Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.11.2017 | Światowe Mistrzostwa powracają!

11720

Komentarz

  • Edela (PL1)Edela (PL1) PL1 Posty: 26
    edytowano 11.01.2018
    A ja czegoś nie rozumiem. Wcześniej podczas MS w nagrodach za wysiłek przewidziane były punkty sojuszu, które wtedy były kompletnie bezużyteczne. Teraz, kiedy MŚ już wystartowały, punktów sojuszu w puli nagród brak. Kolejna chamska zagrywka, czy o co tu biega?
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Edela (PL1) powiedział(a):
    A ja czegoś nie rozumiem. Wcześniej podczas MS w nagrodach za wysiłek przewidziane były punkty sojuszu, które wtedy były kompletnie bezużyteczne. Teraz, kiedy MŚ już wystartowały, punktów sojuszu w puli nagród brak. Kolejna chamska zagrywka, czy o co tu biega?
    no to jest fakt, naigrywają się   z nas...
  • Nie rozumiem tutaj czegoś?  Tak trudno było dodać te brakujące punkty dziś?
    W grudniu kiedy już nie było tych mistrzostw cały czas widniały jako nagroda a teraz jak są mistrzostwa to ich brak. :/
    Kpiny się tutaj robi z graczy podczas każdego eventu.
    Obiecywano wielkie naprawy błędów od nowego roku no i co znów to samo w kółko .
    Grajcie sobie sami w taką grę bo ja nie zamierzam już  ;)
    Powodzenia :) 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 14.01.2018

     Chciałam uprzejmie zostawić zapytanie :D czy gdzieś już ptaszki ćwierkają na temat pojawienia się światowego koła ??? Byłaby wielka przyjemność, gdyby śladem swoich braci zajechało na plac...i dało radość pokręcenia :D

    MS mają dodatkowo suszu z buszu ;) a światowe przeca ważniejsze, no i miło jak talarki dzwonią w sakiewce B)

    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • to kiedy są doliczane medale? Bo mam wrazenie że mi dopisali tylko ze 200 medali...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    ...i dalej...przeczytałam że szanowny zespół chce w "starej części gry urzędować" to przyszło mi na myśl, że może jakieś superaste projekty zespół wymyślił i chce nam zaprezentować...bo przejrzałam przegródki światowych pod kątem kolekcji [której zawsze mało, w szczególności puzzli i biletów] - w sumie 500 nagród a nigdzie tych wymienionych...za to po 2 razy pojemniki, na dzień 14.01.2018 mam ich 101 432 i przybywają nadal...i żadnego wykorzystania...może jednak należy pozamieniać...i dodać do kwiatowej faktycznie kolekcje...bo na razie tylko w teorii wiemy że ma coś wylatywać :D:p
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    ilość dukatów powalająca...
    zaczynam się zastanawiać za ile lat uzbieram na coś przydatnego...
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    wnet będą co miesiąc to na pewno wleci :) 
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Już są
    były w listopadzie grudzień wolne i w styczniu znowu mamy
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Czy w tej edycji będzie obiecane koło ze srebrnikami?
  • olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    No coż. gram juz w tę grę od kilku lat. Na początku az tak te błedy nie raziły bo , generalnie były do zakaceptowania .Ale w miarę rozwoju gry , nooo , to juz zaczęlo byc na [początku irytujace ....w miare lat nie do przyjęcia .....gra jest teraz , wybitnie komercyjna .Ja nie zamierzam placic za taką bzdurną grą w zamian dostając niezliczoną ilosc błedow , poprawek . nędznych rekompensatch.jakis miernych ilosci roslinek itp.A tak po prostu ... im więcej dasz złota tym wyzej jestes w rankingu.
     Hmm ,,zeby kasę dawac , realną kasę , i byc na gorze w ranku .....w wirtualnej grze ,,,,moze ja chora jestem....nigdy bym nie dała ...ale za to jadę na KANARY :)
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    Czy w tej edycji będzie obiecane koło ze srebrnikami?
    Witam,

    W tej edycji koło Światowych Mistrzostw nie pojawi się w grze. Zostało wycofane z błędu umożliwiającego wykręcenie punktów mistrzowskich co było niezgodne z wcześniej zapowiadanymi zmianami.

    Jest duża szansa, że już poprawione i dobrze działające koło pojawi się w kolejnej edycji Światowych Mistrzostw. 

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Szkoda :( 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 21.01.2018
    Mnie to dziwi, że koło światowe wycofali , bo zaburzało ranking, ale szkoła shinkey czy koło podczas mistrzostw sojuszy to tego rankingu już nie zaburza???
    Mi bardzo brakuje koła światowego, bo nie każdy zapatrzony jest tylko w rankingi, dla mnie było ono sposobem na zdobycie nagród za wysiłek, w tych kategoriach, w których są trudne do uzbierania bez użycia złota np. rybak, czy też dawało możliwość zdobycia trochę srebrników.
    Dlatego zbieram żetony z nagród z nadzieją, że koło światowe powróci i będzie w nim coś sensownego do ukręcenia.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Koło , o ile pojawi się, pojawi przypadkiem i będzie błędem w grze.Kto się zorientuje i będzie chciał to skorzysta. Potem Info z GGS że to był błąd, ale nic nie zostanie poprawione, bo niby dlaczego GGS zarobi prawdziwe pieniądze, a Ci którzy uczciwie walcząc, tracąc czas na gre obejdą się smakiem:)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 21.01.2018
    Zawsze bulwersowało kupowanie reputy, pamiętam wiele postów pisanych na ten temat, ale sławetna szkoła dołożyła do ognia :p całe 10 milionów można nabyć bez problemów...to może zróbmy mistrzostwa na kupowanie reputy...wtedy będzie wiadomo kto na czym stoi. Koła światowego nie ma ? pewnie by za wiele dało Graczom...bo to jedyne uzasadnienie jakie przychodzi mi do głowy...nigdy nie jest tak, że nie ma czegoś co daje zysk GGS...to się nie psuje.
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Z tego co udało mi się ustalić z CMami - serwer polski był jednym z niewielu, który domagał się usunięcia punktów mistrzowskich z tej edycji koła. 

    Jeśli natomiast chodzi o szkołę Shinkei, oraz koło mistrzostw sojuszniczych - ja również uważam, że nie punkty reputacji nie powinny być możliwe do zdobycia w ten sposób, gdyż nie jest to rywalizacja, a kupowanie zwycięstwa. 

    Będziemy negocjować z Zespołem, aby wkrótce sytuacja uległa zmianie i jeśli będziemy mieć jakiś feedback od Zespołu w tej sprawie, umieścimy go na forum.

    Miłego wieczoru,
    Jiper
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    Z tego co udało mi się ustalić z CMami - serwer polski był jednym z niewielu, który domagał się usunięcia punktów mistrzowskich z tej edycji koła. 
    Ale my jak najbardziej byliśmy za usunięciem pkt mistrzowskich z koła, ale było obiecane koło ze srebrnikami bez pkt mistrzostw. Przy tak żenującej ilości monet jakie teraz dostajemy byłaby to jakaś rekompensata w związku z absolutnie niesprawiedliwym naliczaniem srebrników.
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Miało być poprawione naliczanie puntów w MŚ, a u mnie od 3 dni jest ta sama liczba punktów, jak bym nic nie robiła. 
    A mamy ciągle zadnia i MS to siedzę dużo.A punktów nie przybywa.
    Nie będę pisała do Supportu, bo szkoda mojego czasu. Liczę na odpowiedź Moderatorów
  • VincentVincent Guest Posty: 88
    Gaja68 (PL1) powiedział(a):
    Miało być poprawione naliczanie puntów w MŚ, a u mnie od 3 dni jest ta sama liczba punktów, jak bym nic nie robiła. 
    A mamy ciągle zadnia i MS to siedzę dużo.A punktów nie przybywa.
    Nie będę pisała do Supportu, bo szkoda mojego czasu. Liczę na odpowiedź Moderatorów
    Witam,

    Proszę o wykonanie czynności z następującej listy, gdyż zazwyczaj pomagają one w rozwiązaniu usterek:
    * Jako pierwsze sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Adobe Flash Player'a. Jeśli nie, znajdziesz najnowszą wersję pod adresem: http://get.adobe.com/de/flashplayer/?no_redirect.
    * Następnie sprawdź czy na Twoim komputerze zainstalowana jest najnowsza wersja przeglądarki internetowej.
    * Niektóre rozszerzenia w przeglądarkach, takie jak ScriptSafe i NoScript mogą wchodzić w konflikt z Twoim Flash Playerem, upewnij się zatem, że są one wyłączone.
    * Włącz przeglądarkę oraz usuń pamięć podręczną. Zazwyczaj da się to zrobić przechodząc do opcji Twojej przeglądarki i wybierając historię (wyszukaj „usuń historię” lub „wyczyść dane przeglądania”, a następnie wybierz „Pliki cookie oraz inne dane stron i wtyczek”). Następnie odśwież stronę (F5 lub CTRL+R).
    * Na koniec zresetuj historię Flash. Można to uczynić korzystając ze strony pomocy programu Flash Player: www.macromedia.com/support/documentation/pl/flashplayer/help/settings_manager07.html , klikając na „Usuń wszystkie”. Po wszystkim należy zrestartować przeglądarkę.

    Jeśli to nie pomoże to jak możesz zamieść zrzut ekranu, żebym mógł to przekazać dalej. Warto również napisać do supportu :).

    Pozdrawiam,
    Vincent.
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Witam, mamy  środę, godzina 14 minęła, o której będą monety mistrzostw?
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    haloooo! jest tam kto??? czy problemy z eventem na kwiatowej przesłoniły juz inne tematy?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Męczy mnie ;) więc zapytam... do czego są potrzebne punkty farmerskie...skoro pierwsza przegródka ma już 100% i jak widać...nie jest odnawialna...choć kiedyś przebąkiwano o takiej możliwości...zakończona...to zakończona...po co zaśmiecanie ?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ale zalicza dalej punkty do MŚ tylko bez nagród
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Dziękuję Vincent za rady,  o:)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 26.01.2018

    Jeszcze raz w sprawie światowych nagród w 5 przegródkach. Ponownie przejrzałam i ponownie apeluje do przedobrego zespołu żeby wykazał że faktycznie chce dla nas dobrze :D i zabrał te pojemniki i te traktory [ilości mamy spore, ponieważ nie ma o dziwo żadnej trudności w zdobywaniu]

    Ale dziś o Johnach...bo 61 nagroda, to właśnie John ...całe 170 Johnów...razy 5 przegródek to 850 Johnów...John jest do motorówki przypisany...można czasami Johnem coś uzupełnić...ale przy flocie kutrowej...co zrobić z taką ilością Johnów ??? :D:p Dlatego myślę że trzeba pilnie te Johny zamienić na np. Nancy czy Viktory...naturalnie rozumiem mniejszą ilość...ale im bardziej nieciekawa nagroda, tym odpływa ochota na jej zdobycie.

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Jeszcze raz w sprawie światowych nagród w 5 przegródkach. Ponownie przejrzałam i ponownie apeluje do przedobrego zespołu żeby wykazał że faktycznie chce dla nas dobrze :D i zabrał te pojemniki i te traktory [ilości mamy spore, ponieważ nie ma o dziwo żadnej trudności w zdobywaniu]

    Ale dziś o Johnach...bo 61 nagroda, to właśnie John ...całe 170 Johnów...razy 5 przegródek to 850 Johnów...John jest do motorówki przypisany...można czasami Johnem coś uzupełnić...ale przy flocie kutrowej...co zrobić z taką ilością Johnów ??? :D :P Dlatego myślę że trzeba pilnie te Johny zamienić na np. Nancy czy Viktory...naturalnie rozumiem mniejszą ilość...ale im bardziej nieciekawa nagroda, tym odpływa ochota na jej zdobycie.

    popieram Malwinke,  a jak nie zmienicie tych Jonów..to rzucimy ich na pożarcie rekinom i tyle hahhahhahah bo wyżywić tego się nie da;-)))
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    edytowano 23.04.2018
    "Witajcie Farmerzy!

    Światowe mistrzostwa powracają  na nasze farmy 1 maja (wtorek).

    Pozdrawiam,
    Yalenka "

    Taka informacja pojawiła się w Nowinkach.
    A co z latawcami i skrzynkami????
    Post edited by Nanona (PL1) on
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    "Witajcie Farmerzy!

    Światowe mistrzostwa powracają  na nasze farmy 1 maja (wtorek).

    Pozdrawiam,
    Yalenka "

    Taka informacja pojawiła się w Nowinkach.
    A co z latawcami i skrzynkami????
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    "Witajcie Farmerzy!

    Światowe mistrzostwa powracają  na nasze farmy 1 maja (wtorek).

    Pozdrawiam,
    Yalenka "

    Taka informacja pojawiła się w Nowinkach.
    A co z latawcami i skrzynkami????
    Witam

    Możesz mi powiedzieć w jakim celu ponawiasz swój wpis, który jest identyczny z tym który zamieściłaś w dniu 21/04?

    W sprawie latawców i pozostałych nagród, które zostały wycofane Zespół nie podjął jeszcze decyzji.
    Jeżeli takie zapadną zapewne dowiecie się tego z Oficjalnych ogłoszeń.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik