Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

12534

Komentarz

  • Stanowczo nie życzę sobie, aby któregokolwiek z graczy wprost lub okrężną drogą nazywać OSZUSTEM.
    Nikt poza szanownym zespołem nie ma możliwości zmiany ustawień gry!!!

    Pretensje do graczy?
    Kolejny raz taką metodę Państwo przyjmujecie????
    Żenujące i obrzydliwe.

  • Fisofe (PL1)Fisofe (PL1) PL1 Posty: 33
    Najważniejsze punkty dotyczące poprawki:
    - Dzisiaj popołudniu wystąpił błąd w grze, który pozwolił graczom sprzedawać określone przedmioty o wielokrotnie wyższej wartości.
    - To oczywiście nie było zamierzone i wielu graczy zgłosiło nam tę kwestię, dziękujemy tym graczom!
    - W rezultacie niektórzy gracze zyskali kwotę, która jest niezwykle szkodliwa dla ekonomii gry, więc trzeba było podjąć odpowiednie działania.
    - Dolary uzyskane w ten sposób zostały usunięte z kont graczy. W przypadkach, gdy wydano już dolary, niektórzy z graczy będą mieć na swoich konta teraz stan 0 dolarów.
    - Ponadto ponad 4000 tysięcy graczy otrzyma tymczasowy ban w ciągu następnych kilku dni z powodu nieuczciwego dużego przyrostu dolarów. Pozostawienie tych dużych kwot dolarów byłoby bardzo niesprawiedliwe względem pozostałych graczy, którzy nie zdobyli dolarów, a pozostali byli w stanie kupić boostery na wydarzenia, tereny i różne inne przedmioty. Dlatego w wielu przypadkach nie wystarczyło usunięcie dolarów.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    To jakaś bzdura. Wy ustalacie ceny i zabieracie i banujecie, bo ktos w GGS się pomylił. Ja  nie jestem duchem świętym i nie wiem co jest błędem. I jeszcze śmiecie pisać "nieuczciwego", co było w tym nieuczciwego. I jeszcze straszycie jakimś durnym banem. To był wasz bład, a zamiast go przyjąć z pokorą (po multum innych błędów, powodujacych straty graczy) to jedyne co potraficie to straszyć i nazywać nas nieuczciwymi. Wstyd, po prostu wstyd
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie 

    Proszę zapoznać się z tym wpisem:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3763070/#Comment_3763070

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    przeczytałam to OO...o czym Yalenko mówisz?  jakie ceny? ja miałam normalne...i niczego nie sprzedawałam...wszystko  w  magazynie mam jak miałam...ale  dolary  z konta mi zniknęły...to jest prawdziwe? co to jest? to jest złodziejstwo!!..teraz niech GGs konto po koncie przejrzy, bo macie wgląd w nasze konta..i zobaczy kto się wzbogacił na jakiś domniemanych cenach....  a jeśli już takowe były , to kto ten błąd wprowadzili  gracze??!!! nie !!!  informatycy z GGS....więc jak  możecie wpierać graczom ich nieuczciwość...
    i sumując...za błędy sie płaci..i GGS zapłaci... a nie gracze....niech nie będą obłudni i zakłamani...bo tu nie tylko dzieci grają....
  • Fisofe (PL1) powiedział(a):
    Jakim prawem wyzerowano mi konto dolarowe, uniemożliwiając grę. Co zrobiłam niezgodnego z zasadami tej gry. Sprzedawałam towary za ceny ustalone przez GGS, a wy okradliscie moje konto. Proszę o natychmiastowy zwrot. Nie, nie proszę żądam. To były wasze ceny. Trochę honoru
    Powyżej, -krótko i węzłowato, zgodnie z prawda.
     Nikt z Nas nie grzebał w grze, to GGS  grzebało w moim koncie i go wyzerowało. Przypominam szanownemu GGS, że kupując złoto, podpisuje z Wami umowe. WY jestescie zobowiazani do dania mi produktu na odpowiednim poziomie. I na nic tu wewnętrzne regulaminy, taka jest zasad w Handlu. Ja nie operuje wirtualnymi dolarami, tylko  prawdziwymi pieniedzmi. Za to ,że  żle okresliliście zasady sprzedaży, nie zamierzam płacic.Takie obowiazywały ceny , jak sprzedawałam swój towar. Proszę, na razie grzecznie o zwrot moich środków.Przypominam,nie wywiazujecie sie z zawartej umowy, za swoje pieniadze dostaje wadliwe produkty-drogie GGS na to tez jest sposób i prosze mi wierzyc,że potrafie go użyc, bo nie mam juz ochoty wysyłac e-maily,na ktore nie dostaje odpowiedzi. Z poważaniem!!!!!!
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    tak z ciekawości co było droższe i o ile bo nie zauważyłem?
  • Kup złoto.........
    To nigdy Wam się nie zepsuje.........
  • Kamil63 (PL1)Kamil63 (PL1) PL1 Posty: 39
    Witam,
    mam pytanie odnośnie tego wyzerowania kont i banów.
    Proszę o wskazanie punktu regulaminu który został złamany przez graczy.

  • Ja z błędu nie skorzystałam a dolce zniknęły.!!!!Brawo!!!
  • chyba na prawdę trzeba pożegnać się z tą grą bo to już co się dzieje przekracza ludzkie pojęcie nie wykorzystałem tego błędu co był bo nie grałem po aktualizacji ale On jest świadkiem  że wykorzystał bym ile by się dało bo co ggs czerpie korzyści z błędów jak są na nie korzyść graczy ile razy był silos BUBEL z błędami ile razy był zabierany ile to milionów poszło w niego a tak sobie jego zabierzemy a co tam po mamroczą i przestaną już nie wspomnę o innych błędach w tym tylko miesiącu a o Mikołaju nie chce słyszeć bo to jest ten zły tylko zabiera nic nie daje kolejny BUBEL ale jak tylko korzyść dla graczy nie chcący się wkradł do gry to już groźby banami są szczyt CHAMSTWA tyle do was bo to już nie gra jest tylko BUBEL  goni BUBEL a BŁĄD goni Błąd i za Bublem pogania z mojej strony brak słów na wasze zachowanie bez poważania bo na szacunek trzeba sobie zasłużyć  
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Kamil63 (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    mam pytanie odnośnie tego wyzerowania kont i banów.
    Proszę o wskazanie punktu regulaminu który został złamany przez graczy.

    Witaj
    Proszę zapoznać się z OWU punkt 4: Warunki korzystania z gier obsługiwanych w trybie online i na urządzeniach przenośnych.W szczególności podpunkt 4.2.


    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • @Yalenka wprawdzie mnie to nie dotyczy bo cały dzień mnie nie było. Ale punkt 4.2 wyraźnie mówi o stosowaniu manipulacji przez użytkownika bądź nielegalnego oprogramowania tudzież innych rzeczy wpływających na grę. A nic takiego nie ma tutaj miejsca. GGS oferuje platformę do grania, to, że wypuścił błędy to nie jest wina użytkownika. Żaden z graczy nie wykorzystał niczego nielegalnego, a jedynie coś, co zaoferowało GGS. Jeżeli jest inne miejsce, które zabrania użytkownikom wykorzystywania bugów gry powstałych na skutek niezamierzonych działań GGS proszę o wskazanie takikego miejsca.
  • Kamil63 (PL1)Kamil63 (PL1) PL1 Posty: 39
    Yalenka powiedział(a):
    Kamil63 (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    mam pytanie odnośnie tego wyzerowania kont i banów.
    Proszę o wskazanie punktu regulaminu który został złamany przez graczy.

    Witaj
    Proszę zapoznać się z OWU punkt 4: Warunki korzystania z gier obsługiwanych w trybie online i na urządzeniach przenośnych.W szczególności podpunkt 4.2.


    Pozdrawiam,
    Yalenka

    4.2 Użytkownicy nie są uprawnieni do manipulowania interfejsem w grach obsługiwanych w trybie online lub na urządzeniach przenośnych. W szczególności użytkownicy nie są uprawnieni do stosowania metod, mechanizmów lub oprogramowania zakłócającego funkcjonowanie lub postęp gry. Użytkownicy nie są uprawnieni do podejmowania działań powodujących nieuzasadnione lub nadmierne obciążenie zasobów technicznych. Użytkownicy nie są uprawnieni do blokowania, zapisywania lub modyfikowania zawartości generowanej przez administratorów gier lub zakłócania przebiegu gry w inny sposób.

    no jest, i co to ma wspólnego?
    jedna  osoba narozrabiała a wszyscy mają ponieść odpowiedzialność?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    @Yalenka wprawdzie mnie to nie dotyczy bo cały dzień mnie nie było. Ale punkt 4.2 wyraźnie mówi o stosowaniu manipulacji przez użytkownika bądź nielegalnego oprogramowania tudzież innych rzeczy wpływających na grę. A nic takiego nie ma tutaj miejsca. GGS oferuje platformę do grania, to, że wypuścił błędy to nie jest wina użytkownika. Żaden z graczy nie wykorzystał niczego nielegalnego, a jedynie coś, co zaoferowało GGS. Jeżeli jest inne miejsce, które zabrania użytkownikom wykorzystywania bugów gry powstałych na skutek niezamierzonych działań GGS proszę o wskazanie takikego miejsca.
    Dobry wieczór

    Jeśli nie zgadzasz się z OWU możesz skontaktować się z CM Hunter, pisząc do niego wiadomość prywatną w języku angielskim.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • judytka1 (PL1)judytka1 (PL1) PL1 Posty: 8
    lejek sam sobie sypie buraki i jak to powstrzymać? ZGON
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 20.12.2017
    Yalenka powiedział(a):
    Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    @Yalenka wprawdzie mnie to nie dotyczy bo cały dzień mnie nie było. Ale punkt 4.2 wyraźnie mówi o stosowaniu manipulacji przez użytkownika bądź nielegalnego oprogramowania tudzież innych rzeczy wpływających na grę. A nic takiego nie ma tutaj miejsca. GGS oferuje platformę do grania, to, że wypuścił błędy to nie jest wina użytkownika. Żaden z graczy nie wykorzystał niczego nielegalnego, a jedynie coś, co zaoferowało GGS. Jeżeli jest inne miejsce, które zabrania użytkownikom wykorzystywania bugów gry powstałych na skutek niezamierzonych działań GGS proszę o wskazanie takikego miejsca.
    Dobry wieczór

    Jeśli nie zgadzasz się z OWU możesz skontaktować się z CM Hunter, pisząc do niego wiadomość prywatną w języku angielskim.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    a to support w tej grze już nie funkcjonuje, że nas się odsyła do CM Huntera?
    a co z CM Asią? 
  • jadwiga2901 (PL1)jadwiga2901 (PL1) PL1 Posty: 88
    edytowano 20.12.2017
    Jak Tobie liczy punkty to uaważaj bo możesz dostać BANA..... hahaha paranoja !!!
    Za wszystkie błędy w tej grze powinni dać Wszystkim Graczom BANA i po kłopocie .Pogrzeb Gry....jakie to smutne :(
  • "Najważniejsze punkty dotyczące poprawki:
    - Dzisiaj popołudniu wystąpił błąd w grze, który pozwolił graczom sprzedawać określone przedmioty o wielokrotnie wyższej wartości.
    - To oczywiście nie było zamierzone i wielu graczy zgłosiło nam tę kwestię, dziękujemy tym graczom!"

    Bardzo przepraszam, ale powyższe akapity jednoznacznie wyjaśniają co się stało.
    Niezamierzony błąd wprowadziła poprawka. 
    Kto dokonał poprawki? Gracze?

  • Yalenka powiedział(a):

    Dobry wieczór

    Jeśli nie zgadzasz się z OWU możesz skontaktować się z CM Hunter, pisząc do niego wiadomość prywatną w języku angielskim.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    a może Pani szanowna Moderator zapomniała że gramy na serwerze Polska i nie my musimy przekazywać takich informacji i to po Angielsku zresztą w owu pisze jasno. Nikt z graczy nie wkradł się jak chochlik w aktualizacje i namieszał :) i wprowadził błędy sami są sobie winni a nie gracze którzy wykorzystali to co sama firma wprowadziła ot tak należało im się w końcu jakaś korzyść dla graczy była a nie tylko dla nich 
  • danabog (PL1)danabog (PL1) PL1 Posty: 30
    Witam, chyba moje szczęście, że akurat wtedy robiłam coś innego, ale mam pytanie "czym zawinili gracze, którzy wykorzystali ustalone nie przez nich ceny zakupu? Czy od tej pory mam się bać, że jak trafię na "ULUBIONE OFERTY, SUPER OKAZJE, PROMOCJE itp." to stanę się oszustem? Przecież ja (jestem emerytką) nawet nie wiem co to znaczy bugi, banowanie itp., więc w jaki sposób mogę wpływać na przebieg gry? Jeżeli krawiec uszyje za krótkie spodnie, to nie oskarża klienta o to, że w ciągu kilku dni urósł o 15 cm, tylko kupuje  materiał i szyje nowe. Pozdrowienia dla wszystkich i kończę starą maksymą "Grzech można wybaczyć, głupoty nigdy".
     Danka
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Zbanowanie graczy za błedy twórców. Dobre zarty. Ja nie skorzystałam z tej okazji jaka była ale mi to nie przeszkadza. Winienie graczy za błedy jakie robicie jest załosne. 
    Faktycznie wina wszystkich którzy grali ze znowu cos było źle i jak zawsze poprawki dajecie podczas wszystkiego, jak nie MS to lejek.
    Zróbcie raz cos dobrze a nie wpychcie byle co a potem graczy karzecie za swoja niekompetencje. 
  • Skro ten błąd leży po stronie GGS to dlaczego oni sami sobie Bana nie dali?
    Najłatwiej dopaść niewinnego gracza zarzucając mu nieuczciwe wzbogacenie się.
    Gra zaczyna mi przypominać obecną politykę naszego rządu, gdzie  naród jest dzielony na lepszy i gorszy sort.
    Tu też pomału do tego dochodzimy, bo gracze grający za złoto w sporej ilości to lepszy sort,
    a ci grający uczciwie to ten gorszy sort, i jego zawsze łatwiej ukarać za swoje błędy.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Gracze którzy zauważyli ten błąd powinni jak najszybciej opisać problem na łamach forum bądź zgłosić to do moderatorów lub supportu gry. To wynika z czystej uczciwości w stosunku do innych graczy. 
    Zespół podjął takie,a nie inne decyzje i niestety gracze musza pogodzić się z tymi faktami. Jeśli ktoś z Was nie zgadza się z tym faktem, proszę skontaktować się z CM Hunterem.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • To ja proponuje, żeby wszyscy gracze dostali bana, będziemy mieć czas na przemyślenia, czy chcemy na pewno tu wrócić. Biorąc pod uwagę błędy chociażby w silosie i dostawane nagrody, też nie słusznie, idąc tym tokiem zasługujemy na bana (choćby dzisiaj zdobyte nagrody za drugie miejsce w silosie). Nie rozumiem, z każdym startem silosu są rażące błędy, mało tego, w chwili obecnej już z każdym puszczanym wydarzeniem. GGS wysiliło się raz na przeprosiny, a teraz nie wiem na jakiej podstawie doszło do wniosków, ze to jednak gracze są wszystkiemu winni. Na wiele rzeczy gracze przymykają oko, ale to co się dzieje od trzech miesięcy naprawdę jest żenujące. Zamiast zabrać się za naprawę tej gry, gonicie MS za MS, silos za silosem, ile tylko czego się da, a powinniście się zabrać za błędy, bo na tym etapie gry już nie da się w nią po prostu grać. Wiele osób z nas nie raz w tym czasie tez straciło niesłusznie realne pieniądze i jakoś nikt nam tego nie zwrócił. 
  • Moya (PL1)Moya (PL1) PL1 Posty: 68
    edytowano 20.12.2017
    Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    @Yalenka [...]Jeżeli jest inne miejsce, które zabrania użytkownikom wykorzystywania bugów gry powstałych na skutek niezamierzonych działań GGS proszę o wskazanie takikego miejsca.
    Jeśli dotychczas nie było, to pojawi się bardzo szybko ;)

    edit:
    I podejrzewam również, że już pracują nad możliwością wprowadzenia ujemnego stanu konta...
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie

    Gracze którzy zauważyli ten błąd powinni jak najszybciej opisać problem na łamach forum bądź zgłosić to do moderatorów lub supportu gry. To wynika z czystej uczciwości w stosunku do innych graczy. 
    Zespół podjął takie,a nie inne decyzje i niestety gracze musza pogodzić się z tymi faktami. Jeśli ktoś z Was nie zgadza się z tym faktem, proszę skontaktować się z CM Hunterem.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    A moze gracze pomysleli ze tak ma byc bo wkoncu to GGS dało poprawke i z nimi nigdy nie mozna przewidziec co bedzie dalej w tej grze. 
    Rybki były i zabrali i dali ochłapy, tak samo to. Nie wina graczy. Za swoje błedy płaćcie sami a nie inni zawsze.
    Albo do szkoły na informatyke niech ida, bo ta gra tonie juz ........


  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Czytam i czytam, okazało się że darmowe dolary niektórzy dostali (niektórym zabrano) a u mnie nic:)
    Natychmiast muszę zgłosić ten błąd do supportu!
    Powoływanie się na regulamin,i zarzucanie graczom że manipulowali grą,  kiedy błąd wygenerowało GGS to już jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Kłamstwo powinno się trzymać za rękę z prawdą.

    GGS popełnia błędy i to jest nasza wina, dobre:) Parafrazując klasyka, "W słowniku ludzi kulturalnych brak jest słów dostatecznie obelżywych żeby to nazwać..."
    Ja rozumiem że moderatorzy są tarczą w którą walą wszyscy niezadowoleni, ale poziom też trzeba trzymać.
     Z tym odsyłaniem do CM  Huntera to łatwo wyczytać, że Support padł i koniec

  • GRA NIEDŁUGO SPADNIE NA TOTALNE DNO.ROBICIE Z GRACZY IDIOTÓW I OBARCZACIE ICH WINĄ ZA SWOJE NAGMINNE BŁĘDY.IDZIECIE JUŻ PO RÓWNI POCHYŁEJ.NIEDŁUGO ALBO JUŻ TOPICIE SIĘ WE WŁASNYM BAGNIE.
  • Jak daliście za przeproszeniem d***y z aktualizacją to wasza wina a nie graczy. Jak nie umiecie ogarnąć gry, to może warto się dokształcić? Ci, którzy dzisiaj zgarnęli "ekstra kasę" przez waszą niekompetencje są waszym zdaniem nieuczciwi, a jak znajdę na ulicy 100 zł, to czemu mam nie podnieść??!! Jak daliście mi możliwość zarobku, to wykorzystałem tylko aktualne możliwości gry i ceny jakie ustaliliście. A teraz jestem posądzany o nieuczciwość??!! O wy bez skazy! Jakaż to hipokryzja przez was przemawia ! A co do banów:D a dawajcie! ale mnie (jak i wielu innych użytkowników) już w grze nie zobaczycie... Uwierzcie, że poczujecie to na własnych kieszeniach. Ludziom już puszczają nerwy od dawna, ale dzisiaj miarka się przebrała. Teraz od was zależy: pójdziecie "na noże" (co de facto może być początkiem końca tej całej rozrywki) albo posypiecie głowy popiołem, przyznacie się do błędów.. Przemyślcie to dobrze, podpowiem tylko, że zastraszaniem, okradaniem kont ze środków, banowaniem, usuwaniem postów na forum osiągniecie efekt przeciwny:)
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    "Ponadto ponad 4000 tysięcy graczy otrzyma tymczasowy ban w ciągu następnych kilku dni z powodu nieuczciwego dużego przyrostu dolarów. Pozostawienie tych dużych kwot dolarów byłoby bardzo niesprawiedliwe względem pozostałych graczy, którzy nie zdobyli dolarów, a pozostali byli w stanie kupić boostery na wydarzenia, tereny i różne inne przedmioty. Dlatego w wielu przypadkach nie wystarczyło usunięcie dolarów."

    Z tego co rozumiem, to przyrost dolarów nie był winą gracza, tylko kolejnego błędu zaserwowanego przez ggs, to jak można karać graczy, którym w wyniku tego błędu przypisało więcej dolarów??? Ok zgadzam się, że Ci co wydali więcej niż mieli, to powinni ponieść karę i chyba ponieśli, bo im wyzerowało konta, ale ban "za zbyt duży przyrost dolarów", to chyba zbyt daleko idąca konsekwencja i zbyt uogólniona...
  • To ja z innej strony. Jak GGS tak szybko nas ukarał za błąd w grze nie z naszej winy to jaką kare nałożą na siebie? Za błędy które wiecznie występują ? No jaką ?
    To my grzebiemy wiecznie w tej grze ? No chyba nie.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik