Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.11.2017 | Światowe Mistrzostwa powracają!

11820

Komentarz

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    No i dobrze pisałam, że nie ma sensu by się zespół w słoneczne dni przepracowywał :p i wycofywał punkty ze wszystkich wydarzeń... V światowe na horyzoncie :D:D:D

    Jakich ZMIAN możemy się spodziewać w kolejnej edycji i kiedy ruszą wyścigi koników ???

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):


    Jakich ZMIAN możemy się spodziewać w kolejnej edycji i kiedy ruszą wyścigi koników ???

    Witam
    W obecnej chwili nie mamy żadnych informacji na temat jakichkolwiek zmian jeśli chodzi o Światowe mistrzostwa. 
    Sezon jeździecki wystartuje na serwerze polskim po wgraniu aktualizacji (nie znamy daty aktualizacji).

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Kapitalne...dawno się tak nie uśmiałam ;) więc albo do zespołu nic nie dociera z naszej pisaniny albo nadal zespół wspaniały  :# ma nas graczy gdzieś...bo tyle ile było sugestii zmian, to już powtarzać heh, ile razy można ?...po każdych światowych powinna nastąpić korekta...szczególnie nagród w przegródkach, prosiliśmy o powtarzalność, zmianę "dorszy z powrotem na głowę albo inny znaczek" i przyjrzenie się dlaczego tak mało punktów leci rybnych, że tej przegródki skończyć nie sposób. itd itd...

    Może tak wzajemna wymiana uprzejmości...my testujemy za darmo HTML5...zespół coś daje...nic nie ma za friko !
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No nie wiem, zasada chyba taka, my testujemy za darmo i cieszymy się z tego. Over.
    Balans testu

  • JiperJiper Guest Posty: 495
    edytowano 23.04.2018
    Witam,

    Zachęcam do zapoznania się z moim komentarzem w wątku dotyczącym HTML5. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nie widzę żeby @malwina-m (PL1)  i @Dogberry11 (PL1)  testowali cokolwiek, a jak zwykle mają najwięcej do powiedzenia w tym temacie (i w każdym innym również).

    Testowanie nie równa się wejścia na jedną minutę, a następnie wylogowania się. 

    Zmian w Mistrzostwach Światowych na horyzoncie nie ma i najprawdopodobniej w tej edycji nie będzie. Uważam, że znaczek rybny nie jest końcem świata i naprawdę nie utrudnia rozgrywki. 
    Jeśli dopominacie się o balans nagród - oczywiście mogę przekazać sugestię do Zespołu, ale cokolwiek Zespół nie zrobi, zawsze będziecie twierdzić, że to "balans ryb, balans nagród, balans mistrzostw, balans balansów". I nie wiem czy te zmiany wyszłyby Graczom na dobre. 

    A narzekanie na wszystko na polskim serwerze jest widzę powszechne jak chleb z masłem. Rozumiem narzekać na ostatnie zmiany nagród w MS i lejku - faktycznie są słabe, natomiast część z Was czepia się dosłownie wszystkiego, nawet takich rzeczy jak znaczek ryby czy głowy Olega, który naprawdę nie ma większego znaczenia dla całej rozgrywki.

    Pozdrawiam
    Jiper


  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 23.04.2018
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    Zachęcam do zapoznania się z moim komentarzem w wątku dotyczącym HTML5. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nie widzę żeby @malwina-m (PL1)  i @Dogberry11 (PL1)  testowali cokolwiek, a jak zwykle mają najwięcej do powiedzenia w tym temacie (i w każdym innym również).

    Testowanie nie równa się wejścia na jedną minutę, a następnie wylogowania się. 

    Zmian w Mistrzostwach Światowych na horyzoncie nie ma i najprawdopodobniej w tej edycji nie będzie. Uważam, że znaczek rybny nie jest końcem świata i naprawdę nie utrudnia rozgrywki. 
    Jeśli dopominacie się o balans nagród - oczywiście mogę przekazać sugestię do Zespołu, ale cokolwiek Zespół nie zrobi, zawsze będziecie twierdzić, że to "balans ryb, balans nagród, balans mistrzostw, balans balansów". I nie wiem czy te zmiany wyszłyby Graczom na dobre. 

    A narzekanie na wszystko na polskim serwerze jest widzę powszechne jak chleb z masłem. Rozumiem narzekać na ostatnie zmiany nagród w MS i lejku - faktycznie są słabe, natomiast część z Was czepia się dosłownie wszystkiego, nawet takich rzeczy jak znaczek ryby czy głowy Olega, który naprawdę nie ma większego znaczenia dla całej rozgrywki.

    Pozdrawiam
    Jiper


    To może jeszcze wypadałoby bez wycieczek osobistych, prawda :)(wychodzi na to że jednak jesteśmy kontrolowani, nawet  z logowaniem się we flash/HTML5).
    Jakbym napisał tak jako gracz, to już byłby ban, a co najmniej kraty:)

    ale żeby nie było:
    1. Grafika jest do kitu, podgląd tego co się zbiera , jest jak za mgłą - proszę
     
    a tu we flashu

    2.Przełączenie się na HTML5 i flasha to jakaś masakra, to ...o! l jeszcze się wiesza na dodatek.
    3. przeskakiwanie między farmami w HTML5 - też działa o wiele wolniej niż flash
    4. Grafika wygląda w HTML5 jakbym się cofnął w czasie do ZX spektrum, chociaż i tak on  lepiej działał
    5. W ładowaniu łodzi u rybaka - np. nie działa shift z myszką- kolejny paździerz.
    6. I więcej nie będę wam pisał szanowne GGS - bo może sami weźcie się do testowania tego co zrobicie, a graczy zostawcie w spokoju. Graczy, którzy WAM za darmo przesyłają informacje - czy któryś z graczy dostał cos za swój trud z testowaniem HTML5? Prosze o info.

    A jak się nie podoba prawda - zamknijcie forum
    Poza tym Jiper, może napiszesz o swoich wrażeniach z HTML5 - jakoś nie widzę :)

    A  i komputer też mam niezły, więc jakość sprzętu odpada jako "niedziałanie" gry

    Będę krytykował, bo GGS ma graczy w nosie, oprócz ich złota

    Ta gra nie ma w sobie już żadnej wartości - oprócz nawarstwiających się błędów
    Wytrwałym życzę szczęścia, reszcie proponuję - ciśnijcie to w cholerę, ile interesujących rzeczy można znaleźć poza grą:)
    Kurde, osobiste wycieczki moderatora, gdzie ta gra zmierza... Czasami lubię, jak moderatorzy w przypływie szczerości ujawnią co myślą:))
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    a jak testować te HTML5 jeżeli gra w tym trybie nie działa labo się wiesza nie każdy ma super szybkie i wypasione łącze żeby móc w ogóle zobaczyć jak to działa ja 5 razy próbowałem grać w tym trybie tylko raz udało mi się w ogóle wejść na farmę a tam tylko tło i brązowe pole o kształcie głównej farmy nie ma mowy o przejściu na inne farmy bo nie wczytało mi się ani menu boczne ani jakieś znaki drogowe umożliwiające wejście na smakosza lub kwiatową i niema znaczenia czy to Opera (nie zalecana) czy Chrom (zalecany) przy niskim transferze gra działa tylko we FLASH

    A co do twoich żali do graczy na forum już tylko nie liczne osoby zabierają głos bo po co wszystkie uwagi zatrzymujecie dla siebie na tym forum a do zespołu nic nie dociera i stąd te wszystkie narzekania graczy bo wy boicie się przekazać większość opini graczy żeby nie stracić ciepłej posadki Moderatora za którą dostajecie złoto do wyścigów w grze tylko dobrze się zastanów bo po co ci złoto w grze w którą nikt nie gra a do tego zmierza zespół swoimi działaniami bo w pogoni za zyskami z gry zostało już naprawdę nie wiele rzeczy za które większość graczy ją polubiło i gra od kilku lat a nowi jak widzę po swoim sojuszu rzadko wytrzymują więcej niż 2 tygodnie 
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam ponownie,

    Osobiste wycieczki? Po prostu mówię co widzę i co myślę. Jak wspomniałem na początku - nie będę się tu z nikim użerał. Naszej społeczności przydałby się balans zachowania, balans zadowolenia z życia, balans dystansu i balans hobby, aby móc czasem oderwać się od przesiadywania na forum i ciągłego mówienia jakie to wszystko beznadziejne. A skoro prawda w oczy kole, to niestety nic na to nie poradzę. Większość osób nie ma tu do powiedzenia niczego konstruktywnego, jedynie ciągle narzeka. 

    Każdy człowiek ma wolną wolę i sam powinien umieć zdecydować co jest dla niego najlepsze. Skoro jednak ciągle widzę tu Graczy, którzy deklarują, że czas skończyć z tą grą - a mimo to nadal przebywają tu cały czas narzekając, to puenta nasuwa się sama na myśl. 

    Jest część postulatów o które walczymy razem z Wami, przykładowo zmiana nagród w MS i silosach. Otwarcie mówię: są kiepskie i trzeba je zmienić. Jednak wszystko wymaga czasu, nic nie jest na hop-siup. Skoro jednak wydaje Wam się, że nic tu nie robimy, a nasze forum do niczego nie służy, to polecam wszystkie Wasze zażalenia i skargi wysyłać do Supportu. Może tam ktoś Was wysłucha dokładniej i z lepszym skutkiem niż tu.

    Ze swojej strony chciałbym jeszcze przypomnieć, że po tylu latach moderowania for GGS ciężko wyprowadzić mnie z równowagi.. Zanim ją stracę, przedsięwezmę odpowiednie kroki do zachowania na forum jakiegokolwiek poziomu. Dlatego prosiłbym o rozwagę w dalszych postach toczących się w tej dyskusji, aby nie zrobiło się niemiło. 

    Dobrej nocy,
    Jiper
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Jiper powiedział(a):
    Witam ponownie,

    Osobiste wycieczki? Po prostu mówię co widzę i co myślę. Jak wspomniałem na początku - nie będę się tu z nikim użerał. Naszej społeczności przydałby się balans zachowania, balans zadowolenia z życia, balans dystansu i balans hobby, aby móc czasem oderwać się od przesiadywania na forum i ciągłego mówienia jakie to wszystko beznadziejne. A skoro prawda w oczy kole, to niestety nic na to nie poradzę. Większość osób nie ma tu do powiedzenia niczego konstruktywnego, jedynie ciągle narzeka. 

    Każdy człowiek ma wolną wolę i sam powinien umieć zdecydować co jest dla niego najlepsze. Skoro jednak ciągle widzę tu Graczy, którzy deklarują, że czas skończyć z tą grą - a mimo to nadal przebywają tu cały czas narzekając, to puenta nasuwa się sama na myśl. 

    Jest część postulatów o które walczymy razem z Wami, przykładowo zmiana nagród w MS i silosach. Otwarcie mówię: są kiepskie i trzeba je zmienić. Jednak wszystko wymaga czasu, nic nie jest na hop-siup. Skoro jednak wydaje Wam się, że nic tu nie robimy, a nasze forum do niczego nie służy, to polecam wszystkie Wasze zażalenia i skargi wysyłać do Supportu. Może tam ktoś Was wysłucha dokładniej i z lepszym skutkiem niż tu.

    Ze swojej strony chciałbym jeszcze przypomnieć, że po tylu latach moderowania for GGS ciężko wyprowadzić mnie z równowagi.. Zanim ją stracę, przedsięwezmę odpowiednie kroki do zachowania na forum jakiegokolwiek poziomu. Dlatego prosiłbym o rozwagę w dalszych postach toczących się w tej dyskusji, aby nie zrobiło się niemiło. 

    Dobrej nocy,
    Jiper
    O pamiętam ten post o użeraniu, albowiem już wtedy było niemiło, a teraz jeszcze niemilej.
    Faktycznie może kiedyś zrezygnuję,gram mniej niż kiedyś
    a że beznadziejne, to co w grze, no trudno. A czy będzie lepiej jak nic nie napiszę wtedy wszyscy zadowoleni?.
    jednak jeżeli o czymś się nie mówi to nie znaczy że tego nie ma

    balanse....

    cyt:
    "Naszej społeczności przydałby się balans zachowania, balans zadowolenia z życia, balans dystansu i balans hobby, aby móc czasem oderwać się od przesiadywania na forum i ciągłego mówienia jakie to wszystko beznadziejne"  - uwagę mam podzielną i kilka rzeczy robię naraz, więc nie śledzę co chwilę co się dzieje; a co mi tam, kończę tę dyskusję, bo szkoda czasu




  • Ta gra nie ma w sobie już żadnej wartości - oprócz nawarstwiających się błędów
    Wytrwałym życzę szczęścia, reszcie proponuję - ciśnijcie to w cholerę, ile interesujących rzeczy można znaleźć poza grą:)
    Kurde, osobiste wycieczki moderatora, gdzie ta gra zmierza... Czasami lubię, jak moderatorzy w przypływie szczerości ujawnią co myślą:))
    Od jakiegoś czasu zastanawia mnie dlaczego Ty jeszcze nie "cisnąłeś w cholerę" tej gry.
    Jiper napisał to co sama miałam ochotę od jakiegoś czasu napisać. Jest teraz na forum kilka osób, które krytykują wszystko, jak leci. Rozumiem krytykę za faktyczne niewypały, jak chociażby ostatni numer z nagrodami w lejkach i MS, ale krytyka wszystkiego, przestaje spełniać swoje funkcje. Jak krytykujesz wszystko nie krytykujesz nic. Na palcach jednej ręki można policzyć komentarze, które wnoszą coś konstruktywnego, albo są chociaż w jakimkolwiek stopniu pozytywne. Najlepszy przykład ze spisem, który zrobiła Yalenka. Do tej pory, wszystkie poradniki na forum robili gracze. Spotykali się z pozytywnym odzewem (podziękowaniami od graczy i prezentem, w postaci złota od moderatorów), Yalenka zrobiła spis. I co? Jeden pozytywny komentarz pod spodem. Zastanawiacie się dlaczego teraz nie ma poradników? Może dlatego, że normalni gracze zaglądają tu coraz rzadziej. Czytanie wiecznego niezadowolenia do przyjemności nie należy, a i pisać się nie chce. 
  • Żyrafsko (PL1)Żyrafsko (PL1) PL1 Posty: 19

    Jiper powiedział(a):
    Witam ponownie,

    Osobiste wycieczki? Po prostu mówię co widzę i co myślę. Jak wspomniałem na początku - nie będę się tu z nikim użerał. Naszej społeczności przydałby się balans zachowania, balans zadowolenia z życia, balans dystansu i balans hobby, aby móc czasem oderwać się od przesiadywania na forum i ciągłego mówienia jakie to wszystko beznadziejne. A skoro prawda w oczy kole, to niestety nic na to nie poradzę. Większość osób nie ma tu do powiedzenia niczego konstruktywnego, jedynie ciągle narzeka. 

    Każdy człowiek ma wolną wolę i sam powinien umieć zdecydować co jest dla niego najlepsze. Skoro jednak ciągle widzę tu Graczy, którzy deklarują, że czas skończyć z tą grą - a mimo to nadal przebywają tu cały czas narzekając, to puenta nasuwa się sama na myśl. 

    Jest część postulatów o które walczymy razem z Wami, przykładowo zmiana nagród w MS i silosach. Otwarcie mówię: są kiepskie i trzeba je zmienić. Jednak wszystko wymaga czasu, nic nie jest na hop-siup. Skoro jednak wydaje Wam się, że nic tu nie robimy, a nasze forum do niczego nie służy, to polecam wszystkie Wasze zażalenia i skargi wysyłać do Supportu. Może tam ktoś Was wysłucha dokładniej i z lepszym skutkiem niż tu.

    Ze swojej strony chciałbym jeszcze przypomnieć, że po tylu latach moderowania for GGS ciężko wyprowadzić mnie z równowagi.. Zanim ją stracę, przedsięwezmę odpowiednie kroki do zachowania na forum jakiegokolwiek poziomu. Dlatego prosiłbym o rozwagę w dalszych postach toczących się w tej dyskusji, aby nie zrobiło się niemiło. 

    Dobrej nocy,
    Jiper
      Szanowny Moderatorze!

    Nie wiem, czy przyszło Ci do głowy, że osoby które tak bardzo nękają Cię na Forum niekoniecznie mówią tylko we własnym imieniu. Naprawdę sądzisz, że wystarczy postawić dwoje dzieci do kąta, a reszta się uspokoi?
    Większość graczy chyba już jednak z przedszkola wyrosła... To odnośnie Twojego pierwszego postu.
    Teraz zajmę się cytowanym.
    Piszesz "nasza społeczność" w poście, w którym najpierw graczy karcisz, potem dajesz do zrozumienia, że jak się nie podoba, to powinni się wynieść z gry i z forum. Następnie [o dziwo] oświadczasz, że niełatwo wyprowadzić Cię z równowagi, a potem przechodzisz do gróźb.  W takim kontekście określenie "nasza społeczność" brzmi jak ostry sarkazm.
    Naprawdę sądzisz, że bany, zamykanie wątków, zmiany regulaminu i... Twoje narzekania na narzekających graczy poprzeplatane groźbami... naprawdę sądzisz, że to może cokolwiek naprawić? Uzdrowić atmosferę?
    Chyba nie.
    Atmosfera - rzecz wielce ulotna, ale dużo łatwiej ją zepsuć niż naprawić.

    Tyle lat moderujesz, nie szkoda Ci tych lat? Niektórzy gracze grają wiele lat, są tutaj zadomowieni i chyba mają ostatnio wrażenie, że ktoś im po kawałku zrywa dach znad głowy. Za dużo naraz się zmienia na gorsze. Im też szkoda tych lat. Przestali się czuć choć trochę wysłuchani i zaczęli się czuć niepotrzebni.
    Gracze niepotrzebni w grze?! Ludzie, którzy są tu wiele lat nagle się zamienili w malkontentów?!

    Wiem, że dolą moderatora jest tkwienie między młotem a kowadłem i że to nie jest ani trochę łatwe. Może już czas przekazać "górze", że sytuacja jest naprawdę poważna. Bo jest. Bo gracze nie wytrzymują i moderatorzy nie wytrzymują. A w grze przecież chodzi o satysfakcję z gry, a nie o użeranie się wszystkich ze wszystkimi. Ja tu jestem stosunkowo niedługo, a bardzo mocno czuję, że poczucie satysfakcji mi spada na łeb na szyję. Granie zaczyna frustrować. To właśnie narastająca frustracja mnie wyciągnęła z farmy na to forum. Jak się dobrze bawiłam, to byłam tu raz czy dwa w ciągu kilku miesięcy.
    Coś tu stanęło na głowie dokumentnie.
    Może warto spróbować to naprawić?
    Bez wysłuchania coraz mocniej sfrustrowanych graczy tego się nie da zrobić.
    Nie można nikogo zmusić do dobrej zabawy.

    pozdrawiam
    Żyrafsko
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Zapewniam Cię drogi moderatorze - są także takie osoby, które nie zabierają głosu z dwóch powodów - poprzednicy powiedzieli wszystko i powtarzanie po nich urąga kindersztubie. Po drugie - często zabieranie głosu nie ma sensu. 
    Pozdrawiam
  • Katarzyna12344 (PL1) powiedział(a):

    Od jakiegoś czasu zastanawia mnie dlaczego Ty jeszcze nie "cisnąłeś w cholerę" tej gry.
    Jiper napisał to co sama miałam ochotę od jakiegoś czasu napisać. Jest teraz na forum kilka osób, które krytykują wszystko, jak leci. Rozumiem krytykę za faktyczne niewypały, jak chociażby ostatni numer z nagrodami w lejkach i MS, ale krytyka wszystkiego, przestaje spełniać swoje funkcje. Jak krytykujesz wszystko nie krytykujesz nic. Na palcach jednej ręki można policzyć komentarze, które wnoszą coś konstruktywnego, albo są chociaż w jakimkolwiek stopniu pozytywne. Najlepszy przykład ze spisem, który zrobiła Yalenka. Do tej pory, wszystkie poradniki na forum robili gracze. Spotykali się z pozytywnym odzewem (podziękowaniami od graczy i prezentem, w postaci złota od moderatorów), Yalenka zrobiła spis. I co? Jeden pozytywny komentarz pod spodem. Zastanawiacie się dlaczego teraz nie ma poradników? Może dlatego, że normalni gracze zaglądają tu coraz rzadziej. Czytanie wiecznego niezadowolenia do przyjemności nie należy, a i pisać się nie chce. 
    W pełni się z Tobą zgodzę, bo chociaż czemu zaraz narzekać na światowe skoro już za zwykłe zbieranie na farmie można zebrać sporo przydatnych fantów, czemu narzekacie na lejek rybny z dodatkowymi punktami skoro go nawet jeszcze nie było, krytykujecie podlewanie drzewka złoto choć nikt Wam tego nie karze robić. HTML, cóż, wszedłem, wyszedłem i gram na fleszu. Do tego pojawiły się jakieś dziwne teorie spiskowe krążące po sojuszach, ze ci co grają to pracownicy GGS, co już moim zdaniem jest sygnałem dla ich  pomysłodawców o rezygnacje z gry. Gramy bo lubimy, bo ciągle jako sojusz można dużo wypracować i nie trzeba na to złota tylko trochę chęci i zaangażowania. Zmotywujcie swoich sojuszników choćby dobrym słowem do pracy na farmie, bo jak zaczynacie każdy dzień od takich frustracji jak na forum, to wcale nie dziwie się, ze niektórzy przestają wchodzić na swoje farmy, albo nie zostają na nich dłużej niż 5 minut. Zachęcam do bawienia się w wyspy, bez ani jednego sztuki złota można spokojnie 30,40 mln kamieni czy tam muszelek uzbierać i wydać choćby na fiolety, rozbudowy wioski -  budujemy ja systematycznie i już spokojnie na niej sporo zarabiamy, rybki tez dają przyzwoite dochody i z losowością łowisk wcale nie jest tak źle, ustawiając odpowiednio łodzie dwa razy dziennie można łowisko wyłowić, nawet 14 kutrów czasem wydaje się za dużo. I silosy z dodatkowymi punktami są bardziej sprawiedliwe, trzeba tylko troszkę pomyśleć. I zmiana nagród też Nas nie ucieszyła, bo 100 karmy dla kur przy moim poziomie całkiem śmieszy, to w sam raz nagroda na lvl 10,  przed błędy też często nasza praca idzie w sekundę na marne, ale to jest tylko gra. Fakt faktem gra jest nastawiona głownie na zysk, ale gram prawie 5 lat i tak zawsze było i tutaj też mamy cos do powiedzenia: podoba mi się płace więcej, nie podoba mi się nie płace, a to Twórcy niech zabiegają o moje pieniądze, jeśli chcą je mieć. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 24.04.2018
    Ha, jeden wpis i zamiast ggs gracze sobie szpilki wbijaja.
    Zero komentarzy z mojej strony odnosnio wypowiedzi innych kazdy ma prawo do swojego zdania. 
    Ponieważ jednak przeszkadzam, a dobro ggs jestm dla mnie dobrem najwyzszym, tj. nieosiagalnym to odpuszczę forum

    Niech tak będzie, wszyscy odetchna, a ja przezyje, jak poziom głupoty dno przebije, to się odezwę
    Cel osiągnięty?:)
    :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    W odpowiedzi

    Chciałam uprzejmie podziękować zespołowi, że miałam szanse na to, by jeszcze naprawdę w BF sobie fajnie pograć, niektórzy już nigdy tego nie doświadczą...bo gdy zainteresują się więcej grą i przejrzą to forum i posłuchają znajomych, nic już nie będzie takie same.

    A więc uprzejme podziękowania za:

    - za to że, mogłam wziąć udział w MS i mój sojusz wygrał puchar...tak, tak może dziś to śmieszne...wtedy ta nagroda była ciężko wypracowana...i cieszyła !
    - za to że, pobudowałam sobie wszystkie wyspy i cukier, wprawdzie przy cukrze była wpadka zespołu, która zaważyła na wyniku końcowym, jednak zaserwowana słodycz miała pyszny smak, dziś jest to dużo trudniejsze, ponieważ ziemia 100% droższa a czas krótszy...
    - za to że, zbudowałam stadnine...zanim przykręcono podkówki 
    - za to że, zbudowałam garaż... i tak niewiele bo niewiele leciało młotków, ale leciały...zanim ukrócono do mininum i obniżono młotkom złotą cenę
    - za to że, podniosłam laba do 11 poziomu i się zatrzymałam, choć korciło mnie bardzo...bo zespół laba podziurawił i zostawił 
    - za to że, spokojnie zaliczyłam wszystkie eventy, zdobyłam dekoracje...wtedy było to przyjemnością...
    - za to że, zdążyłam ze stocznią, zanim 4 łódki zamieniły się w 4 kutry...
    - za to że, udało mi się nie zanudzić zarabiając na rybkach...bo teraz trudno zarobić na skorupiakach, bo zwyczajnie nie ma lowisk...a jak już są to ilości śmieszą...
    - za to że, nie inwestowałam złota w smakosza i kwiatową, więc jak zespół te farmy rozwalał - nie poniosłam żadnych strat 
    - za to że, polejkowałam niejeden raz i rybnie też...co było naprawdę fajnym wyzwaniem...
    - za to że, jeszcze w porę zbudowałam wraz z przyjaciółmi sojusz i pewnie dlatego jeszcze się w grze pojawiamy...

    i za parę innych rzeczy również..o tak za pszczółki moje ulubione...jak widać moja przezorność i ostrożność wyszła mi tylko na dobre.
    I wcale nie narzekam...zadaje pytania dotyczące tylko i wyłącznie gry...skoro zarabiamy tu wirtualne dolary i prowadzimy i mamy prowadzić wieloletni biznes, są tematy i problemy konieczne do wyjaśnienia.

    A chwalę zawsze dekorki...te bukszpanowe są wypasione :D

    Pozdrawiam serdecznie
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Czy kalendarz mistrzostw wyświetla prawidłowe informacje?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Też chciałabym wiedzieć czy globus ma prawidłowe terminy ?

    Buble są zaznaczone różnymi kolorami, czy to ma jakieś znaczenie ? nie ma rozdzielenia na bubel zwykły i bubel sojuszowy ... a bubel rybny ma 3 dni... więc jak to jest ?

    Poza tym pytanie...czy zaczęły się już bajery weekendowe ? bo strzelanka była w zeszły weekend i jest teraz...było jakieś info w tej sprawie ? [bo może nie zauważyłam ;)]

    Czy aktualka będzie w poniedziałek, żeby się koniki ze światowymi zaczęły ?

    I kiedy kolejne pyszne żarcie ? :D
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dzień dobry

    Kalendarz Światowych mistrzostw zostanie zaktualizowany po wgraniu na polski serwer aktualizacji. To samo tyczy się sezony jeździeckiego, zostanie on uruchomiony po aktualizacji o czym już informowaliśmy na forum. Na pewno nie będzie to miało miejsca w poniedziałek ani we wtorek( biura GGS w tym dniu są nieczynne).
    Fajerwerki zostały uruchomione z okazji Złotego tygodnia, a daty nadchodzących wydarzeń pojawią się już wkrótce ;)  w Nowinkach.

    Pozdrawiam,
    Yalenka


  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Tak z ciekawości ;) zapytam...strzelanka z okazji że Tanuki jest z nami :D ok...ale dlaczego do misji i eventów ...znaczy super że jest :D tylko z Tanukim się nie klei  B) powinna być jeszcze do wisienkowych kwiatuszków, chyba że wisienkowe też lecą :D przy okazji...
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    No i świetnie, króliki doświadczalne znowu są w plecy. Pytam skoro są mistrzostwa sojusznicze to gdzie jest ich namiot ?????????
    Znowu coś tracimy, ale kogo to obchodzi przecież my tu tylko gramy >:):s:'(
  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    no taknagród za lejek sojuszowy brak...namiot z  MS poszedł na majówke.....ggs robi sobie z nas kpiny:((((
  • I właśnie dlatego my nadal nie bierzemy udziału w tej żałosnej grotesce..:))
    Zero misji,zero złotka,dopoki GGS nie zacznie traktować nas poważnie..
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 30.04.2018
    Dobry wieczór 

    Jak widzicie namiot Mistrzostw sojuszniczych jeszcze nie pojawił się na Waszych farmach.
    Zgłosiłam zaistniałą  sytuacje do Zespołu gry i mam nadzieję, że Mistrzostwa niebawem wystartują.

    Edit/ Zgłosiliśmy również brak nagród rankingowych w święcie ciężkiej pracy.

    Życzę Wam dobrej nocy.
    Yalenka
  • LBarbara (PL1)LBarbara (PL1) PL1 Posty: 69
    Witam ,   Nagród za silos też nie dostaliśmy  :( ....bieda z nędzą... :(
  • u  nas również ...nawet brak nagród za koło fortuny...żałosne..

  • Również nie  dostałam nagrody z  koła  fortuny, chodzi  o  podwójną liczbę PD
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Witam
    nie otrzymałem nagród za silos (jako sojusz byliśmy w 1 dziesiątce, indywidualnie byłem 61) oraz nie otrzymałem nagród za koło fortuny a byłem na 11 miejscu.
    Może wreszcie ktoś coś napisze w tym temacie co dalej..
  • Nikt nie napisze..ponieważ ggs ma dzisiaj i jutro wolne dni..więc .....
    mamy czekać do środy :P
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Nie będę płakała że nie ma MS  :D  Bo zmęczeni jesteśmy  zmęczeni tymi ( co tydzień) MS !!
    Ale jak przełożono termin to powinni nas poinformować  :sweat:   jak zwykle nas olali, ale nasze złotówki to chcą. Co z maksymą " klient ma zawsze rację, bo utrzymuje Was".
    Miłej majówki  farmerom życzę  B)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik