Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Forum

Mam pytanie odnośnie forum-za każdym razem kiedy się chce na nie wejść trzeba się logować,to błąd czy zamierzone działanie?bo to jest co najmniej irytujące 

Komentarz

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    niestety któryś mod pisał że zmieniono zasady i teraz trzeba będzie za każdym razem potwierdzić adres mailowy i hasło 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Bez pierdół może jeszcze zaczniemy podawać za każdym razem  nr dowodu osobistego,przecież to jest wnerwiające.............dziękuje za odpowiedz,przynajmniej wiem,że to nie kolejny błąd.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    e tam, jeden klik więcej, ale też wydaje mi się zbędne jesli wchodzę z wnętrza gry, powinno pominąc tak jak dotychczas. przecież tam nie bank i kasy nie ukradną,nawet jeśli mogli by pisać na forum, to co się stanie??
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Zamiast usprawnić logowanie do gry zepsuli forum gra się kończy i szkoda nerwów 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No forum coś jest zepsute,ale nie ma tragedii  jeszcze jakoś działa  ;);););););););) ,może przerwa świąteczna sprawi ,że jak z niej wrócą to w końcu będzie działać wszystko jak trzeba  z ewentualnymi drobnymi błędami,a nie błędami we wszystkim co tylko rusza ;););););););)  -łącznie z tym ,że szanowny zespół zacznie słuchać graczy......a potem się obudzę i okaże się ,że to był tylko sen  :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    To znaczy u mnie rzeczywiście pojawia się strona logowania, ale logować się nie muszę (wpisywać hasła). Wystarczy, że kliknę w stronę główną i przenosi mnie na forum

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik