Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

12634

Komentarz

  • neferetka (PL1) powiedział(a):
    "Ponadto ponad 4000 tysięcy graczy otrzyma tymczasowy ban w ciągu następnych kilku dni z powodu nieuczciwego dużego przyrostu dolarów. Pozostawienie tych dużych kwot dolarów byłoby bardzo niesprawiedliwe względem pozostałych graczy, którzy nie zdobyli dolarów, a pozostali byli w stanie kupić boostery na wydarzenia, tereny i różne inne przedmioty. Dlatego w wielu przypadkach nie wystarczyło usunięcie dolarów."

    Z tego co rozumiem, to przyrost dolarów nie był winą gracza, tylko kolejnego błędu zaserwowanego przez ggs, to jak można karać graczy, którym w wyniku tego błędu przypisało więcej dolarów??? Ok zgadzam się, że Ci co wydali więcej niż mieli, to powinni ponieść karę i chyba ponieśli, bo im wyzerowało konta, ale ban "za zbyt duży przyrost dolarów", to chyba zbyt daleko idąca konsekwencja i zbyt uogólniona...

    No nie mogę się z tym zgodzić. O jakiej karze dla któregokolwiek gracza Mówisz??? 
    ZA CO???

    Gdyby w wyniku poprawki ceny towarów spadłyby o 10.000% to rozumiem, że też wyczyścili by konta i dali bana, tak?
    I byłaby to "słuszna kara".


  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    smarek3900 (PL1) powiedział(a):
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    "Ponadto ponad 4000 tysięcy graczy otrzyma tymczasowy ban w ciągu następnych kilku dni z powodu nieuczciwego dużego przyrostu dolarów. Pozostawienie tych dużych kwot dolarów byłoby bardzo niesprawiedliwe względem pozostałych graczy, którzy nie zdobyli dolarów, a pozostali byli w stanie kupić boostery na wydarzenia, tereny i różne inne przedmioty. Dlatego w wielu przypadkach nie wystarczyło usunięcie dolarów."

    Z tego co rozumiem, to przyrost dolarów nie był winą gracza, tylko kolejnego błędu zaserwowanego przez ggs, to jak można karać graczy, którym w wyniku tego błędu przypisało więcej dolarów??? Ok zgadzam się, że Ci co wydali więcej niż mieli, to powinni ponieść karę i chyba ponieśli, bo im wyzerowało konta, ale ban "za zbyt duży przyrost dolarów", to chyba zbyt daleko idąca konsekwencja i zbyt uogólniona...

    No nie mogę się z tym zgodzić. O jakiej karze dla któregokolwiek gracza Mówisz??? 
    ZA CO???

    Gdyby w wyniku poprawki ceny towarów spadłyby o 10.000% to rozumiem, że też wyczyścili by konta i dali bana, tak?
    I byłaby to "słuszna kara".



    O co ta kłótnia wogóle? 
    Wina GGS, zamiast dobrze to jak zawsze spie.... wszystko i maja pretensje do innych.
    Ja nie zarobiłam nic na tym bo mnie nie było ale nie winie innych ze im sie udało. Trzeba w grze było byc i tyle i czekac na bład twórców. 
    Jak nie potrafia zrobic dobrze to niech nie ruszaja tego i tyle. Niech wkoncu oni nam cos dadza a nie marne rekompensaty dla poziomów ponizej 10. 
    Kara za błedy jak zerowanie kont to juz jest cios poniżej pasa a ban to porazka dla całego GGs bo pokazuja jak naprawde nad gra panuja. 
  • Nie kłótnia  :):):)
    Nie podzielam jedynie poglądu o najmniejszej winie (w konsekwencji jakiejkolwiek karze) dla któregokolwiek uczestnika gry. 

  • Mich0s (PL1)Mich0s (PL1) PL1 Posty: 43
    Pozwolę sobie zacytować pewną klasyczną piosenkę:

    Bywasz piekącym jadem trollów 
    Na internetowym forum 
    Vivat Polonia frustrata! Vivat Dąs Psychopata! 
    Jam nieudacznik, grafoman i śmieć 
    Tylko ty możesz być bogiem - na wszystkich podnosisz nogę
    I załatwiasz te sprawę jak pies 

    Tak się czuję. I pewnie jak każdy kto został tutaj oszukany. Graliśmy zawsze fair, firma nie. Szczerze? Mam dosyć naprawdę. Nie wchodziłem do gry po to, żeby wyjść z Niej sfrustrowany. Nie wchodziłem na forum po to, żeby być zbytym przez modów w całej sytuacji. Ten 'twór' od 'tfórców' to jest już żenada. Skończę parafrazą z tej samej piosenki:

    Gram w grę w której wszyscy chcą mnie zrobić w c...
    Dlaczego gram w grę w której wszyscy chcą mnie zrobić w c...
    No gram w grę w której wszyscy chcą mnie zrobić w c...
    Za moją kasę

  • VincentVincent Guest Posty: 88
    Przykro mi, ze taka sytuacja miała miejsce i to w okresie świątecznym. Oczywiste, ze gdyby nie powstał błąd to nikt by teraz z tego powodu nie cierpiał. Jednak skoro miało to miejsce, to wykorzystywanie go na korzyść gracza wiąże się z takimi konsekwencjami.  

    Wybaczcie, ale zdobycie miliardów przez wielu graczy w kilka minut nie jest uczciwym sposobem grania w grę. Nie ważne czy to z winny Zespołu czy nie, oczywistym było, ze będzie to jakoś rozstrzygnięte.

    Od siebie jako gracza mogę napisać, ze wiele czasu poświęcam na grę i wszystko co zarobiłem, było moja zasługą, a nie błędu w grze. Podchodząc do tego w taki sposób, to trochę dziwie się, ze tak bardzo domagacie się zwrotu nieuczciwie zdobytych dolarów. Wiem, ze w tych trudnych czasach gra już tak nie cieszy jak powinna, ale czy coś na co ciężko codziennie pracujecie powinno być zasługą błędu?

    Zycze wam przyjemnego wieczoru,

    Vincent
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 20.12.2017
    smarek3900 (PL1) powiedział(a):
    Nie kłótnia  :):):)
    Nie podzielam jedynie poglądu o najmniejszej winie (w konsekwencji jakiejkolwiek karze) dla któregokolwiek uczestnika gry. 

    Masz rację oczywiście, źle się wyraziłam. Winy graczy tu nie ma!
    Szczególnie za "przyrost dolarów" za który chcą banować.
  • Yalenka powiedział(a):
    Witajcie

    Gracze którzy zauważyli ten błąd powinni jak najszybciej opisać problem na łamach forum bądź zgłosić to do moderatorów lub supportu gry. To wynika z czystej uczciwości w stosunku do innych graczy. 
    Zespół podjął takie,a nie inne decyzje i niestety gracze musza pogodzić się z tymi faktami. Jeśli ktoś z Was nie zgadza się z tym faktem, proszę skontaktować się z CM Hunterem.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Jestem graczem, który nie skorzystał z BŁĘDU TWÓRCÓW GRY i czuję się poszkodowana ze względu na nałożenie kary na moich kolegów i koleżanki - fakty są takie, że w żaden sposób nie przyczynili się do szkody gry i nie złamali regulaminu, natomiast każdy sojusz straci na pewien czas niezastąpionych graczy. W ten sposób zamiast być uczciwym wobec pozostałych graczy, działacie, jak ostatnio bez przerwy, na ich niekorzyść.

    Dziękuję, dobranoc!
  • kamilla72 (PL1)kamilla72 (PL1) PL1 Posty: 15
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie 

    Proszę zapoznać się z tym wpisem:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3763070/#Comment_3763070

    Pozdrawiam,
    Yalenka


    jak to czytam to widzę "moderatorzy" tylko podlizują się GGS, zamiast nam pomagać, no chyba że mają sami w tym interes, ja akurat nie skorzystałam ale gdybym zauważyła to też bym tak zrobiła jak ci gracze co mają dostać bana, SKĄD CI GRACZE MIELI WIEDZIEĆ ŻE np TO BŁĄD??????????????BYŁ KOMUNIKAT ŻE BŁĄD??????????????, DAWALI TO BRALI, a jak macie błąd np. jak teraz w silosie, gdzie straciłam pełno fioletów to macie to w du. Uważam że powinno się zmienić moderatora bo ta osoba nie robi nic aby jakoś się dogadać tylko głaszcze GGS, całkowicie ignoruje postulaty graczy, dzięki którym może zapomniano ale ta gra przynosi zyski
  • Przez ostatnie błędy, patrząc tylko na siebie i mój sojusz, ponieśliśmy milionowe straty dolarów, nie mówiąc o złocie, dostaliśmy rekompensatę w postaci HH, które już w poniedziałek nam przepadły, bo nie można się było zalogować, wtedy nikt nie pisał o uczciwości, uczciwość wobec nas graczy nie istnieje. Nie dziwie się wcale, ze ludzie pokorzystali ze sprzedaży produktów, tyle nam zabrano niesłusznie i nikt tego nam nie pooddawał, pisze się nam w takiej sytuacji, ze to nasz wybór czy bierzemy udział w  wydarzeniu. Teraz tez był wybór graczy czy chcą sprzedać... nie wyobrażam sobie wchodzić na grę, gdy połowę sojuszu będę miał zbanowana, Mikołaj kosztował nas sporo nerwów i teraz ci ludzie co miesiąc poświecili na to zepsute wydarzenie, nie będą mieć możliwości go dokończyć nawet ...i to jest uczciwe ...Cieszy mnie tylko fakt, ze zbliżają się święta i nie mam czasu na grę, zresztą to już nawet trudno nazwać grą i chyba tylko przyzwyczajenie i przywiązanie do ludzi Nas tu trzyma, bo rozrywkę już dawno przestało dawać...
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Vincent powiedział(a):
    Przykro mi, ze taka sytuacja miała miejsce i to w okresie świątecznym. Oczywiste, ze gdyby nie powstał błąd to nikt by teraz z tego powodu nie cierpiał. Jednak skoro miało to miejsce, to wykorzystywanie go na korzyść gracza wiąże się z takimi konsekwencjami.  

    Wybaczcie, ale zdobycie miliardów przez wielu graczy w kilka minut nie jest uczciwym sposobem grania w grę. Nie ważne czy to z winny Zespołu czy nie, oczywistym było, ze będzie to jakoś rozstrzygnięte.

    Od siebie jako gracza mogę napisać, ze wiele czasu poświęcam na grę i wszystko co zarobiłem, było moja zasługą, a nie błędu w grze. Podchodząc do tego w taki sposób, to trochę dziwie się, ze tak bardzo domagacie się zwrotu nieuczciwie zdobytych dolarów. Wiem, ze w tych trudnych czasach gra już tak nie cieszy jak powinna, ale czy coś na co ciężko codziennie pracujecie powinno być zasługą błędu?

    Zycze wam przyjemnego wieczoru,

    Vincent
    a jakby było na niekorzyść gracza, to by było OK? i żadnej rekomensaty, no moze przeprosiny czasami, ale też rzadko... miałem szczęście , ze nie skorzystałem, anwet nie wiem za co można było duuże sumy zarobić, ale skoro takie były to znaczy że miały być.
  • a jeszcze tak może nie w temacie ale jak firma zacznie banować tak samo jak robi każdą aktualizacje to wszystkich po blokują za jednym razem i to w piątek i pójdą na weekend odpoczywać :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 20.12.2017
    Skoro mamy taki dzień szczerości...to myślę że GGS - zespół BF doskonale wie, ile razy zabrał nam nasz uczciwy zarobek !!!! ( i zabiera nadal)...wszystkie ukryte PODWYŻKI !!! ograniczenia w wypadajkach i młotkach i cała jeszcze lista zarzutów !!! zmuszanie nas ciągle, przez emocjonalny szantaż do niechcianych działań. I o tym się nie pisze...na ile pytań, np. o to jak ustalona jest cena, półka, nigdy nie było i zapewne nie będzie odpowiedzi. Bo po co? może jak się chce uczciwości...należy samemu być uczciwym ?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 20.12.2017
    jak pobanują wszytkich w piatek i pójdą na weekend to już nie bedą musieli wracać :)  szkoda, zę mają jeszcze inne gry... :((

    5 lat już tu gram, i myślałem jeszcze z 5 pograć, ale możliwe ze się nie uda.
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Proszę powstrzymać emocje i bezsensowne wycieczki w stronę moderatorów. To jest nasza praca i nikt nikomu nie będzie na tym forum ubliżał. Nikomu się nie podlizujemy, po prostu wykonujemy swoje obowiązki. Obecnie nie są przewidywane żadne zmiany w składzie moderatorskim dlatego ani ja, ani Yalenka - ani nasz nowy moderator Vincent, nie mamy zamiaru porzucić tego stanowiska. 

    Jeśli chodzi o zaistniałą sytuację - krem miodowy nie kosztuje stokroć więcej niż normalnie, dlatego oczywistym było, że to błąd gry. Większość Graczy kierując się myślą, że ujdzie im na sucho wzbogacenie się o stokroć - korzystała z okazji. Nie porównywałbym tego do sytuacji, w której sto złotych leży na ziemi i następuje dylemat, podnieść, czy nie podnieść - a raczej do wykorzystania nieuwagi ochroniarza, aby wynieść ze sklepu jubilerskiego wartościowe rzeczy.

    Ban jest na szczęście tylko kilkudniowy i nie podlega dyskusji. Mogło się skończyć naprawdę o wiele gorzej. A to jakie wnioski wyciągnięcie z takiej sytuacji, zależy tylko od Waszego podejścia. Część od Was pewnie odejdzie z gry, część zrobi sobie małą przerwę. Konto na którym gracie prawnie należy do GGS, dlatego Zespół ma prawo podjąć odpowiednie kroki w celu zachowania ekonomii gry.

    Tymczasem proszę o zachowanie kultury, bo pragnę przypomnieć, że na forum też można dostać bana.

    Jiper
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Napiszę tak, gdybym mogła pewnie bym skorzystała z tego błędu, nie skorzystałam.  :p
    Jednak gdybym skorzystała na pewno nie płakałabym teraz na na forum, że wyzerowano mi konto i dostałam bana na 72 godziny, bo logicznym jest, że za skorzystanie z błędu w grze online, jeśli się to wyda będzie miało swoje konsekwencje. To byłoby moje ryzyko. ;) Takie korzystanie z błędów w grze niestety jest nielegalne, nie tylko tutaj w tej grze, ale w każdej podobnej grze online. Niech nikt nie pisze, że towar, który do tej pory kosztował np.10 dolarów, a nagle kosztuje 1 mln to normalna rzecz w grze i nie jest to błąd i nie jest to wykorzystywanie błędu zarabiając na tym krocie. Nie jest to na pewno uczciwe w stosunku do innych graczy, którzy skrupulatnie zbierają sobie dolary na przykład na wykupienie działek. Nie można do końca tak podchodzić do tego co się stało, że jest to tylko i wyłącznie winą GGS -u, którego tutaj nie mam zamiaru, ani ochoty bronić. Trzeba moim zdaniem przyjąć po prostu "na klatę" konsekwencje swojego czynu i tyle. Każdy kto zarobił w kilkanaście czy w kilkadziesiąt minut ogromne ilości dolarów niech nie pisze, że jest to uczciwie. To boli, wierzę Wam, bo miałam kiedyś takie doświadczenie w innej grze online, ale konsekwencje poniosłam i tyle. 
    Niestety. Macie wolne na święta od gry, czy tego chcecie czy nie, ale to tylko gra i trzeba czasami ponieść konsekwencje swoich zamierzonych czynów, bo jeśli ktoś w kilkanaście minut z premedytacją zarabia krocie to jest to działanie zamierzone i jak napisałam z premedytacją.
    Co do dolarów, to tylko wirtualna waluta, którą można zdobyć w grze w uczciwy sposób i uważam, że normalna sprzedaż i normalny zarobek, a nie korzystanie z "luk" to jest właśnie gra FAR PLAY. ;)
  • glamurka (PL1)glamurka (PL1) PL1 Posty: 74
    tak czy inaczej i tak te osoby są do przodu o np. kilka działek ;D więc na święta mają prezent w postaci wakacji od gry, spędzą czas z rodzinami, wyluzują się od cyrku w grze... same plusy ja widzę :) a dolary ... po troszku się jakoś je "odbuduje"
  • Jakk (PL1)Jakk (PL1) PL1 Posty: 223
    Witam
    Czy wie ktos w jakich dokladnie godzinach wystepowal ten blad z zawyzonymi cenami?
    Zaraz sie okaze, ze cos wtedy sprzedalam i jeszcze zostane potraktowana banem dlatego chce sie upewnic.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    widzę,że niewygodne posty szybko są usuwane, a szkoda że tak szybko GGS własnych błędów nie poprawia
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Co się stało z postem Subaru1981?? był i się zmył??
    zdążyłam przeczytać ... niczym nie zasłużył na kasację.. prawda w oczy kole..
     widzę , że nic na tym forum sie niestety nie zmieniło...

    żal i tyle...

  • subaru1981 (PL1)subaru1981 (PL1) PL1 Posty: 262
    Właśnie napisano do mnie, że mój post został usunięty.... Czy to normalne, że posty się usuwa bez adnotacji o moderowaniu lub bez informacji na priv? Nie wiem jakie są zwyczaje dokładnie, dlatego pytam... Może to jakiś błąd forum? 
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    edytowano 21.12.2017
    Witam,

    Post Gracza został przekazany do Zespołu w celu jego weryfikacji gdyż zawierał informacje poufne, które nie powinny być publikowane na łamach forum. Może ktoś nie życzy sobie publikowania prywatnych informacji na swój temat? 

    PS. W tym momencie skrzynki odbiorcze i nadawcze na kontach moderatorów nie działają poprawnie, dlatego tymczasowo komunikowanie się z Graczami poprzez wiadomości prywatne jest niemożliwe. Informowaliśmy o tym przedwczoraj, w tym miejscu: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3760353/#Comment_3760353


    Dobrej nocy,
    Jiper
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    Post Gracza został przekazany do Zespołu w celu jego weryfikacji gdyż zawierał informacje poufne, które nie powinny być publikowane na łamach forum. Może ktoś nie życzy sobie publikowania prywatnych informacji na swój temat? 

    Dobrej nocy,
    Jiper
    to, że CM Asi nie ma od dawna widać gołym okiem, chyba należało by napisać, czy już nie mamy polskiego CM?? i mamy rzeczywiście się zwracać do zagranicznych???
    kasowanie postów, wciskanie durnych znaczków, to nie jest odpowiedź na pytanie, które zadałam.. 
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    edytowano 21.12.2017
    Witam,

    Posłuchaj moja Droga - nikt nie wciska durnych znaczków, wystarczy dokładnie przeczytać zdanie które napisałem jako odpowiedź na twój post.

    "Co się stało z postem Subaru1981?? był i się zmył??"
    Odpowiedź: Post Gracza został przekazany do Zespołu w celu jego weryfikacji gdyż zawierał informacje poufne, które nie powinny być publikowane na łamach forum. Może ktoś nie życzy sobie publikowania prywatnych informacji na swój temat? 


    Jeśli CM Asia chciałaby Wam coś przekazać na swój temat, z pewnością by to zrobiła na łamach forum. Wielokrotnie informowaliśmy, że w chwili obecnej w razie wszelkich zażaleń i pytań kontaktować się z CM Hunterem, lub CM IlCorsaro w języku angielskim, gdyż CM Asia zagląda na forum rzadziej i sprawy które chcecie poruszyć mogą się przedawnić. 

    Jiper

  • subaru1981 (PL1)subaru1981 (PL1) PL1 Posty: 262
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    Post Gracza został przekazany do Zespołu w celu jego weryfikacji gdyż zawierał informacje poufne, które nie powinny być publikowane na łamach forum. Może ktoś nie życzy sobie publikowania prywatnych informacji na swój temat? 

    Takie informacje zostały przekazane nie jako poufne, ale jako informacyjne właśnie... bez adnotacji o ich nie przekazywaniu dalej, ale proszę bardzo - można jak najbardziej zweryfikować :) 

    P.S. W razie potrzeby mogę przedstawić wiadomość, w której te informacje są przekazane, ale jedynie do osoby zainteresowanej lub do Zespołu, ponieważ korespondencja prywatna z CM jest poufna. 
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    subaru1981 (PL1) powiedział(a):
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    Post Gracza został przekazany do Zespołu w celu jego weryfikacji gdyż zawierał informacje poufne, które nie powinny być publikowane na łamach forum. Może ktoś nie życzy sobie publikowania prywatnych informacji na swój temat? 

    Takie informacje zostały przekazane nie jako poufne, ale jako informacyjne właśnie... bez adnotacji o ich nie przekazywaniu dalej, ale proszę bardzo - można jak najbardziej zweryfikować :) 

    P.S. W razie potrzeby mogę przedstawić wiadomość, w której te informacje są przekazane, ale jedynie do osoby zainteresowanej lub do Zespołu, ponieważ korespondencja prywatna z CM jest poufna. 
    Witam,

    Skoro korespondencja prywatna z CM jest poufna - informacje w niej zawarte również są poufne. Przy przejmowaniu tego forum jako moderator, zostałem poinformowany o wcześniej zaistniałej sytuacji, oraz konsekwencjach jakie musiały zostać wyciągnięte wobec Graczy, którzy przekazywali poufne informacje między sobą, oraz publikowali je na forum. Samo to, że informacja dotarła do Twojej wiadomości świadczy o tym, że osoba która dostała taką informację, złamała regulamin i przekazała ją dalej, mimo tego, że była to korespondencja prywatna. 
    Nie będę więcej komentował tego tematu. Oficjalne stanowisko Zespołu w tej sprawie jest takie, że we wszelkich sprawach do Community Managementu wiadomość na dany temat powinna zostać wysyłana do CM Huntera, lub CM Ilcorsaro.

    Jiper
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 21.12.2017
    Jiper powiedział(a):

    Jeśli CM Asia chciałaby Wam coś przekazać na swój temat, z pewnością by to zrobiła na łamach forum. Wielokrotnie informowaliśmy, że w chwili obecnej w razie wszelkich zażaleń i pytań kontaktować się z CM Hunterem, lub CM IlCorsaro w języku angielskim, gdyż CM Asia zagląda na forum rzadziej i sprawy które chcecie poruszyć mogą się przedawnić. 

    Jiper

    Przepraszam, ale nie zauważyłam tego nigdzie "wielkrotnie informowaliśmy", poza dzisiejszym wpisem Yalenki, że mamy się zwracać do CM Hunter..
    a że sama z Asią wielokrotnie korespondowałam w różnych sprawach, więc się zastanowiłam , czy po prostu już nie pełni funkcji polskiego CM, skoro od tak dawna nie ma Jej na forum..

    Ps, i nie jestem żadna Twoja :) przynajmniej nic mi w tej sprawie nie wiadomo  :p
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    edytowano 21.12.2017
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Jiper powiedział(a):

    Jeśli CM Asia chciałaby Wam coś przekazać na swój temat, z pewnością by to zrobiła na łamach forum. Wielokrotnie informowaliśmy, że w chwili obecnej w razie wszelkich zażaleń i pytań kontaktować się z CM Hunterem, lub CM IlCorsaro w języku angielskim, gdyż CM Asia zagląda na forum rzadziej i sprawy które chcecie poruszyć mogą się przedawnić. 

    Jiper

    Przepraszam, ale nie zauważyłam tego nigdzie "wielkrotnie informowaliśmy", poza dzisiejszym wpisem Yalenki, że mamy się zwracać do CM Hunter..
    a że sama z Asią wielokrotnie korespondowałam w różnych sprawach, więc się zastanowiłam , czy po prostu już nie pełni funkcji polskiego CM, skoro od tak dawna nie ma Jej na forum..
    Witam,

    Aktywność Twojego profilu w ciągu ostatnich kilku miesięcy była na forum znikoma, dlatego też mogłaś nie zauważyć postów w których przytaczane były informacje o tym, że forum zajmują się obecnie inni CMowie. Dodatkowo wystarczy spojrzeć, że oficjalne stanowiska Zespołu są publikowane na naszym forum przez CM Huntera, co za tym idzie - On jest odpowiedzialny za pełnienie funkcji Community Managera naszej Społeczności. 

    Myślę, że wszystko w tej sprawie zostało już powiedziane. Proszę w dalszych postach o trzymanie się tematu wątku dyskusyjnego.
    Jakk (PL1) powiedział(a):
    Witam
    Czy wie ktos w jakich dokladnie godzinach wystepowal ten blad z zawyzonymi cenami?
    Zaraz sie okaze, ze cos wtedy sprzedalam i jeszcze zostane potraktowana banem dlatego chce sie upewnic.
    @Jakk (PL1) - Niestety nie umiem Ci dokładnie powiedzieć w jakich to było godzinach, jednak najprawdopodobniej błąd występował w Grze pomiędzy pomiędzy pierwszym, a ostatnim hotfixem w dniu dzisiejszym. Jeśli nie widzisz sporej nadwyżki dolarów, lub Twoje konto nie zostało wyzerowane, myślę że nie masz się co martwić o zbanowanie konta.

    Jiper
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    subaru1981 (PL1) powiedział(a):
    Właśnie napisano do mnie, że mój post został usunięty.... Czy to normalne, że posty się usuwa bez adnotacji o moderowaniu lub bez informacji na priv? Nie wiem jakie są zwyczaje dokładnie, dlatego pytam... Może to jakiś błąd forum? 
    to była mądra wyważona wypowiedz...
    gdyby chodziło tylko o poufnosc - post zostałby zmoderowany, a tak... wygarnąłes za duzo prawdziwego i nijak nie dało sie zmoderowac.

    no i... post był bardzo długi - wez i moderuj kazde zdanie :)
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Potwórzę po raz ostatni - post nie został zmoderowany, tylko przesłany do Zespołu, zatem musiał zniknąć cały i już nie wróci. Proszę o zakończenie dyskusji na ten temat. Kolejne posty które będą poruszały te kwestie - zaczną być traktowane jako spam w tym wątku. Tematem dyskusji jest Sojusznicze Święto Ciężkiej Pracy i więcej.... 

    Jiper
  • Jakk (PL1)Jakk (PL1) PL1 Posty: 223
    Jiper, sek w tym, ze mam wiecej dolarow na koncie i nie mam pojecia skad sie one wziely poniewaz pomiedzy 11:30 a 21:00 nie logowalam sie do gry. Czy mam pisac do supportu w tej sprawie? Nie chce byc ukarana za cos czego NIE zrobilam, w przeciwnym razie po prostu skoncze z ta gra i tyle. Zazdroszcze tym, ktorzy wtedy byli i wykorzystali ten krotki czas aby nakupowac sobie roznych rzeczy dlatego jezeli mimo to, ze w tym nie uczestniczylam zostane ukarana - podziekuje za gre...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik