Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

26.03.2018 | Drugie okno konstrukcji, nowe nagrody, przeniesienie serwera i długi czas przestoju!

1310

Komentarz

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Gra się wiesza plony zbierasz a ponownej produkcji rozpocząć nie można bez odświeżania strony normalnie super zwłaszcza w misji polne kwiatki 
    Czyżby zmiana serwerów nie była spowodowana chęcią poprawą działania gry a ograniczeniem ilości utrzymywanego sprzętu mniej użytkowników mniej serwerów a w poprzedniej konfiguracji było sporo kłopotów z płynnością gry 
    Brawo zespole GGS ale może przestańcie pisać jakie super udogodnienia dla nas macie jak chcecie się nas pozbyć wystarczy napisać do kiedy gra będzie dostępna a jestem pewien że szybko liczba użytkowników się zmniejszy  
  • No i mówiłem że tak będzie same problemy mamy z grą a GGS milczy :( 
    Widać że mają nas głęboko w poważaniu
    Mieli podać coś o godzinie rozpoczęcia aktualki a to nic, cisza
    Może ją znowu na jutro lub też nawet po Wielkanocy przełożą?
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 22.03.2018
    YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    No i mówiłem że tak będzie same problemy mamy z grą a GGS milczy :( 
    Widać że mają nas głęboko w poważaniu
    Mieli podać coś o godzinie rozpoczęcia aktualki a to nic, cisza
    Może ją znowu na jutro lub też nawet po Wielkanocy przełożą?
    nic nie działa prawidłowo, czyli trzeba się przygotować na wielkie BUM...
    ...świnie nam podłożyli..
    ,,leplechun pojawił sie po 2 h od poprzedniego...cuda .....
    ,,,czat ma 3-krotną powtarzalność...

    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Już wiem, kto kupił mój stary komp... :)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie Farmerzy!

    Problem z wydajnością gry po wczorajszych pracach technicznych związanych z przeniesieniem serwerów został zgłoszony do Zespołu gry.
    Natomiast jeżeli chodzi o dzisiejszą aktualizacje godziny jeszcze nie znamy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Moya (PL1)Moya (PL1) PL1 Posty: 68
    No to ładnie... zajrzałam tu zgłosić problem z grą, ale widzę, że wystarczy napisać: u mnie i w moim sojuszu jest tak samo. Wczoraj po przerwie gra chodziła cudnie, ale może wczoraj byliśmy jeszcze sami na nowym serwerze? Mam nadzieję, że farm boy się myli...
  • wczoraj wyglądało, że gra przyspieszyła ale dzisiaj sporo zwolniła...
    polepszyli na gorsze?
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    króciutko i na temat 
    jw u przedmówców już nawet pisać sie nie chce bo i pewnie czytać nie mam komu

  • Kiedy pojawi się poprawka, która naprawi tą szmirę, jaka staje się już od dłuższego czasu ta gra? Szczyt partactwa i mistrzowski pokaz niekompetencji - oto, jak można określić ludzi odpowiedzialnych za niby rozwój tej gry, grzebiących w niej, a nie znających się na niczym. Nie wiem co i na jaki temat napisał kiedyś człowiek, który poprzez swój wpis został usunięty z tego forum, ale jeśli opisywał ,,techników" to stwierdzam, że w języku polskim brak jest wystarczająco  obelżywych słów, aby ich nazwać. Kiedyś moim pomysłem było, aby napisać do supportu z prośbą rozważenia, automatycznego ładowania statków, poprzez np. jakiś przycisk. Patrząc jednak na zgraję partaczy, pomysł nie został przekazany, bo jeszcze zaczęliby go wprowadzać,a wtedy strach pomyśleć - efekty ich fuszerki widać na każdym kroku. Wstyd !!! 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Jakiś rok temu, w tv ggs jakichś dwóch wesołków opowiadało, jak to cudownie do końca roku gra zostanie postawiona na nogi. Wszyscy od razu wiedzieli, że to ściema... Ciekawe, czy ciągle pracują w firmie? ;)
  • Super smiga ten nowy serwer grać się nie chce może dzisiaj uda mi sie ustawic statki i zebrac plony
  • smarek3900 (PL1)smarek3900 (PL1) PL1 Posty: 75
    edytowano 22.03.2018
    A ja tylko dwa zdania nt wydarzeń.

    Decyzja (czyjakolwiek by ona nie była) o tym, aby nie podawać czasu/godziny rozpoczęcia wydarzenia jest zwykłą AROGANCJĄ wobec Graczy.

    Klauzula umieszczana wcześniej, o tym, że godzina rozpoczęcia może ulec zmianie - była wystarczającym powodem żeby nawet nie trzeba było przepraszać. 

    W tym stanie rzeczy jaki mamy nazywam to właśnie AROGANCJĄ.


    Miłego wyczekiwania Wszystkim życzę. 
    Tak samo jak Zespołowi życzę miłego wyczekiwania na moją forsę :-P


    ~Proszę nie używać wulgaryzmów na forum, nawet w zmienionej pisowni.
    Jiper
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Dzień dobry Farmerzy,

    W związku z problemami związanymi z niepłynnym działaniem nowych serwerów i zacinaniem się gry - Zespół zdecydował o przesunięciu aktualizacji na przyszły tydzień. Nie wiemy dokładnie którego dnia aktualizacja się odbędzie - jednak z pewnością podamy Wam takie informacje na forum w przyszłym tygodniu.

    Jeśli chodzi o zacinanie się gry - Zespół pracuje nad tym problemem i nie ma potrzeby zgłaszania problemu do działu wsparcia.

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • po wczorajszej przerwie gra  sie caly czas zacina i nie mozna pisac z moimi czlonkami soja jest ciezko co napisze to nie jest publikowane lub jak zbieram plony to musze czekac dlugo lub wyskakuje mi errror i musze wylaczyc gre i znowu sie zalogowac
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    edytowano 22.03.2018
    Od rana już o tym rozmawiamy. Ale pociesz się - Zepsuł już o błędzie wie. Mi ulżyło, jak się dowiedziałem ;)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    piotrczuba (PL1) powiedział(a):
    po wczorajszej przerwie gra  sie caly czas zacina i nie mozna pisac z moimi czlonkami soja jest ciezko co napisze to nie jest publikowane lub jak zbieram plony to musze czekac dlugo lub wyskakuje mi errror i musze wylaczyc gre i znowu sie zalogowac
    Witaj

    Przeniosłam Twój wpis w odpowiednie miejsce na forum, bardzo proszę o zapoznanie się z wpisami z tego wątku.

    ~Yalenka
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    edytowano 22.03.2018
    Chodzi nie tylko o zacinanie się gry  (CO CHWILĘ ), ale i o takie kwiatki :







  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Nawet bla bla bla piszą z błędem :D Ciekawe, czy o tym już wiedzą...
  • zeida (PL1)zeida (PL1) PL1 Posty: 141
    okazało się też, że  gra jest przedwojenna - muszę zapytać dziadka, czy ją pamięta od 1920 roku?
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A jak już zespół nabroił,bo gra faktycznie szaleje,to może by tak ms sojusznicze przenieść również?jest trochę czasu,żeby można było to zrobić??????????????bo gra naprawdę dawno tak nie szalała a znalezienie i naprawa przy czyny może trochę potrwać.Po co graczom serwować ms w momencie kiedy normalna gra tak zacina ,że świętego mogłoby to z równowagi wyprowadzić i na co kolejna w pełni uzasadniona złość graczy w kierunku zespołu.....
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    A miało być tak dobrze, a jest jak zwykle :)  tylko dziwne, bo wczoraj normalnie chodziło, to co się popsuło?
  • już nie wspomnę że po "cieżkiej pracy" możemy dostać figi z makiem bo nagrody też się popsują albo znikną :pensive:

    może ze sto razy to było napisane ale niech nie robią tylu rzeczy na raz a zajmą się nimi po kolei i do porządku!
    (chyba, ze chcą na Święta ludzi odgonić od kompów to co innego - chyba im się uda)
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Czy to znaczy że nie wylatują z silosa te niby żetony? u mnie nic nie wypadło
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    Czy to znaczy że nie wylatują z silosa te niby żetony? u mnie nic nie wypadło
    no nie wylatują, bo nie został wgrany drugi tv..ponoć zostanie wgrany w przyszłym tygodniu
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A tak odnośnie lejka,dawno dawno temu...... były prozby graczy,żeby tam w końcu zmienić nagrody........było pisane,że sugestie zostaną przekazane i na tym skończyło........... ten lejek od długiego długiego czasu ma wiecznie to samo,wieje w nim taka monotonią,że w końcu przydałoby się tam zmienić nagrody...
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    a to miła być tylko przeprowadzka na nowe serwery, to dlaczego nie widać sojuszników, nie idzie dać koniczynek,, nawet pogadać na czacie, przecież jeśli przenieśli 1:1 to powinno być tak samo wszystko, tylko szybciej!!
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    a to miła być tylko przeprowadzka na nowe serwery, to dlaczego nie widać sojuszników, nie idzie dać koniczynek,, nawet pogadać na czacie, przecież jeśli przenieśli 1:1 to powinno być tak samo wszystko, tylko szybciej!!
    Zespół  GGS dokłada starań, żeby uatrakcyjnić grę dla graczy, a  tu samo niezadowolenie, naprawdę postarajmy się zrozumieć, że taaaakie zmiany mogą wygenerować błędy :'(

    Jiper powiedział(a):
    Dzień dobry Farmerzy,

    W związku z problemami związanymi z niepłynnym działaniem nowych serwerów i zacinaniem się gry - Zespół zdecydował o przesunięciu aktualizacji na przyszły tydzień. Nie wiemy dokładnie którego dnia aktualizacja się odbędzie - jednak z pewnością podamy Wam takie informacje na forum w przyszłym tygodniu.

    Jeśli chodzi o zacinanie się gry - Zespół pracuje nad tym problemem i nie ma potrzeby zgłaszania problemu do działu wsparcia.

    Pozdrawiam,
    Jiper

    Żeby tylko ta praca nie była zbyt męcząca - może najpierw trzeba było się przygotować, to teraz  psioczenia by tyle nie było, ale uczyć się trzeba umieć, także na swoich (licznych) błędach
     
    Na samym końcu okaże się, że za błedy i ich wykorzystanie  będą odpowiedzialni gracze

    balans znaków zodiaku
    balans aktualizacji
    balans...balans...balans...balans...balans...balans...
  • Mam pytanie dotyczące tego nowego okienka rozbudowy.
    W momencie gdy zdobywam 50-ty żeton, a proces budowy w normalnym oknie jest uruchomiony, to drugi slot się uaktywnia wraz z chwilą zdobycia żetonu czy czeka na zakończenie rozpoczętej już rozbudowy????

    Ja ta sytuacja ma wyglądać?
  • ma czekać i sie aktywować z pierwsza rozpoczętą rozbudową...

  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    edytowano 23.03.2018
    madllen (PL1) powiedział(a):
    oj! aż strach pomyśleć co spartolą tym razem... :\ bo że wszystko uda się bezbłędnie to nawet na to nie liczę. Aż się boję jutro kompa włączyć, bo nie wiem co na farmie zastanę ;) nic to- trzymam kciuki coby się może jakoś w miarę bezboleśnie aktualizacja zakończyła ;) powodzenia! (nam wszystkim) :D
    aż ciśnie się na usta: a nie mówiłam.... a skoro w tej grze sprawdzają się TYLKO najczarniejsze scenariusze, a dzisiaj piątek to mam rozumiem, że mimo iż nasz dzielny Zespół walczy w pocie czoła ze swym partactwem to mimo wszystko to my zostaniemy z tym bałaganem do poniedziałku? muszę przyznać że fantastyczna perspektywa na weekend.... :\ 

    balans błędów przy aktualizacjach!

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik