Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

26.03.2018 | Drugie okno konstrukcji, nowe nagrody, przeniesienie serwera i długi czas przestoju!

1710

Komentarz

  • bingo33 (PL1)bingo33 (PL1) PL1 Posty: 4
    edytowano 27.03.2018
    Nagrody w MS to totalna kpina. Nie widzę sensu żeby w ogóle brać w nich teraz udział i sądzę, że większość graczy się ze mną zgodzi. Oferowane "nagrody" (cudzysłów stąd, że bardziej niż nagrody odczuwam je jako kary :wink:) w najmniejszym nawet stopniu nie są współmierne do wysiłku włożonego w rywalizację.

    Nie jestem w stanie pojąc jak można coś tak zje.... tfu ... zepsuć :smiley: Aż mi się słabo zrobiło, jak to zobaczyłam dzisiaj... A może to przygotowania do prima aprilis???

    "Znikające" super-żetony to też w sumie świetny pomysł... 
    Post edited by bingo33 (PL1) on
  • Myślę,że chcący aby go szanować, Zespół GGS ma już dawno jasno wytyczoną drogę...  Drogę samozagłady.
    Zmiana nagród w MS to potwierdza niestety :( 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    infiniti (PL1) powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Okienek otwiera się mniej, jeżeli sterówka nie jest w 100% naprawiona.
    Miałam wrażenie do tej pory, ze to nie miało wpływu na zasobnik osobisty, ale widocznie się myliłam. Dzięki za odp.
    Chciałabym sprostować, bo wprowadziłam Cię w błąd. Sterówka musi być naprawiona w 90%, nie w 100. Wszystkie sloty zasobnika osobistego odblokowują się w momencie, gdy uszkodzenia w sterówce zejdą poniżej 10% (9% jest tu chyba granicą-a przynajmniej jakoś tak). 
  • w sojuszu doszliśmy do wniosku, że rozbudowujemy sobie farmy tymczasowe, a monety budowlane czekają na pojawienie się architekta - jak dla nas jedynie logiczne podejście do okna, które aktywuje się samoistnie :/
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja tak przejrzałam te "nagrody" jeszcze raz i doszłam do wniosku,że szanowny zespół nie zna pojęcia słowa nagroda.....jak dla mnie możecie te rzekome nagrody zabrać całkowicie....ms są serwowane tak często,że sama frajda z brania udziału w tym wydarzeniu to dla mnie trochę za mało..... jak już wydawać złoto to w coś co jest tego warte ,te  rzekome nagrody nie są........łącznie z tymi znikającym żetonami do okna rozbudowy.......Ms to jedno z nielicznych wydarzeń na które jeszcze miałam ochotę wydawać złoto, ale po tym co szanowny zespół zaserwował chęci mi wyparowały.
    Dla mnie to dalej tylko rozrywka ja mogę sobie pykać  misje całkowicie na sportowo,dla szanownego zespołu to nadal jest żródło zarobku...a ja uparta jestem, jak uparłam sie nie robić wysp po tym jak szanowny zespół zabrał rybki i zastąpił je tak powalającym targiem ,że jeden kontrakt nieraz robię cały tydzień tak teraz póki szanowny zespół nie dostanie olśnienia i nie dojdzie do tego co dla gracza jest nagrodą tak w ms nie zainwestuję grama złota...co najwyżej lekko się wynudzę w misjach  ;););););)

    A  tak na marginesie jak My jako gracze dalej w ms będziemy inwestować złoto tak ggs nic nic nie zmieni,na nich tylko brak przypływu  gotówki podziała.....Bo Nasze sugestie to szanowny zespól ma w nosie ładnie i grzecznie mówiąc
    Więc jak chcemy dla Nas atrakcyjnych nagród w ms to może przestańmy szanownemu zespołowi jeszcze płacić za te wspaniałe zmiany które odbierają chęci najbardziej pozytywnie nastawionym graczom..... mi skutecznie odebrały chęci do wydawania w to wydarzenie złota i ja nie tracę nic grając na sportowo....rankingi to dla mnie przeżytek niewarty zachodu i ganiania się w nim,dla samego ganiania się.Więc, ja chce nagród  w ms dla których choć po części będzie warto się wysilić  a już szczególnie za nie płacić....

    Szanowny zespól odsyłam do słownika,w celu zapoznania się ze znaczeniem słowa nagroda bo chyba maja  problem ze zrozumieniem tego co to znaczy......
  • Obiema ręcyma podpisuję się pod powyższymi słowami. Zresztą tak, jak zdecydowana większość Naszego sojuszu. To, co zaoferowano Nam w ramach tzw. nagród warte jest z mojej strony odrobinkę czasu i zwykłych, regularnych zbiorów z wszelkiego rodzaju obiektów na farmach. GRAM ZŁOTA NIE ZOSTANIE PRZEZE MNIE UŻYTY!. 
    Oczywiście zachęcam wszystkich do szalonej walki, bo rozumiem że błysk w oku na widok 110sztuk zwykłej kaczej karmy może się pojawić.("nagroda" nr 115). O licencji górniczej za 2000szt dolarów czy paczuszce spec ananasa nawet nie wspominam. 
    W takiej sytuacji nawet dekoracje tematyczne lasu Sherwood i Robin Hooda kojarzą mi się z wersją "Facetów w rajtuzach"........ Parodia!!!!!

    P.S.
    Coraz bardziej nachalna myśl jaka chodzi mi po głowie, to to, że jest gdzieś swoisty błąd komunikacji pomiędzy Graczami, a Zespołem. Rozumiem, że wymiana tych poglądów odbywa się w formie zwykłej korespondencji pisanej w języku angielskim.
    Może raz jeden warto byłoby spróbować zasadnicze postulaty Graczy zebrać jeszcze raz do kupy i zapisać je
    w języku (alfabecie) Braille'a.......?????
    .....to taki specjalny dla niewidomych i niesłyszących........


    Tryliona punktów reputacji życzę Wszystkim :-)
    WARTO!






  • Zgadzam się z przedmówcami. U nas szef sojuszu napisał, aby odpuścić sobie jakąkolwiek rywalizacje podczas MS, bo szkoda "fioletu", nie wspominając o złocie... 
    Nie wiem czy bf zdaje sobie sprawę, że ludzie którzy nie grali złotem, a fioletem, to również napędzali im rynek? Teraz nie będzie rywalizacji. Ja rozumiem, że dla naszych moderatorów zwykła licencja to jest nagroda warta wysiłku kilkunastu milionów PR, ale chyba nie dla "prawdziwych" graczy. Przypominam Wam również, że jeżeli w firmie dzieje się źle, to pierwsi na wylocie są ludzie z działu HR. Chyba, że nie macie się czym martwić, bo pracujecie pro bono ;) 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    witam
     w takim układzie...ARCHITEKTA poprosimy na saloony :D
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ....Jestem bardzo rozczarowana nagrodami w mistrzostwach ....czarę mojej goryczy przepełniła 
    ..licencja na wydobycie węgla ?... :( czego jak czego .. ale tego się nie spodziewałam ..że GGS ..uraczy nas 
    czymś takim!!!! :persevere:.. :persevere: . Dla mnie to szok , by za naszą ciężką pracę dostaniemy coś czego 
    w ogóle nie korzystam ..mam 30- licencji w magazynie z których nie korzystam ... :persevere:. , gdyby to 
    była licencja na złoto ... ? 1...2 ?..no może wtedy tak ...ale ...na ..............węgiel ..???????????????? 
    Ktoś chyba sobie z nas zakpił ..dosłownie :P :P :P :P....porażka , porażka , porażka !!!!!!  :s:'(:s
    ..Może pora by zastanowić się nad innymi nagrodami .....bo te tylko zniechęcają do udziału .. :( 

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Jak rozumiem, żeby wszystko było jasne, drugie okno budowy dotyczy także wyburzania zakupionej działki/ lub obiektu?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Jak rozumiem, żeby wszystko było jasne, drugie okno budowy dotyczy także wyburzania zakupionej działki/ lub obiektu?
    tak
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    ....Jestem bardzo rozczarowana nagrodami w mistrzostwach ....czarę mojej goryczy przepełniła 
    ..licencja na wydobycie węgla ?... :( czego jak czego .. ale tego się nie spodziewałam ..że GGS ..uraczy nas 
    czymś takim!!!! :persevere:.. :persevere: . Dla mnie to szok , by za naszą ciężką pracę dostaniemy coś czego 
    w ogóle nie korzystam ..mam 30- licencji w magazynie z których nie korzystam ... :persevere:. , gdyby to 
    była licencja na złoto ... ? 1...2 ?..no może wtedy tak ...ale ...na ..............węgiel ..???????????????? 
    Ktoś chyba sobie z nas zakpił ..dosłownie :P :P :P :P....porażka , porażka , porażka !!!!!!  :s:'(:s
    ..Może pora by zastanowić się nad innymi nagrodami .....bo te tylko zniechęcają do udziału .. :( 

    ...Mała poprawka ..chodziło mi o dolary ..nie o węgiel ..przepraszam za moją pomyłkę .:)

  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie

    Limit nie został podniesiony i wciąż jest tylko 50 żetonów, które możecie trzymać w inwentarzu. Jeśli dane wydarzenie ma ponad 50 dostępnych żetonów oznacza to, że możecie zarobić 50. Wydać je na budowę w czasie trwania wydarzenia, a następnie zdobyć pozostałe, które zostaną w Waszym inwentarzu na następny raz.  Ale jeśli macie już 50 żetonów i nie uruchomicie budowy, nie zdobędziecie żadnych nowych (czyli nie będą zapisywać się w inwentarzach)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Skoro żetony to nagrody do zdobycia w MS to absolutnie nie powinny być kasowane w przypadku ich niewykorzystania w danym czasie, co więcej powinniśmy otrzymać wszystkie wygrane przez sojusz żetony czyli np. 73. Żenujące jest zmuszanie graczy do wykorzystania nagrody w czasie dogodnym tylko dla GGS, a nie dla gracza, który ma prawo samodzielnie decydować przecież o rozwoju swojej farmy. GGS podkreśla iż jest to gra długofalowa i strategiczna więc pytam się gdzie tu jest miejsce na MOJĄ strategię?
    Dodam, że limit na zwykłe licencje też jest ustawiony na 2 co nie przeszkadza mi posiadać ich nawet 7-miu w inwentarzu, jeżeli zdarzy mi się je otrzymać np. w skrzynce.
    Skąd więc w ogóle pomysł GGS na tak niekorzystne względem graczy działanie w sprawie żetonów? Ktoś to przemyślał? Czy podobnie jak z latawcami, zostaliśmy ukarani wszyscy, w tym przypadku "na zaś", żebyśmy przypadkiem nie rozbudowali się za szybko jak przyjdzie architekt.
  • Jak już ktoś słusznie zauważył, Mistrzostwa Sojusznicze kończą się później, niż Światowe.
    Graczom z top 10 sojuszy złotej ligi przepadnie od 2.000 do 9.000 punktów sojuszowych !!!!!!! 
    Monety dostać mamy we wtorek 02 kwietnia - tylko nie wiadomo wcale czy handlarz wytrzyma do tego czasu na tym padole......... Czyli będziemy się mogli monetom przyglądać w inwentarzach......

    Moderatorzy jakby mniej aktywni ostatnio.......

    Kochany Zespół jutro zmywa się na przerwę Świąteczną (znając obyczaje pewnie już w południe, jak wypije kawę).

    Czy ktoś może COKOLWIEK Nam w tych kwestiach powiedzieć przed końcem wydarzeń??????
    W kwietniu to usłyszymy co najwyżej, że o wszystkim byliśmy informowani, więc o co szum?

    Jest chyba jeszcze dostatecznie dużo czasu, aby zapytać kogoś w miarę kompetentnego.
    Zakładam, że choć jedna taka osoba się znajdzie.

    W oczekiwaniu na odpowiedź życzę miłego dnia.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Handlarz mistrzostw pojawi się ponownie w kwietniu, najprawdopodobniej w dniu w którym otrzymacie rankingi i monety Światowych mistrzostw.
    Odnośnie punktów, które są zawarte w Mistrzostwach sojuszniczych Zespół zdaje sobie sprawę z zaistniałej sytuacji ,jednak w obecnej chwili nie można już z tym nic zrobić. 
    Zespół postara się nie dopuścić do takiej sytuacji w przyszłości. W tej chwili możemy Was jedynie przeprosić za to niedopatrzenie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Nie się sami przeproszą.........
    Za ułomność...... :-(
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 29.03.2018
    Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Handlarz mistrzostw pojawi się ponownie w kwietniu, najprawdopodobniej w dniu w którym otrzymacie rankingi i monety Światowych mistrzostw.
    Odnośnie punktów, które są zawarte w Mistrzostwach sojuszniczych Zespół zdaje sobie sprawę z zaistniałej sytuacji ,jednak w obecnej chwili nie można już z tym nic zrobić. 
    Zespół postara się nie dopuścić do takiej sytuacji w przyszłości. W tej chwili możemy Was jedynie przeprosić za to niedopatrzenie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Może zrobić, kiedyś nam dopisali punkty już po zakończeniu mistrzostw sojuszy, bo zapomnieli ich tam wtedy wstawić do nagród. Teraz mogli by zrobić w drugą stronę, dopisać je do Mistrzostw świata, skoro wyniki i tak będą z opóźnieniem..
    Więc tłumaczenie dla mnie na odwal się i tyle.. Partactwo na każdym kroku, czy to się kiedyś skończy?
    Bo przeprosiny Zepsółu dla Gracza niewiele znaczą.. skoro tylko na tyle ich stać i żadnej poprawy nie widać.. 
  • Można też przyznać nagrody od pierwszej do ostatniej wszystkim członkom sojuszy na serwerze z przeprosinami za kolejną bezmyślność i amatorszczyznę.

    Jak dało się popsuć i zabrać - da się i oddać.
    To wirtualne przedmioty jak twierdzą sami boscy Twórcy.
    Niech sami o tym nie zapominają.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Dokładnie pkt z ms światowych można dopisać po zakończeniu ms,tylko po co skoro zespół nic z tego nie ma......się chcę się da.Zespołowi się nie chce i tyle, a to przepraszam to w nosek niech sobie wsadzą,wiecznie się tylko to słyszy i nic po za tym.Jak są błędy i to z winy zespołu to zawsze gracze obrywają, jak są błędy na niekorzyść zespołu to jakoś migiem się je naprawia,,,wtedy się da i to ekspresem naprawić co zawalili...niezmiernie to ciekawe.

    A tak w innym temacie to nad limitem latawców itp będą teraz debatować do przyszłego stulecia?Tak ciężko im limit wprowadzić i dać graczom którzy tego nie mają możliwość kupna???
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 29.03.2018
    Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Handlarz mistrzostw pojawi się ponownie w kwietniu, najprawdopodobniej w dniu w którym otrzymacie rankingi i monety Światowych mistrzostw.
    Odnośnie punktów, które są zawarte w Mistrzostwach sojuszniczych Zespół zdaje sobie sprawę z zaistniałej sytuacji ,jednak w obecnej chwili nie można już z tym nic zrobić. 
    Zespół postara się nie dopuścić do takiej sytuacji w przyszłości. W tej chwili możemy Was jedynie przeprosić za to niedopatrzenie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    A co z rekompensatą za brak dostępu do kwiatowej????
    w tym czasie traciliśmy również punkty do światowych, nie mogliśmy robić eventu, wysłać statku a co za tym idzie nie mogliśmy zdobyć podków potrzebnych w stadninie...
    też w obecnej chwili nie można już nic z tym zrobić???
    Skoro monety mamy dostać dopiero 3 kwietnia, sprawę kwiatowej i mistrzostw sojuszniczych można rozwiązać.
    Aby zapisać klasyfikację na koniec ms, niewiele potrzeba. Punkty można przydzielić ręcznie.
    Kiedyś nie dostaliśmy nagród na koniec silosu. Zespół poradził sobie z tym, nagrody dostaliśmy. 
    Więc może poradzi sobie też z punktami z mistrzostw sojuszniczych?

    jeszcze jedno:
    Yalenko, napisałaś w OO:
    "Witajcie Farmerzy!!!

    Wyniki Światowych Mistrzostw oraz monetki za ostatni tydzień otrzymacie 3 kwietnia (wtorek), ponieważ Zespół gry będzie miał przerwę świąteczną od 30 marca  do 2 kwietnia. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka"

    A dziś dowiedzieliśmy się, że
    Sojusznicze Święto Ciężkiej Pracy 31/03/2018 - 03/04/2018

    Zespół może mieć przerwę świąteczną, a My już nie???????????
    Nie mamy prawa na świąteczny odpoczynek?????????
    Może zespół w czasie świąt też da Nam odpocząć???
    Wiele wydarzeń ma zmieniane terminy, może i silos da się przesunąć???????????
  • Pod nieobecność Zespołu serwuje się znowu bubla, który jak nie zadziała poprawnie to otrzymamy wiadomość z gatunku  "kopiuj/wklej"

    "Zespół zdaje sobie sprawę z zaistniałej sytuacji ,jednak w obecnej chwili nie można już z tym nic zrobić. 
    Zespół postara się nie dopuścić do takiej sytuacji w przyszłości. W tej chwili możemy Was jedynie przeprosić za to niedopatrzenie."
  • Dodałabym jeszcze...koszty przez Was poniesione nie zostaną zrekompensowane :P
  • Moya (PL1)Moya (PL1) PL1 Posty: 68

    Moim zdaniem te "nagrody" w MS to nie błąd, tylko celowe działanie. Ktoś uznał, że żetony będą na tyle atrakcyjne, że przełkniemy bez protestu zwykłą karmę dla kur albo licencję na dolary.
    I tu nasuwa się pytanie: czy MS to jedyna okazja do ich zdobycia, czy też "poprawione" zostaną nagrody w innych wydarzeniach?


  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    wszystkie wersje lejka mają oberwać zresztą już jest zapowiedz w gazetce w grze że we wszystkich wersjach święta pracy mają pojawić się wzmocnienia i dodatkowe premie tak jak w wersji sojuszniczej

    chyba czas pożegnać się z ostatnią możliwością zdobycia licencji na złoto  :'(:'(:'(
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Gdzie są wszystkie fajne nagrody srebrnej ligi MS ? grabki, szczotki i farbowane skrzynie ? ten szajs ma być zmianą? czyli wróciliśmy do starych kiszonkowych mistrzostw :p skończyło się zapotrzebowanie na talizmany bo "kici kici za darmo " się otworzyło i kotuś wskoczył do pudełka, to trzeba nowego gniota wcisnąć w postaci telemonet...jak będę chciała pooglądać przystojnego Robina Hooda na drzewie, to włączę sobie film, nawet po latach trzyma w napięciu :D;) Przez 5 lat świetnie sobie dawałam radę z jednym telewizorkiem, zaliczając palmy, vikingi i cukier...więc to wielkie dobro, które spadło na Graczy jest zabraniem reszty w miarę dobrych nagród. Jeszcze moment i moje bycie w grze ograniczy się do napisania - dzień dobry - pozdrawiam - do widzenia.
    Kto by pomyślał, że zespół ma taki ukryty talent, do doskonałego leczenia z gry. Bo niezaprzeczalnie ma, wielki dar :p


  • farm boy (PL1) powiedział(a):
    wszystkie wersje lejka mają oberwać zresztą już jest zapowiedz w gazetce w grze że we wszystkich wersjach święta pracy mają pojawić się wzmocnienia i dodatkowe premie tak jak w wersji sojuszniczej

    chyba czas pożegnać się z ostatnią możliwością zdobycia licencji na złoto  :'(:'(:'(
    To chyba trzeba będzie pożegnać się z grą ...bo dziękuję za tak "Wspaniałe Nagrody"..jak ms  :pensive:
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Handlarz mistrzostw pojawi się ponownie w kwietniu, najprawdopodobniej w dniu w którym otrzymacie rankingi i monety Światowych mistrzostw.
    Odnośnie punktów, które są zawarte w Mistrzostwach sojuszniczych Zespół zdaje sobie sprawę z zaistniałej sytuacji ,jednak w obecnej chwili nie można już z tym nic zrobić. 
    Zespół postara się nie dopuścić do takiej sytuacji w przyszłości. W tej chwili możemy Was jedynie przeprosić za to niedopatrzenie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    A co z rekompensatą za brak dostępu do kwiatowej????
    w tym czasie traciliśmy również punkty do światowych, nie mogliśmy robić eventu, wysłać statku a co za tym idzie nie mogliśmy zdobyć podków potrzebnych w stadninie...
    też w obecnej chwili nie można już nic z tym zrobić???
    Skoro monety mamy dostać dopiero 3 kwietnia, sprawę kwiatowej i mistrzostw sojuszniczych można rozwiązać.
    Aby zapisać klasyfikację na koniec ms, niewiele potrzeba. Punkty można przydzielić ręcznie.
    Kiedyś nie dostaliśmy nagród na koniec silosu. Zespół poradził sobie z tym, nagrody dostaliśmy. 
    Więc może poradzi sobie też z punktami z mistrzostw sojuszniczych?

    jeszcze jedno:
    Yalenko, napisałaś w OO:
    "Witajcie Farmerzy!!!

    Wyniki Światowych Mistrzostw oraz monetki za ostatni tydzień otrzymacie 3 kwietnia (wtorek), ponieważ Zespół gry będzie miał przerwę świąteczną od 30 marca  do 2 kwietnia. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka"

    A dziś dowiedzieliśmy się, że
    Sojusznicze Święto Ciężkiej Pracy 31/03/2018 - 03/04/2018

    Zespół może mieć przerwę świąteczną, a My już nie???????????
    Nie mamy prawa na świąteczny odpoczynek?????????
    Może zespół w czasie świąt też da Nam odpocząć???
    Wiele wydarzeń ma zmieniane terminy, może i silos da się przesunąć???????????
    Kogoś tu naprawdę ..pogieło ..delikatnie ..Sami zrobili sobie wolne szanowne GGS..a My gracze nie zasługujemy na to wogule czy to jest zdrowe podejście do nas ..? :persevere::persevere::persevere:
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Czy jakieś źródła zbliżone do [...] ;) podpowiadają może, gdzie będzie można dorwać :D cudne malusie bukszpanowe dekorki ???
    [wieża - piętro 57 i 58 ]
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Czy jakieś źródła zbliżone do [...] ;) podpowiadają może, gdzie będzie można dorwać :D cudne malusie bukszpanowe dekorki ???
    [wieża - piętro 57 i 58 ]
    Witam

    Niebawem się tego dowiecie ;) więcej szczegółów na temat dekoracji pojawi się prawdopodobnie w zapowiedzi następnej aktualizacji ;) Ale na to musicie jeszcze trochę poczekać ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 30.03.2018
     Yalenka powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Czy jakieś źródła zbliżone do [...] ;) podpowiadają może, gdzie będzie można dorwać :D cudne malusie bukszpanowe dekorki ???
    [wieża - piętro 57 i 58 ]
    Witam

    Niebawem się tego dowiecie ;) więcej szczegółów na temat dekoracji pojawi się prawdopodobnie w zapowiedzi następnej aktualizacji ;) Ale na to musicie jeszcze trochę poczekać ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Czyli znów przed nami nowości ??? A co z błędami, o których Zespół wie, a które dalej ciągną się w grze "nie ruszone"? Czy Zespół zamierza się pochylić nad sprawami znanymi, np. kłopotami z łodzią i prezentami od Kapitana Yarnacle czy nie zaliczaniem budynków specjalnych do zadań z rozbudową, czy też nie zawsze działającym silosem, czy przywróceniem trybu planowania.. Można wyliczać dalej, w zależności od tego, co kto pamięta. Wciąż nowości i zapowiedzi, wciąż jakieś wyzwania dla graczy - serwowanie nienaprawionego dalej silosu sojuszniczego w święta, tuż po zapowiedzi świątecznej przerwy w pracy Zespołu.. Wciąż  nie rozwiązana sprawa latawca i innych dekoracji specjalnych.. Nazbierało się.. Wiele rzeczy nie działa prawidłowo, a tu znów nowości, które - znając nasze BF - zapewne nie od razu działać poprawnie będą.. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik