Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.11.2017 | Światowe Mistrzostwa powracają!

11820

Komentarz

• malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    No i dobrze pisałam, że nie ma sensu by się zespół w słoneczne dni przepracowywał :p i wycofywał punkty ze wszystkich wydarzeń... V światowe na horyzoncie :D:D:D

Jakich ZMIAN możemy się spodziewać w kolejnej edycji i kiedy ruszą wyścigi koników ???

Czego chce kobieta, tego i Bóg chce.

• YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

Jakich ZMIAN możemy się spodziewać w kolejnej edycji i kiedy ruszą wyścigi koników ???

Witam
    W obecnej chwili nie mamy żadnych informacji na temat jakichkolwiek zmian jeśli chodzi o Światowe mistrzostwa. 
    Sezon jeździecki wystartuje na serwerze polskim po wgraniu aktualizacji (nie znamy daty aktualizacji).

Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,386
    No nie wiem, zasada chyba taka, my testujemy za darmo i cieszymy się z tego. Over.
    Balans testu

• Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Czy kalendarz mistrzostw wyświetla prawidłowe informacje?
    Też chciałabym wiedzieć czy globus ma prawidłowe terminy ?

Buble są zaznaczone różnymi kolorami, czy to ma jakieś znaczenie ? nie ma rozdzielenia na bubel zwykły i bubel sojuszowy ... a bubel rybny ma 3 dni... więc jak to jest ?

Poza tym pytanie...czy zaczęły się już bajery weekendowe ? bo strzelanka była w zeszły weekend i jest teraz...było jakieś info w tej sprawie ? [bo może nie zauważyłam ;)]

Czy aktualka będzie w poniedziałek, żeby się koniki ze światowymi zaczęły ?

I kiedy kolejne pyszne żarcie ? :D

Dzień dobry

Kalendarz Światowych mistrzostw zostanie zaktualizowany po wgraniu na polski serwer aktualizacji. To samo tyczy się sezony jeździeckiego, zostanie on uruchomiony po aktualizacji o czym już informowaliśmy na forum. Na pewno nie będzie to miało miejsca w poniedziałek ani we wtorek( biura GGS w tym dniu są nieczynne).
    Fajerwerki zostały uruchomione z okazji Złotego tygodnia, a daty nadchodzących wydarzeń pojawią się już wkrótce ;)  w Nowinkach.

Pozdrawiam,
    Yalenka

Tak z ciekawości ;) zapytam...strzelanka z okazji że Tanuki jest z nami :D ok...ale dlaczego do misji i eventów ...znaczy super że jest :D tylko z Tanukim się nie klei  B) powinna być jeszcze do wisienkowych kwiatuszków, chyba że wisienkowe też lecą :D przy okazji...

• elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 101
    No i świetnie, króliki doświadczalne znowu są w plecy. Pytam skoro są mistrzostwa sojusznicze to gdzie jest ich namiot ?????????
    Znowu coś tracimy, ale kogo to obchodzi przecież my tu tylko gramy >:):s:'(
    elek 1 @ pl 1
  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 58
    no taknagród za lejek sojuszowy brak...namiot z  MS poszedł na majówke.....ggs robi sobie z nas kpiny:((((

gandalf66 @ pl 1
  • I właśnie dlatego my nadal nie bierzemy udziału w tej żałosnej grotesce..:))
    Zero misji,zero złotka,dopoki GGS nie zacznie traktować nas poważnie..
    edytowano 30.04.2018
    Dobry wieczór 

Jak widzicie namiot Mistrzostw sojuszniczych jeszcze nie pojawił się na Waszych farmach.
    Zgłosiłam zaistniałą  sytuacje do Zespołu gry i mam nadzieję, że Mistrzostwa niebawem wystartują.

Edit/ Zgłosiliśmy również brak nagród rankingowych w święcie ciężkiej pracy.

Życzę Wam dobrej nocy.
    Yalenka
  • LBarbara (PL1)LBarbara (PL1) PL1 Posty: 65
    Witam ,   Nagród za silos też nie dostaliśmy  :( ....bieda z nędzą... :(
    LBarbara @ pl 1
  • u  nas również ...nawet brak nagród za koło fortuny...żałosne..

• nelusia3 (PL1)nelusia3 (PL1) PL1 Posty: 47
    Również nie  dostałam nagrody z  koła  fortuny, chodzi  o  podwójną liczbę PD
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Witam
    nie otrzymałem nagród za silos (jako sojusz byliśmy w 1 dziesiątce, indywidualnie byłem 61) oraz nie otrzymałem nagród za koło fortuny a byłem na 11 miejscu.
    Może wreszcie ktoś coś napisze w tym temacie co dalej..
    „Nie bój się iść wolno do przodu, obawiaj się jedynie stania w miejscu.”
  • Nikt nie napisze..ponieważ ggs ma dzisiaj i jutro wolne dni..więc .....
    mamy czekać do środy :P
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 300
    Nie będę płakała że nie ma MS  :D  Bo zmęczeni jesteśmy  zmęczeni tymi ( co tydzień) MS !!
    Ale jak przełożono termin to powinni nas poinformować  :sweat:   jak zwykle nas olali, ale nasze złotówki to chcą. Co z maksymą " klient ma zawsze rację, bo utrzymuje Was".
    Miłej majówki  farmerom życzę  B)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik