Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

skrócony czas budowy

Witajcie! Chciałem zapytać o skrócony czas budowy, który jest nagrodą min w mś: czy aktywuje się on zaraz po zakończeniu ewentu, bez względu na to czy jestem zalogowany? czy startuje dopiero gdy zaloguje się do gry np 2 godz. po ewencie?  

Komentarz

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    maRuda (PL1) powiedział(a):
    Witajcie! Chciałem zapytać o skrócony czas budowy, który jest nagrodą min w mś: czy aktywuje się on zaraz po zakończeniu ewentu, bez względu na to czy jestem zalogowany? czy startuje dopiero gdy zaloguje się do gry np 2 godz. po ewencie?  
    Startuje od razu po zakończeniu eventu bez względu czy jesteś zalogowany czy nie :)
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    edytowano 30.03.2018
    Dzięki wielkie!! :) i Wesołych Świąt z jajami ;)

    jeszcze jedno pytanko: pamięta ktoś może "przedział z nagrodami" w mś? bo ja np zająłem jak się nie mylę to 245 miejsce i w nagrodę dostałem 6 godz rozbudowy, a mój Sojusznik zajął 130 i tak samo 6 godz, wiem że granica nagród była na miejscu 201 więc czy Sojusznik nie powinien dostać dłuższego czasu?
    Post edited by maRuda (PL1) on
  • Merrin (PL1)Merrin (PL1) PL1 Posty: 51
    Pozwolę sobie podpiąć się pod temat :) Czy skrócony czas budowy skraca również czas wyburzania obiektów? Ktoś z Was może testował?
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 30.03.2018
    Merrin (PL1) powiedział(a):
    Pozwolę sobie podpiąć się pod temat :) Czy skrócony czas budowy skraca również czas wyburzania obiektów? Ktoś z Was może testował?
    Wydaję mi się że też, ale nie jestem do końca pewien :)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Merrin (PL1) powiedział(a):
    Pozwolę sobie podpiąć się pod temat :) Czy skrócony czas budowy skraca również czas wyburzania obiektów? Ktoś z Was może testował?
    skraca - przetestowane :)
  • Fisofe (PL1)Fisofe (PL1) PL1 Posty: 33
    Do d.... z taką nagrodą, która się aktywuje kiedy chce
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Fisofe (PL1) powiedział(a):
    Do d.... z taką nagrodą, która się aktywuje kiedy chce
    Nie kiedy chce tylko od razu po zakończeniu eventu ;)
  • Fisofe (PL1)Fisofe (PL1) PL1 Posty: 33
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Fisofe (PL1) powiedział(a):
    Do d.... z taką nagrodą, która się aktywuje kiedy chce
    Nie kiedy chce tylko od razu po zakończeniu eventu ;)
    Na jedno wychodzi. Bo jak event kończy się po północy i jest np. 6 godz. skróconego czasu, to jakby tej nagrody w ogóle nie było. Ostatnie godziny skróconej rozbudowy przypadły na czas, kiedy byłam w pracy. 
    Chyba uczciwiej byłoby gdyby ten czas rozpoczynał się po zalogowaniu
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Fisofe (PL1) powiedział(a):
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Fisofe (PL1) powiedział(a):
    Do d.... z taką nagrodą, która się aktywuje kiedy chce
    Nie kiedy chce tylko od razu po zakończeniu eventu ;)
    Na jedno wychodzi. Bo jak event kończy się po północy i jest np. 6 godz. skróconego czasu, to jakby tej nagrody w ogóle nie było. Ostatnie godziny skróconej rozbudowy przypadły na czas, kiedy byłam w pracy. 
    Chyba uczciwiej byłoby gdyby ten czas rozpoczynał się po zalogowaniu
    Może i by było uczciwie, ale to GGS, więc nie oczekuj zbyt wiele..
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    U mnie do tej pory było tak, że skrócony czas budowy faktycznie ruszał zaraz po zakończeniu eventu, ale tylko wtedy, gdy byłam zalogowana. Jeśli wylogowałam się w czasie trwania wydarzenia, a kolejne wejście do gry nastąpiło już po jego ukończeniu, to skrócony czas budowy ruszał dopiero wraz z tym zalogowaniem. Inaczej można by było przegapić nagrodę (przez nieobecność w grze), a mi się to nigdy nie zdarzyło.
    Ps. Skrócony czas na pewno działa przy burzeniu krzaków, sprawdziłam :)
  • Niestety skrócony czas startuje od razu po zakończeniu wydarzenia :(
    Byłam w pracy i jak zalogowałam się po powrocie, okazało się, że czas nagrody minął...
    To właściwie ja tej nagrody nie dostałam, kolejne oszustwo, nie warto się starać...

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Wszystko zależy od wydarzenia, z którego dostajemy nagrodę. W Mistrzostwach Światowych skrócony czas budowy i produkcji startuje zaraz po ich zakończeniu. W silosie sojuszniczym startuje w momencie zalogowania. W innych wydarzeniach podobnej nagrody nie zdobyłam, więc nie wiem. 
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    a w rybce? ktoś może wie czy startuje po? czy gdy się zaloguję?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    maRuda (PL1) powiedział(a):
    a w rybce? ktoś może wie czy startuje po? czy gdy się zaloguję?
    W rybce? Masz na myśli silos rybny? Ale przecież tam nie ma skróconego czasu budowy do wygrania..
  • maRuda (PL1) powiedział(a):
    a w rybce? ktoś może wie czy startuje po? czy gdy się zaloguję?
    W złotej rybce startuje skrócony czas po zakończeniu wydarzenia:)
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    chodziło mi o złotą rybkę ;) AmazingMarzena3karadok - dzięki za pomoc! :)
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320

    co mi po nagrodzie ,której nie mogę wykorzystać :( normalnie o północy to człowiek smacznie śpi .

     kolejny powód że nie warto się starać bo po co :(

  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    a jeśli szkółka shinkei i złota rybka kończą się mniej więcej w tym samym czasie to czas budowy się zsumuje? (np 6 godz +6 godz= 12 godz) czy dostanę tylko przykładowe 6+ 1= 7 godz (+1 bo jest między nimi chyba godz różnicy)? wie ktoś może coś? :D

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik