Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

133

Komentarz

  • Numi (PL1) powiedział(a):
    Dla mnie osobiście jest obciachem wydawać golda na MS albo silosa w takiej postaci jakiej nam zaserwowali. Wstydziłabym się po prostu sama przed sobą!
    Czy Uważasz, że nie warto zdobyć 18milionów punktów dla 750szt złotych kuleczek?
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    smarek3900 (PL1) powiedział(a): 
    Czy Uważasz, że nie warto zdobyć 18milionów punktów dla 750szt złotych kuleczek?
    To chyba w wyższej lidze ja mam za 18 mln punktów 500 kulek do wzięcia :wink:
  • Więksi zawsze mieli lepiej......... :-P
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Takiego paździerza, jak nagrody pozamieniane w ms to  świat nie widział. GGS ma do nas graczy ewidentnie stosunek se......alny. po prostu nas ma gdzieś. Dopóki nie odetnie sie towarzystwa od kasy będzie tak zawsze. Piszcie sobie przyjaciele my robimy swoje, tzn. wasze głosy nic nie znaczą, absolutnie nic. Ja jeszcze siłą inercji coś robię, ale szukam już czegoś innego. Może ktoś ma jakąś fajną gre o podobnym charakterze proszę o info.
    Szkoda czasu na ten złom 
    I nawet mi prawie czterech lat nie zal, albowiem go GGS nie mam szacunku, jak oni do nas graczy nie mają

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    O jejku !!! co za żale 
    chcą zamknąć grę i robią wszystko żeby do tego doprowadzić
    piszą o zmianach no i pozmieniali zabrali nagrody dając śmiecie których nawet nie używamy a ich produkcja zajmuje kilka chwil o ile nie szkoda nam czasu na ich produkcję 
    piszą o nowościach a wprowadzają odświeżane buble pełne błędów 
    czwarta stała farma już ponad 1,5 roku jak jest zapowiedz jej wprowadzenia i dalej tylko zapowiedz 
    nowy zwierzak pół roku zbierania i niesamowita dekoracja kilka punktów zadowolenia i oszałamiające 400 PD
    mieli poprawić targ rybny a chyba cichaczem podnieśli poziom trudności na zwykłym targu 
    zmiana serwerów która miała zwiększyć wydajność gry a coraz częściej gra się wiesza i blokuje
    usunięcie ciasteczek miało zwiększyć nasze bezpieczeństwo bo hasło miała zapamiętać przeglądarka ale coś zpierniczyli i za każdym razem trzeba wpisywać od nowa
    taka to firma, ciekawe tylko kiedy wreszcie przestaną pisać o swoich wielkich planach a powiedzą w prost że GGS kończy produkcję gry 

    pewnie wtedy kiedy wreszcie czołówka złotej ligi zmądrzeje bo na razie wodorosty i złoto się sypią choć od czasu do czasu ktoś wpada i narzeka na nagrody po czym wraca do gry i ciśnie wynik
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Cudnie Wojtuś !!! [sygnaturka bajeczna]

    To niech zamkną w końcu albo wezmą do solidnej pracy...podziwiam cisnących jeszcze...ale to nie z mojej kieszeni... więc co mi tam ;):D
  • Mam nadzieje  ze zamiana nagrod w silosie i ms  jest tymczasowa  bo   karme to umiem sama sobie  krecic zreszta nawet i wiecej   niz mozna dostac   w silosie chyba ktos jakies zacmienie mial    
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    a tam zaćmienie, jak zdobywasz w silosie to nie kupujesz za gotówkę :)  
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Jako że Malwina prawowierna jest, pochwalę !!! u bliźniaków dyniowe wędki...miło, że możemy kupić...mimo że buźki nam też przykręcono ! :p ciekawe tylko czy pomogą nam w bublu rybnym ? jak można było zniszczyć ostatnie świetne wydarzenie...nie wystarczyło przetrzebienie oceanu i skitranie targu...widać nie wystarczyło...czy ktoś, kto o tym zadecydował, dobre ma samopoczucie ???
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Sparafrazuję tekst Czesia Mozila " kupiła raz pewna Pani, automat do bani "
     Taki to właśnie automat mamy obecnie do losowania nagród w sojuszniczym lejku :s:s:s
    A tak zapewniano, że będzie się uczył dawac lepsze nagrody, - jak do tej pory - tylko zmienia z gorszych na jeszcze gorsze :/
    W obecnej edycji sojuszniczego święta pracy nie widzę ani jednej dobrej nagrody, wszystkie o kant lejka można potłuc
    Wszystko w temacie - pozdrawiam
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Popieram Krystynku !!!

    cyt.: Stworzyliśmy nową listę nagród za aktywność w Mistrzostwach Sojuszniczych. Nasz automatyczny system nauczył się kilku nowych sztuczek i dzięki poprawkom lepiej zrozumie Wasze potrzeby "...

    Potrzeby jakie potrzeby rozumie automat ? chyba tylko wyłącznie swoje, mianowicie żeby żyłować dalej nagrody!!! bo ja widzę że automat wcale nie kuma :p i jak napisał Dog...nie ma takiej kawy ;) która uświadomi automatowi, że dalej nie wie o co chodzi...7 raz drzewka Robina w MS...a teraz dodane skrzynie plonowe, dla kogo to ? za 2 miliony nędzna dekorka...taka sobie automatyczna kpina ? :p

    cyt.: że nie wszystkie pomysły można rozpatrzeć i wprowadzić natychmiastowo! 

    Za to natychmiastowo można wszystko wycofać :p z tym automat nie ma i miał problemów...i nie chodzi o nowe nagrody...niech wrócą stare, np farbowane skrzynie z konkretną zawartością...heh pokrętna ta polityka zespołu...i najgorsze to, że żadna rekompensata jej nie przykryje.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Próbowałem, ale nie udało sie. Nie znalazłem wśród nagród ani jednej, o ktora warto walczyć. Może te nagrody są przydatne, ale jak mam 50 level w grze. No na moim poziomie moze nie najwyzszym, ale na tyle wysokim te nagrody sa do niczego. Jakbym ich potrzebowal to mogę kupic za zloto, a jak nie potrzebuję to i tak ich nie kupie a tym bardziej nie będę tracił dla nich czasu. Moze jednak ggs pójdzie po rozum do głowy (możliwe?) i da jakieś lepsze nagrody (licencja miłe widziana, żetonów wiecej itp) a takie paździerze
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 24.05.2018

    Już dawno pisałam że bubel sojuszowy jest zły !!! od początku do końca :p jaki on sojuszowy ???...skoro każdy sobie rzepkę skrobie ! Dla mnie sojuszowe...oznacza działanie RAZEM! jakie tu razem?...skoro nikt nie wie czy sojusznik bubel uruchomił? gdzie lista Graczy sojuszu ? i dlaczego każdy sojusz nie ma swojego bubla ?...byłaby wtedy rywalizacja na buble :D takie sobie mistrzostwa "ciężkiej pracy" to miałoby sens...

    Kolejna sprawa co to za podział 150-999 ? zrobiony po to, by Ci na 151 i dalej walili złotem, by dogonić tych bliżej 1000...przecież nie jest żadną tajemnicą, że wysokie lvl są wykonane złotem, wiem to dokładnie bo gram na tyle długo, żeby wiedzieć co cierpliwym i systematycznym dzierganiem można osiągnąć.

    Prawidłowy podział i adekwatne nagrody do grupy.

    Na wydarzenie poświęcam swój czas, za to mam dostać satysfakcjonujące nagrody i przyjemność, i to może spowodować moją finansową inwestycje. Absolutnie nie odwrotnie drogi zespole.

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Zgadzam się Malwina całkowicie. Co to za sojusznicze wydarzenie, gdzie nagrody zdobywamy indywidualnie.. I fakt, dla pierwszych stu sojuszy może silos jest wspólny (bo ranking, a im wyżej w rankingu, tym lepsze nagrody za miejsce sojuszu), ale dla pozostałych? Jedyna różnica pomiędzy sojuszniczym a nie-sojuszniczym silosem to właśnie gorsze nagrody indywidualne. I nie wiem, jak bardzo musiałoby mnie przycisnąć, żeby opłacało mi się walczyć o 40 sztuk mokrej karmy dla świń za 1 700 000 punktów, gdzie w niecałe 15 minut mogę sobie wyprodukować 500.
  • LBarbara (PL1)LBarbara (PL1) PL1 Posty: 69
    Witam , zgadzam się , nagrody są zdecydowanie  marne  , np . zwykły humus 5 szt  jako 37 nadroda  za
     3 900 000 pkt , który na bieżąco produkujemy w kompostowniku i prawie wszystkie inne nagrody , które sami możemy wyprodukować , to czysta kpina z graczy ,  kpina  :( , brak mi słów ..............
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Przekazaliśmy Wasze sugestie dotyczące nagród w sojuszniczym Święcie Ciężkiej Pracy do Zespołu.

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    Przekazaliśmy Wasze sugestie dotyczące nagród w sojuszniczym Święcie Ciężkiej Pracy do Zespołu.

    Pozdrawiam,
    Jiper
    a to miłe, oby jakiekolwiek (pozytywne) efekty to przyniosło...
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    O ile pamiętam, ostatnio chyba przyniosło względnie pozytywny efekt, więc dołożymy wszelkich starań aby i tym razem tak było.

    Jiper
  • LBarbara (PL1)LBarbara (PL1) PL1 Posty: 69

    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    Przekazaliśmy Wasze sugestie dotyczące nagród w sojuszniczym Święcie Ciężkiej Pracy do Zespołu.

    Pozdrawiam,
    Jiper


    Dziękuję :) , dobrze byłoby gdyby nagrody faktycznie  cieszyły , by  warto o nie powalczyć  :):)
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Narzekań na automat ciąg dalszy.............
    Do tej pory w nagrodach indywidualnych we wszystkich lejkach, czy ms pomimo nietrwających światowych aż roiło się od punktów sojuszniczych, teraz kiedy akurat tych punktów potrzeba - to automat je wywalił z zestawu nagród :s Owszem - znalazło się trochę punktów farmerskich, ale tylko dla nielicznych sojuszy z top25 A światowe trwają, w przegródce na punkty farmerskie i koniki full, więc żadne nagrody już nie wpadną, zbierają się tylko do rankingu, też była mowa o tym coby można było te przegródki uruchamiac ponownie po zapełnieniu :(
    Widac jednak że zespół z tym swoim automatem i swoistym podejściem do pomysłów, które padają ze strony graczy ma swoją politykę nagradzania. :/
    I często karania graczy różnymi nieprzewidzianymi wpadkami !!!
    Tak jak teraz od kilku dni niedziałającymi wzmocnieniami na rośliny brzegowe !!!
    Błędy się pchają do gry drzwiami i oknami, ale przecież zespół ma ważniejsze sprawy na głowie niż ich naprawa :s
    Można tak wyliczac i wyliczac i usłyszec, że akurat serwer Polska1 jest najbardziej narzekającym serwerem :( To ja w takim razie zapytam - a z którego serwera gracze są zadowoleni ze zmian nagród i z błędów które mnożą się na potęgę ???
    pozdrawiam grających i życzę stalowych nerwów w oczekiwaniu na nieoczekiwane   (błędy)  ;)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 25.05.2018
    W sprawie światowych:

    Ja tylko uprzejmie dodam do pisany Krystynka, że powtarzalność przegródek, to był pomysł zespołu...bardzo dobry pomysł, z którego to pomysłu zespół - nie wiedzieć dlaczego ? - się wycofał...niestety...przegródki są błędnie wyliczone...bo w rybkowej dalej ciężko dość do połowy...pytałam wczoraj Karadok [dziękuje za pomoc w sprawdzaniu] tylko na szybko się troszkę punkty popędzi...jednak całej przegródki nie ma możliwości zrobić. Więc jest potrzeba przejrzenia światowych pod kątem punktów i nagród...bo o pojemnikach itd...tysięczny raz pisać się po prostu nie chce.

    To samo tyczy bubla sojuszowego.

    I ogólnie: kiedy wchodzi nowe wydarzenie...jest oczekiwane i większość Graczy w nim bierze udział, więc wszelkie uwagi dotyczące tego, aby wydarzenie było jeszcze lepsze, powinny być dla zespołu priorytetem.
    A może automat jest głodny ? ;) bo jak on tak na samej cienkiej kawie jedzie... :D to dlatego może niczego nie kuma ;):p:D

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    W sprawie światowych:

    Ja tylko uprzejmie dodam do pisany Krystynka, że powtarzalność przegródek, to był pomysł zespołu...bardzo dobry pomysł, z którego to pomysłu zespół - nie wiedzieć dlaczego ? - się wycofał...niestety...przegródki są błędnie wyliczone...bo w rybkowej dalej ciężko dość do połowy...pytałam wczoraj Karadok [dziękuje za pomoc w sprawdzaniu] tylko na szybko się troszkę punkty popędzi...jednak całej przegródki nie ma możliwości zrobić. Więc jest potrzeba przejrzenia światowych pod kątem punktów i nagród...bo o pojemnikach itd...tysięczny raz pisać się po prostu nie chce.

    To samo tyczy bubla sojuszowego.

    I ogólnie: kiedy wchodzi nowe wydarzenie...jest oczekiwane i większość Graczy w nim bierze udział, więc wszelkie uwagi dotyczące tego, aby wydarzenie było jeszcze lepsze, powinny być dla zespołu priorytetem.
    A może automat jest głodny ? ;) bo jak on tak na samej cienkiej kawie jedzie... :D to dlatego może niczego nie kuma ;):p:D

    Automat nie kuma, bo się kawa po irlandzku uraczył, i nie kontaktuje.  :o Z tymi nagrodami w przegródkach to niezła jazda, ja czasami dwie pierwsze zrobie a resztę to nawet nie walczebo i tak bez sensu. 
    Warto by jakis balans przegrodep wprowadzic, bo kuleje to już od dawna.
    Moze moderatorzy zglosza to gdzie trzeba,?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Automat już całkiem nawalił :p dlaczego zabrał w nagród za wysiłek podkówki ? czy ktoś myśli, że ja tam w tym bublu cokolwiek zrobię dla zwykłej karmy, humusu czy kuleczek, że wydam choć sztukę złota ?
    To już lepiej zróbcie bardzo gorącą ofertę sprzedaży bukszpaników, kupię co mi się podoba...zamiast 4 dni bublować złotem i zostać z minusem na koncie...
  • Silos sojuszniczy to jedno ale ten obecny z licencja za 20 mln pkt..to już czyste szaleństwo :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Czy ja mogę grzecznie prosić o podanie ilości niezbędnych do przeładowania wspaniałego niezwykłe pojemnego silosa ? :D [ilości do 10]
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,
    Dla Twojego pułapu poziomowego będą to następujące ilości:

    Polne kwiaty - 24 903
    Kukurydza - 16 426
    Kapusta - 50 633
    Pszenica - 30 649
    Brukiew - 35 575
    Lucerna - 23 304 
    Mniszek - 12 248
    Jęczmień - 34 833
    Roszponka - 40 584
    Jaśmin - 28 152
    Jajka - 15 278
    Jabłka - 169 454
    Mleko - 12 454

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • AmazingMarzena3 (PL1)AmazingMarzena3 (PL1) PL1 Posty: 257
    edytowano 24.06.2018
    Chciałam uprzejmie zapytac..dlaczego silos startuje o tak dziwnych porach????
    wypada nie spaĆ w ogóle i siedzieć 24 godziny na dobę
  • a ja mam pytanie gdzie sie podziała licencja z silosu do zdobycia ?
  • Proz (PL1)Proz (PL1) Posty: 154
    W sojuszniczym silosie są do zdobycia same śmieci praktycznie od początku, już nawet nie pamiętam czy kiedyś tam były licki, licencje są realne do zdobycia tylko w rybnym silosie, a raczej były bo przez miesiąc go nie było więc już w nim pewnie nagrzebali.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 04.10.2018

    Żeby nie być gołosłowną, pokaże ile mam pojemników...więc mam takie uprzejme pytanie, po co mi kolejne pojemniki z nagród w wydarzeniach ???

    Ma racje Proz...same śmieci...bo nie o to chodzi, by co drugie miejsce była licencja, bo balansik by się wielokrotnie przekręcił ;) a to, by był powód, by w ten bez dna bubel sypać...te potężne ilości przypadające na jedną osobę [powyżej podane] no prawie 170 tysięcy jabłek :p kto to wymyślił ???...ale widać, że nieludzki automat dalej ma gdzieś poprawienie bubla i po raz kolejny zapytam...kiedy bubel będzie jeden sojuszowy i kiedy dostanie listę graczy ???

    Post edited by malwina-m (PL1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik