespołem i to tylko od Was możemy dowiedziec się o tym co się w tym sławetnym działaniu zespołu zacięło, dlaczego nie ma tego co było obiecane, nie ma nagród, nie ma namiotu, nie ma wiele wiele innych rzeczy, na które my właśnie czekamy od dawien dawna. !!!
    Mogę napisac do supportu, ale po co ??? oczekiwac kilka tygodni na odpowiedź ?
    Mogę zapytacCM-a Huntera, ale kto mu to przetłumaczy ???
    Mogę wreszcie to wszystko kolokwialnie olac, ale gracze czekają na jakąkolwiek odpowiedź, na reakcję zespołu, na normalną grę.
    Ja też jako szef muszę często tłumaczyc w sojuszu dlaczego to, a nie tamto i doskonale Ciebie rozumiem, ale podkreślam raz jeszcze - tylko Wy możecie dac nam  informację o tym co się dzieje, albo dlaczego się nie dzieje, a ostatnio coś komunikacja na tym szczeblu szwankuje, to powoduje frustrację i zniechęcenie do udziału we wszelkich planowanych i nie planowanych wydarzeniach.
    Koników - brak
    Nagród z bubla - brak
    Nagród z koła - brak
    M/S - brak, ew dopiero w środę
    HTML5 - jedno wielkie nieporozumienie na chwilę obecną
    jutro światowe - znowu nasz serwer będzie miał w plecy
    reszta typu latawce - dmuchawce - wszystko wisi w powietrzu, a cierpliwośc nasza też ma swoje granice, więc nie dziw się że domagam się uczciwych informacji, i za ich przekazywanie dziękuję :#
    dośc mam takich, że zespół jest świadom i przeprasza i postara się na przyszłośc.....
    więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie żałuję  i obiecuję poprawę........................................ >:)
    pozdrawiam - krystyn237
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Komunikacja szwankuje? Naprawdę?
    To powiem Ci drogi kolego jedno: jeśli otrzymuje informacje to zawsze staram się jak najszybciej ją tu dla Was zamieścić. Nie zawsze otrzymujemy od razu odpowiedzi na Wasze pytania.
    I jeszcze jedno ja również mogę być niemiła więc proszę byś zastanowił się nad tym co zamieszczasz i jakie słowa do mnie kierujesz.

    ~Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    A tu się akurat z Tobą zgodzę Yalenko...bo nie sposób nie zauważyć, że zespół też traktuje Was po macoszemu i nie odpowiada zapewne mocno pytany ;)...... mimo że wychwala pracę moderatorów...ale wcale im tego nie ułatwia, stąd sformułowanie Krystyna o szwankowaniu...Bo ja sama nie wiem...czy nie pytacie dociekliwe ? czy nie dostajecie odpowiedzi ? skoro tak wiele pytań czeka, czeka i czeka...


  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    no nie wierze!?! to się zwyczajnie nie dzieje...!!! Najpierw zamieszczacie ogłoszenie: 

    "Przez nadchodzący tydzień będziemy do Waszej dyspozycji 
    30.04, 2.05, oraz 4.05.
    Wasza Załoga Forum"

    a potem macie pretensje, że ktoś zgłasza błędy????i chce odpowiedzi na pytania???a na ewentualną odpowiedź czeka pół dnia??? no to do dyspozycji czy ewentualnie w "wolnym czasie"?!? (jeśli to nie jest przykład szwankującej komunikacji to ja już nie wiem co to jest) I Tobie Yalenka jest niemiło??? za to Graczom jest iście fantastycznie- bo są śmieci zamiast nagród, bo ggs zrobiło sobie bez naszej wiedzy serwer testowy z naszego, bo od tygodni zapowiadana jest aktualka, a dalej jej nie ma, bo miały być konie- nie ma, bo inne serwery mają np 50 nagród w lejku- my nie, bo niema nagród z lejka czy koła, bo miały być ms- nie ma, bo miały być mś- może będą(...), bo nagle zeruje się np szkółka albo nagrody w kole.... bo zgłaszane są błąd po błędzie i zupełnie nic z tym się nie robi!!! bo każda odpowiedź ggs na swoje błędy jest zwyczajnie żenująca i głupsza od poprzedniej...a do tego można jeszcze usłyszeć od szanownych Moderatorów że nic nam się ostatnio nie podoba i tylko narzekamy?!? POWAŻNIE?!? i jeszcze na paluszkach chodzić trzeba, bo nigdy nie wiadomo co może urazić któregoś z szanownych Moderatorów?!? no mi jest strasznie miło!... :\ już któryś raz czytam post od Moderatora który jest co najmniej niesmaczny, tylko jeżeli ja napiszę coś co się Moderatorowi nie spodoba to w bardziej lub mniej uzasadniony sposób dostanę bana i nikt ze mną dyskutować nie będzie, a co w przypadku gdy posty Moderatorów już któryś raz urażają mnie?
  • Tak to właśnie widać już jest, wydajesz swoją realna kasę a jak im się wypowiedz nie spodoba to zamkną dyskusję i jeszcze bezczelnie napisze..cyt'' I jeszcze jedno ja również mogę być niemiła więc proszę byś zastanowił się nad tym co zamieszczasz i jakie słowa do mnie kierujesz.'' czy to nie atakowanie i grożenia graczowi;) ....no straszne rzeczy owa pani pisze... ...kto tu jest dla kogo? Gdyby to ktoś z graczy wywalił taki tekst dostał by upomnienie a dyskusja została zamknięta...zero wolności wypowiedzi i wyrażania swojego niezadowolenia...choć widać niektórym wolno....nic tylko nabijać kasę bo to im się nie popsuło...złoto zakupić można zawsze...  

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik