Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

13234

Komentarz

  • czary ;)zatrzymał mi się na chwile silos podczas wkładania brukwi i zamieniło skrzynki ,teraz mam kwiatki a pokazuje na zewnątrz silosa nadal brukiew ;)
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Do naszego CM
    Jest mniej zgłoszeń o błędach bo gracze już nie wierzą, że suport jest w stanie coś zrobić, a jeśli wydarzenie trwa 3-4 dni i błąd pojawia się ostatniego dnia do końca wydarzenia, suport nawet nie odpisze, że zgłoszenie zostało przyjęte. 
    Co do wydarzeń sojuszniczych nie usuniecie ich nawet jeśli za każdym uruchomieniem będą padać wszystkie serwery bo zawsze jest grupa osób które od samego początku kupują wzmocnienia za złoto i próbują nabić maksymalny bonus, więc nawet wiedząc o błędzie którego nie możecie usunąć bez zmiany całego eventu będziecie je wgrywać licząc że nie dotknie on graczy premium 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    Do naszego CM
    Jest mniej zgłoszeń o błędach bo gracze już nie wierzą, że suport jest w stanie coś zrobić, a jeśli wydarzenie trwa 3-4 dni i błąd pojawia się ostatniego dnia do końca wydarzenia, suport nawet nie odpisze, że zgłoszenie zostało przyjęte. 
    Co do wydarzeń sojuszniczych nie usuniecie ich nawet jeśli za każdym uruchomieniem będą padać wszystkie serwery bo zawsze jest grupa osób które od samego początku kupują wzmocnienia za złoto i próbują nabić maksymalny bonus, więc nawet wiedząc o błędzie którego nie możecie usunąć bez zmiany całego eventu będziecie je wgrywać licząc że nie dotknie on graczy premium 
    Normalnie lepiej nie można tego napisać, ech żeby Ggs chociaż raz coś dobrze zrobiło, ale cudów nie ma
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    ŚWIETNIE napisane Wojtuś.

    Jak bubel sojuszowy stanie się lejkiem sojuszowym, być może będziemy brali w nim udział...a takiej postaci jak teraz jest nie do przyjęcia, bo ja i inni nie mamy czasu na to, by wrzucać tony chwastów a za te nędzne nagrody za wysiłek nie opłaca się marnować wartościowych zasobów. Więc nie chodzi tylko o to, że od kiedy jest to się psuje...tylko o to, że wcale nie mobilizuje sojuszu by brać w nim udział.

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Ale przecież ggs musi nas raczyć zepsutym lejkiem, bo może za milion odsłon tego bubla, znajdzie błąd :) Tyle, że błąd nie polega na skrzyniach co się zacinają, tylko na srylionie punktów nie do zdobycia na jakąkolwiek fajna nagrodę. Także niech ggs już nie testuje, niech nie sprawdza, tylko wyrzuci ten bubel jak swego czasu szarańczę, co niby nie działała - a działała!!! O taki mam postulat do Huntera i zepsołu :)
  • Wiadomo coś czy będzie silos rybny??Czy będzie dzisiaj zgodnie z planem??
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie Farmerzy!

    Bardzo proszę o zapoznanie się z wpisem w Nowinkach ;)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3813785/#Comment_3813785

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • LBarbara (PL1)LBarbara (PL1) PL1 Posty: 69
    Witam !
     Przy planowanym dzisiaj wydarzeniu  : SILOS - adnotacja  : godziny jeszcze nie znamy .
    Co to ma być ??? , bawimy się w ku - ku ???
    To bardzo nie w porządku wobec graczy , bardzo , bardzo :(
    Jak to nazwać ? 
    BRAK MI SŁÓW.
    Proszę o informację czy silos dzisiaj wystartuje i o której godzinie .
  • LBarbara (PL1)LBarbara (PL1) PL1 Posty: 69
    Tak , juz w międzyczasie znalazłam  , data trwania wydarzenia  : 10/02 - 13/02  ,
    ale czy tak trudno poinformować nas o której godzinie rozpocznie się silos rybny???
    Proszę  o informacje o której rozpocznie się silos  rybny w dniu 10.02.2018r.?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witaj

    Od teraz będziemy podawać tylko daty początkowe, a nie godziny nadchodzących wydarzeń. 

    ~Yalenka

  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..O właśnie ...a jeśli chodzi o godzinę rozpoczęcia silosa rybnego ?.., bo jak zauważyłam to ostatnio 
    większości wydarzeń rozpoczynacie o północy .., czy rybki też tak ruszą ..? :persevere:
  • LBarbara (PL1)LBarbara (PL1) PL1 Posty: 69
    Dzięki za odpowiedź ,  ale wszystkie planowane wydarzenia mają swoją godzinę rozpoczęcia , to dlaczego nie silos ? , ms też? , czy w tych dwóch przypadkach  są jakieś probleby z ustaleniem godziny startu ???
    Jeśli tak jak piszesz Yalenko , cyt. "Od teraz będziemy podawać tylko daty początkowe, a nie godziny nadchodzących wydarzeń " , co na to inni gracze ??? ,
     Czy mamy  non-stop  siedzieć  przy  komputerze , bo może  za  chwilę wystartuje  silos rybny  lub inne wydarzenie ?????
     Wypowiedzcie się proszę  na ten temat  :)

  • Robią wszystko żeby gracze spędzali całe dnie przy komputerach....Bo po co spędzać czas z rodzina albo wyjść na spacer jak można siedzieć i pilnować kiedy będzie silos:)
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    A w czym problem jak jest zapowiedz silosu rybnego ustawiasz połów ostryg i nie zbierasz do początku wydarzenia, zwykły lub sojuszniczy obsiewasz pola najlepiej specjalna kukurydzą z humusem i tak samo, ale i tak to nic nie zmienia bo większość i tak sypnie złotem i wodorostami 
  • iloooooo (PL1)iloooooo (PL1) PL1 Posty: 27
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    Do naszego CM
    Jest mniej zgłoszeń o błędach bo gracze już nie wierzą, że suport jest w stanie coś zrobić, a jeśli wydarzenie trwa 3-4 dni i błąd pojawia się ostatniego dnia do końca wydarzenia, suport nawet nie odpisze, że zgłoszenie zostało przyjęte. 
    Co do wydarzeń sojuszniczych nie usuniecie ich nawet jeśli za każdym uruchomieniem będą padać wszystkie serwery bo zawsze jest grupa osób które od samego początku kupują wzmocnienia za złoto i próbują nabić maksymalny bonus, więc nawet wiedząc o błędzie którego nie możecie usunąć bez zmiany całego eventu będziecie je wgrywać licząc że nie dotknie on graczy premium 
    Dokładnie tak!

    Dodam jeszcze od siebie że jak już się zgłosi błąd to Support traktuje gracza jak jakiegoś idiotę!

    Oto przykład:
    15 stycznia wystąpił błąd w lejku, ów słynny gdy nie leciały produkty do lejka, skrzynie się nie przesuwały i trzeba było jednorazowo popchnąć złotem.
    Zgłosiłam do Supportu.
    30 stycznia dostałam odpowiedź, że im bardzo przykro z powodu niedogodności spowodowanych sytuacją. Niemniej jednak powinna ona już ulec poprawie.

    Oczywiście że uległa poprawie bo się lejek skończył dwa tygodnie wcześniej!!!!!!!!!!!!!!!

    100 sztuk złota które wtedy wydałam do dziś nie dostałam.
  • LBarbara (PL1)LBarbara (PL1) PL1 Posty: 69
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    A w czym problem jak jest zapowiedz silosu rybnego ustawiasz połów ostryg i nie zbierasz do początku wydarzenia, zwykły lub sojuszniczy obsiewasz pola najlepiej specjalna kukurydzą z humusem i tak samo, ale i tak to nic nie zmienia bo większość i tak sypnie złotem i wodorostami 
    Sorry , ale piszesz kompletnie nie na temat :( , nie pytałam co mam zasiać  :(
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 09.02.2018
    Yalenka powiedział(a):
    Witaj

    Od teraz będziemy podawać tylko daty początkowe, a nie godziny nadchodzących wydarzeń. 

    ~Yalenka

    przecież to jest różnica 24 godzin....  :(((((((  jesli nie znamy dokładnego czasu :((((  Zawsze powinien być podany dokładny czas co do sekundy !!!!!

    ps, 3 dniowego eventu po stracie jednego dnia  i długich czasów połowów nie da się zrobić.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 09.02.2018
    Witaj Jolu62 

    Niestety nie jest to moja decyzja, a decyzja Zespołu. Nie będziemy mogli Wam niestety podawać dokładnej godziny. Silos rybny startuje 10 lutego, a przecież 10 luty zaczyna się tuż po północy ;) np o 0:01 ;)
    Możesz się troszkę przygotować, zostawić w stoczni i nie zbierać jednego statku z pierwszym wymaganym zbiorem ostryg ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Yalenka powiedział(a):
    Witaj Jolu62 

    Niestety nie jest to moja decyzja, a decyzja Zespołu. Nie będziemy mogli Wam niestety podawać dokładnej godziny. Silos rybny startuje 10 lutego, a przecież 10 luty zaczyna się tuż po północy ;) np o 0:01 ;)
    Możesz się troszkę przygotować, zostawić w stoczni i nie zbierać jednego statku z pierwszym wymaganym zbiorem ostryg ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    przygotować się mogę, ale po co np. siedzieć do pólnocy jeśli okaże się , ze wystartuje o 9:00, albo o 14:00, nie ma gwarancji , ze się zacznie :(( a było już tak dobrze, to jak zwykle przeciw, zeby nam kłody pod nogi podrzucić, a jak wejdę po pracy popołudniu to mam stracone duuużo godzin, a jak nie będzie to mam kilka godzin snu mniej i traci gra, bo zaczyna się rezygnowanie....
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    Nie wiem, czy dobry wątek, ale innego nie znalazłam, więc pytam tutaj.
    Kto mi powie, jak wzmocnić punkty w silosie rybnym ?
    Od kilku godzin mam silos na 10 punktów/s, Wydawało mi się, ze jest to maksymalna ilość punktów, ale tak nie jest, bo spadam w rankingu i to już prawie o 50 miejsc. Przecież gdyby wszyscy mieli na 10 to powinnam być ciągle na tym samym miejscu.
    Co robię nie tak ? Gdzie szukać dodatkowych punktów ?
    Proszę o wskazówkę.
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    alemania4 (PL1) powiedział(a):
    Nie wiem, czy dobry wątek, ale innego nie znalazłam, więc pytam tutaj.
    Kto mi powie, jak wzmocnić punkty w silosie rybnym ?
    Od kilku godzin mam silos na 10 punktów/s, Wydawało mi się, ze jest to maksymalna ilość punktów, ale tak nie jest, bo spadam w rankingu i to już prawie o 50 miejsc. Przecież gdyby wszyscy mieli na 10 to powinnam być ciągle na tym samym miejscu.
    Co robię nie tak ? Gdzie szukać dodatkowych punktów ?
    Proszę o wskazówkę.

    Witaj, skoro grasz od kilku godzin i jak twierdzisz spadasz w klasyfikacji - to po prostu odśwież klasyfikację, czasami źle wyświetla, ale po odświeżeniu pokazuje rzeczywistą pozycję


  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    krystyn237 (PL1) powiedział(a):
    alemania4 (PL1) powiedział(a):
    Nie wiem, czy dobry wątek, ale innego nie znalazłam, więc pytam tutaj.
    Kto mi powie, jak wzmocnić punkty w silosie rybnym ?
    Od kilku godzin mam silos na 10 punktów/s, Wydawało mi się, ze jest to maksymalna ilość punktów, ale tak nie jest, bo spadam w rankingu i to już prawie o 50 miejsc. Przecież gdyby wszyscy mieli na 10 to powinnam być ciągle na tym samym miejscu.
    Co robię nie tak ? Gdzie szukać dodatkowych punktów ?
    Proszę o wskazówkę.

    Witaj, skoro grasz od kilku godzin i jak twierdzisz spadasz w klasyfikacji - to po prostu odśwież klasyfikację, czasami źle wyświetla, ale po odświeżeniu pokazuje rzeczywistą pozycję

    Odświeżam klasyfikację, ale niestety nadal w niej spadam.
    Od mojego wpisu spadłam o 20 miejsc, a lejek cały czas na 10, czyli na maksa, bo w tym lejku nie mam możliwości wykupienia dodatkowego wzmocnienia.
    Oczekiwałam innego wytłumaczenia tej sytuacji, bo na logikę nie powinnam spadać.
    Chyba coś z tym naliczaniem jest nie tak i po co się wysilać ?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    nie wiem po co? ja robię dla licencji :) a potem spoko... może nieistnieć dalej.  Wszelkie rankingi przeważnie mnie nie kręcą, gram w farmę by się odstresować, anie podnosić adrenalinę.
  • alemania4 (PL1) powiedział(a):
    krystyn237 (PL1) powiedział(a):
    alemania4 (PL1) powiedział(a):
    Nie wiem, czy dobry wątek, ale innego nie znalazłam, więc pytam tutaj.
    Kto mi powie, jak wzmocnić punkty w silosie rybnym ?
    Od kilku godzin mam silos na 10 punktów/s, Wydawało mi się, ze jest to maksymalna ilość punktów, ale tak nie jest, bo spadam w rankingu i to już prawie o 50 miejsc. Przecież gdyby wszyscy mieli na 10 to powinnam być ciągle na tym samym miejscu.
    Co robię nie tak ? Gdzie szukać dodatkowych punktów ?
    Proszę o wskazówkę.

    Witaj, skoro grasz od kilku godzin i jak twierdzisz spadasz w klasyfikacji - to po prostu odśwież klasyfikację, czasami źle wyświetla, ale po odświeżeniu pokazuje rzeczywistą pozycję

    Odświeżam klasyfikację, ale niestety nadal w niej spadam.
    Od mojego wpisu spadłam o 20 miejsc, a lejek cały czas na 10, czyli na maksa, bo w tym lejku nie mam możliwości wykupienia dodatkowego wzmocnienia.
    Oczekiwałam innego wytłumaczenia tej sytuacji, bo na logikę nie powinnam spadać.
    Chyba coś z tym naliczaniem jest nie tak i po co się wysilać ?
    Mam ten sam problem. Ciągle spadam i odświeżanie tu nic nie pomaga. Nie wiem jak oni to liczą ale powinnyśmy chociaż stać w miejscu
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 30.03.2018
    hehehehe...[śmiech ironiczny] to trzeba być naprawdę niezwykłe wybitną osobą [ liczba mnoga do zespołu ] żeby zrąbać :D to co maksymalnie zrąbane :D bubel bublowaty... hit tej gry :p ale mam ubaw...około świąteczny...jako że w to się grać nie da a skarbów swoich nie ruszę :p żeby nie wiem co...śladem twórców pomysłowych, też idę się oddać świątecznemu nicnierobieniu :D;) 
    A i już jednego bukszpana dekorkowego widzę i jeszcze trzy ... no tak...na inne popatrzę stojące w wazoniku na kolorowym swoim stole. 

    Radosnych przemili, jeszcze ;) cierpliwi Gracze !
  • Dobrze, że zaserwowali nam takie nagrody! Przynajmniej wiem, że w ogóle się nie muszę wysilać przy silosie! Te nagrody wiecie, gdzie możecie sobie wsadzić :) ?
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No szanownemu zespołowi, to chyba naprawdę coś główki pospadało..... zabraliście z ms wszystko co fajnie dla graczy wodorosty,skrzynie,przedmioty kolekcji i dostaliśmy w zamian ananasa i znikające żetony do okna rozbudowy.....Teraz mamy lejek z którego nawet licencje zabraliście.wy naprawdę myślicie ,że ja jako gracz będę dla takich badziewi wydawać złoto.....toście się chyba z głupimi na rozumy pozamieniali....no to mamy kolejne wydarzenie w którym nie ma po co się wysilać i można je pykać na sportowo....te żetony nie są na tyle atrakcyjne ,że zastąpią wodorosty, licencje na złoto ,skrzynie czy przedmioty kolekcji które pozabieraliście,sami płaćcie za te badziewia które graczom zaserwowaliście, ja na pewno nie będę, to kolejne wydarzenie w które nie zainwestuję kapki złota bo zwyczajnie dla mnie jako gracza nie ma tam nic co byłoby tego warte.....
  • AmazingMarzena3 (PL1)AmazingMarzena3 (PL1) PL1 Posty: 257
    edytowano 31.03.2018
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    No szanownemu zespołowi, to chyba naprawdę coś główki pospadało..... zabraliście z ms wszystko co fajnie dla graczy wodorosty,skrzynie,przedmioty kolekcji i dostaliśmy w zamian ananasa i znikające żetony do okna rozbudowy.....Teraz mamy lejek z którego nawet licencje zabraliście.wy naprawdę myślicie ,że ja jako gracz będę dla takich badziewi wydawać złoto.....toście się chyba z głupimi na rozumy pozamieniali....no to mamy kolejne wydarzenie w którym nie ma po co się wysilać i można je pykać na sportowo....te żetony nie są na tyle atrakcyjne ,że zastąpią wodorosty, licencje na złoto ,skrzynie czy przedmioty kolekcji które pozabieraliście,sami płaćcie za te badziewia które graczom zaserwowaliście, ja na pewno nie będę, to kolejne wydarzenie w które nie zainwestuję kapki złota bo zwyczajnie dla mnie jako gracza nie ma tam nic co byłoby tego warte.....
    Witam Sylwia zgadzam się z Tobą w 100%...przecierałam kilka razy oczy ze zdumienia ..jak zobaczyłam te Wspaniałe nagrody .....brak mi juz słów na to co oferują nam Twórcy :pensive: Oni maja nas za kopalnie złota, czy za głupków .......
    żenada, wstyd i inne niecenzuralne słowa cisną się na usta ...........
    Post edited by AmazingMarzena3 (PL1) on
  • WinnerKuba44 (PL1)WinnerKuba44 (PL1) PL1 Posty: 91
    edytowano 31.03.2018
    Fajnie, ze GGS pozmieniało nagrody, teraz to już w ogóle nie ma sensu brać w niczym udziału, nagrody nigdy nie były wiele warte, ale już chyba zostały przekroczone wszelakie granice przyzwoitości, namnożyło się za to promocji na złoto, tylko szkoda, że nikt się nie zastanowił na co my to złoto będziemy wydać, bo już nawet rywalizacja miedzy sojuszami i graczami przestaje mieć sens i powoli zanika...Dostaliśmy drugie okno budowy, które chyba jest takie cenne, ze GGS zabrało z nagród wszelkie warte jakiegokolwiek zachodu, szkoda tylko, ze ktoś narzucając limit nie pomyślał, że po co mamy się ścigać, żeby tych żetonów nazbierać jak najwięcej, skoro ich wykorzystać nie możemy, bo przepadną:( Szkoda, że Prima Aprilis dopiero jutro, bo moglibyśmy chociaż pomyśleć, ze to żart...

    No i rzeczywiście mamy Święto Ciężkiej Pracy - czas odpocząć:)
    Post edited by WinnerKuba44 (PL1) on
  • Dla mnie osobiście jest obciachem wydawać golda na MS albo silosa w takiej postaci jakiej nam zaserwowali. Wstydziłabym się po prostu sama przed sobą!

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik