Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Pomysłów kilka.

135

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Wnioskuję, aby Architekt pojawiał się po każdym zakończeniu eventu ze Szkołą Shinkei , w którym jedną z nagród jest skrócony czas budowy.
    Wielu osobom na wyższych poziomach pozostały już tylko rozbudowy z architektem, nie każdy buduje wyspę, więc fajnie by było jakby i takie osoby mogły wykorzystać ten bonus ze skróconym czasem.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania ;)
  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Wnioskuję, aby Architekt pojawiał się po każdym zakończeniu eventu ze Szkołą Shinkei , w którym jedną z nagród jest skrócony czas budowy.
    Wielu osobom na wyższych poziomach pozostały już tylko rozbudowy z architektem, nie każdy buduje wyspę, więc fajnie by było jakby i takie osoby mogły wykorzystać ten bonus ze skróconym czasem.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania ;)
    Jak dla mnie szanse na to jest bardzo malutka, ponieważ wizyty architekta z sporym wyprzedzeniem są owiane tajemnica :P. Przy takim rozwiązaniu każdy wiedziałby kiedy będzie architekt, wiec GGS na pewno na to nie pozwoli. Tym bardziej ze ostatnio czytałem wiadomość moda, ze archi nie będzie zapowiadany, jak to mogłoby się wydawać po tym 7 lipca i jedyne info na jego temat będzie wyświetlane krótko przed jego dobowa wizyta.

    Oczywiście odkąd pojawiła się Szkoła Shinkei byłoby to świetne rozwiązanie i za razem zachęcałoby do brania w niej udziału :).
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 19.07.2017
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Wnioskuję, aby Architekt pojawiał się po każdym zakończeniu eventu ze Szkołą Shinkei , w którym jedną z nagród jest skrócony czas budowy.
    Wielu osobom na wyższych poziomach pozostały już tylko rozbudowy z architektem, nie każdy buduje wyspę, więc fajnie by było jakby i takie osoby mogły wykorzystać ten bonus ze skróconym czasem.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania ;)
    Jak dla mnie szanse na to jest bardzo malutka, ponieważ wizyty architekta z sporym wyprzedzeniem są owiane tajemnica :P. Przy takim rozwiązaniu każdy wiedziałby kiedy będzie architekt, wiec GGS na pewno na to nie pozwoli. Tym bardziej ze ostatnio czytałem wiadomość moda, ze archi nie będzie zapowiadany, jak to mogłoby się wydawać po tym 7 lipca i jedyne info na jego temat będzie wyświetlane krótko przed jego dobowa wizyta.

    Oczywiście odkąd pojawiła się Szkoła Shinkei byłoby to świetne rozwiązanie i za razem zachęcałoby do brania w niej udziału :).
    Wiesz, jeszcze niedawno też była mała szansa na to , że uda nam się wszystko rozbudować na farmie w przeciągu tego stulecia / głównie ze względu na koszty^^ / a teraz wiadomo jak jest,  milionerzy z nas , może nie farmerzy a bardziej rybacy :) ale jak widać cuda się czasem zdarzają :wink:
    Więc nigdy nie mów nigdy, może nas kiedyś zaskoczą tym architektem  ;););) 
    i też właśnie myślę, że zysk byłby po obu stronach, pewnie wiele osób chętniej wydałoby złoto na żetony, aby wygrać taki skrócony czas budowy, a i pewnie nie jeden popędziłby budowę, aby ten bonus bardziej wykorzystać.
    Więc GGS się tam długo nie zastanawiajcie, tylko działajcie w temacie :wink:
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Co do ilości statków - może inny pomysł. W realu istnieje coś takiego jak slipowanie - co jakiś czas, dla względów technicznych czy po prostu jak kończy się sezon, statek, kuter, jacht (obojętne) wyciąga się na brzeg. Wprowadzając taką opcję do stoczni można zwiększyć ilość jednostek floty, z tym, że w jednym momencie aktywnych na połowach może być dajmy na to 14, a wyslipowanych ileśtam, zgodnie z poziomem rozbudowy stoczni.  
  • Prosze moderatorów o ponowne przypomnienie GGS w sprawie wyświetlania informacji na czacie.

    Obowiązkowo powinno się tam znajdować takie informacje:
    - kto uruchomił jakiekolwiek wzmocnienie podczas mistrzostw
    - kto uruchomił ulepszenie obiektu w wiosce
    - kto zrobił wkład sojuszniczy i czy był on robiony za dolary czy złoto
    - kto rzucił wyzwanie w lidze
    - kto wybrał i wykupił koszyki i za jaka walutę

    Takie informacje już dawno powinny być w grze, wiec niech w końcu cholerne GGS to zrobi. Doskonale rozumiem, ze to co nie przynosi pieniędzy jest dla nich mało ważne i mało kiedy interesują się takimi informacjami. Mimo to niech w końcu wezmą pod uwagę, ze dla sojuszy będzie to wielka pomoc i będzie można w różnych sytuacjach wiedzieć komu strzelić po łapach. 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    Prosze moderatorów o ponowne przypomnienie GGS w sprawie wyświetlania informacji na czacie.

    Obowiązkowo powinno się tam znajdować takie informacje:
    - kto uruchomił jakiekolwiek wzmocnienie podczas mistrzostw
    - kto uruchomił ulepszenie obiektu w wiosce
    - kto zrobił wkład sojuszniczy i czy był on robiony za dolary czy złoto
    - kto rzucił wyzwanie w lidze
    - kto wybrał i wykupił koszyki i za jaka walutę

    Takie informacje już dawno powinny być w grze, wiec niech w końcu cholerne GGS to zrobi. Doskonale rozumiem, ze to co nie przynosi pieniędzy jest dla nich mało ważne i mało kiedy interesują się takimi informacjami. Mimo to niech w końcu wezmą pod uwagę, ze dla sojuszy będzie to wielka pomoc i będzie można w różnych sytuacjach wiedzieć komu strzelić po łapach. 
    kto rzucił wyzwanie pokazuje na czacie... ale pod całą resztą podpisuję się czterema łapami :)
    Są to bardzo istotne informacje, a doprosić się ich od dawna nie możemy..  :/
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 23.07.2017

    A ja mam nadzieję że ta poniedziałkowa naprawa pamięci jest aktualna, bo nadal gra źle wczytuje, wolno chodzi itd.

    PS.

    To mój bieżący pomysł żeby lepiej się grało...informacja dla spamowców :p

    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 23.07.2017
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    kto rzucił wyzwanie pokazuje na czacie... ale pod całą resztą podpisuję się czterema łapami :)
    Są to bardzo istotne informacje, a doprosić się ich od dawna nie możemy..  :/
    Dzieki Kasiu, bo my już od 2 miesięcy na top 1, wiec rzucać wyzwań nie możemy i myślałem ze dalej nie wyświetla. Natomiast jak już pisałem, to chciałem tez dorzucić info związane z liga, chodź mnie osobiście ona już nie dotyczy :).
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    Prosze moderatorów o ponowne przypomnienie GGS w sprawie wyświetlania informacji na czacie.

    Obowiązkowo powinno się tam znajdować takie informacje:
    - kto uruchomił jakiekolwiek wzmocnienie podczas mistrzostw
    - kto uruchomił ulepszenie obiektu w wiosce
    - kto zrobił wkład sojuszniczy i czy był on robiony za dolary czy złoto
    - kto wybrał i wykupił koszyki i za jaka walutę

    Takie informacje już dawno powinny być w grze, wiec niech w końcu cholerne GGS to zrobi. Doskonale rozumiem, ze to co nie przynosi pieniędzy jest dla nich mało ważne i mało kiedy interesują się takimi informacjami. Mimo to niech w końcu wezmą pod uwagę, ze dla sojuszy będzie to wielka pomoc i będzie można w różnych sytuacjach wiedzieć komu strzelić po łapach. 
    Witaj xPiotorux

    Sugestie, które tu wypunktowałeś były wielokrotnie zgłaszane do Zespołu.
    Dostałam informację, że nie wszystkie będą mogły pojawić się w grze, ale część na pewno.
    Na dzień dzisiejszy Zespół musi nad nimi jeszcze popracować. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • Proponował bym wprowadzić nowa badania w sojuszach bo większość na pewno ma wszystkie zrobione. 

    Oraz proponował bym wprowadzić nowe projekty w sojuszu, starych jest mało i każdy już raczej przyzwyczaił się do nich i znudził. 

    Może warto zająć się tym a niżeli zmieniać coś co się podobało użytkownikom.

    A i co z blokowaniem użytkowników by nie mogli wejść do sojuszu? propozycja była ale jakoś nie widać by się coś działo w tej sprawie. 


  • PLewa (PL1) powiedział(a):
    Proponował bym wprowadzić nowa badania w sojuszach bo większość na pewno ma wszystkie zrobione. 

    Oraz proponował bym wprowadzić nowe projekty w sojuszu, starych jest mało i każdy już raczej przyzwyczaił się do nich i znudził. 

    Może warto zająć się tym a niżeli zmieniać coś co się podobało użytkownikom.

    A i co z blokowaniem użytkowników by nie mogli wejść do sojuszu? propozycja była ale jakoś nie widać by się coś działo w tej sprawie. 


    Podpisuję się pod pomysłem :) Te projekty, które się robi są już strasznie nudne, może jakieś nowe połączenia? ;)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305


    Chciałabym również aby w grze była informacja jak z dolarami wgląd wioskowych dolarów.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):


    Chciałabym również aby w grze była informacja jak z dolarami wgląd wioskowych dolarów.
    Dobry wieczór XxasieczekxX

    Przekażę Twoja sugestie Zespołowi.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Jest szansa czy wprowadzą tą zmianę i będzie widać ile kto wpłacił wioskowych dolarów? 

    Oraz czy coś wiadomo o zmianie dotyczącej nowych projektów w sojuszu i badań? czy jest szansa że pojawi się coś takiego? 
  • Czy ktoś mógł by przekazać zespołowi GGS, że warto by było wprowadzić również zmianę dotyczącą wyzwań, by tylko kierownicy sojuszu mogli je uruchamiać. 
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Mam pewien pomysł , który mógłby spodobać się wszystkim graczom . Otóż w naszej grze nie ma czegoś takiego jak nagradzanie graczy , jakiekolwiek nagrody pochodzą-- tylko-- od GGS ..nie od nas samych ... czy od sojuszu ? czy też od szefa sojuszu ? :)
    Mój pomysł polega na tym by wprowadzić odznaki  ( medale ).., które dochodziły by do osiągnięć 
    danego gracza za jakieś osiągnięcia ..? , wydaje mi się że nie jest to nic skomplikowanego ...?
    ..Można by było też pomyśleć ..czy np...szef sojuszu mógłby przyznawać jakieś nagrody w oparciu 
    o osiągnięcia ? Pomysł wart przemyślenia ... i nawet wart wprowadzenia go do gry .Co o tym myślicie ..?
    A chętnych zapraszam do dyskusji .. ?:) 
                                                                         Pozdrawiam Basia777
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    A jak to by się przekładało na wirtualne dolary czy inne zyski?  Ordery to sobie można na kołku powiesić, zwykłe świecidełko, chyba ze chlebowy i do emerytury się wlicza :)
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    ..Mam pewien pomysł , który mógłby spodobać się wszystkim graczom . Otóż w naszej grze nie ma czegoś takiego jak nagradzanie graczy , jakiekolwiek nagrody pochodzą-- tylko-- od GGS ..nie od nas samych ... czy od sojuszu ? czy też od szefa sojuszu ? :)
    Mój pomysł polega na tym by wprowadzić odznaki  ( medale ).., które dochodziły by do osiągnięć 
    danego gracza za jakieś osiągnięcia ..? , wydaje mi się że nie jest to nic skomplikowanego ...?
    ..Można by było też pomyśleć ..czy np...szef sojuszu mógłby przyznawać jakieś nagrody w oparciu 
    o osiągnięcia ? Pomysł wart przemyślenia ... i nawet wart wprowadzenia go do gry .Co o tym myślicie ..?
    A chętnych zapraszam do dyskusji .. ?:) 
                                                                         Pozdrawiam Basia777


    Ja popieram w 100% super pomysł 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    W sumie po co mi jakaś tam odznaka tylko po to żeby była,to tak samo z tymi tutaj na forum są bo je zrobili,ale gdyby ich nie było to żadna strata,przynajmniej dla mnie.
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    W sumie po co mi jakaś tam odznaka tylko po to żeby była,to tak samo z tymi tutaj na forum są bo je zrobili,ale gdyby ich nie było to żadna strata,przynajmniej dla mnie.
    Sylwuś ...Chodzi mi o to by za nagrody za jakieś osiągnięcia danej osobie szef sojuszu mógłby przyznawać 
    nagrody ..w postaci ..dolarów ? ( oczywiście kwoty nie muszą być jakieś duże ?) czy też złotka ..? , lub też jakieś dekoracje ..?. I tu kolejny pomysł ...by zrobić coś w rodzaju ..Banku ..z którego mógłby pobierać nagrody .. :) 
    i tylko szef sojuszu miałby do niego dostęp... :) Co o tym myślisz .. ? 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
     A To jest zupełnie coś innego niż odznaka która niczemu w sumie nie służy,tylko nie wiem czy nie wprowadziłoby to w sojuszach czegoś takiego jak podział na lepszych i gorszych,tu szefowie sojuszów nie mieliłby zbyt łatwego zadania -przykładowa nagroda za projekty w sojuszach,są gracze z różnymi poziomami,gracz na niższym poziomie nigdy nie będzie miał takich wyników jak gracze na poziomach wyższych(no chyba ,że będzie gonił walutą premium ) ale to nie znaczy ,że mniej się stara czy ma mniejsze chęci do działania w projektach.Więc  jak już takie nagrody to nie tylko za wyniki ale również za chęci,bo nagradzanie samych wyników sprawiłoby,że gracze z niższymi poziomami czy mniejszymi możliwościami mogliby czuć się gorsi czy pomijani, a w sojuszu przecież wkład każdego sojusznika się liczy i każdy jest ważny,przynajmniej ja tak uważam,więc szefowie sojuszów mieliby co robić i nad czym dumać przy przyznawaniu takich nagród  ;);););););) ale pomysł ciekawy.
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    .. Sylwuś ...To szło by tak ...najpierw odznaki za osiągnięcia ... , a później nagrody ...czyli takie stopniowe 
    osiągnięcia...które by prowadziły do najwyższej nagrody . Myślę że nawet małe farmy mogłyby się wykazać 
    czymś innym....? .Tylko brak mi pomysłu na kategorie ..jakie wchodziłyby na te odznaki ..?  :(  
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Czy jest możliwość, aby w grze podczas zdobywania nagrody z jakąś fasadą , pojawiła się ona w piwnicy, tak jak inne prezenty?? albo żeby fasady było widać gdzieś w magazynie?
    Bo często nawet nie wiemy, że mamy jakąś fasadę, jeżeli nie klikniemy w dany obiekt, a obiektów w grze jest całkiem sporo.
    Była by to miła opcja, przed chwilą odkryłam, że mam w magazynie kilka fasad "zajączkowy ogród" i sama nie wiem skąd ...  :o
  • VincentVincent Guest Posty: 88
    Witaj,

    przekażę sugestie dalej i również czasem brakuje mi takiej opcji, a w szczególności wtedy kiedy zapuszczę obiekt i przypomnę sobie, ze miałem sprawdzić nakładkę, a tutaj znowu trzeba czekać :)

    Fasady "zajączkowy ogród" są do zdobycia w Sojuszniczym Święcie Ciężkiej Pracy, wiec może właśnie stamtąd je masz :).

    Pozdrawiam,
    Vincent.
  • moze to nic nie da ale popieram poprzedników!
    -zwiekszenie pojemności listów,
    -wykaz wpłat wioskowych dolarów,
    -nowe projekty,
    -nowe badania,
    -możliwość jakiegokolwiek nagradzania sojuszników przez szefa sojuszu (drobne dekoracje, jakieś pieniążki)
    -info na czacie o puszczonych rozbudowach manufaktur, włączonych wzmocnieniach i innych WAŻNYCH dla sojuszu działań, które czasami "same się puszczają"
    -podgląd fasad nie tylko podczas przestoju w produkcji,

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    To ja mam pewną sugestie jeżeli dodano do miejsca połowów pasek z wędkarskim PD to może jeszcze niech zespół doda do informacji o łodzi ile dostaje się PD za ulepszanie łodzi ? ?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Fajnie by było jakby była możliwość zdobycia więcej fasad np. tych które były do wygrania w sezonie końskim, niektóre są bardzo ładne, a nie ma możliwości ich już nigdzie zdobyć.
    Może by je dorzucić np, do sklepiku handlarza od światowych mistrzostw, aby je można było kupić za monety mistrzostw? 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Mam prośbę do moderatorów, czy mogliby przekazać aby przy przekazywaniu towarów pojawił się przycisk taki jak jest przy przekazywaniu w Oktoberfest?


    Teraz tego nie ma Czy to w wiejskim jarmarku


    CZy kontraktach rybnych


    A mogłoby to wyglądać tak


    Sporo jest graczy, którzy grają na urządzeniach mobilnych .
    Taki przycisk znacznie ułatwiłby grę. Czasami chcę przekazać wszystko co mam, a na telefonie to masakra.

    Sądzę, że takie ułatwienie byłoby przydatne dla wszystkich graczy, na komputerach też by się przydało
    :)  :):):smile:
    pozdrawiam
    Dogberry11



Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik