Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problem techniczny z grą

2»

Komentarz

  • Yalenka powiedział(a):
    Witaj Lilith1

    Funkcja przybliżania ekranu jest dalej dostępna, kliknij w opcje:


    następnie rozwiń strzałkę :

    i tu odnajdziesz funkcje przybliż i oddal ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Dziękuję. A niby takie proste :blush:
  • Dzięki za info .

  • JiperJiper Guest Posty: 495
    jecek260371 (PL1) powiedział(a):

    Dzięki za info .

    Zrób zatem proszę zrzut ekranu tego co widzisz po zalogowaniu do gry.

    Jiper
  • Nie wiem jak to się robi.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Najprościej po zalogowaniu wciśnij print screen na klawiaturze otwórz paint, ctrl+v, zapisz i zapisany obraz wrzuć na forum 
  • Próbuje ,ale nic nie wychodzi może dlatego że na laptopie?
  • Jiper powiedział(a):
    Zaan (PL1) powiedział(a):

    O godzinie 7,26 robiłem misję polne kwiaty. Po 5 minutach misji przestało mi zaliczyć zbierane polne kwiaty do tego miałem wzmocnienie za 7 mil $ . Tym bardziej innym naliczało a mi nie . Zebrałem około 7 - 8 tyś polnych kwiatów a wykazało 384 . Misja skończyła się o 7.44 . Proszę sprawdzić i zrekompensować mi stratę.

    Pozdrawiam

    Witam,
    Taką sytuację należy zgłosić do Supportu. Na forum nie mamy opcji wglądu na konta Graczy.

    Link do kontaktu z Supportem znajdziesz w mojej sygnaturze pod numerem 3.
    Proszę jak najdokładniej opisać sytuację i czekać na odpowiedź.

    Pozdrawiam,
    Jiper

  • od kilku dni fa mojej farmie nie moge normalnie pracowac myszka zamiast posiac np: kukurydze to sadze jaja .a pozniej jak mam posiane to myszka skacze mi po calym polu i robi co chce np:sama sieje na posiane kuku..brzegowe rosliny albo klikam kilka razy w to samo miejsce i dopiero zaskoczy ...normalnie nie chce sie grac :-(((
    jeszcze jedna sprawa z zetonami konstrukcyjnym ...otrzymalam 59 sztuk  zetonow ,pozniej z mistrzost bodajrze 15 szt zetonow ,,,najpierw mi zniknely te z mistrzost a teraz 50 ,zostalo 9 zetonow...NIC NIE BUDUJAC !! :-( PROSZE WIEC O NAPRAWE MOJEJ FARMY ! 
    Z powazaniem regina kaminska.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    regina kaminska (PL1) powiedział(a):
    od kilku dni fa mojej farmie nie moge normalnie pracowac myszka zamiast posiac np: kukurydze to sadze jaja .a pozniej jak mam posiane to myszka skacze mi po calym polu i robi co chce np:sama sieje na posiane kuku..brzegowe rosliny albo klikam kilka razy w to samo miejsce i dopiero zaskoczy ...normalnie nie chce sie grac :-(((
    jeszcze jedna sprawa z zetonami konstrukcyjnym ...otrzymalam 59 sztuk  zetonow ,pozniej z mistrzost bodajrze 15 szt zetonow ,,,najpierw mi zniknely te z mistrzost a teraz 50 ,zostalo 9 zetonow...NIC NIE BUDUJAC !! :-( PROSZE WIEC O NAPRAWE MOJEJ FARMY ! 
    Z powazaniem regina kaminska.
    Witam

    Proszę o wykonanie czynności z następującej listy, gdyż zazwyczaj pomagają one w rozwiązaniu usterek:
    * Jako pierwsze sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Adobe Flash Player'a. Jeśli nie, znajdziesz najnowszą wersję pod adresem: http://get.adobe.com/de/flashplayer/?no_redirect.
    * Następnie sprawdź czy na Twoim komputerze zainstalowana jest najnowsza wersja przeglądarki internetowej.
    * Niektóre rozszerzenia w przeglądarkach, takie jak ScriptSafe i NoScript mogą wchodzić w konflikt z Twoim Flash Playerem, upewnij się zatem, że są one wyłączone.
    * Włącz przeglądarkę oraz usuń pamięć podręczną. Zazwyczaj da się to zrobić przechodząc do opcji Twojej przeglądarki i wybierając historię (wyszukaj „usuń historię” lub „wyczyść dane przeglądania”, a następnie wybierz „Pliki cookie oraz inne dane stron i wtyczek”). Następnie odśwież stronę (F5 lub CTRL+R).
    * Na koniec zresetuj historię Flash. Można to uczynić korzystając ze strony pomocy programu Flash Player: www.macromedia.com/support/documentation/pl/flashplayer/help/settings_manager07.html , klikając na „Usuń wszystkie”. Po wszystkim należy zrestartować przeglądarkę.
    Jeżeli problem nadal występuje, wypróbuj wówczas inną przeglądarkę, np.: Chrome, Firefox, Opera itd.

    Możesz również skorzystać z naszego poradnika jak zwiększyć wydajność gry:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/158490/zwiekszenie-wydajności-gry-big-farm#latest

    Piszesz również o problemach z żetonami konstrukcyjnymi, jeśli jesteś pewna ,że niczego nie wybudowałaś to  w tej sprawie proszę o kontakt z supportem gry.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Ewa3112 (PL1)Ewa3112 (PL1) PL1 Posty: 22
    Witam,po mistrzostwach Swiatowych nie otrzymalam monet,Ewa3112
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    monety będą dopisanie w ciągu kilku najbliższych dni bo na razie zespół jest na feriach świątecznych jak wrócą to policzą i wtedy wypłacą
  • Karol19864 (PL1)Karol19864 (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 11.04.2018
    nie wiem czy dobry watek wybralem ale ....

    silacz nie dziala na wszystkie obory, byl wlaczony a mimo to nie wszystkie obory mialy wiecej mleka.....mam zrzut ekranu
    silacz byl wlaczony na 50 % wiecej....tutaj 2 zrzut i na innej oborze jest wiecej mleka

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Karol19864 (PL1) powiedział(a):
    nie wiem czy dobry watek wybralem ale ....

    silacz nie dziala na wszystkie obory, byl wlaczony a mimo to nie wszystkie obory mialy wiecej mleka.....mam zrzut ekranu
    silacz byl wlaczony na 50 % wiecej....tutaj 2 zrzut i na innej oborze jest wiecej mleka

    Witam

    Dziękuję za zgłoszenie :) Poprosiłam o weryfikacje Twojego problemu, więc jeśli zostaniesz wylogowany z farmy poczekaj chwilę, ponieważ ktoś z Zespołu chce ustalić przyczynę występującego problemu.na Twoim koncie :)

    Pozdrawiam
    Yalenka
  • ok dzieki za odpowiedz

    za 1h16 min mam znowu silacza wiec zobaczymy czy problem sie naprawi
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Karol19864 (PL1) powiedział(a):
    ok dzieki za odpowiedz

    za 1h16 min mam znowu silacza wiec zobaczymy czy problem sie naprawi
    Witam ponownie ;)

    Jeśli sytuacja podczas następnych zbiorów znowu się powtórzy bardzo proszę byś zgłosił to do Działu wsparcia technicznego.Link kontaktowy znajdziesz w mojej sygnaturze pod numerem 3. Dołącz zrzuty ekranu i postaraj się opisać szczegółowo zaistniały błąd.W chwili obecnej Zespół nie jest w stanie ustalić przyczyny zaistniałej sytuacji na Twoim koncie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka


  • problem sie powtorzyl, napisalem do supportu i zobaczymy co dalej
  • Witam
    A ja chciałam zgłosić zniknięcie żetonów konstrukcyjnych....miałam uzbierane 50, przy wejsciu na farme dostałam kilkanascie za silos rybny a nagle mam zero, nic nie budowalam wiec nie ma opcji ze zuzylam je przez przypadek
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    zarunia (PL1) powiedział(a):
    Witam
    A ja chciałam zgłosić zniknięcie żetonów konstrukcyjnych....miałam uzbierane 50, przy wejsciu na farme dostałam kilkanascie za silos rybny a nagle mam zero, nic nie budowalam wiec nie ma opcji ze zuzylam je przez przypadek
    Witam
    Przeczyść pamięć podręczną przeglądarki i wyczyść ciasteczka, jeżeli żetony konstrukcyjnie nie powrócą bardzo proszę o kontakt z naszym Działem Wsparcia Technicznego. Link kontaktowy znajdziesz w mojej sygnaturze pod nr. 3. Pracownicy supportu z pewnością pomogą wyjaśnić zaistniałą sytuacje ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik