Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

08.03.2018 | Wyzwania szybkości i więcej...

16

Komentarz

  • akurat faktem jest, ze obrazki na placykach przy eventach szybkościowych różnią się od samego poczatku ale nie mieliśmy z czym porównać bo było to po raz pierwszy i sam się spieszyłem (niepotrzebnie straciłem troche wodorostów i złota - za które nie dostanę żadnej rekompensaty) chociaż coś mi nie pasowało, że nie widzę ilu graczy jeszcze może załapać się na dodatkowy poziom, 
    ale skąd mogłem wiedzieć czy błąd jest w tym że nie pokazuje ilu graczy już skończyło event, czy błąd tkwi w wyglądzie na placyku czy może błednie puszczono event "po staremu"??

    GGS nie radzi sobie z tym burdelem, a każdy gracz ma być mądrzejszy od całego ich zespołu bo nigdzie nie ma żadnego info??!!
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Z tego co można było do tej pory zaobserwować ścigany event składał się z 2 części: pojawiał się na placu z wyglądem starym, po czym rozpoczynał się ścigacz z nowym wyglądem. 

    Skoro wyraźnie w OO stoi...że tylko ścigane eventy będą się na placu pojawiać...to pytanie jest proste ponowne...co robi tam natura bez ścigacza ?

    To w końcu jaka jest prawda ? jakie eventy będziemy dalej mieć ???
  • jadwiga2901 (PL1)jadwiga2901 (PL1) PL1 Posty: 88
    edytowano 03.04.2018
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Z tego co można było do tej pory zaobserwować ścigany event składał się z 2 części: pojawiał się na placu z wyglądem starym, po czym rozpoczynał się ścigacz z nowym wyglądem. 

    Skoro wyraźnie w OO stoi...że tylko ścigane eventy będą się na placu pojawiać...to pytanie jest proste ponowne...co robi tam natura bez ścigacza ?

    To w końcu jaka jest prawda ? jakie eventy będziemy dalej mieć ???
    Same spaprane tak jak do tej pory  :(   tyle, że coraz DROŻSZE !
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Wydarzenie zostało uruchomione bez wyzwania szybkości,co można było zauważyć bo namioty wydarzeń nieznacznie się różnią. Zespół nie przewiduje rekompensat z tego powodu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

     * nieznaczny- (słownik języka polskiego PWN) mało ważny, mało widoczny (!!!)

    Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Poniżej zamieszczam dla przykładu nową i starą wersje wydarzeń ;)Nie posiadam wszystkich nowych wyglądów (...)
                                                        
     Pozdrawiam,
    Yalenka                                                 
    skoro nawet sami Moderatorzy nie wiedzą jak mają wyglądać namioty to moim skromnym zdaniem jest niedopuszczalne (!) tą samą niewiedzę wypominać Graczom,
    a odwracanie kota ogonem i wmawianie nam, że powinniśmy sami się domyślić (po nieznacznie różniących się namiotach) jest- przepraszam- ale żenujące i w ogóle nie powinno mieć miejsca!
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 04.04.2018
    Yalenko - dziękuję za śliczne obrazki w "nowinkach"

    Czym mam rozumieć, że jednak będą się pojawiać stare eventy na przemian z ściganymi ? 

    Chodzi o to zdanie z OO...z dnia 07.03.2018 
    "W naszych 5 standardowych wydarzeniach tematycznych (Incydent UFO, Tajemnicza Azja, Czas na Bajkę, Bliżej Natury i Hawaje) od teraz będą pojawiać się ekstra wyzwania "

    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 04.04.2018
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Yalenko - dziękuję za śliczne obrazki w "nowinkach"

    Czym mam rozumieć, że jednak będą się pojawiać stare eventy na przemian z ściganymi ? 

    Chodzi o to zdanie z OO...z dnia 07.03.2018 
    "W naszych 5 standardowych wydarzeniach tematycznych (Incydent UFO, Tajemnicza Azja, Czas na Bajkę, Bliżej Natury i Hawaje) od teraz będą pojawiać się ekstra wyzwania "

    Dobry wieczór

    W założeniu od teraz powinniśmy mieć wszystkie wydarzenia tematyczne z wyzwaniami szybkości, ale być może będzie miała miejsce podobna sytuacja gdzie zostanie uruchomiony event tematyczny bez ekstra wyzwania ;) Dlatego tez podałam w Nowinkach starą i nową wersje tych wydarzeń ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Rozumiem że jak jest taki obrazek bajki na placu, to nie zawiera ona ścigacza ? :D
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Rozumiem że jak jest taki obrazek bajki na placu, to nie zawiera ona ścigacza ? :D
    Witam

    Wyzwania szybkości  są tylko dla poziomów trudności 5, 6 i 7, gdy tylko wybierzesz odpowiedni poziom trudności wyświetli Ci się nowy wygląd wydarzenia ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 06.04.2018
    Yalenko

    Jakby się nie przyglądać starym i nowym obrazkom...wniosek jest jeden...po ukazaniu się eventu na placu...tak jak to ma dziś - bajka - nie widać że w nim jest ścigacz...żeby sprawdzić czy jest, należny wybrać poziom 5-7...poziomu nie można cofnąć...czyli sumując nic obrazki nie dają...i warto by było jednak otrzymać potwierdzenie od zespołu, że zgodnie zapisem w OO, 5 eventów będzie miało w sobie ścigacza [ hahaha z urzędu] a wypadek z naturą był jednostkowy i nigdy więcej takiej wpadki nie będzie.
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Witam  A ja z pytaniem do @Yalenka ew @Jiper
    Czy my gracze doczekamy się konkretnych poradników dotyczących wydarzeń z  wyzwaniami  szybkości, czy mamy się posiłkowac danymi od graczy, którzy akurat takowe  zadania chociaż częściowo pokończyli ?
    Ze względów regulaminowych forum - nie podeślę Wam poglądowych zestawień z wydarzeń w konkurencyjnych grach, ale domagam się takowych !!!
    W konkurencji jest to wyszczególnione dokładnie :poziom - ilości potrzebne do ukończenia , ilośc wypadajek, etc, etc...nawet poziom trudności, łatwy, średni, trudny, podane na kilkanaście dni z wyprzedzeniem !!!
    Każdy gracz, nawet z niewielkim doświadczeniem - może zaplanowac sobię grę na kilka dni do przodu
    Czy w gronie programistów zespołu nie ma takowych osób które za takie informacje odpowiadają ?..... czy tutaj ma cały czas panowac partyzantka ? albo mamy się dowiadywac o takie info na zagranicznych forach ???
    Nawet w tej grze kiedyś były rzetelne, szczegółowe  informacje o nagrodach w wydarzeniach, o wszelkich zmianach w takowych - chcecie ? - podeślę linki.....Nie tak dawno, w Waszych archiwach jeszcze są
    Obecnie zespół robi co chce i kiedy chce, a informuje graczy tylko  o zmianach dokonanych, he he niby na korzyśc graczy >:) a wiemy wszyscy co te zmiany ze sobą niosą,
    Gorycz bije z moich wypocin, ale też goryczą  napawają mnie zmiany serwowane przez zespół, nie poprzedzone rzetelną informacją
    Czy też takowe poradniki mają tworzyc sami gracze, wyręczając ludzi za to odpowiedzialnych ?

    Nawet nie czekam na szybką odpowiedź.
    I pozdrawiam zespół
     a szczególnie graczy dzielących się swoim  doświadczeniem

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    A wiesz dlaczego tak jest Krystynku...bo wykorzystuje się różne sytuacje, jakie ma Gracz...niewiedzę, brak czasu i czy czasami ambicję...nie ma poradników do ścigaczy ? no nie ma...bo ścigacze powstały dla ściągnięcia złota w szybkim czasie :p:D i wygrywa ciekawość - a wejdę i zobaczę, a nóż widelec coś mi się uda...może jedno zadanie...gdyby ścigacze były odkryte...myślę że każdy by zanalizował czy warta skórka za wyprawkę ...poradnik ścigaczowy pewnie powstanie bo już wiadomo w czym rzecz...
    Ale rzetelnych info brakuje...np ja cały czas nie wiem jakie ceny obowiązują na obu targach.
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    krystyn237 (PL1) powiedział(a):
    Witam  A ja z pytaniem do @Yalenka ew @Jiper

    Nawet nie czekam na szybką odpowiedź.
    I pozdrawiam zespół
     


    Tak, tylko pisząc że nie czekam na szybką odpowiedź, nie napisałem że nie oczekuję jej wcale........................
    I na wiele pytań które były zadane na tym forum, latawce, m/s, nagrody,wiele, wiele innych .........................
    Wy dokładnie wiecie .................
    A może co ?
     Najlepiej zbanowac ?
    Bo pytania nie są wygodne ?
    Spokojnie - screny czekają
    W dalszym ciągu pozdrawiam
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 18.04.2018
    Witam krystyn237,

    Zespół nigdy nie był odpowiedzialny za tworzenie poradników do gry innych niż te zawarte bezpośrednio w grze w dziale pomoc. 
    W tej kwestii najprawdopodobniej nic się nie zmieni, jednak na całym świecie istnieje wiele stron które umożliwiają zapoznanie się dokładniej z wydarzeniami w grze i są tworzone bezpośrednio przez Graczy.
    Na przykład możesz odnaleźć je tutaj:
    http://bigfarmplus.blogspot.be/p/tematikus-eventek_29.html
    lub tu:
    http://crazybigfarm.tk/

    Jeżeli potrzebujesz przetłumaczenia na język polski może skorzystać z automatycznego tłumacza w przeglądarce.
    Na temat latawca pisałam dzisiaj  TUTAJ.
    Na temat nagród odnajdziesz stanowisko oficjalne Zespołu TUTAJ .

    Co do Mistrzostw sojuszniczych w tej kwestii Zespół nie planuje zmian, bynajmniej nie posiadamy takich informacji. Mistrzostwa Sojusznicze są najchętniej rozgrywanym wydarzeniem w Grze, nie ma się co więc dziwić, że tak często się pojawiają.

    Edit/ Zamieściłam dla Was dzisiaj  spis zadań z wyzwań szybkości TUTAJ

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Post edited by Yalenka on
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Yalenko moja miła...ponieważ powtarzasz słowa swojego kolegi na temat MS...proszę Cię uprzejmie odpowiedz na pytanie, skąd zespół ma taką informację ? czy było przeprowadzane jakieś badanie o ulubione wydarzenie w grze ? czy może zespół uznał, że tak jest, na podstawie wpływów gotówki za zakupione złoto ? rozumiem że istnieje rozliczenie ile złota poszło tylko i wyłącznie na MS. 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Yalenka powiedział(a):

    (...)

    Co do Mistrzostw sojuszniczych w tej kwestii Zespół nie planuje zmian, bynajmniej nie posiadamy takich informacji. Mistrzostwa Sojusznicze są najchętniej rozgrywanym wydarzeniem w Grze, nie ma się co więc dziwić, że tak często się pojawiają.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Tu się nie zgodzę. Moim skromnym zdaniem MS są jedynie najczęściej rozgrywanym wydarzeniem w grze, bo najczęściej się pojawiają oraz jedynym, gdzie nagrody za wysiłek zdobywa się pracą całego sojuszu. Ale czy to oznacza, że są najchętniej rozgrywanym? Nie koniecznie.. Osobiście lubię MS, ale wcale bym nie płakała, gdyby ich częstotliwość spadła do jednych w miesiącu :)
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Wystarczy spojrzeć na rankingi żeby zauważyć, że Gracze nadal lubią MS. W misjach bierze udział większość Graczy na serwerze.
    Zespół ma dostęp do wyników i danych których my nie widzimy i z pewnością ma podstawy do stwierdzenia, że MS to najchętniej rozgrywane wydarzenie w BigFarm.

    Dobrej nocy,
    Jiper
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    A ja chciałem zapytać na co komu w kolejnym z rzędu wydarzeniu punkty do mistrzostw światowych w nagrodach???? 
    O rebalansie samych nagród nie wspominam bo to kpina i mam nadzieję, że już niedługo traktowanie graczy jak bandy półgłówków odbije się GGSowi czkawką. Z tego co słyszałem jest na to szansa i mam nadzieję, że społeczność w tym temacie się zjednoczy  ;) 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 18.04.2018
    W misjach to ja też biorę udział...co nie znaczy że lubię misje :p wynika z tego że muszę przestać brać...MS są od samego początku wydarzeniem kontrowersyjnym...najpierw z powodu możliwości kupowania reputy...a teraz z powodu latawców i szkoły...ale jeśli to Graczom nie przeszkadza, że chodzi o dominację finansową...to mnie też...bo dla mnie nie ma znaczenia przegrana czy wygrana misja.

    I już teraz rozumiem dlaczego nagrody w MS są beznadziejne...bo nie chodzi o nagrody...chodzi o to, by się tłuc między sobą. Czy nagrody są wartościowe czy byle jakie...misje w takich samych ilościach w każdych MS są rozgrywane. Wszystko jasne.

    Proszę podziękować kreatywnemu zespołowi za stworzenie 3 bubla...był bardzo przez nas oczekiwany :p i na pewno pokochamy go taką samą miłością, jaką kochamy MS :p

    Pozdrawiam serdecznie Graczy, tych co mieli resztkę nadziei, że nie ruszą naszego ulubionego wydarzenia czyli lejka rybnego !... 
  • olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    No i wykrakałaś malwina....to co zrobili z lejkiem rybnym to parodia.Zabrali złoto za jego ukonczenie ,że o pozostałych nagrodach nie wspomnę.Badziewie. Dostalismy jasny komunikat ,że to zabawa dla tych co lubią kupowaći wydawać realną gotówkę .Tylko się pytam :czy to nie glupota wydawać pieniądze na bzdety?Czas chyba sie pożegnać z tą grą ,tylko szkoda pracy i czasu ile się w nią włozyło .
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 18.04.2018
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    Wystarczy spojrzeć na rankingi żeby zauważyć, że Gracze nadal lubią MS. W misjach bierze udział większość Graczy na serwerze.
    Zespół ma dostęp do wyników i danych których my nie widzimy i z pewnością ma podstawy do stwierdzenia, że MS to najchętniej rozgrywane wydarzenie w BigFarm.

    Dobrej nocy,
    Jiper
    Jak zespół jest taki mądry, to niech poda statystyki z historią
    Ilu grało graczy a ilu gra, ile złota wydali na mistrzostwa, ile punktów zdobyli
    Dziadowskie nagrody nie angażują graczy w misje a wręcz przeciwnie; u mnie w sojuszu  drastycznie to spadło. Ja z miliona do 600 tys zjechałem, bo mi się nie chce

    Misję robię tylko wchodząc na farmę, najlepsze jablka bo długo trwaja


    Taki post jest bez danych bez sensu, tworzy rzeczywistość której nie ma
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 18.04.2018
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    Wystarczy spojrzeć na rankingi żeby zauważyć, że Gracze nadal lubią MS. W misjach bierze udział większość Graczy na serwerze.
    Zespół ma dostęp do wyników i danych których my nie widzimy i z pewnością ma podstawy do stwierdzenia, że MS to najchętniej rozgrywane wydarzenie w BigFarm.

    Dobrej nocy,
    Jiper
    no nie był bym wcale taki przekonany...
    myślę za to że jest duża szansa na to że gracze, szczególnie Ci z topowych sojuszy, w następnej edycji ms pokażą zespołowi jak "bardzo"je lubią i to pomimo tego że kasujecie "niewygodne"posty...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    Wystarczy spojrzeć na rankingi żeby zauważyć, że Gracze nadal lubią MS. W misjach bierze udział większość Graczy na serwerze.
    Zespół ma dostęp do wyników i danych których my nie widzimy i z pewnością ma podstawy do stwierdzenia, że MS to najchętniej rozgrywane wydarzenie w BigFarm.

    Dobrej nocy,
    Jiper
    no nie był bym wcale taki przekonany...
    myślę za to że jest duża szansa na to że gracze, szczególnie Ci z topowych sojuszy, w następnej edycji ms pokażą zespołowi jak "bardzo"je lubią i to pomimo tego że kasujecie "niewygodne"posty...
    Posty kasujabo prawda w oczy kole, mi już dwa zweryfikowali w 10 minut
  • A ja odnośnie silosa....czy tego co z niego pozostało..
    Motywacja zerowa, po prostu z czegoś fajnego zrobić kolejny bubel..
    I teraz zamiast 2 ciekawych silosów i tylko jednego bubla (sojuszowy) mamy 3 buble ..no dodając ms 4 :( 
    Brawo GGS......byle balans zgadzał sie..tylko na waszą korzyść

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Mam takie małe pytanie. Drugi etap zadania szybkości ukończyłam na 125 pozycji. Do trzeciego etapu powinno przejść właśnie 125 osób, jednak mimo to etap trzeci mi się nie uruchomił. Czy ktoś wie, dlaczego?

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    Wystarczy spojrzeć na rankingi żeby zauważyć, że Gracze nadal lubią MS. W misjach bierze udział większość Graczy na serwerze.
    Zespół ma dostęp do wyników i danych których my nie widzimy i z pewnością ma podstawy do stwierdzenia, że MS to najchętniej rozgrywane wydarzenie w BigFarm.

    Dobrej nocy,
    Jiper
    Jeżeli zespół jest taki pewny że mistrzostwa są takie super to niech i "my" je kochamy to niech wprowadzi opcje potwierdzenia udziału w wydarzeniu tak jak to było w przypadku ataku szarańczy jak ktoś chciał potwierdzał udział lub rezygnował dopiero wtedy będzie pewność co kto lubi 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 19.04.2018
    Wiesz jakie Wojtuś byłoby rozczarowanie...

    A wracając do tego automatu :D:D:D ...to właśnie teraz uczestniczymy, oprócz bubli, w automatach :D:p uczestniczymy bo nie ma --> biorę udział - nie biorę udziału ...bo ktoś do systemu tego wprowadzić nie chce !!!

    Wylatują mi robale do niczego niepotrzebne ! nie chce ich i co ? że ich nie chce...dalej wylatują...
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Malwinko to że 60 - 70% graczy odpuściło by sobie wszystkie wydarzenia sojusznicze jest bardziej niż pewne wystarczyło by spojrzeć na wioskową ligę od kilkunastu tygodni żadnego wyzwania a nasz sojusz jest na pozycji ok 80 tak bardzo wciągają nas te wszystkie sojusznicze bajery 
    Ja osobiście już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio siałem brzegowe chyba w czasie drugiej edycji mistrzostw świata
    A fakt że te kilka sojuszy że złotej ligi nabijają tyle kasy na konta GGS w trakcie jednej edycji MS co reszta graczy w ciągu kilku miesięcy jest podstawą do pisania że gracze kochają mistrzostwa 
    Jeśli boją się wprowadzić taki guzik to może niech rozważą częstotliwość mistrzostw w zależności od ligi 
    co tydzień w złotej 
    co 2 tygodnie w srebrnej 
    raz w miesiącu dla brązowej

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    Wystarczy spojrzeć na rankingi żeby zauważyć, że Gracze nadal lubią MS. W misjach bierze udział większość Graczy na serwerze.
    Zespół ma dostęp do wyników i danych których my nie widzimy i z pewnością ma podstawy do stwierdzenia, że MS to najchętniej rozgrywane wydarzenie w BigFarm.

    Dobrej nocy,
    Jiper
    Jeżeli zespół jest taki pewny że mistrzostwa są takie super to niech i "my" je kochamy to niech wprowadzi opcje potwierdzenia udziału w wydarzeniu tak jak to było w przypadku ataku szarańczy jak ktoś chciał potwierdzał udział lub rezygnował dopiero wtedy będzie pewność co kto lubi 
    O takich odważnych w GGS nie ma, i nie będzie :) . Guzik/przycisk byłby fantastyczny. Jeden ruch ręki i po kłopocie - brak MS=cudownie.
    Niestety GGS działą odwrotnie z automatu uruchamia to nieszczęsne wydarzenie

    balans wydarzeń by się przydał ;)
  • Żeby odpuścić mistrzostwa wystarczy nie włączać misji nie trzeba do tego specjalnego przycisku

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik