Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.11.2017 | Światowe Mistrzostwa powracają!

11620

Komentarz

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Poprzednio przedziały były 2 zmieniało się coś ok 250-260 poziomu
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    A dlaczego eventu Tajemnicza Azja nie zalicza do MS ?
    Hania
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    bo zaczoł się przed rozpoczęciem mistrzostw następny event ma doliczać
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie!

    Uzupełniłam dla Was w nowinkach kalendarz o kilka nowych dat nadchodzących wydarzeń ;) Post został edytowany, zachęcam więc do ponownego zapoznania się z tym co Was czeka ;) 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Hejka
    Nie dolicza mi punktów za łowienie samodzielne ryb. Niby dorsz wyskakuje, ale punktów nie przybywa. Ktoś jeszcze tak ma?
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Mamy przestój w naliczaniu punktów wydarzenia, ale tak nie powinno być, nie Nasza wina że tak wgraliście te eventy że zaczęły się przed Światowymi Mistrzostwami. Teraz wygląda na to że nazbieramy mniej punktów przez taki Wasz błąd. Bo aktualnie bym miała te kilka punktów a tak 0 ! :(
  • Z innej beczki : 
    Właśnie przeczytałem wiadomość od Zespołu BF i mam pytanie do nich - Czy wy z nas idiotów robicie ,zbieracie dane o błędach ,to jakaś kpina , zbieracie je od kilku miesięcy i nic z nimi nie robicie tylko więcej bubli wpychacie .Wy ciężko pracujecie ,proszę  nie obrażajcie ludzi ciężko pracujących po 12 godzin , jest was tam taka chmara że więcej by się już  nie zmieściło  wasze zdjęcie profilowe  to pokazuje - tylko żeby każdy z was tak na prawdę ciężko pracował to by nie było takich wpadek i błędów jakie są w chwili obecnej i nie było by tyle tysięcy negatywnych komentarzy na wasze poczynania 
  • Nicozzo (PL1)Nicozzo (PL1) PL1 Posty: 32
    Dobry , czy juz wiadomo czy przyjdzie kolo na misztrzostwa swiata ?
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Krzystofpylak79 (PL1) powiedział(a):
    Z innej beczki : 
    Właśnie przeczytałem wiadomość od Zespołu BF i mam pytanie do nich - Czy wy z nas idiotów robicie ,zbieracie dane o błędach ,to jakaś kpina , zbieracie je od kilku miesięcy i nic z nimi nie robicie tylko więcej bubli wpychacie .Wy ciężko pracujecie ,proszę  nie obrażajcie ludzi ciężko pracujących po 12 godzin , jest was tam taka chmara że więcej by się już  nie zmieściło  wasze zdjęcie profilowe  to pokazuje - tylko żeby każdy z was tak na prawdę ciężko pracował to by nie było takich wpadek i błędów jakie są w chwili obecnej i nie było by tyle tysięcy negatywnych komentarzy na wasze poczynania 
    Krzychu...od miesięcy?   to już 2 lata , jak ludzie tu krzyczą pisząc o narastających i nakładających się błędach...a te błędy  blokują  co się da....i czyja to wina? mi się wydaje, że za przeproszeniem moderatorów i to tych wcześniejszych moderatorów.....bo na  bieżąco nie przekazywali  do ZESpolu..wyżej...czyli nas mamili, bo twórcy wiadomo, nie będą nas czytali, tylko reagują na to co moderator napisze do nich.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Borys (DE1) powiedział(a):
    Dobry , czy juz wiadomo czy przyjdzie kolo na misztrzostwa swiata ?
    Witaj

    Nie mamy jeszcze informacji na temat koła fortuny, czy pojawi się w tej edycji Światowych Mistrzostw ;)
    Jeśli takie otrzymamy, zamieścimy je dla Was w nowinkach ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Jak przejrzałam kalendarz MŚ to widzą że planujecie MS co 4-5  dni !!! :s  CZY KTOŚ NA GŁOWĘ UPADŁ !!! Niech się leczy bo oprócz gry istnieje real a jak tu nie zarobimy to nie pogramy. A nie oszukujmy się aby być w czołówce Sojuszy czy graczy trzeba dużo siedzieć i grać.
    Zmieńcie nazwę gry na MS a ja i wielu poszukamy innej farmerskiej gry  >:)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Gaja68 (PL1) powiedział(a):
    Jak przejrzałam kalendarz MŚ to widzą że planujecie MS co 4-5  dni !!! :s  CZY KTOŚ NA GŁOWĘ UPADŁ !!! Niech się leczy bo oprócz gry istnieje real a jak tu nie zarobimy to nie pogramy. A nie oszukujmy się aby być w czołówce Sojuszy czy graczy trzeba dużo siedzieć i grać.
    Zmieńcie nazwę gry na MS a ja i wielu poszukamy innej farmerskiej gry  >:)
    Dodalbym jeszcze jedno. Trzeba dużo złota używać, czyli realne pieniądze wydać i o to Ggs chodzi, a w zamian?
    Bez komentarza
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    A ja przyznam, że te mistrzostwa traktuję mocno marginesowo. Po ostatnich, gdzie naprawdę się starałam i zdobyłam dużo mniej monet w ogólnym rozliczeniu niż za pierwsze, w których czynny udział brałam tylko przez dwa tygodnie, stwierdziłam, że nie warto nastawiać się ani na dobrą zabawę, ani tym bardziej na uczciwą rywalizację. Jeżeli dołożę do tego ostatnie zmiany w eventach (silos) i dorzucenie nowych eventów, które mam wrażenie, są niedostosowane do realiów panujących na farmach (a przynajmniej moich farmach) oraz ponadprzeciętną częstotliwość wszelkich eventów, to.. no cóż mam to wszystko w nosie :) Mam już dosyć i po prostu skupiam się na sianiu kapusty, a co wyjdzie "przy okazji", to moje :) Nie pogardzę dodatkowymi nagrodami, ale też nie mam zamiaru się o nie zabijać. Złota nie kupuję (byłoby mi najzwyczajniej wstyd wydać choćby złotówkę na grę, w której producenci/twórcy gry aż tak nie szanują graczy), a to, co uciułam, wydaję wg. dawno ustalonego planu, bynajmniej nie na przyspieszanie produkcji, by szybciej ukończyć event, zdobyć lepszą pozycję w jakimkolwiek rankingu, czy nie daj Boże zdobyć lepsze miejsce w misji. Tak więc zarówno częstotliwość wydarzeń, jak i daty ich rozpoczęcia mam mocno.. gdzieś. I jedyne czego mi szkoda, to moderatorów, że muszą "świecić oczami" przed graczami i tłumaczyć niewytłumaczalne zagrywki ze strony GGS'u. Bo powiedzmy sobie szczerze, to co dzieje się teraz/od dłuższego czasu w grze, jest po prostu żenujące (jak nie błędy, to wymagania z kosmosu). I niestety dla Nas - graczy, nie zapowiada się w ogóle, by żenująco być przestało. 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Czy to tak złośliwie czy może nieświadomie (?)...przy ewidentnym nie panowaniu nad grą, dawać zdziercę na plac, kiedy wiadomo że o 14.30 dnia 05.01.2018 rozpocznie się cukier.

    Taak...jeszcze chwila, to będziemy do gry przychodzić, by z miłymi znajomymi wypić kawę przed monitorem...nic więcej...

  • witam 
    kto to wymyslil to zbieranie na smakoszu to jakis obled 
    czlowiek pracuje ma rodzine i sobie co nieco pograc ale toto jakas masakra  zbieram i zbieram a efektu nie widac a czas sie konczy 


  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    odpuść sobie ;) event, w którym trzeba tylko przekazywać od groma towarów za marne nasionka i inne karmy dla osłów i nagrodę, która pójdzie do niszczarki ;) Nie warto tego robić.
  • Takie pytanie dlaczego nie mam możliwości wymiany pieniędzy w banku na cukrowej wyspie ? @Yalenka  
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    edytowano 05.01.2018
    FlyPati (PL1) powiedział(a):
    Takie pytanie dlaczego nie mam możliwości wymiany pieniędzy w banku na cukrowej wyspie ? @Yalenka  
    Pati, bo wymieniac należy w budce płatniczej, nie w przyczepie :):):):):):)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    FlyPati (PL1) powiedział(a):
    Takie pytanie dlaczego nie mam możliwości wymiany pieniędzy w banku na cukrowej wyspie ? @Yalenka  
    Witaj
    Budka płatniczą znajduje się na Twoim zrzucie ekranu trochę poniżej, a Ty klikasz w cukierkowa przyczepę ;)
    Dlatego też nie możesz wymienić dolarów ;)

    ~Yalenka


  • @Yalenka dzięki :) Sama nie wiem jak mogłam pomylić te budynki hehe myślenie mi dzisiaj słabo idzie czas na reset ;) 
  • Nicozzo (PL1)Nicozzo (PL1) PL1 Posty: 32
    Siema :smile: 
    w ktorym dniu sie dostanie srebny medaly ? i czy te swiatowe misztrzostwa beda tak liczony jak ostatnio ? tzn co wiecej osob w serwerze aktywnych , czy inaczej ?
    Pozdrawiam 
    Borys
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Borys (DE1) powiedział(a):
    Siema :smile: 
    w ktorym dniu sie dostanie srebny medaly ? i czy te swiatowe misztrzostwa beda tak liczony jak ostatnio ? tzn co wiecej osob w serwerze aktywnych , czy inaczej ?
    Pozdrawiam 
    Borys
    Gdzieś czytałem że monety mamy dostać w środe :)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Przecież normalnie, raz na tydzień są podliczenia i dostajemy srebrniki !! dziwicie się jakby to było pierwszy raz, a to już trzeci !!!
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Ale dostałam duuuuuuuuuuuuuużo talarków :D:p...cały czas podskakuje ;) z radości z ilości...oby tak dalej :p to wtedy zacznę wnosić aby światowe trwały nieprzerwanie od 1 stycznia do 31 grudnia... :D

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 10.01.2018
    W sprawie ilości monet to jakaś kpina
    2 razy mniej niż poprzednio
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on
  • Edela (PL1)Edela (PL1) PL1 Posty: 26
    edytowano 10.01.2018
    Faktycznie, ilość monet żenująca.
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    edytowano 10.01.2018
     to już przesada  myślałam że to pomyłka ta ilość monet ale nie to jest prawda. Wiecie  co to już nawet nie jest śmieszne tylko żenujące  :'(  A tak na marginesie nie wiem czy pamiętacie był taki film jak stracić chłopaka w 10 dni dosyć śmieszny. Teraz wydaje Mi się ze to taka parodia GGS jak stracić klientów w kilka dni.

    Miłego wieczoru Magda
    Post edited by Piotr Mazurek (PL1) on
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Tak, monet jest mniej niż poprzednio (w stosunku do zdobytych punktow). Tak, to już nawet nie jest śmieszne. Nawet nie jest żenujące. To jest baaardzo wkurzające (użyłabym mocniejszego określenia, ale regulamin zabrania). Poprzednio GGS tłumaczyło się wyrównaniem szans graczy z serwera NK. To co, że wg nich wyrownanie szans, to zabranie nam szansy na sprawiedliwą ilosć pkt. Teraz monet jest jeszcze mniej. Naprawdę odechciewa się grać. Gra niby się rozwija. Niby, bo nowe wydarzenia obarczone są błędami, których si e nie poprawia, tylko tłucze event za eventem , bo gracze wszystko łykną. Rekompensaty może będą, może nie, a w ogóle to nikt nie wie kiedy. Nowe wydarzenia łba nie urywają. A to, co faktycznie jest atrakcyjne dla graczy jest w szybkim tempie "psute" (żebyśmy chyba przypadkiem nie oszaleli z radości). Masakra. Zamiast nam coś dać, żebyśmy więcej czasu spędzali przy grze (i wydawali realne pieniadze), to GGS  nas zniech ęca jak może. Zespół chyba się z kimś założył o to, w jaki sposób z dobrej gry zrobić gniot najgorszego sortu. I to w jak najkrótszym czasie.
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    mmajunia (PL1) powiedział(a):
    (...) Zamiast nam coś dać, żebyśmy więcej czasu spędzali przy grze (i wydawali realne pieniadze), to GGS  nas zniech ęca jak może. (...)
    Ależ właśnie o to chodzi, żeby wydawać realne pieniądze. Jak nie uzbierasz monetek, to zawsze  możesz zakupić w "super promocji" za złoto oczywiście czyli za nasze realne pieniążki. 
    A tak na marginesie to jestem zniesmaczona ilością otrzymanych monet i nowymi eventami, które muszę zrobić na 3 poziomie, a normalnie max. 1-wszy bym wzięła.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    To ja chyba jestem wyjątkowa, gdyż zdobyłam mniej punktów (niby nie wiele mniej, ale w rankingu jestem 200 miejsc niżej niż poprzednio), a monet wydaje mi się , że dostałam akurat więcej niż w poprzedniej edycji..

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik