Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

12734

Komentarz

  • subaru1981 (PL1)subaru1981 (PL1) PL1 Posty: 262
    qqq (PL1) powiedział(a):
    to była mądra wyważona wypowiedz...
    (..)
    no i... post był bardzo długi - wez i moderuj kazde zdanie :)
    Dziękuję. Wczoraj już mi się nie chciało, ale jednak powtórzę w skrócie....

    1. Orzekanie o winie i karze polega na:
    - udowodnieniu przewinienia (dowody!)
    - udowodnieniu celowości działań (czy Gracze celowo działali na niekorzyść GGS?)
    - udowodnieniu o właściwym rozeznaniu w znaczeniu popełnianego czyny (czy Gracze mieli świadomość, że wykorzystują tzw bug czy inną lukę prawną?)
    Jeżeli powyższe warunki nie są spełnione, to obecne działania są samowolką i nie mają nic wspólnego z postępowaniem sądowym czy administracyjnym.

    2. Karanie w ten sposób graczy podczas wydarzeń sojuszowych (mikołaj) to oznacza karanie całego sojuszu, czyli odpowiedzialność zbiorowa. W jakim państwie działa odpowiedzialność zbiorowa? [tak mi jeszcze przyszło do głowy - czy jest jakiś sojusz, który mógł być celem takiego działania? - luźne skojarzenie]

    3. Wszyscy piszą jak to gracze wykorzystali GGS. Odwróćmy sytuację - Gracz nagle dostaje przypływ gotówki, nie interesuje się skąd, więc wydaje dolary na rzeczy, na które normalnie by nie wydał. Potem ma zerowane konto lub kilkudniowego bana. Przy koncie 0 dolarów, aby szybko uzyskać płynność finansową trzeba wykorzystać złoto (mikołaj czeka - trzeba zbierać!). Po banie też trzeba będzie wykorzystać złoto, aby szybko nadrobić mikołaja i pomóc w ostatnim rozdziale. Równie dobrze można napisać że to GGS zmanipulowało graczy [domniemany bug] do wydawania dolarów, aby potem byli zmuszeni wydać złoto...Oczywiście to jest jedynie hipotetyczny scenariusz, pisany pół żartem pół serio, ale równie prawdopodobny....

    4. Na miejscu graczy ja bym się poczuł urażony za nazywanie mnie złodziejem biżuterii...

    5. cytuję:
    Jiper powiedział(a):
    Oficjalne stanowisko Zespołu w tej sprawie jest takie, że we wszelkich sprawach do Community Managementu wiadomość na dany temat powinna zostać wysyłana do CM Huntera, lub CM Ilcorsaro.
    6. Osobą, która naciągnęła GGS na niepotrzebne straty jest Wasz informatyk, który wgrał aktualizację - to on powinien ponieść konsekwencję - zwolnienie i zwrot potencjalnych strat finansowych, a nie gracze.

    i to właśnie w dużym skrócie napisałem.... :/
  • @Yalenka @Jiper

    Chciałbym zgłosić kolejny błąd w grze. Lej nie przeszedł do kolejnego produktu. Po skończeniu produktów i czasu zatrzymał się i został na tej samej skrzynce. Zebranie powoduje, że od nowa mogę zbierać produkty z tej samej skrzynki. (miałem jabłka, skończył się czas, dalej mam jabłka, zebrałem je chcąc sprawdzić czy to nie bug w wyświetlaniu, ale nie, znów mam jabłka i mogę zbierać)

    Mam nadzieję, że wyjaśniłem w miarę jasno 

  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    @Yalenka @Jiper

    Chciałbym zgłosić kolejny błąd w grze. Lej nie przeszedł do kolejnego produktu. Po skończeniu produktów i czasu zatrzymał się i został na tej samej skrzynce. Zebranie powoduje, że od nowa mogę zbierać produkty z tej samej skrzynki. (miałem jabłka, skończył się czas, dalej mam jabłka, zebrałem je chcąc sprawdzić czy to nie bug w wyświetlaniu, ale nie, znów mam jabłka i mogę zbierać)

    Mam nadzieję, że wyjaśniłem w miarę jasno 

    nic nowego. lej sojuszowy to swietny pomysł z masakrycznym wykonaniem. ilosc błedów jest zbyt duza zeby ryzykowac zasoby humusowe czy nie daj boze złociszowe.

    w przypadku tego produktu nie warto się spinac, bo i tak za godzine-dwie sie wykrzaczy (albo wyłączy się samoistnie, albo zacznie sie od początku podmieniając skrzynki, albo zacznie sie od początku nie podmieniając skrzynek, a moze akurat pojdzie do konca, ale naliczy punkty ujemne, albo nie przyzna nagród sojuszowych lub indywidualnych... i takie tam :) )
    od pierwszej edycji generował cuda na kiju.

    dzis sie konczy wiec nie naprawią, bo nie zdąża. następnym razem i tak będzie tak samo.
    po prostu rób te jabłki i i juz :)

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Albo nie rób, bo jeszcze bana dostaniesz, za wykorzystywanie błędu w grze ;)
  • właśnie wszedłem sprawdzić i okazało się, że po jakimś czasie skrzynia sama mi przeskoczyła -_-
  • nie rozumiem  dlaczego moja  farma  została  zablokowana.
    Nie czyniłam żadnych  zakupów  w dniu  wczorajszym.Ilosc dolarów naa  moim koncie zmalała i  była wczoraj  o  wiele  niższa niż w dniu 19 grudnia.Czuje  sie  oszukana i  niesłusznie ukarana za  niepopełnione przewinienie.Wczoraj wykonywałam  jedynie zadania z paska po lewej  stronie.Niczego  nie  sprzedawałam,realizowałam  zamówienie  z listy zyczen Mikołaja.
    O co  więc  w  tym  wszystkim  chodzi, dlaczego  zostałam  ptraktowana jak  przestepca ?
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694

    no i zrobili co zapowiedzieli , ale...nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło...;-))).
  • Dzień Dobry!
    Jestem jednym z ukaranych banem graczy, za błąd twórców gry. Wczoraj w godzinach, w których wystąpił błąd byłam zalogowana i grałam - sprzedawałam, kupowałam, wykonywałam zadania, brałam udział w misjach, itd. Dużo się działo. Akurat zdobyłam kolejny poziom w zadaniu "bank cię kocha-wydałeś xxx dolarów". Zaraz po tym zauważyłam,że na moim koncie jest o wiele więcej $ i skojarzyłam to właśnie z wykonaniem tego zadania (nie wiem, skąd wzięły się nadmiarowe $, gdyż ceny za sprzedawane towary były takie jak zawsze, więc nawet do głowy mi nie przyszło, że to jakiś przekręt). Dodam, że miałam prawie 2-letnią przerwę w grze i jeszcze nie wszystko zdążyłam ogarnąć, więc tym bardziej ani przez moment w mojej głowie nie powstała myśl, że to "wszystko moja wina (!!!)" i tak być nie powinno.

    Do czego zmierzam - zostałam ukarana za błąd twórców wielokrotnie: wyzerowano mi konto z $ (musiałam sprzedać większość produktów, by przywrócić jako-taką płynność finansową), odebrano mi możliwość gry w trakcie kilku wydarzeń, których już nie ukończę, a w które włożyłam dużo czasu i pracy: event:bliżej natury, lejek (dwukrotnie, bo przecież przez WASZ błąd był restart), zadanie z kalendarzem mikołaja (czyli zbieranie śnieżynek), event z pomocą dla Mikołaja (zrobiony już w ponad 60%), odebranie mi ponad 300 PN (ale dlaczego?!!!), itd.
    O stratach dla mojego sojuszu spowodowanych moją nieobecnością nawet nie wspomnę!

    Na koniec wisienka na torcie: dostałam maila od supportu:
    "...opisane działania zostały uznane za niewłaściwe przez pracowników Goodgame Studios (...) Miej proszę na uwadze, że zachowanie tego rodzaju podczas korzystania z naszych gier i usług (np. forum) nie będzie przez nas akceptowane..."
    Czyli zasugerowano mi nieznajomość OWU oraz świadome działanie na niekorzyść GGS! I to zabolało mnie najbardziej, bo o tym, że w ogóle wystąpił jakiś błąd i dodatkowe $ mi nie przysługiwały dowiedziałam się od koleżanki z sojuszu. Przypominam, że zbiegło się to u mnie z wykonaniem zadania i NIE BYŁO celowym działaniem z mojej strony, a zostałam potraktowana jak złodziej. I to już kwalifikuje się jako pomówienie (art. 212 kk), bardzo poważne, bo to już nie zabawa.

    Grałam już w kilka gier przeglądarkowych, ale z takim natłokiem niekompetencji i błędów w grze spotykam się po raz pierwszy. I po raz pierwszy zostałam za to ukarana. Miałam się nie odzywać (wszak ostatecznie jakieś korzyści osiągnęłam) i przeboleć bana, ale ten mail od GGS przelał czarę goryczy.
  • AmazingMarzena3 (PL1)AmazingMarzena3 (PL1) PL1 Posty: 257
    edytowano 21.12.2017
    Paralusek (PL1) powiedział(a):

    no i zrobili co zapowiedzieli , ale...nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło...;-))).
    Podobnie ma koleżanka z sojuszu o co tu chodzi ?????? Jej nick Goscianka80 proszę o wyjaśnienie gdyż koleżanka nie miała żadnych dodatkowych dolarów 
    Post edited by AmazingMarzena3 (PL1) on
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    edytowano 21.12.2017
    :( obawiam się ze sytuacja wymyka sie spod kontroli...
  • Możliwe, że nie będzie to zbyt miło przyjęte ale dorzucę swój kamyczek do ogródka. 
    Gram również w inną grę przeglądarkową (nazwy nie napiszę żeby nie robić reklamy konkurencji) i tam każde wykorzystanie błędu w mechanice gry kończy się konfiskatą i banem (niejednokrotnie wielomiesięcznym). Z tego co się orientuję większość gier ma takie zasady. 
    Zgadzam się, że poziom i skala błędów w naszej grze jest porażająca i niszczy skutecznie przyjemność z grania ale wykorzystywanie błędów wszędzie jest karane. 
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Super akcja, Za nasze pieniądze, za wysiłek -  blokada konta. Najmądrzej będzie nie wydawać więcej prywatnej kasy na tę grę. Zawsze płacimy za błędy twórców gry. Dość !!!!
  • infiniti (PL1)infiniti (PL1) PL1 Posty: 15
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    Proszę powstrzymać emocje i bezsensowne wycieczki w stronę moderatorów. To jest nasza praca i nikt nikomu nie będzie na tym forum ubliżał. Nikomu się nie podlizujemy, po prostu wykonujemy swoje obowiązki. Obecnie nie są przewidywane żadne zmiany w składzie moderatorskim dlatego ani ja, ani Yalenka - ani nasz nowy moderator Vincent, nie mamy zamiaru porzucić tego stanowiska. 

    Jeśli chodzi o zaistniałą sytuację - krem miodowy nie kosztuje stokroć więcej niż normalnie, dlatego oczywistym było, że to błąd gry. Większość Graczy kierując się myślą, że ujdzie im na sucho wzbogacenie się o stokroć - korzystała z okazji. Nie porównywałbym tego do sytuacji, w której sto złotych leży na ziemi i następuje dylemat, podnieść, czy nie podnieść - a raczej do wykorzystania nieuwagi ochroniarza, aby wynieść ze sklepu jubilerskiego wartościowe rzeczy.

    Ban jest na szczęście tylko kilkudniowy i nie podlega dyskusji. Mogło się skończyć naprawdę o wiele gorzej. A to jakie wnioski wyciągnięcie z takiej sytuacji, zależy tylko od Waszego podejścia. Część od Was pewnie odejdzie z gry, część zrobi sobie małą przerwę. Konto na którym gracie prawnie należy do GGS, dlatego Zespół ma prawo podjąć odpowiednie kroki w celu zachowania ekonomii gry.

    Tymczasem proszę o zachowanie kultury, bo pragnę przypomnieć, że na forum też można dostać bana.

    Jiper
    Czyli tak- nie mogę sprzedać starej ławy za 200 zł, bo ktoś powie,że na internecie stare chodzą po 20 i jeśli ktoś ją kupi ode mnie za te 200, to pójdzie na policję i zgłosi, ze jestem złodziejem a oni przyjdą i zabiorą mi za to cały dorobek życia. Dzięki wielkie za ostrzeżenie, już wycofuję ogłoszenie o sprzedaży.
    Z całym szacunkiem Jiper ale twoje tłumaczenie jest....nawet nie będę kończyć, bo nie używam w grze obraźliwych słów.
  • tess21 (PL1) powiedział(a):
    Zgadzam się, że poziom i skala błędów w naszej grze jest porażająca i niszczy skutecznie przyjemność z grania ale wykorzystywanie błędów wszędzie jest karane. 
    Również się zgodzę, pod warunkiem, że masz świadomość, że to błąd i wykorzystujesz go na swoją korzyść celowo.

    Jak pisałam - przebolałabym bana, bo jednak korzyści (nieświadome) uzyskałam, ale powinnam dostać maila "przepraszamy, nasz błąd, nie możemy cofnąć gry, inni gracze mogą się czuć poszkodowani Twoim zyskiem, więc dostajesz bana w celu wyrównania strat, jeszcze raz przepraszamy i zrobimy wszystko, by sytuacja się nie powtórzyła, mamy nadzieję, że rozumiesz". OK, rozumiem.
    Ale dostałam coś w stylu "ostrzegamy, że brzydko się zachowujesz, działasz na naszą niekorzyść (w domyśle "okradasz nas"), Twoje zachowanie jest naganne, wstydź się". :/

    Najbardziej żal mi tych, którzy zostali zbanowani, a nawet nie byli wtedy zalogowani, lub nie zdążyli wydać "bonusowych" $. Czyste draństwo.
  • Fisofe (PL1)Fisofe (PL1) PL1 Posty: 33
    Żenada. Niezgodna z regulaminem gry, bo punkt, który podano nas nie dotyczy. Ja nie ustalam cen. Dlaczego nie ukaracie winnego w GGS tylko graczy. A już wiem,bo możecie wszystko, macie tajemniczy guzik. Za wszelką cenę próbujecie nam wmówić jakąś wyimaginowań winę, a każdy mający odrobinę rozumu człowiek, wie, że wina jest wasza. Gratuluję. Nie wiem, czy UOKiK może się temu przyjrzeć, ale sprawdzę. W końcu zawarliscie z nami jakąś umowę, która właśnie w sposób rażący została złamana. Ciakawa jeszcze jestem, czy zbanowaliście też graczy kupujacych złoto hurtowo, czy tylko tych maluczkich, którzy podkreślam grali według waszych zasad.
  • kamilla72 (PL1)kamilla72 (PL1) PL1 Posty: 15
    edytowano 21.12.2017
    Niestety prawda jest taka, że dopóki będziemy kupować złoto i będą mieli z nas zyski, to moderatorzy (którzy nigdy nie stają po naszej stronie) a tym bardziej GGS będą nas traktować jak krowę (wydoić ile się da). Oni nawet nie kryją się z tym, że możemy sobie zrezygnować z gry i nawet palcem u nogi nie kiwną by jakoś nam gra sprawiała przyjemność (bo ostatnio same buble i błedy). GGS ma zarabiać. Oni mogą sobie błędy popełniać, naciągać nas na wydawanie złota itp. To że my tracimy na ich błędach to nieważne, gorzej jak oni czują się pokrzywdzeni. Zawsze mogą przyjść następni, pograją, trochę złota kupią i mogą sobie iść. 

    To cytat jednego z moderatorów: "Część od Was pewnie odejdzie z gry, część zrobi sobie małą przerwę. Konto na którym gracie prawnie należy do GGS, dlatego Zespół ma prawo podjąć odpowiednie kroki w celu zachowania ekonomii gry".

    Ich ekonomia zatrzymała się na czasach chłopa pańszczyźnianego, z dzisiejszą gdzie właściciele (w tym przypadku GGS i moderatorzy) wychodzą naprzeciw żeby załagodzić spór i porozumieć się nie ma nic wspólnego. już dawno czegoś takiego nie widziałam. Jeżeli np. jakiś sklep popełni błąd i sprzeda po zaniżonej cenie towar to nie biega i straszy swoich klientów że mają zakaz wstępu przez kilka dni (to nawet niekumata osoba wie że taki sklep traci wtedy jeszcze więcej). No ale nie każdy moderator musi myśleć logicznie i kumać o co chodzi, zawsze można posłusznie jak ten chłop wykonywać polecenia GGS;)
  • naszemu sojusznikowi wczoraj z konta znikło 30 milionów (czyli nic nie zyskał a stracił) dzisiaj dostał bana, za co? on też kogoś okradł czy go okradli?? chyba że u was to bez różnicy i zawsze i tak winny jest gracz - to już przechodzi ludzkie pojęcie 
  • Ja już miałem się nie odzywać ale to jest silniejsze nie dostałem bana nie wykorzystałem błędu ale po takim podejściu czas było zakończyć grę i zakończyłem nie mam zamiaru ich utrzymywać skoro mają takie podejście do klienta.

    ps.za to dostanę bana a mam to gdzieś 

    Tymczasem proszę o zachowanie kultury, bo pragnę przypomnieć, że na forum też można dostać bana.

    Jiper już nie jeden taki się urodził co chciał bawić się w Boga i dobrze na tym nie wyszedł także jedyne co mi możesz zrobić to zablokować na forum i tyle twojego byś się ucieszył że masz ten magiczny przycisk i władzę tyle twojego że masz ją w grze tylko albo chociaż musisz odreagować co to w realu się nie spełnia 

    także dziękuję za uwagę i żegnam :)

  • Kużwa ja nawet nie zauważyłam, że sprzedałam coś drożej niż zwykle. Dostałam bana i dopiero teraz jak szukam po forum dowiaduję się dlaczego !!!! To tak trudno było odjąć tę "nieuczciwie " wg. nich zdobytą kwotę od konta. Nawet dolara z tego nie wykorzystałam !!!!!
    Jak mi dolary znikają w kosmosie to nikogo to nie interesuje! przez dwa dni dolary wioskowe łącznie     3 ,5 mln.  podziały się nie wiadomo gdzie i wg. nich jest ok ale jak przybyło to już robią z ciebie przestępcę !!!!!
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 21.12.2017
    tess21 (PL1) powiedział(a):
    Możliwe, że nie będzie to zbyt miło przyjęte ale dorzucę swój kamyczek do ogródka. 
    Gram również w inną grę przeglądarkową (nazwy nie napiszę żeby nie robić reklamy konkurencji) i tam każde wykorzystanie błędu w mechanice gry kończy się konfiskatą i banem (niejednokrotnie wielomiesięcznym). Z tego co się orientuję większość gier ma takie zasady. 
    Zgadzam się, że poziom i skala błędów w naszej grze jest porażająca i niszczy skutecznie przyjemność z grania ale wykorzystywanie błędów wszędzie jest karane. 
    Być może w większości gier tak jest, ale na pewno nie we wszystkich.
    Grałam kilka lat w inną grę przeglądarkową o tematyce pociągowej :) tam miała miejsce podobna sytuacja, po aktualizacji wpisano błędnie jedną z cen, wieść szybko rozniosła się wśród Graczy, w kilka chwil byliśmy milialderami.
    Jaka była reakcja Twórców?? - ano taka, że po pierwsze zablokowali serwery i cofnęli czas na serwerach o godzinę do tyłu / sprzed aktualizacji/ następnie bardzo przeprosili Graczy za zaistniałą sytuację i dali rekompensatę w postaci waluty premium za niedogodności spowodowane błędem w grze..
    Więc z wszystkiego można wyjść z twarzą, jak ktoś dba o swoich Klientów to i do błędu przyznać się potrafi..
    Taka mała dygresja...

    Niemniej jednak po części rozumiem bany w przypadku osób, które miały świadomość błędu i wiedziały co może im za to grozić, ale osoby, które nawet nie miały pojęcia skąd na ich koncie wzięły się wysokie sumy dolarów i nawet ich nie wydały to w czym zawiniły??? 
    Ale dobrze, że ban trwa tylko 3 dni, spokojnie do Świąt się będzie można przygotować, jednak niesmak pozostanie na długo... bo GGS nawet nie przyznało się do swojego błędu, nie przeprosiło, a całą winą obarczyło Graczy, wstyd!
  • Odpisałam do działu technicznego,że to kara za systematyczność.Cały wczorajszy dzień jak i inne dni miałam i mam pełny magazyn.Nie robiłam wyprzedaży.Nawet nie sprawdzili kto robił wyprzedaż, a kto zbierał i sprzedawał na bieżąco.Zalogowani do gry od razu podejrzani.Dziękuje za takie potraktowanie po blisko pięciu latach gry.Chyba o te 5 lat za długo
  • VincentVincent Guest Posty: 88
    Witam,

    tutaj macie najnowsza informacje w sprawie banów itp.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3764963/#Comment_3764963

    Pozdrawiam,

    Vincent
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No kurde mieszkałem udział u w tym g.  I mi farmę zablokowali, chyba kogoś porąbało
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 21.12.2017
    Vincent powiedział(a):
    Witam,

    tutaj macie najnowsza informacje w sprawie banów itp.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3764963/#Comment_3764963

    Pozdrawiam,

    Vincent


    nie mamy się czego wstydzić,utrzymywaliśmy tą grę przez tyle lat,pisaliśmy, że kiedyś do czegoś dojdzie, do czegoś co będzie trudno zatrzymać i wytłumaczyć... cały wyc polega na tym, ze teraz GGs działa w ciemno, nie przejrzeli wszystkich 4 tys kont, aby dociec prawdy, kto i na ile   się wzbogacił o miliardy dolarów  na swoim koncie, wzięli i zbanowali, pod rząd tyle kont ..co im  w myszkę w wpadło hahah.. miałam 350 mil na koncie i nic więcej ..weszli...zabrali 50 mil... teraz dali bana, bo co?  bo jestem w sojuszu , który jest top10? ...a przecież mają zapisane na serwerach wszystkie nasze działania, kupno..sprzedaż...ale kto by tam się wysilił ze sprawdzeniem tylu kont...i znowu idą na łatwiznę...na tej grze życie się nie kończy...są jeszcze inne, ale opinia o BF pójdzie w świat...że to gra oszukańcza, złodziejska, pełna błędów...a jak wiadomo..do własnych błędów trudno się przyznać ..i GGs nie umie się do tego przyznać...bo juz na BF położyli lage, wzbogacili się na  niczego nieświadomych graczach, którzy im ładowali w kabzy polskie pieniądze, a teraz trzeba się tych niepokornych pozbyć...no i pozbędą się nas...nie możemy uczestniczyć w czymś co jest dla nas nieprzyjemne;-((

    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Moje konto również zablokowane, nawet nie mam pojęcia za co. Teraz dopiero czytam..... To totalna bzdura, że niby ja świadomie wykorzystałam jakiś błąd w grze?? Normalnie  grałam, a nie narażałam firmy na straty. Jeśli jakieś dolary dodatkowe wpadły to taka ilość, że nawet nie zauważyłam  różnicy. Gdyby był przycisk usuwający konto jednym kliknięciem, teraz właśnie byłby u mnie ten moment.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Vincent powiedział(a):
    Witam,

    tutaj macie najnowsza informacje w sprawie banów itp.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3764963/#Comment_3764963

    Pozdrawiam,

    Vincent
    Można wyjść z twarzą???.. Można....
    dzięki Vincent za pozytywne wieści..  ;)
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    moje konto również zostało zablokowane. Wczoraj nawet nie zauważyłam, że przybyło mi dolarów, nie wiedziałam, że coś można drożej sprzedać. W pewnym momencie zniknęło mi około 30 mln dolarów. I za co ten ban?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 21.12.2017
    Nie brałem udziału w postępowaniu związanym z przyrostem kasy , to dlaczego mi konto zablokowano?
    Pytam się, jak mam niby do dział u wsparcia pisać?
    Może jakiś link mi ktoś podesłać
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Nie brałem udziału w postępowaniu związanym z przyrostem kasy , to dlaczego mi konto zablokowano?
    Pytam się, jak mam niby do dział u wsparcia pisać?
    Może jakiś link mi ktoś podesłać
    Dog...nie masz co pisać gdziekolwiek, i tak tego nie uznają...w oficjalnym mailu napisali, zeby do nich nie pisac, bo to niczego nie zmieni...ale juz się wycofali z tego bana...czekamy na odblokowanie hahha tylko znając tą firmę, ciężko im to pójdzie,
  • Pewnie będą potrzebowali 72 godziny na odblokowanie kont.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik