Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

30.11.2017 | Fabryka św. Mikołaja!

11821

Komentarz

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    ok ,a naszej klasie już po poprawce.. ale bardziej zapsuła niż naprawiła, jak klikam w namiot eventowy to farma szarzeje i sie cała zawiesza, musze odświeżać stronę aby się gra odwiesiła..


    Witaj Zaczarowana28

    Będziecie mieć jeszcze jedną poprawkę po południu.

    ~Yalenka
  • U nas jest identycznie...nie dośc,ze wyświetla,ze skończyłam event,a nie skończyłam!..To kliknięcie na namiot zawiesza całą grę.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 20.12.2017
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    U nas jest identycznie...nie dośc,ze wyświetla,ze skończyłam event,a nie skończyłam!..To kliknięcie na namiot zawiesza całą grę.
    Witaj

    Zgłosiłam.

    P.S. Będzie poprawka dotycząca tego problemu w godzinach popołudniowych, najprawdopodobniej bez przestoju serwera.

    ~Yalenka
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    oo tego też mi nie naprawili do końca, ale już nie zamula tak strasznie jak wcześniej :)

  • witam a po poprawce wiadomo coś czy była też w sprawie nakładki na sad wiśniowy śnieżny bo u mnie jak wcięło do tej pory nie ma
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    LukaszManager4 (PL1) powiedział(a):
    witam a po poprawce wiadomo coś czy była też w sprawie nakładki na sad wiśniowy śnieżny bo u mnie jak wcięło do tej pory nie ma
    Witaj
    Nakładki na sad wiśniowy powinniście otrzymać w tym tygodniu. Temat nie został zapomniany, jedynie z powodu bieżących problemow, które napotykamy wszystko trochę się opóźnia ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Czaga (PL1)Czaga (PL1) PL1 Posty: 22
    ...a nie mówiłem :D 
  • Czaga (PL1)Czaga (PL1) PL1 Posty: 22
    P.S Przez te wasze poprawki, dom który miał się ulepszyć dobre 2h temu nadal się ulepsza
  • A u  mnie znikneło około 200 milionów zielonych
  • Nosz kurde co sie dzieje w tej grze? Zalogowałam się po około godziny przerwy a tu znowu lejek sie pojawił, a z konta zezarło mi około 200 milionów zielonych. Ludzie aż sie grać nie chce
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    to była aktualizacja? 
    nieee!! to była kradzież !!!
    jak to ?  jakim prawem  GGS kradnie??
    wszystko źle ..bałagan...błędy...błędy i jeszcze raz błędy a my mamy za to płacić? siedzimy godzinami, wyrabiamy  i zbieramy kasę miesiącami, a tu  poprawki i jebu du...50 mil mi zajumali...oj..GGs...coś  mi się wydaje ze się pożegnamy, to już przekroczyło granice przyzwoitości, bo o uczciwości mówić tutaj się nie;-(((( na zawsze....i teraz...jesteście...z.... ...p......h......m.......
  • Dokładnie co się dzieje ? U mnie w sojuszu też poznikała kasa ludziom z kont do 0 .
  • @Yalenka to lej trwa 4 dni czy niecałe 2 dni?



  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    @Yalenka to lej trwa 4 dni czy niecałe 2 dni?



    Witaj

    Silos jest skrócony i potrwa do 22.12 do godziny 16:00.

    ~Yalenka
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    a dlaczego usuwacie posty???
    toz to proste pytania?
    gramy i pytamy a wy co bachchchch niechciane wypowiedzi kasujecie dlaczego?
  • @Yalenka to powiesz, wytłumaczysz mi dlaczego GGS puszcza kolejne takie eventy? Przecież nikt nie ogarnie leja w dwa dni i jesteśmy bez szans na wyższe nagrody. PO co są puszczane kolejne eventy skoro każdy po kolei tworzy nowe błędy. Jest ich coraz więcej i już nawet nie wiadomo co można dotknąć, a czego nie, żeby gra się zaraz nie wyłączyła.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    aurelka40 (PL1) powiedział(a):
    a dlaczego usuwacie posty???
    toz to proste pytania?
    gramy i pytamy a wy co bachchchch niechciane wypowiedzi kasujecie dlaczego?
    Witaj
    A co wnosisz swoim postem do tematu? Ja to co robisz teraz nazywam spamem i spam usuwam.

    ~Yalenka
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    edytowano 20.12.2017
    pewnie wylacz cale forum
    wtedy i spamow nie bedzie 

    nie ublizjac ale ....... ja jeleniem nie jestem Yelenka ,,, 

    hmm zastanawiam sie co nazwac spamem 
    wolna  wypowiedz ok spam 
    nazwanie rzeczy po imieniu spam 
    zapytanie spam
    znikanie dolarow do 0 spam

    czy ktos ogarnia te gre ???????????
    chyba juz za duzo tych bledow ja tak uwazam 
    ale jak widac tylko hawo mial juz dosc i wysiadl z tego pociagu moze warto i tez tak zrobic
    Post edited by aurelka40 (PL1) on
  • Yalenka, jak daliście za przeproszeniem d***y z aktualizacją to wasza wina a nie graczy. Jak nie umiecie ogarnąć gry, to może warto się dokształcić? Ci, którzy dzisiaj zgarnęli "ekstra kasę" przez waszą niekompetencje są waszym zdaniem nieuczciwi, a jak znajdę na ulicy 100 zł, to czemu mam nie podnieść??!! Jak daliście mi możliwość zarobku, to wykorzystałem tylko aktualne możliwości gry. A teraz jestem posądzany o nieuczciwość??!! O wy bez skazy! Jakaż to hipokryzja przez was przemawia ! A co do banów:D a dawajcie! ale mnie (jak i wielu innych użytkowników) już w grze nie zobaczycie... Uwierzcie, że poczujecie to na własnych kieszeniach. Ludziom już puszczają nerwy od dawna, ale dzisiaj miarka się przebrała. Teraz od was zależy: pójdziecie "na noże" (co de facto może być początkiem końca tej całej rozrywki) albo posypiecie głowy popiołem, przyznacie się do błędów.. Przemyślcie to dobrze, podpowiem tylko, że zastraszaniem, okradaniem kont ze środków, banowaniem, osiągniecie efekt przeciwny:)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Hallo, hallo, wy chyba śmieszni jesteście. Wchodzę do gry po 9 godzinach nie logowania, właśnie jakiś czas temu weszłam do domu z pracy, w sojuszu piszę mi Gracz że ma zielone na koncie, a czytam w nowościach że macie zamiar banować Graczy. Za co? Kolega z członkostwa Zbiorowość nie miał świadomości że coś nie tak, zdziwiło go przypływ gotówki bo z rana miał mniej. Super jest zawiedziony że zostanie zbanowany być może, a ma chęć pomocy w Mikołaju. O ile co znaczy u Was ban. blokada na jeden dzień, tydzień? Gra zeszła na psy, błąd na błędzie. Mało tego dwóch Graczy sojusz stracił bo Mikołaj wymaga 100 % produktów z wymuszeniem. Okres przedświąteczny ktoś wejdzie na chwilę w grę i już 2 %. Im bliżej Świąt tym mniej czasu na grę. Musieli odejść z Waszej głupoty, bo Mikołaj jest tak wgrany nie inaczej, zmuszani są ludzie do wydarzenia. Opcja stop w Mikołaju powinna być. Nie nauczyliście się z tamtego roku. Żadnych wniosków nie wyciągacie. 
  • BestElunia (PL1) powiedział(a):
    Nosz kurde co sie dzieje w tej grze? Zalogowałam się po około godziny przerwy a tu znowu lejek sie pojawił, a z konta zezarło mi około 200 milionów zielonych. Ludzie aż sie grać nie chce
    za taki komentarz zawiesili mi konto na 72 godziny?
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Ponieważ jestem wyjątkowo cięta na wydarzenie z choinką wynalazłam kolejny błąd :) Sojuszniczka po kilku miesiącach nieobecności postanowiła wrócić do gry. Była poza sojuszem. Na jednym z portali społecznościowych (nie wiem czy mogę podać nazwę - wolę nie ryzykować, po wczorajszym dniu :p), gdzie mamy swoją sojuszową grupę, poinformowała nas, że wraca. Poprosiłam ją, żeby nic nie zbierała tylko dołączyła do sojuszu. Jakie było nasze zdziwienie, że pomimo, że była na szaro choinka wróciła nas do 2 etapu. Żaden członek nie był na żółto, czyli nie było fizycznej możliwości dołożenia gdziekolwiek produktów, a mimo to zostaliśmy wróceni do etapu dokładania... 
    Proszę o zgłoszenie błędu.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Chciałabym zapytać: od czego zależy jakość nagród za wysiłek w evencie? Niektórzy w sojuszu mają skrzynie, wodorosty, a inni wizytówki i traktory.. 

    Do tej pory byłam przekonana, że różnice w nagrodach są tylko pomiędzy poszczególnymi sojuszami i uzależnione są od ilości członków/poziomu sojuszu, ale teraz? Już sama nie wiem.. 
  • gender (PL1)gender (PL1) PL1 Posty: 20
    a kto to wie, tez takie rzeczy widziałam, ale jak grałam to zawsze było jakoś i nie analizowałam, ale to pewnie ten balans gry,ale moze i na ten temat doczekam sie odpowiedzi, było by miło, pozdrawiam serdecznie
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Nie wiem czemu ale mam przeczucie że będzie problem z 4 rozdziałem a skąd to mi się wzięło? Otóż poprzednie rozdziały, żaden nie zakończony pozytywnie jak w poprzednim roku :( Nie wspomnę o 5 :/ I jeszcze teraz Święta, dyżury zespołu pewno słabe.
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Na którym poziomie są baloniki w warsztacie Mikołaja, bo nie widzę :(
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Jak masz na myśli dmuchane ozdoby to są na ostatnim poziomie,poziomy rewelacyjnie i szybko się podnosi obornikiem  ;);););)
  • iwonkaw (PL1)iwonkaw (PL1) PL1 Posty: 5
    I na dodatek my skończyliśmy czwarty rozdział a teraz pokazuje nam że jednak nie ukończyliśmy. Dlaczego? Nie mam pojęcia.
  • iwonkaw (PL1) powiedział(a):
    I na dodatek my skończyliśmy czwarty rozdział a teraz pokazuje nam że jednak nie ukończyliśmy. Dlaczego? Nie mam pojęcia.
    może nowa osoba dołączyła do sojuszu. i teraz ona musi mieć 100%
  • Mam pytanie odnośnie warsztatu mikołaja.Jak można przekazywać rzeczy mikołajowi ? w info nic nie pisze na ten temat.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik