Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Złote rybki

Cześć Wam,
nie mogłam nigdzie znaleźć, więc pytam: czy ktoś mnie może uświadomić, skąd się bierze cena połowu złotych rybek przez Olega? Wygląda na to, ze nie jest identyczna dla wszystkich graczy, więc chciałam się dowiedzieć, od czego zależy. Za wszelkie odpowiedzi  lub sugestie, gdzie znajdę info na ten temat, z góry dziękuję :)
«1

Komentarz

  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Mam pytanie : czy dokarmianie  rybek w stawie w  wiosce sojuszu jest liczone do aktywności dla sojuszu ( łopatek w tabeli )  bo nie wydaje mi się? Sama przekazuje duże ilości karmy rybom na sojuszu a nie widzę różnicy  w liczbie łopatek w tabelce.  B)
    Przecież jest to forma aktywności na rzecz Sojuszu. Wprowadzono sporo zmian i form aktywności na rzecz Sojuszy a zasady zostały stare.
    Pomyślcie o tym o:)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    łopatki to chyba za projekty są?
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    na pewno za projekty a karma w stawie pozwala zachować wysokie zadowolenie wioski
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    a tak przy okazji, jak nie dokarmiamy rybek w akwarium to znikają, a jak zabraknie karmy w stawie to co? poza brakiem zadowolenia? też znikną? i nie będzie trzeba już karmić?
  • subaru1981 (PL1)subaru1981 (PL1) PL1 Posty: 262
    edytowano 14.01.2018
    tak

    Jeżeli rybki w stawie nie będą karmione, to umrą z głodu, nie będzie dodatkowego zadowolenia z nich (jedynie podstawowe)  i nie trzeba będzie ich karmić...
  • bzzzyk (PL1)bzzzyk (PL1) PL1 Posty: 256
    Witam
    W wydarzeniu Na ratunek złotym rybkom za zdobycie 12 400 000 punktów chyba powinnam dostać 5 upiornych wędek. Gdzie powinnam ich szukać, bo jakoś nie widzę B):(  Nie jestem pewna co z pozostałymi nagrodami, bo nie śledzę tego na bieżąco ale wędek brak albo nie potrafię ich znaleźć :(

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    upiorna wędka to prezent wiec musisz odwiedzić miejsce połowu innego gracza i kliknąć jakąś jego łódkę powinna się pojawić w psikusach
  • subaru1981 (PL1)subaru1981 (PL1) PL1 Posty: 262
    w zakładce "prezenty lub psikusy" -> Inwentarz :)
  • bzzzyk (PL1)bzzzyk (PL1) PL1 Posty: 256
    subaru1981 (PL1) powiedział(a):
    w zakładce "prezenty lub psikusy" -> Inwentarz :)

    Dziękuję subaru :) 
    Skoro w zakładce "prezenty i psikusy" to nie są to "upiorne" , ale "niewidzialne wędki" ;) 
    Nie ma :(
  • zrób karmę dla rybek a wędki dostaniesz
  • bzzzyk (PL1)bzzzyk (PL1) PL1 Posty: 256
    Halszka s (PL1) powiedział(a):
    zrób karmę dla rybek a wędki dostaniesz

    Dziękuję Halszko :) Jesteś Wielka :* 
    Nie wpadłabym na to, mam karmy na 19 dni i nie zamierzałam już jej kręcić. 
    W końcu to zadanie z rybkami, dlaczego mnie dziwi, że był jakiś haczyk? ;)

  • Dzięki jakim zadaniom zdobywane są punkty Sojuszu? 
  • VincentVincent Guest Posty: 88
    Mani30 (PL1) powiedział(a):
    Dzięki jakim zadaniom zdobywane są punkty Sojuszu? 
    Witaj,

    proszę sprecyzuj które punkty sojuszu masz na myśli.

    Pozdrawiam,
    Vincent.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Bardzo ciekawe pytanie. Sama chętnie odczytam odpowiedź. Tzn. nie jestem pewna ale jeśli wyślę Olega po 30 sztuk złotych rybek. Koszt wynosi koło 1,6 miliona. A zdawało mi się że kiedyś koszt był mniejszy.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    A moje tyle:
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Według mnie zależy to od poziomu gracza w grze ;) 
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Według mnie zależy to od poziomu gracza w grze ;) 
    Właśnie jakiś czas temu przeprowadziłam rozmowę w sojuszu i chyba raczej tak wynika.

    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    A moje tyle:
    Sprawdziłam Twój poziom gry 369, mój kolega z sojuszu płaci tyle samo co Ty, a ma poziom 252, ciekawe jaki jest przedział poziomów i ich dobrane stawki.
  • Mewi (PL1)Mewi (PL1) PL1 Posty: 14
    Hmm... czyli nie tylko ja tyle płacę ;p trochę to pocieszające, ale tylko trochę, bo ja (lvl 190+) płacę za 30 rybek j.w. czyli ponad 3mln, a osoby lvl 170+ (no właśnie: do którego poziomu?) ) mają rybki za 1,6 mln...Opłaca się awansować ;)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Mewi (PL1) powiedział(a):
    Cześć Wam,
    nie mogłam nigdzie znaleźć, więc pytam: czy ktoś mnie może uświadomić, skąd się bierze cena połowu złotych rybek przez Olega? Wygląda na to, ze nie jest identyczna dla wszystkich graczy, więc chciałam się dowiedzieć, od czego zależy. Za wszelkie odpowiedzi  lub sugestie, gdzie znajdę info na ten temat, z góry dziękuję :)
    Cześć :smile:
    Cena złotych rybek złowionych przez Olega zależny od poziomu gry.
    Diana
  • gaska (PL1)gaska (PL1) PL1 Posty: 0
    Moze banalne ale jak zarybic staw Sojuszowy 

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    gaska (PL1) powiedział(a):
    Moze banalne ale jak zarybic staw Sojuszowy 

    Witaj :):smiley:
    Rybki pojawią się w wioskowym stawie, po skończeniu wydarzenia na ratunek złotej rybce.
    Tutaj możesz poczytać o tym wydarzeniu :
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/166444/20-11-2017-na-ratunek-zlotym-rybkom-i-przygotowania-do-swiat
    Diana
  • Nigdzie u siebie nie widze nowego sklepu dla rybek. O co chodzi?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Zosia_3456 (PL1) powiedział(a):
    Nigdzie u siebie nie widze nowego sklepu dla rybek. O co chodzi?
    Witaj  :)
    Sklep jest w centrum handlowym.
    Diana

  • No dobra, a skąd mam brać monety?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Zosia_3456 (PL1) powiedział(a):

    No dobra, a skąd mam brać monety?
    Z łowienia złotych rybek.
    Diana
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    witam.
    w złotej rybce mam zdobyte dwie nagrody, czyli w magazynie powinnam mieć całe 375 monet złotej rybki. a mój magazyn nadal świeci pustkami w tym temacie. ?! zaznaczam iż wykonałam wszystkie czynności czyszczące itp. gdzie je znajdę?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    witam.
    w złotej rybce mam zdobyte dwie nagrody, czyli w magazynie powinnam mieć całe 375 monet złotej rybki. a mój magazyn nadal świeci pustkami w tym temacie. ?! zaznaczam iż wykonałam wszystkie czynności czyszczące itp. gdzie je znajdę?
    Witaj
    Aby otrzymać nagrodę za wysiłek powinnaś:  zebrać wabiki bądź złote płatki z młyna lub złowić złotą rybkę.
    Diana
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    wiem jak działa event. pisze ze mam zdobyte 2 nagrody a nie mam ich w inwentarzu.
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    edytowano 22.11.2019
    u mnie też 1 nagroda zdobyta - a monet  w inwentarzu brak.

    Trzeba złowić rybkę - wtedy wszystkie monety wskoczą do inwentarza.

    Jednak zebranie wabików czy złotych płatków z młyna - nie dodaje monet- choć pokazuje, że jest nagroda zdobyta
    Hania


  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    edytowano 22.11.2019
    dzieki, faktycznie trzeba cokolwiek dodac. nie wystarczy uruchmic event.

    pozdrawiam

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik