Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

08.03.2018 | Wyzwania szybkości i więcej...

JiperJiper Guest Posty: 495
Czołem Farmerzy!

W Oficjalnych Ogłoszeniach pojawiła się zapowiedź najnowszej aktualizacji.
Całe ogłoszenie możecie znaleźć tu:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/174491/08-03-2018-wyzwania-szybkości-i-wiecej


Zachęcamy do komentowania i wyrażania swojej opinii na temat najnowszej aktualizacji.

Jiper
«137

Komentarz

  • Wiadomo już w jakich godzinach możemy się jej spodziewać?
    Juto ma ruszyć wyspa tropikalna, więc nie bardzo mi pasuję ta aktualka
    Można było ją przesunąć na np. 10 marca
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    Wiadomo już w jakich godzinach możemy się jej spodziewać?
    Juto ma ruszyć wyspa tropikalna, więc nie bardzo mi pasuję ta aktualka
    Można było ją przesunąć na np. 10 marca
    Witaj

    Nie znamy dokładnej godziny jutrzejszej aktualizacji ,ale możemy się jej spodziewać w godzinach popołudniowych.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 07.03.2018
    Kolejny wyścig szczurów -- serio o to prosili Gracze?? gdzie????
    Dziękuję, nie skorzystam  :/

    i fajnie , że ślub i żarełko doczekały się rebalansu, ale mam pewne obawy, czy aby w dobrą stronę
    Zmiany w Przygotowaniach Ślubnych i Ciężarówce z jedzeniem
    Powyższe wydarzenia doczekały się rebalansu i innych zmian, które znajdziecie poniżej: 
    Nieco mniej zadań "Przekaż..." niż wcześniej 

    bo nie z przekazywaniem tu był problem, ale z wypadajkami... no ale poczekamy.. zobaczymy, co tam pozmieniali.

  • YaroslawGamer (PL1)YaroslawGamer (PL1) PL1 Posty: 187
    edytowano 07.03.2018
    Pytam, bo chcę info o spodziewanej porze aktualki przekazać mojemu sojuszowi,
    mam w nim rolę właśnie osoby która informuję o nowościach z forum
    Nowych eventach i właśnie aktualizacjach

    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Kolejny wyścig szczurów -- serio o to prosili Gracze?? gdzie????
    Dziękuję, nie skorzystam  :/


    Właśnie też zauważyłem że promują osoby grające za sporą ilość golda :(
    Sorry ale ja do tej złotej rzeki nie wchodzę :(


    Edit/ Połączyłam Twoje posty proszę korzystać z edycji. Na forum mamy zasadę, że piszemy naprzemiennie z innymi graczami.
    Yalenka
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 07.03.2018
    Mi osobiście to wyzwanie szybkości się podoba nawet jeśli nie będę brać w tym udziału,to życzę miłej zabawy Tym którzy w tym wydarzeniu będą się bawili- pierwszy raz zespól oficjalnie i szczerze graczy informuje ,że w wydarzeniu trzeba użyć złota,więc jak sobie gracze maja ochotę poszaleć niech szaleją,ja nie muszę brać w tym udziału,choć z czystej ciekawości chce zobaczyć jak to będzie wyglądać a potem mogę to mijać szerokim łukiem jak mi pasować nie będzie  ;););)

    Chciałam spytać o tą dekorację tego ognistego ptaszka ona będzie dostępna tylko i wyłącznie przez możliwość jej zakupu??? bo jak czytam zakup to jedno mi przychodzi do głowy-waluta premium  ;););) no ładniutka jest pytanie ile za to cudeńko zespól sobie zażyczy  ;););) a i zapomniałam, ta dekoracja jest animowana?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):

    Chciałam spytać o tą dekorację tego ognistego ptaszka ona będzie dostępna tylko i wyłącznie przez możliwość jej zakupu??? bo jak czytam zakup to jedno mi przychodzi do głowy-waluta premium  ;););) no ładniutka jest pytanie ile za to cudeńko zespól sobie zażyczy  ;););) a i zapomniałam, ta dekoracja jest animowana?
    Witaj

    Dekoracja Ognistego feniksa będzie dostępna w późniejszym czasie do zakupu w walucie premium, i będzie to dekoracja animowana ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Czy po zakończeniu "regularnych" 7 zadań pojawi się 7 nowych?
    Czy będzie to już tylko jedno dodatkowe?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    smarek3900 (PL1) powiedział(a):
    Czy po zakończeniu "regularnych" 7 zadań pojawi się 7 nowych?
    Czy będzie to już tylko jedno dodatkowe?
    Witaj

    Według OO : Pojawi się 7 nowych zadań do ukończenia, po każdym zadaniu najszybsi Gracze przejdą do następnego zadania. Na końcu finalnej rundy kilkoro Zwycięzców otrzyma topową dekorację. 

    ~Yalenka
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    O jak wspaniale że ja tylko 2 razy zacząłem event na 5 poziomie i te super bajeranckie wydarzenie mnie nie dotknie, ale na pewno znajdzie się grupka 200 - 300 osób na serwer którzy sypną złotem spełniając marzenia GGS o Euro  ;) i tak uzbierają trochę kasy na kolejne buble które już się pojawiają w zapowiedziach ale na pewno zabraknie na zaprojektowanie w końcu farmy wulkanicznej czy kolejnych zadań dla kota
  • Miały być jakieś zmiany w "rybnym lejku" tzn. aby ryby potrzebne do lejka pojawiały się w tym czasie na łowiskach, bo poprzednio było tak że potrzebowałem Łososia i Dorsza, a na łowiskach były same homary ze Śledziami i Tuńczykami
  • Yalenka powiedział(a):
    smarek3900 (PL1) powiedział(a):
    Czy po zakończeniu "regularnych" 7 zadań pojawi się 7 nowych?
    Czy będzie to już tylko jedno dodatkowe?
    Witaj

    Według OO : Pojawi się 7 nowych zadań do ukończenia, po każdym zadaniu najszybsi Gracze przejdą do następnego zadania. Na końcu finalnej rundy kilkoro Zwycięzców otrzyma topową dekorację. 

    ~Yalenka
    Dziękuję za odpowiedź :-)

    A przy okazji....
    Monety Mistrzostw Swiatowych przyznawane będą kiedy?
    Zazwyczaj były to środy.....
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    cyt "UWAGA: To rozszerzenie nie jest przeznaczone dla Graczy z niższymi poziomami, oraz dla tych, którzy nie chcą wydawać złota. Zostało ono zaprojektowane z myślą o Graczach, którzy z łatwością kończą wszystkie etapy danych wydarzeń, aby nieco urozmaicić i rozszerzyć możliwości jakie oferowane są przez wydarzenia tematyczne. Oryginalne zadania w wydarzeniach pozostają bez zmian. "

    Otóż jestem graczem, który z łatwością kończy wszystkie etapy wydarzeń - więc dlaczego mam płacić zlotem.  
    I proszę o podanie, kiedy to gracze o to prosili, że wolą złotem szaleć na farmach w eventach, ale nie ogólnie tylko z cytatem z konkretnego postu konkretnego gracza, a nie jakieś ogólniki

    Standardowo pytam się, jakie ukryte aktualizacje będą nam zaserwowane?

    "Zaprzestanie pojawiania się w Grze tego wydarzenia nie załatwiłoby sprawy, gdyż w naszym środowisku testowym błąd nie występuje, przez co nigdy nie bylibyśmy w stanie go zlokalizować"

    Balans znaków zodiaku


  • JiperJiper Guest Posty: 495
    smarek3900 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    smarek3900 (PL1) powiedział(a):
    Czy po zakończeniu "regularnych" 7 zadań pojawi się 7 nowych?
    Czy będzie to już tylko jedno dodatkowe?
    Witaj

    Według OO : Pojawi się 7 nowych zadań do ukończenia, po każdym zadaniu najszybsi Gracze przejdą do następnego zadania. Na końcu finalnej rundy kilkoro Zwycięzców otrzyma topową dekorację. 

    ~Yalenka
    Dziękuję za odpowiedź :-)

    A przy okazji....
    Monety Mistrzostw Swiatowych przyznawane będą kiedy?
    Zazwyczaj były to środy.....
    Witam,

    Monety Mistrzowskie zostaną przyznane w najbliższy piątek. 

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Rozumiem że Patryk zostaje bez zmian ? ta sama dekorka, ta sama sukienka, ta sama flaga...heh...


    Nowa epoka się zaczyna w BF !!!!!...już ją nazwałam "ścigacze" :D... teraz rywalizacja dotknęła, jak prawdziwe zespół nazwał -> nudy na budy...standardowe wydarzenia :p:D... przypatrzę się ;) ...choć sauna fajna i pewnie inne dekorki też przyciągną oko...mogę ewentualnie wydać dolarki... :D:D:D


    Ślub i żarcie w sensownych ilościach ?...to się przekonamy...choć nie brzegowe były problemem...
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    brzegowe były problemem, dla graczy bez sojuszu i dla nich mogła być inna wersja bez, przekazywanie było też OK, łatwiejsze niż wypadajki , moze zamiast przekaż, będzie zbierz... ale to ilości wypadajek, niby różnych a ilościowo identycznych, w tym był problem. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Rozumiem że Patryk zostaje bez zmian ? ta sama dekorka, ta sama sukienka, ta sama flaga...heh...


    Nowa epoka się zaczyna w BF !!!!!...już ją nazwałam "ścigacze" :D... teraz rywalizacja dotknęła, jak prawdziwe zespół nazwał -> nudy na budy...standardowe wydarzenia :p:D... przypatrzę się ;) ...choć sauna fajna i pewnie inne dekorki też przyciągną oko...mogę ewentualnie wydać dolarki... :D:D:D


    Ślub i żarcie w sensownych ilościach ?...to się przekonamy...choć nie brzegowe były problemem...

    O właśnie, to nie brzegowe rośliny  były problemem (chociaż chyba dla tych co nie w sojuszu to jednak były - tu prosze o info bo nie jestem pewny). Problemem były  te cholerne wypadajki w ilościach kosmicznych do zbioru przy ilościach  mizernych z poszczególnych budynków na  farmach. Dopoki nie zobaczymy, mam jak najgorsze przeczucia.

    Po prostu eventy na smakoszu i kwiatowej powinny mieć zadania  dotyczące zbiorów przede wszystkim z tych farm!


    "Zaprzestanie pojawiania się w Grze tego wydarzenia nie załatwiłoby sprawy, gdyż w naszym środowisku testowym błąd nie występuje, przez co nigdy nie bylibyśmy w stanie go zlokalizować"

    Balans znaków zodiaku:)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Jak się pojawiło żarcie i ślub i parę osób [bez sojuszu] napisało że to dla nich problem...wysłałam kilka wiadomości z zaproszeniem bez zobowiązań...do wejścia do mojego sojuszu, żeby sobie te brzegowe posiać i przy okazji zobaczyć wioskę itd. i zrobić event...nikt nie skorzystał...więc to jednak nie był dla nich problem... a z mojej strony zwykła życzliwość, ponieważ wiem dlaczego niektórzy trzymają się z daleka od sojuszy...

    Tak masz rację Dog...szczególnie ślub powinien być bardzo przemyślany i dobrze policzony...bo fabryki nikt na kwiatowej nie zrobi...a nawet jeśli, to będzie to wyjątek...
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    a ja tak z uporem maniaka

    Gdzie Jest Latawiec?
    Gdzie dekor dający wiecej przestrzeni magazynowej?
    Jaka jest odpowiedz zespołu myślicieli? Dają radę z tym problemem? Czy problem ich pokonał?

    reszta powyzszego nie wniosła wiele - konczę eventy grubo przed czasem - nie podsypuję złotem (heh, co za pomysł :D nie wpadłabym na to :D serio ktoś to robi?? ale tak serio?? ahahahahah :D boskie :D )

    i tak na koniec - to jak - gdzie jest latawiec?

  • A co dalej z kotem?
    Jako dekoracja to marność. Macie pomysł co zamierzacie z tym zrobić?
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Witam jutro startuje Dzień św Patryk i mam pytanie czy wiadomo jakie będą przedziały poziomów ??
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Witam jutro startuje Dzień św Patryk i mam pytanie czy wiadomo jakie będą przedziały poziomów ??
    Witaj

    W dniu Świętego Patryka nie było zmian, a przedziały możesz sprawdzić sobie na tej stronie:
    http://crazybigfarm.tk/events/st_patrick_day.htm


    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 08.03.2018
    długo te prace trwają,
    skoro ich wynikiem ma być event za złoto(nigdzie nie doczytałem, ze gracze na niego czekają z utęsknieniem) to tfu...rcy powinni sie troche pospieszyć
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 08.03.2018
    Yalenka powiedział(a):
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Witam jutro startuje Dzień św Patryk i mam pytanie czy wiadomo jakie będą przedziały poziomów ??
    Witaj

    W dniu Świętego Patryka nie było zmian, a przedziały możesz sprawdzić sobie na tej stronie:
    http://crazybigfarm.tk/events/st_patrick_day.htm


    Pozdrawiam,
    Yalenka
    W tym problem że nie widzę tam tych przedziałów :( 

     
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Chciałam uprzejmie zapytać o której rozpoczną się palmy ? czy jest szansa na uzyskanie odpowiedzi ?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Chciałam uprzejmie zapytać o której rozpoczną się palmy ? czy jest szansa na uzyskanie odpowiedzi ?
    Witaj 

    Nie znamy godziny startu wyspy tropikalnej.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Też dołaczam się do pytania..wg kalendarza przewidywana data to 8 ....ale godzina..nie znana
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Ścigacze :D:p jeszcze nie spowodowały u mnie przypływu energii do pędzenia ;) ale dekorki absolutnie powalają ...toteż chwalę !!! [przeca dekorek nie zabiorą :p] szczególnie te do ufo mi leżą...jak się okaże ściganie zbyt złotochłonne...zawsze można poczekać do mikołaja :D:D:D 

    Feniksy oba też powodują zachwyta :D ile ? mocno ciekawa jestem ;)
  • agna3001 (PL1)agna3001 (PL1) PL1 Posty: 12
    YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    Pytam, bo chcę info o spodziewanej porze aktualki przekazać mojemu sojuszowi,
    mam w nim rolę właśnie osoby która informuję o nowościach z forum
    Nowych eventach i właśnie aktualizacjach

    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Kolejny wyścig szczurów -- serio o to prosili Gracze?? gdzie????
    Dziękuję, nie skorzystam  :/


    Właśnie też zauważyłem że promują osoby grające za sporą ilość golda :(
    Sorry ale ja do tej złotej rzeki nie wchodzę :(


    Edit/ Połączyłam Twoje posty proszę korzystać z edycji. Na forum mamy zasadę, że piszemy naprzemiennie z innymi graczami.
    Yalenka
    dokładnie  jak  zwykle  coś  dla tych  co wolą  sie bawic w  wyścigi
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    A ja mam pytanie, czy jeśli skończę pierwszy etap w eevncie i zaliczę się do tych ściagających i dostanę dodatkowy konkurs, to musze go zrobić, zęby przejsć do 2 etapu, czy to jednocześnie działa, czy też mogę ominać? 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    A ja mam pytanie, czy jeśli skończę pierwszy etap w eevncie i zaliczę się do tych ściagających i dostanę dodatkowy konkurs, to musze go zrobić, zęby przejsć do 2 etapu, czy to jednocześnie działa, czy też mogę ominać? 
    Żeby wziąć udział w "wyścigach" musisz skończyć event podstawowy - przynajmniej ja tak to rozumiem. Dopiero po ukończeniu odblokują Ci się dodatkowe konkursy (o ile oczywiście ukończysz event odpowiednio szybko ;) )

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik