Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

13134

Komentarz

  • glamurka (PL1)glamurka (PL1) PL1 Posty: 74
    Moya - no to teraz rozumiem :) 

    skoro był ban na konto nałożony (niesłusznie) to rzeczywiście rekompensata Ci się należy, tylko że mnie by się nie chciało walczyć o bałwana :)
  • Moya (PL1)Moya (PL1) PL1 Posty: 68
    glamurka (PL1) powiedział(a):
    Moya - no to teraz rozumiem :) 

    skoro był ban na konto nałożony (niesłusznie) to rzeczywiście rekompensata Ci się należy, tylko że mnie by się nie chciało walczyć o bałwana :)
    I słusznie, bo bałwan poszedłby na przemiał. Bałwan to była chyba jedyna WYMIERNA strata za wczoraj, którą mogłam przeliczyć od ręki, w dodatku na złoto. Zamiast niego mogła być różowa farba do kopyt, albo żółta miska dla psa.
    Na upartego mogłabym wyliczyć straty za wielokrotność X ilości niezebranych pól/stajni, zmarnowane paliwo na końskiej łące, niezłowione ryby, niezdobyte nagrody z lejka, etc. - tylko po co?
    Ludzie, którzy dostali bana za darmo, wiedzą, co mam na myśli. 
    I podejrzewam, że niektórych, podobnie jak mnie szlag trafia, że zachowali się fair, a i tak dostali po dupie.

    Następnym razem sporo osób (ja z pewnością) pomyśli sobie: "oooo, wykrzaczyło się, trzeba korzystać, bo nawet jak tego nie zrobię, to i tak mnie zbanują".
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538

    I podejrzewam, że niektórych, podobnie jak mnie szlag trafia, że zachowali się fair, a i tak dostali po dupie.

    Następnym razem sporo osób (ja z pewnością) pomyśli sobie: "oooo, wykrzaczyło się, trzeba korzystać, bo nawet jak tego nie zrobię, to i tak mnie zbanują".
    Jak patrzę na farmy z wykupionymi polami, to mi przykro, że zorientowałam się, że to błąd i nic nie wydałam :( Głupia ja, a bana i tak dostałam, a ludki co się obkupiły nie :( 
  • olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    krystyn237 (PL1) powiedział(a):
    Ten grudzień, w tej grze zapamiętam na długo - poprawka poprawki z wcześniejszych poprawek i tak w kółko, błąd na błędzie, a gracze ponoszą straty. O chwała Ci GGs, za Twój wysiłek w udoskonaleniu tej gry !!!
    Nie w temacie, ale też czekam na oddanie mi zabranych monet w szkółce shinej-suijaku, jak długo ? zobaczymy
    Poprawki takie jak ostatnio niweczą nasz wysiłek i koszty poniesione w tej grze,
    Silos jakoś tym razem u mnie idzie w miarę dobrze, tylko czas już się kończy, poczekam na zakończenie.
    Pozdrawiam
    Oddam ci za darmo , mam około 150 ...chcesz?... :D:D
  • olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    to się zgadzałoby, wczoraj nie otworzyłaś reniferka, dlatego mozęsz go otworzyć za złoto... tylko zawsze dzisiejsze jest za darmo, każde wczęśniejsze nie otwarte można za złoto otworzyć. Tylko poco?
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    to się zgadzałoby, wczoraj nie otworzyłaś reniferka, dlatego mozęsz go otworzyć za złoto... tylko zawsze dzisiejsze jest za darmo, każde wczęśniejsze nie otwarte można za złoto otworzyć. Tylko poco?
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    to się zgadzałoby, wczoraj nie otworzyłaś reniferka, dlatego mozęsz go otworzyć za złoto... tylko zawsze dzisiejsze jest za darmo, każde wczęśniejsze nie otwarte można za złoto otworzyć. Tylko poco?
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    to się zgadzałoby, wczoraj nie otworzyłaś reniferka, dlatego mozęsz go otworzyć za złoto... tylko zawsze dzisiejsze jest za darmo, każde wczęśniejsze nie otwarte można za złoto otworzyć. Tylko poco?
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    to się zgadzałoby, wczoraj nie otworzyłaś reniferka, dlatego mozęsz go otworzyć za złoto... tylko zawsze dzisiejsze jest za darmo, każde wczęśniejsze nie otwarte można za złoto otworzyć. Tylko poco?
    Tylko po co?,,,,,obiema recami sie podpisuje .... :D:D:D:D:D
  • olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    Yalenka nie usuwaj mi moich komentarzy .POnadto nie życzę sobie zaśmiecania mojej skrzynki mailowej .
  • jadwiga2901 (PL1)jadwiga2901 (PL1) PL1 Posty: 88
    edytowano 23.12.2017
    Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia 
    Wszystkim Graczom i ich Rodzinom życzy
    Jadwiga <3  i Całe Wrzosowisko  :D 


  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Przyłaczam się do życzeń dla wszytkich grających w BF pogodnych i rodzinnych świat Bożego Narodzenia. 
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
  • Czaga (PL1)Czaga (PL1) PL1 Posty: 22
    Witam, nie otrzymałem dekoracji z rozdziału 4 w ''Przygotowanie do świąt'' a jest ona do kupienia za złoto , którego nie zamierzam na nią wydawać ...
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    jeśli twój sojusz nie zrobił 4 części to inaczej już nie bedzie.
  • Helena_bo (PL1)Helena_bo (PL1) PL1 Posty: 50
    Witam, moje Święto ciężkiej pracy własnie się zakończyło :(
    zebrałam spec mniszek do silosu iiiii ,0/ sek stoi jak zaklęty.
    a na dodatek już nie mam możliwości wyboru następnego ładowania , juz nie mam nic w zanadrzu :(

  • FAN2 (PL1)FAN2 (PL1) PL1 Posty: 36
    Witam czy dziś startuje silos rybny ?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Nie, silos wystartuje napewno z 14 na 15 stycznia, wg Yalenki zwykły stary silos, w kalendarzu wciaż rybny, trzeba dożyć :)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Nie, silos wystartuje napewno z 14 na 15 stycznia, wg Yalenki zwykły stary silos, w kalendarzu wciaż rybny, trzeba dożyć :)
    Witaj Jolu ;)
    A gdzie widzisz informacje w "kalendarzu", że to silos rybny?
    Być może powinnaś raz jeszcze zapoznać się z wpisem z Nowinek z nadchodzącymi wydarzeniami ;) Polecam!

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3777732/#Comment_3777732

    ~Yalenka
  • glamurka (PL1)glamurka (PL1) PL1 Posty: 74
    Yalenka powiedział(a):
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Nie, silos wystartuje napewno z 14 na 15 stycznia, wg Yalenki zwykły stary silos, w kalendarzu wciaż rybny, trzeba dożyć :)
    Witaj Jolu ;)
    A gdzie widzisz informacje w "kalendarzu", że to silos rybny?
    Być może powinnaś raz jeszcze zapoznać się z wpisem z Nowinek z nadchodzącymi wydarzeniami ;) Polecam!

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3777732/#Comment_3777732

    ~Yalenka
    Według kalendarza z farmy, ma to być silos rybny


  • JiperJiper Guest Posty: 495
    edytowano 11.01.2018
    Witam,

    Jest to błąd wyświetlania występujący u niektórych Graczy - u których przeglądarka nie dopuszcza najnowszej wersji gry. Dzieje się tak najprawdopodobniej z powodu niewyczyszczenia ciasteczek.

    Wersję gry możecie sprawdzić klikając prawym przyciskiem myszy w jakiekolwiek miejsce w grze. Powinien pojawić się pasek na którym możecie sprawdzić najnowszą wersję, która jest następująca:


    Jeśli ktoś z Was ma wersję niższą niż 5318, powinien przeczyścić ciasteczka, lub spróbować zalogować się do gry na innej przeglądarce, a błąd z wyświetlaniem powinien ustąpić.

    Prawidłowy kalendarz wygląda tak:


    Przy czym silos jest na przemian sojuszniczy i zwykły (najprawdopodobniej będzie to stara, dobrze znana wersja zwykłego silosu.

    Miłego wieczoru
    Jiper
  • no przecież jeszcze wczoraj w nowinkach był silos rybny...
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    stokrotka6446 (PL1) powiedział(a):
    no przecież jeszcze wczoraj w nowinkach był silos rybny...
    Witam ponownie,

    Ostatni raz post z datami poprawiany był w poniedziałek, więc niemożliwe, że wczoraj był tam jeszcze silos rybny. 

    W każdym razie - umieściłem Wam poprawny kalendarz na forum i w takim harmonogramie wydarzenia będą pojawiać się w grze.

    Jiper
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 11.01.2018
    Może na przyszłość prośba do Moderatorów, aby nie edytowali kalendarzy z wydarzeniami, tylko w Nowinkach dodawali nowy wpis, że nastąpiły jakieś zmiany, bo niestety jak posty są edytowane, to nie dostajemy powiadomień :( i można przeoczyć.. 
    a i nowy wpis, zawsze wyskoczy gdzieś na wierzchu, to jest szansa, że więcej osób go przeczyta ;)
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Może na przyszłość prośba do Moderatorów, aby nie edytowali kalendarzy z wydarzeniami, tylko w Nowinkach dodawali nowy wpis, że nastąpiły jakieś zmiany, bo niestety jak posty są edytowane, to nie dostajemy powiadomień :( i można przeoczyć.. 
    a i nowy wpis, zawsze wyskoczy gdzieś na wierzchu, to jest szansa, że więcej osób go przeczyta ;)
    Witam,

    OK :) Postaramy się to doprecyzować. Dziękuję za propozycję.

    Jiper
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 25.01.2018

    Chciałam uprzejmie zapytać DLACZEGO bubel sojuszniczy ma swoje miejsce w przegródce nr 1 w światowych...a nie w przegródce nr 4 ? przecież z nazwy wynika że to sojuszowe działania a nie indywidualne. Znowu podobnie jak z konikami jestem w plecy bo mam farmerskich 100% i tracę...zresztą nie tylko ja...bo pewnie więcej już tych setek. Czy jest szansa że kiedyś (?) coś (?) zostanie od początku do końca przemyślane na wszystkie sposoby i dobrze nam podane. A może jednak odnawialność nagród powinna zostać wprowadzona? Jestem za !


  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Za dużo byśmy na tej odnawialności zarobili, by ją wprowadzić :) Podobnie, jak byłoby nie do pomyślenia pozostałe trzy kategorie (a przede wszystkim ryby) dostosować do realnej prędkości zdobywania tych punktów, byśmy chociaż w teorii mieli szanse na wszystkie nagrody. Niestety jednak to już chyba tradycja, że albo coś jest nie do zrobienia w ogóle, albo zajmuje "chwilę".
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Przekażę sugestię Zespołowi. Myślę, że to dobry pomysł - szczególnie, że punkty farmerskie są najłatwiejsze do zdobycia, za to innym kategoriom przydałoby się nieco rozruchu.

    Zgadzam się z tym, że silos rybny powinien dawać punkty wędkarskie, a silos sojuszniczy - punkty sojusznicze.

    Miłego dnia,
    Jiper
  • Moja maszyna się kończy 
    https://scr.hu/JmyPYD
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    piotrrobert (PL1) powiedział(a):
    Moja maszyna się kończy 
    https://scr.hu/JmyPYD
    Dzień dobry
    Dziękujemy za informacje.Wielu graczy narzeka na ten sam problem. Błąd jest obecnie sprawdzany i mamy nadzieję, że Zespół znajdzie w najbliższym czasie rozwiązanie tego problemu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 01.02.2018

    Czy jest jakaś szansa żeby bublowe dekorki - szczęście i duma farmera dostały wyższe zadowolenie + plus wioskowe ? chyba nie muszę pisać uzasadnienia, dlaczego dekorki powinny zostać ulepszone.

    edit

    Po konsultacji pełnej z Ekipą może można zmienić te dekorki na inne ?...oczywiście z dobrym zadowoleniem.

    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • A ja może nieco od tematu od tematu, czy  możliwe jest podanie godzin chocby najbliższych ms???
    Bo przyznam że takie polowanie na rozpoczęcie jest męczące:(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    A ja może nieco od tematu od tematu, czy  możliwe jest podanie godzin chocby najbliższych ms???
    Bo przyznam że takie polowanie na rozpoczęcie jest męczące:(
    Witaj
    Niestety nie wszystkie godziny startu wydarzeń są nam podawane. Tak więc przykro mi ale godziny startu 
    Mistrzostw sojuszniczych nie znamy. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • AmazingMarzena3 (PL1)AmazingMarzena3 (PL1) PL1 Posty: 257
    edytowano 02.02.2018
    Dziekuję za odpowiedź

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik