Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

30.11.2017 | Fabryka św. Mikołaja!

120

Komentarz

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Tak traciłam licencje zwykłe może nie takie cenne jak te za złoto ale wobec tych dekoracji co wylosowałam to jest żenujące, poszła wygrana na przetapianie. Warsztat lichy. Nie bawię się już w niego, brak korzyści, zbędny w grze.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja tam na warsztat nie narzekam mikołajowi wciskam tylko i wyłącznie obornik którego mam kilka milionów więc raz się go pozbędę a dwa nie wycyckam się ze wszystkiego co przydatne, czy podniesiono pułap nie wiem nie zwróciłam na to uwagi ale jeśli jest jak gracze piszą ,że podniesiono to w ggs żadna nowość tu dawno nie liczy się gracz tylko zyski  a zadowolenie  graczy to ewentualny skutek uboczny którego tu szukać ze świeczką....a graczy po co poinformować o wielu rzeczach się Nas od dawna nie informuje bo i po co  to też żadna nowość tutaj....
  • To teraz mój problem (a właściwie wielu osób z sojuszu). Wielu z nas zrobiło rozdział 4. w 100%, ale nie otrzymaliśmy nagrody za ten rozdział. O co chodzi? Brak tej dekoracji (mamy ją sobie kupić), blokuje nam pełny dostęp do ostatniego rozdziału. Przykład z mojego konta.
  • Egra (PL1)Egra (PL1) PL1 Posty: 26
    Po co jest runiczne wzmocnienie dochodów w Happy Hour jak zimowa farma się skończyła ?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Egra (PL1) powiedział(a):
    Po co jest runiczne wzmocnienie dochodów w Happy Hour jak zimowa farma się skończyła ?
    GGS pewnie wie?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Super, temat mi szybko zamknięto, bez słowa wyjaśnienia oprócz nie dyskutujemy na łamach forum, bomba! A to gdzie ja mam w tej sprawie pisać? Chyba na Berdyczów. Straciłem jakąkolwiek nadzieję....
    Następny rok współpracy z GGS będzie jeszcze gorszy, zobaczycie. Ile wytrzyma ten post, jest 11.01
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Juffek (PL1) powiedział(a):
    To teraz mój problem (a właściwie wielu osób z sojuszu). Wielu z nas zrobiło rozdział 4. w 100%, ale nie otrzymaliśmy nagrody za ten rozdział. O co chodzi? Brak tej dekoracji (mamy ją sobie kupić), blokuje nam pełny dostęp do ostatniego rozdziału. Przykład z mojego konta.
                                                                                                                                                                                  Juffek
    masz 2  możliwości, albo Alewiatrak wyjdzie  z sojuszu, albo uzupełnicie mu na 100% towar ...inaczej wszyscy będziecie poszkodowani...
      tak to "mądre"  GGs urządziło ;-((
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Albo sobie kupisz i sam  będziesz miał 4 i 5 a inni nie.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Albo sobie kupisz i sam  będziesz miał 4 i 5 a inni nie.
    tak, Jola, kupić może nr4..ale 5 to już jest zbieranie dwóch rodzajów śnieżynek na zadowolenie osobiste i wioskowe...ale niespodzianką w 5 jest Łapacz...dekor...więc .opłacałoby się dołożyć jednak te 100%  członkowi sojuszu...a nie kupować...;-))
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    A ja mam inne pytanie. Mianowicie widziałam wątek o tym, że niektóre osoby nie otrzymały bałwana ale w nim żaden moderator nie odniósł się do problemu więc go przybliżę. Codziennie logowałam się do gry, otrzymałam wszystkie inne nagrody z kalendarza ale niestety pomimo wypracowania zadowolenia bałwankowego tej nagrody nie dostałam. Informacja w kalendarzu była, że czeka na mnie w inwentarzu - zonk! nie było, próbowałam go zakupić za 1 sztukę złota ale pokazywało błąd. Z wpisów wynika, że nie jestem w tym odosobniona. Czy GGS zna problem? i czy jest szansa na otrzymanie tej nagrody? Zasadniczo i tak pójdzie na przemiał ale męczy mnie już ten brak poszanowania i równości graczy. Jedni dostają chociaż nie zapracowali (patrz: rozdziały Mikołaja), inni dostają mniej niż wypracowali (patrz: rozdziały Mikołaja). Naprawdę, nie wprowadzajcie kolejnych bubli z błędami, bo już się nawet odechciewa w cokolwiek angażować. Wiecznie to samo, na okrągło te same wydarzenia, z błędami, z pól wypada już tyle rzeczy, że nawet zbiorów nie widać i tak w kółko, bez opamiętania... Co za dużo to nie zdrowo GGS.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Doris40 (PL1) powiedział(a):
    A ja mam inne pytanie. Mianowicie widziałam wątek o tym, że niektóre osoby nie otrzymały bałwana ale w nim żaden moderator nie odniósł się do problemu więc go przybliżę. Codziennie logowałam się do gry, otrzymałam wszystkie inne nagrody z kalendarza ale niestety pomimo wypracowania zadowolenia bałwankowego tej nagrody nie dostałam. Informacja w kalendarzu była, że czeka na mnie w inwentarzu - zonk! nie było, próbowałam go zakupić za 1 sztukę złota ale pokazywało błąd. Z wpisów wynika, że nie jestem w tym odosobniona. Czy GGS zna problem? i czy jest szansa na otrzymanie tej nagrody? Zasadniczo i tak pójdzie na przemiał ale męczy mnie już ten brak poszanowania i równości graczy. Jedni dostają chociaż nie zapracowali (patrz: rozdziały Mikołaja), inni dostają mniej niż wypracowali (patrz: rozdziały Mikołaja). Naprawdę, nie wprowadzajcie kolejnych bubli z błędami, bo już się nawet odechciewa w cokolwiek angażować. Wiecznie to samo, na okrągło te same wydarzenia, z błędami, z pól wypada już tyle rzeczy, że nawet zbiorów nie widać i tak w kółko, bez opamiętania... Co za dużo to nie zdrowo GGS.
    Witaj 
    Problem ten został zgłoszony do Zespołu gry, najwcześniej informacji na ten temat możemy spodziewać się w następnym tygodniu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    To świetna wiadomość że bałwanek trafi do Graczy, nie żeby był jakąś super dekorką, bo nie jest, chodzi o fakt, że znów coś nawaliło i trzeba się upominać :D:p Rozumiem że to tylko formalność, bo czekamy na zapowiedziane "wózki z pysznym żarciem" zapowiedziane na 2 stycznia. :D

    Nasz łapacz marzeń jest przepełniony drogi zespole.

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    To świetna wiadomość że bałwanek trafi do Graczy, nie żeby był jakąś super dekorką, bo nie jest, chodzi o fakt, że znów coś nawaliło i trzeba się upominać :D:p Rozumiem że to tylko formalność, bo czekamy na zapowiedziane "wózki z pysznym żarciem" zapowiedziane na 2 stycznia. :D

    Nasz łapacz marzeń jest przepełniony drogi zespole.

    Ha, 2 stycznia jak wgrają aktualizację czegoś , co jeszcze nie wystąpiło, to dopiero pojawi się błędów, nie do policzenia
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Nie czarnowidz, przecież to nowy rok, wszystko bedzie lepsze :)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Nie czarnowidz, przecież to nowy rok, wszystko bedzie lepsze :)
    GGS takie zaklęcia nie dotyczą, u nich co dzień to gorzej, 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Ale się sprzedali, mozę ich wyprostują?
  • Dzięki za wszelkie odpowiedzi. Ehh.. coraz bardziej utrudniają graczom życie ;/
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A ja mam pytanie na które proszę odpowiedz-teraz za każdym razem kiedy się chce wejść na forum będzie się trzeba logować ???przecież to wnerwiające jest i niby czemu to ma służyć?????????przecież prócz tego ,że to wnerwia i to solidnie niczemu innemu nie służy chyba ,że w ggs robią sobie zawody na najbardziej upierdliwe dla graczy wprowadzane zmiany.............

    A i kolejna kwestia,bo temat został zamieciony pod dywan-kwestia błędu w grze który sprawił,że ceny za sprzedaż wzrastały krocie,sporo graczy dzięki temu wykupiło całą ziemie zbanowano graczy za błąd któremu winne  było samo ggs było to raz,dwa bany zostały przyznawane chyba losowo bo zarobili je również gracze którzy błędu nie wykorzystali,coś z tym faktem będzie robione czy jak napisałam wyżej szanowne ggs zamiotło temat pod dywan mimo,że odstawili numer stulecia względem samych graczy???????????i tu tez proszę o odpowiedz


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    A ja mam pytanie na które proszę odpowiedz-teraz za każdym razem kiedy się chce wejść na forum będzie się trzeba logować ???przecież to wnerwiające jest i niby czemu to ma służyć?????????przecież prócz tego ,że to wnerwia i to solidnie niczemu innemu nie służy chyba ,że w ggs robią sobie zawody na najbardziej upierdliwe dla graczy wprowadzane zmiany.............

    A i kolejna kwestia,bo temat został zamieciony pod dywan-kwestia błędu w grze który sprawił,że ceny za sprzedaż wzrastały krocie,sporo graczy dzięki temu wykupiło całą ziemie zbanowano graczy za błąd któremu winne  było samo ggs było to raz,dwa bany zostały przyznawane chyba losowo bo zarobili je również gracze którzy błędu nie wykorzystali,coś z tym faktem będzie robione czy jak napisałam wyżej szanowne ggs zamiotło temat pod dywan mimo,że odstawili numer stulecia względem samych graczy???????????i tu tez proszę o odpowiedz


    Witaj Sylwio
    Odnośnie Twojego pierwszego pytania jest to nowy system zabezpieczeń, o którym pisaliśmy w OO tu:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/169377/informacje-o-najnowszej-aktualizacji-forum#latest

    Jeśli chodzi o Twoje drugie pytanie na temat cen ze sprzedaży, pojawiły się na forum oficjalne przeprosiny od Zespołu i sprawa nie została zamieciona pod dywan, a dogłębnie wyjaśniona. Przeczytasz o niej tu:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/169651/aktualizacja-dotyczaca-blokad-kont-i-przeprosiny-od-zespolu#latest

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    A ja mam pytanie na które proszę poodpowiedz-teraz za każdym razem kiedy się chce wejść na forum będzie się trzeba logować ???przecież to wnerwiające jest i niby czemu to ma służyć?????????przecież prócz tego ,że to wnerwia i to solidnie niczemu innemu nie służy chyba ,że w ggs robią sobie zawody na najbardziej upierdliwe dla graczy wprowadzane zmiany.............




    Na forum spokojnie będzie bo nie wszystkim się będzie chciało logować za każdym razem 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Poczytałam,ale dalej nie rozumiem dlaczego muszę się za każdym razem logować na forum kiedy chce coś napisać prócz tego ,że jest irytujące niczemu innemu nie służy.Po za tym to wcale nie jest tak jak tam piszą bo ja się muszę logować wpisując hasło za każdym razem inaczej nic nawet nie przeczytam,więc jakoś to nie działa tak jak pisze.

    A tego przepraszam nie będę komentować co bana tu nie zarobię....Ciekawa tylko bardzo jestem jak to wsłuchiwanie się w graczy będzie wyglądać w rzeczywistości, bo na razie robią wszystko na odwrót- My piszemy ,że ms nie chcemy często a GGS serwuje ich ile wlezie na zmianę z lejkiem.My piszemy ,że lepiej mniej nowości ale bez błędów a tu wali się nowości za nowościami z błędami goniącymi błędy.....

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Poczytałam,ale dalej nie rozumiem dlaczego muszę się za każdym razem logować na forum kiedy chce coś napisać prócz tego ,że jest irytujące niczemu innemu nie służy.Po za tym to wcale nie jest tak jak tam piszą bo ja się muszę logować wpisując hasło za każdym razem inaczej nic nawet nie przeczytam,więc jakoś to nie działa tak jak pisze.

    A tego przepraszam nie będę komentować co bana tu nie zarobię....Ciekawa tylko bardzo jestem jak to wsłuchiwanie się w graczy będzie wyglądać w rzeczywistości, bo na razie robią wszystko na odwrót- My piszemy ,że ms nie chcemy często a GGS serwuje ich ile wlezie na zmianę z lejkiem.My piszemy ,że lepiej mniej nowości ale bez błędów a tu wali się nowości za nowościami z błędami goniącymi błędy.....

    To taka taktyka na przekór graczom, najgorzej jak się uszczęśliwia (nieumiejętnie) na siłę:)
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Poczytałam,ale dalej nie rozumiem dlaczego muszę się za każdym razem logować na forum kiedy chce coś napisać prócz tego ,że jest irytujące niczemu innemu nie służy.Po za tym to wcale nie jest tak jak tam piszą bo ja się muszę logować wpisując hasło za każdym razem inaczej nic nawet nie przeczytam,więc jakoś to nie działa tak jak pisze.

    Sylwia, dowcip polega na tym, żeby osoby mające nabyte konta, nie znające adresu e-mailowego nie mogły się logowac na forum. To taka selekcja :#

    Tak na poważnie - ja loguję się tylko raz na jakiś czas, po czyszczeniu ciasteczek.

    Kiedyś zrobiłem zakładkę do forum i teraz wystarczy mi tylko zakładkę otworzyc i przechodzę bezpośrednio na forum, bez konieczności logowania - polecam

    Pozdrawiam - krystyn


  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    krystyn237 (PL1) powiedział(a):
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Poczytałam,ale dalej nie rozumiem dlaczego muszę się za każdym razem logować na forum kiedy chce coś napisać prócz tego ,że jest irytujące niczemu innemu nie służy.Po za tym to wcale nie jest tak jak tam piszą bo ja się muszę logować wpisując hasło za każdym razem inaczej nic nawet nie przeczytam,więc jakoś to nie działa tak jak pisze.

    Sylwia, dowcip polega na tym, żeby osoby mające nabyte konta, nie znające adresu e-mailowego nie mogły się logowac na forum. To taka selekcja :#

    Tak na poważnie - ja loguję się tylko raz na jakiś czas, po czyszczeniu ciasteczek.

    Kiedyś zrobiłem zakładkę do forum i teraz wystarczy mi tylko zakładkę otworzyc i przechodzę bezpośrednio na forum, bez konieczności logowania - polecam

    Pozdrawiam - krystyn


    Dziękuje za podpowiedz,skorzystałam  :p:p:p:p:p i już nie mam ochoty wysadzać forum przy wchodzeniu  :D:D:D
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Chciałam powiedzieć, że dostałam ozdobę z choinki z większym zadowoleniem niż wypracowałam... Zgłaszam, żeby znowu bana za błąd zespołu nie dostać :)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    A ja właśnie na odwrót - z mniejszym.. 

    Oprócz zadowolenia, które wypracowałam zbierając śnieżki, doliczyło mi jakieś zadowolenie bonusowe, ale bynajmniej nie zgadza się to z tym, co przedstawiały bombki za poprzednie rozdziały. Byłam pewna, że oprócz zadowolenia ze śnieżek, właśnie to bonusowe zadowolenie za poprzednie rozdziały (szczególnie, że bombki wisiały nad zadowoleniem ze śnieżek przez cały 5 rozdział) zostanie doliczone do nagrody (czyli będą 4 bombki + śnieżki), no ale się przeliczyłam.. 
  • Pojawił się kalendarz ze Światowymi Mistrzostwami. Hmmm będą Światowe ?
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Super >:)>:)>:) po pierwszych kupiłem cukierkową oborę i zostało mi 1000 medali po drugich zabrakło mi 1000 pomimo że z pierwszych miałem zapas może teraz uda mi się uzbierać brakujący 1000 ;)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Po ostatnich światowych ms gdzie szanowny zespół zrobił z graczy przysłowiowe dojne krowy(bez urazy nie chce tu Nikogo urazić) dając taki przelicznik monet,że żadna matematyka tego chyba ogarnąć nie potrafiła,z wprowadzeniem do gry koła które się samo wgrało a którego miało nie być,z ponownym serwowaniem Nam ms sojuszniczych w tygodniowych odstępach to jak dla mnie to sobie te ms mogą wsadzić tam gdzie światło dzienne nie dochodzi...........mamy początki wsłuchiwania się w sugestie graczy...............
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Po ostatnich światowych ms gdzie szanowny zespół zrobił z graczy przysłowiowe dojne krowy(bez urazy nie chce tu Nikogo urazić) dając taki przelicznik monet,że żadna matematyka tego chyba ogarnąć nie potrafiła,z wprowadzeniem do gry koła które się samo wgrało a którego miało nie być,z ponownym serwowaniem Nam ms sojuszniczych w tygodniowych odstępach to jak dla mnie to sobie te ms mogą wsadzić tam gdzie światło dzienne nie dochodzi...........mamy początki wsłuchiwania się w sugestie graczy...............
    Czyli tak jak pisałem, ggs ma nas w głębokim poważaniu, zobaczycie będzie jeszcze gorzej niż w kończącym się roku, jeszcze będziemy go wspominać. Jak nam przywalą nowościami i aktualizacjami to się nie pobieramy

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik