Strona główna Polish Przedstaw się!

Witam Wszystkich

irenaanna (PL1)irenaanna (PL1) Posty: 18
edytowano 30.11.2012 w Przedstaw się!
Jestem i będę grać pozdrawiam wszystkich zostałam namówiona przez przyjaciółkę no może pogram zawsze gramy razem.:D:D:D:D
Post edited by irenaanna (PL1) on

Komentarz

  • Kasia00Kasia00 Posty: 80
    edytowano 30.11.2012
    Witamy bardzo serdecznie!
    Zapraszamy!!!!!
    Pozdrawiam,
    Kaśka
  • Napiszę szczerze nie byłam tu lata świetlne zupełnie zapomniałam ze tu jestem przez przypadek znalazłam to forum na którym byłam i nie za bardzo dalej to wszystko rozumiem ale ponaprawiałam wszystkie błędy . Muszę jeszcze pozałatwiać kilka spraw które mnie dręczą bo albo ktoś się włamał na moje konto albo na mojego starego e-mila . Ale kiedyś grałam w tą grę ale ona zupełnie inaczej wyglądała albo mnie się gry pomyliły . Trafiłam na tą grę całkiem przypadkowo i zaczęłam w nią grać zupełnie mnie pochłonęła Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do wspólnego grania 
  • Witam ponownie zawitałam na forum po latach przerwy , że byłam tu nie miałam zielonego pojęcia więc odnawiam swoje bycie ponieważ gram ponownie w grę ale dalej nie rozumiem czy to na nowo gram czy jeszcze gdzieś jest moja stara gra bo jak na razie nic nie rozumiem trafiłam na tą grę i weszłam i zaczęłam grać , ale cały czas mam wrażenie że już w nią grałam ale zaczęłam na nowo więc gram sobie 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witaj w świecie Big Farm,

    mam nadzieję, że odkrywanie gry  na nowo przysporzy Ci dużo radości i emocji. Życzę Ci szybkiego zdobywania poziomów i dobrej zabawy na forum.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • ale mam takie pytanie kiedyś grałam w tą grę teraz sobie to dokładnie przypomniałam jak przejrzałam archiwum w zdjęciach , ale teraz zaczęłam grę na nowo co mogło się stać z grą w którą grałam i jak ją ewentualnie odkryć gdzie ona mogła się zachomikować  skoro forum i moja rejestracja się na nim zachowała 
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Nie wiem czy uda ci się odzyskać konto w grze bo domyślnie suport kasuje konta po pół roku nie obecności 
  • No to trudno gram na nowo skoro stara gra została usunięta ale jak można zmienić e-maila na grze bo wolałabym aby ta gra była na innym e-mailu . Bo np: telefon nam na innym e-mailu  i na inne gry mogę z telefonu dodawać pieniądze a na tej grze nie mogę stale pokazuje błąd bo samemu chyba tego zrobić nie można 
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    co do nowego e-maila trzeba pisać do suportu, może uda się  zmienić choć prawdopodobnie zajmie to trochę czasu i będzie wymagało sporo pisaniny 
    A w sprawie zakupu złota po kliknięciu "niebieskiego +" obok złota otworzy się okno sklepuczerwoną ramką zaznaczyłem płatności telefonem ale jeśli pojawia się błąd też trzeba pisać do suportu 
  • NR16 (PL1)NR16 (PL1) PL1 Posty: 5

    Witajcie:)


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witaj :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik