Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

13.12.2017 | Nowe wydarzenia tematyczne i więcej!

11618

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Niebawem koniec eventu na kwiatowej- ostatni (6) etap jak zwykle nie do zrobienia, a GGS milczy- to im najlepiej wychodzi
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Mi też lecą perły jak "krew z nosa" ,  :'(   Dałam sobie spokój za tym wydarzeniem. Ilości nierealne, szkoda nerwów.
    Ciekawe czy te ilości zmienią? A na forum jakoś cicho, ogłoszenia są rzadko, coś mało życia >:)
  • Graz7 (PL1)Graz7 (PL1) PL1 Posty: 136

    Jiper,

    chciałam Cię uprzejmie  zapytać dlaczego ludzi którzy opracowali tę grę , tzn; informatyków, grafików, prezesów firmy etc,

    nazywasz  : " Twórcy Gry".

    To nie jest ani nazwa własna ani jakaś nazwa mianowana, ani nie jest to nazwa jakiejkolwiek firmy, to są po prostu : twórcy gry.

    Ani 'twórcy', ani 'gra' nie powinna być z dużej litery :)

    pozdrawiam

    Graz.

  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Graz7 (PL1) powiedział(a):

    Jiper,

    chciałam Cię uprzejmie  zapytać dlaczego ludzi którzy opracowali tę grę , tzn; informatyków, grafików, prezesów firmy etc,

    nazywasz  : " Twórcy Gry".

    To nie jest ani nazwa własna ani jakaś nazwa mianowana, ani nie jest to nazwa jakiejkolwiek firmy, to są po prostu : twórcy gry.

    Ani 'twórcy', ani 'gra' nie powinna być z dużej litery :)

    pozdrawiam

    Graz.

    Witam,

    Zwrot grzecznościowy, tak samo jak zawsze staram się pisać Gracze, a nie gracze - BigFarm, a nie bigfarm.

    a Gra w mniemaniu "BigFarm" jak najbardziej może być z dużej litery.


    Pozdrawiam,
    Jiper
  • Graz7 (PL1)Graz7 (PL1) PL1 Posty: 136
    edytowano 30.01.2018

    " Big Farm" jest nazwa własną, które to nazwy piszemy zawsze dużą literą,to cos zupełnie innego gramatycznie,
    taka pisownia może się brać także stąd, że w języku niemieckim rzeczowniki pisze się z dużej litery.

    Wyjaśnienie że Twórcy Gry jest to zwrot grzecznościowy z Twojej strony , to jest wyjaśnienie, które mi wystarcza :)

    Poza tym uważam , że twórcy tej gry są naprawdę uzdolnieni .

    Dziękuję za informację i pozdrawiam

    Graz.




    Post edited by Graz7 (PL1) on
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Każdy ma prawo mieć własne zdanie na ten temat, jednak mi wypada zachować odpowiedni poziom kultury osobistej i używać form grzecznościowych.

    Miłego wieczoru :)
    Jiper
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 01.02.2018

    Widzę że w żarłocznej kampanii nic się nie zmieniło...jak wypadajki cienko wypadały :p tak cienko wypadają nadal...duże ciasto - 12 , duży jęczmień 12, itd...na pewno idzie uzbierać te sorry [czy ktoś tam potrafi liczyć ?] nieprzemyślane i niesprawdzone ilości...jeszcze nie tak dawno Panowie z BF-TV...wyraźnie podkreślali że tylko pewne rzeczy ;) wymagają sporych ilości złota by je mieć...inne Gracz powinien zrobić siłą swoich farm...a tu co mamy ? oblizanie się ze smakiem ? chyba nawet nie...bo ani nagrody pośrednie wrażenia nie robią ani food track.

    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • Oby bez błędów
    Super <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3o:)o:)o:)o:)o:)o:)o:)o:)o:)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 18.02.2018

    Po raz kolejny próbuje wziąć ślub ;) i guzik z tego...więc albo wspaniały zespół przejrzy te nowe eventy i zmniejszy ilości lub zwiększy wypadajki...albo kolejnego podejścia [ podejść - bo to żarcia z budki też dotyczy]  nie będzie :p:D

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Po raz kolejny próbuje wziąć ślub ;) i guzik z tego...więc albo wspaniały zespół przejrzy te nowe eventy i zmniejszy ilości lub zwiększy wypadajki...albo kolejnego podejścia [ podejść - bo to żarcia z budki też dotyczy]  nie będzie :p:D

    Ja też zostanę starą panną :p na dzień przed ślubem mam 961 pereł, a to dopiero drugi krok. "Świetnie" zbalansowane wydarzenie :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Widać znów możliwość wzięcia ślubu :D:D:D to mam pytanie...czy coś zostało zmienione przez wyrozumiały zespół... parę niedrobnych zmian B) ...żebyśmy w końcu mogli sobie postawić prześliczne ołtarzyki...i na nich mówić bez końca: tak, tak, tak :D;)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Widać znów możliwość wzięcia ślubu :D:D:D to mam pytanie...czy coś zostało zmienione przez wyrozumiały zespół... parę niedrobnych zmian B) ...żebyśmy w końcu mogli sobie postawić prześliczne ołtarzyki...i na nich mówić bez końca: tak, tak, tak :D;)
    ja bym jeszcze todał do tego tekstu  na ołtarzyku:   tak, kocham GGS;)

    Balans znaków zodiaku
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Może czas na nowe balanse Dog...? chodź ten zodiakowy - to mistrzostwo świata...dawno się tak nie śmiałam...ale czyż nie o to chodzi...by uśmiech i radość panowały na forum ? ;)

    balans chwastów i badyli... :D [teraz na czasie]

    ps. pewnie że kochamy GGS ;)  B):D...a któż by inny tak bardzo zasługiwał na naszą miłość... dlatego pragnę zdobyć ołtarzyk...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Może czas na nowe balanse Dog...? chodź ten zodiakowy - to mistrzostwo świata...dawno się tak nie śmiałam...ale czyż nie o to chodzi...by uśmiech i radość panowały na forum ? ;)

    balans chwastów i badyli... :D [teraz na czasie]

    ps. pewnie że kochamy GGS ;)  B):D...a któż by inny tak bardzo zasługiwał na naszą miłość... dlatego pragnę zdobyć ołtarzyk...
    Ja pamiętam jeszcze jeden balans, jak się pokiełbasiło mojemu wykładowcy z rachunkowości i
    zamiast balans sheet, zaczął pisać balans shi..  i wtedy się połapał
    :D  :D:D

    "Zaprzestanie pojawiania się w Grze tego wydarzenia nie załatwiłoby sprawy, gdyż w naszym środowisku testowym błąd nie występuje, przez co nigdy nie bylibyśmy w stanie go zlokalizować"

    Balans znaków zodiaku

  • Victorius (PL1)Victorius (PL1) PL1 Posty: 57
    Dzień dobry wszystkim.
    Mam pytanko, od którego lvl na kwiatowej pojawia się event?
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Wydaje mi się że coś ok 41 lvl
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Victorius (PL1) powiedział(a):
    Dzień dobry wszystkim.
    Mam pytanko, od którego lvl na kwiatowej pojawia się event?
    Witam

    Trzeba osiągnąć 62 poziom w grze, by pojawił się event "Ślubne przygotowania" na farmie kwiatowej.

    ~Yalenka
  • Victorius (PL1)Victorius (PL1) PL1 Posty: 57
    Dziękuję Yalenka za odpowiedź.
    Pozdrawiam
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Zmiany w ślubie...
    Nie ma brzegowych...[nie była to trudność] mniej do złowienia czarnych perełek [też szło sobie poradzić] ale zaproszeń pozostała taka sama ilość...więc czy wylatuje ich więcej ? a co z gołębiami ?
  • Fisofe (PL1)Fisofe (PL1) PL1 Posty: 33
    Czy jedyna zmiana w evencie na kwiatowej jest zmiana poziomu z muszelkami. Jestem przy zaproszeniach i ich liczba taka sama. Czyli pewnie znowu slubu nie bedzie :) Przepraszam za brak polskich znakow
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Coś mi się wydaje, że GGS uważa nas za durniów, chyba że się mylę
    Event na kwiatowej trwał 7 dni a teraz  5

    Więc pytam się co to za zmiana- czyżby znowu sławetny balas nie wiem czego  został zachwiany?

    W związku z tym wszelkie udogodnienia w evencie są bezcelowe, bo jest trudniej (krócej) niż było
    Znowu obliczone na wyciągnięcie złota (kasy) od graczy.
    jak pomyliłem się co do długości eventu to przepraszam GGS , a jak nie mnożę ... razy

  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 20.03.2018
    i oczywiście wyłączenie serwerów na kilka godzin nie spowoduje przedłużenia czasu eventów? dowiemy sie chociaz przybliżonych godzin nieczynności gry? to jednak dosyć duże utrudnienie, a ogłoszone w sumie późno :/
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Postaramy się dzisiaj dowiedzieć przybliżonego czasu wyłączenia serwerów. Jeżeli natomiast chodzi o wydarzenia tematyczne, które trwają obecnie nie zostaną one przedłożone. Zespół przewidział rekompensate, która zostanie ustalona po zakończeniu całej akcji.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Zaczęłam znowu wydarzenie ślubne na kwiatowej, przeszłam  sławetne perły (wreszcie)  ale utknęłam na zaproszeniach bo liczba duża a zapominają w GGS ile czasu zajmuje produkcja na kwiatowej , pewnie znowu nie skończę  >:)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Doszłam do gołębi - jest taka sama ilość jak była, czyli 4830...zmiany kosmetyczne nastąpiły w ślubie :p w zasadzie to żadne zmiany...ale przeca nie muszę ślubu brać :D;)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Niestety "zmniejszenie" wymagań w evencie weselnym jakoś nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Jak męczyłam się ze zbieraniem zaproszeń i gołębi, tak męczę się dalej. I fakt, nie mam farmy kwiatowej rozbudowanej w 100%, ale też nie jest ona jakoś wyjątkowo zaniedbana. Tak się więc zastanawiam, na jakim poziomie i ile muszę mieć budynków, by to wydarzenie na 3 poziomie ukończyć? Bo przecież poziom 3 wcale najtrudniejszy nie jest! Dla porównanie, wszystkie inne eventy jestem w stanie bez problemu i przed czasem ukończyć na poziomie 6 (7 jest wyzwaniem, ale ukończenie go nie jest nieosiągalne), więc skąd taka dysproporcja w wymaganiach dla eventu na farmie kwiatowej (i smakosza - tu jest lepiej, przynajmnije kończę 3 poziom, ale za 4 się zabrać jeszcze nie odważyłam ;))? I jeszcze taka refleksja: dla kogo jest przeznaczony poziom 1 i 2? Bo przecież, jeżeli będę w stanie ukończyć poziom 3, to raczej do tych niższych już nie wrócę.. Po co? Po jeszcze gorsze dekoracje? Po jeszcze gorsze nagrody za poszczególne poziomy? Czemu w ogóle zaczynamy ten event od 3 poziomu, a nie od 1 właśnie? Jakoś naturalnym wydaje się, skoro event do najłatwiejszych nie należy, że powinnam zacząć od najłatwiejszego poziomu i powoli piąć się w górę, a nie zaczynać od średniego i przez rok nie móc go ukończyć..
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    To prawda - według mnie wydarzenie nadal jest nie do skończenia bez użycia złota, nawet na 3 poziomie. 
    Zbieranie pereł poszło o wiele łatwiej niż wcześniej, jednak gołębie i zaproszenia nadal są zmorą wydarzenia.

    Przekazaliśmy Zespołowi informację, że event ślubny nadal wymaga dużych poprawek jeśli chodzi o zbieranie "wypadajek".

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    A żarełko to przyjedzie w ogóle ? o 14.00 możemy się spodziewać ?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    A żarełko to przyjedzie w ogóle ? o 14.00 możemy się spodziewać ?
    Witam

    Aby jakiekolwiek wydarzenie pojawiło się na naszym serwerze, niestety musimy poczekać na naprawę problemu, który jak już wiecie pojawił się wczoraj.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 24.05.2018

    Chciałam uprzejmie zapytać czy ślub został przez życzliwy nam zespół przejrzany i zweryfikowany ? czy dalej mamy to samo co było ? bo jest mocno przesadzone by event na 3 poziomie robić "złotem". Przypomnę, że zespół deklarował, że pewne wydarzenia na pewnych poziomach nie będą uciążliwe i możliwe do skończenia.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik