Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

gra muli

witam 

od tygodnia gra chodzi wolno ale wczoraj to już nie dało się zrobić na farmie kompletnie nic a na koniec wywalilo i ni jak wejść 
problem dotyka z tego co wiem nie tylko mojego konta raz jest lepiej raz gorzej 
pytam się jak grac nie mówiąc już o MS gdzie odłóż na półkę kiedyś szlo zrobić kilka misji naraz teraz graniczy to z cudem
ludzie odchodzą na potęgę czy GGs tego nie widzi meczą ich nowinki które niewiele wnoszą do gry a tyko demotywująca 
naprawcie podstawowe rzeczy prosze bo tez juz mam dosc takiej gry

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 22.01.2018
    U mnie w sojuszu,także wiele osób skarży się na bardzo powolne działanie gry, nawet na nowych komputerach ( serwer nk.pl) . A już podlewanie drzewek sojuszników graniczy z cudem, po kilku podlaniach trzeba odświeżać stronę, bo gra zwalnia prawie do zera. Również kilka osób z tego powodu zrezygnowało z gry.
    Czy GGS coś w końcu z tym zrobi, kiedy przeniosą grę na HTLM5?

  • VincentVincent Guest Posty: 88
    Witam,

    jeśli ktoś jeszcze ma problemy z gra to proszę się tutaj wpisać. Osobiscie gram na oddzielnym flashu i nie mam większych problemów z muleniem gry. Natomiast jeśli ktoś z was ma możliwość to powinien spróbować tego co tutaj zostało zamieszczone przez Zespól.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/158490/zwiekszenie-wydajności-gry-big-farm#latest

    W sprawie przejścia na HTML5 to tak jak ostatnio podałem prace cały czas trwają i nie ma jeszcze konkretnej daty kiedy to nastąpi

    Pozdrawiam,
    Vincent..
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    U mnie ten program z odseparowanym flash nie działa, bo go antywirus blokuje, a  wykluczać go z antywirusa nie mam zamiaru , ale dzięki za odp  ;)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Vincent powiedział(a):
    Witam,

    jeśli ktoś jeszcze ma problemy z gra to proszę się tutaj wpisać. Osobiscie gram na oddzielnym flashu i nie mam większych problemów z muleniem gry. Natomiast jeśli ktoś z was ma możliwość to powinien spróbować tego co tutaj zostało zamieszczone przez Zespól.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/158490/zwiekszenie-wydajności-gry-big-farm#latest

    W sprawie przejścia na HTML5 to tak jak ostatnio podałem prace cały czas trwają i nie ma jeszcze konkretnej daty kiedy to nastąpi

    Pozdrawiam,
    Vincent..
    Tylko w oddzielnym flashu nie działa klawiatura(może to tylko na pełnym ekranie, teraz nie sprawdzę), ale  nie można powiększać jak w przeglądarce na np 200% widoku.
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Vincent powiedział(a):
    Witam,

    jeśli ktoś jeszcze ma problemy z gra to proszę się tutaj wpisać. Osobiscie gram na oddzielnym flashu i nie mam większych problemów z muleniem gry. Natomiast jeśli ktoś z was ma możliwość to powinien spróbować tego co tutaj zostało zamieszczone przez Zespól.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/158490/zwiekszenie-wydajności-gry-big-farm#latest

    W sprawie przejścia na HTML5 to tak jak ostatnio podałem prace cały czas trwają i nie ma jeszcze konkretnej daty kiedy to nastąpi

    Pozdrawiam,
    Vincent..
    Mi dziś też muli niemiłosiernie, a jak chcę zagrać w oddzielnym flashu, to zaczyna mi grę od nowa :(

  • VincentVincent Guest Posty: 88
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Tylko w oddzielnym flashu nie działa klawiatura(może to tylko na pełnym ekranie, teraz nie sprawdzę), ale  nie można powiększać jak w przeglądarce na np 200% widoku.
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    Mi dziś też muli niemiłosiernie, a jak chcę zagrać w oddzielnym flashu, to zaczyna mi grę od nowa :(

    Witam,

    u mnie klawiatura działa :). U mnie tez nie ma powiększenia, wiec jak ktoś nie gra na nim na co dzień to nie powinno mu to przeszkadzać. Podczas wydarzeń z odnajdywaniem obiektów poza farma to zawsze w ostateczności można na chwile wrócić na przeglądarkę :). Oczywiście to wszystko to tylko jedna z opcji, wiec skorzysta kto chce, chodź wiem, ze wielu graczy właśnie gra przez oddzielny flash.

    Dzisiaj nie było możliwości, wiec jutro poinformuje o tym odpowiednia osobę i zobaczymy, czy uda się coś zrobić z muleniem gry. Z tego co widzę to na oddzielnym flashu mogą grac tylko gracze z głównych serwerów :/. Jeśli gracz na serwerze polskim to upewnij się czy wybrałaś na gorze odpowiedni serwer.

    Pozdrawiam,
    Vincent. 


  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Dzisiaj nie było możliwości, wiec jutro poinformuje o tym odpowiednia osobę i zobaczymy, czy uda się coś zrobić z muleniem gry. Z tego co widzę to na oddzielnym flashu mogą grac tylko gracze z głównych serwerów :/. Jeśli gracz na serwerze polskim to upewnij się czy wybrałaś na gorze odpowiedni serwer.

    Pozdrawiam,
    Vincent. 

    Nie mam możliwości wyboru serwera, bo od razu mnie loguje do gry. Widok zamieszczony wyżej, to ten który pojawia się od razu po odpaleniu flasha...
  • VincentVincent Guest Posty: 88
    edytowano 22.01.2018
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    Nie mam możliwości wyboru serwera, bo od razu mnie loguje do gry. Widok zamieszczony wyżej, to ten który pojawia się od razu po odpaleniu flasha...
    Witaj,

    nie zamykaj flasha, tylko wyloguj się z gry i wtedy będziesz w oknie logowania, wiec wybierz odpowiedni serwer i powinnaś być na właściwym serwerze :).

    Pozdrawiam,
    Vincent.
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    i dalej w sprawie MS sie skonczyly i mulenie tez wiec czy to wina komputerow? czy przeciazonych serwerow ?

    bez komentarza 

  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    edytowano 26.01.2018

    Yaleko pytanie czy zamiast grac na farmie bede oblegac forum to jedyny kontakt z gra 

    wczoraj problem z zalogowaniem do gry caly dzien,puscilo dopiero wieczorem dzis  i owszem zalogowalam i na tym sie skonczylo 
    nie zamierzam nic zmieniac w moim 
    komputerze bo juz raz taka sytuacja miala miejsce i to nie tak dawno
    moze neich szanowne ggs poprawi serwery bo tu tkwi problem przladowane waszymi nowymi pomyslami


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam,

    W pierwszej kolejności proponuję wykonać czynności opisane poniżej. Są to oficjalne zalecenia opracowane przez nasz Support, w celu wykluczenia przyczyny błędu leżącej w niewłaściwym działaniu wtyczek, bądź przeglądarki:  
     
    Po pierwsze sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Adobe Flash Player'a. Jeśli nie, znajdziesz ją pod adresem: http://get.adobe.com/pl/flashplayer/.

    Następnie sprawdź czy na Twoim komputerze zainstalowana jest najnowsza wersja przeglądarki internetowej, której używasz do Gry.
    Włącz przeglądarkę oraz usuń pamięć podręczną i ciasteczka. Zazwyczaj da się to zrobić przechodząc do opcji Twojej przeglądarki i wybierając historię.

    Na koniec zresetuj historię Flash. Można to uczynić korzystając ze strony pomocy programu Flash Player: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager07.html 
    klikając na „Usuń wszystkie”. Po wszystkim należy zrestartować przeglądarkę.

    Dodatkowo możesz skorzystać z gry w oddzielnym flashu
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/158490/zwiekszenie-wydajności-gry-big-farm#latest


    ~Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik