Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

12434

Komentarz

  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    edytowano 20.12.2017
     
    Czemu usuwasz moje posty Yalenko ??
                  " Prawdziwa cnota krytyk się nie boi "

    Moje życzenia dla całego zespołu,który wciąż  uniemożliwia granie na farmie ...
      Julian Tuwim "Całujcie mnie wszyscy w .."


    Ja też się Helenko podłączam do Twoich życzeń, mogę ?
    Pozdrawiam :p

  • krystyn237 (PL1) powiedział(a):
     
    Czemu usuwasz moje posty Yalenko ??
                  " Prawdziwa cnota krytyk się nie boi "

    Moje życzenia dla całego zespołu,który wciąż  uniemożliwia granie na farmie ...
      Julian Tuwim "Całujcie mnie wszyscy w .."


    Ja też się Helenko podłączam do Twoich życzeń, mogę ?
    Pozdrawiam :p

    I ja na doczepkę :)
  • Nicozzo (PL1)Nicozzo (PL1) PL1 Posty: 32
    Wiem ze sie da wkurzyc zato , ze event sie juz konczyl .... i osoby stracili wodorosty .. lub zloto 
    ale troche mozna sie cieszyc poniewaz szybciej sie event szkonczyl nagrody sie dostalo 
    i mozna Swieta przygotowac :)
    Milego Dnia jesczcze Wszystkim :wink:
    Pozdrawiam Borys :blush:
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    i co z tym silosem? będzie czy nie? Wzmocnienia właczone, wszystko na polach stoi....
  • Błędy gonią błędy ,poprawka goni poprawkę po której jeszcze więcej błędów 
    Silosa tego nie chcemy a i tak z upartością maniaka jest włanczany 
    GGS nas nie słucha tylko oferty z KUPNEM ZŁOTA bardzo dobrze działają 
    i przeliczają jaka premia na święta 
    Coraz gorzej z dnia na dzień :((((((
    Dno do kwadratu 
  • olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    A o ktorej to bedzie kolejna poprawkowa poprawka poprawkowej poprawki hotfix-u? :D:D
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie Farmerzy!

    Przepraszamy za opóźnienia w starcie Sojuszniczego Święta Ciężkiej Pracy, nadal czekamy na informacje odnośnie godziny ponownego rozpoczęcia tego wydarzenia.

    ~Yalenka
  • Nicozzo (PL1)Nicozzo (PL1) PL1 Posty: 32
    Witaj Yalenka :)
    przeciesz napisalas ze Silos bedzie o 16:30 na nowo wystartowany ?
    i naraz nie wiecie o ktory bedzie ?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Borys (DE1) powiedział(a):
    Witaj Yalenka :)
    przeciesz napisalas ze Silos bedzie o 16:30 na nowo wystartowany ?
    i naraz nie wiecie o ktory bedzie ?
    Taki był plan ;) ale jak widzisz nie wystartował i teraz czekam na potwierdzenie nowej godziny startu wydarzenia ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Proste pytanie i o prostą odpowiedź proszę. Po spapranej aktualizacji i aktualizacji tej marnej aktualizacji znikł , chyba na saniach wybrał się do Mikołaja nasz kochany sojuszniczy SILOS.  Może tak po drodze ktoś go spotkał to niech powie aby wracał , bo zaczyna mi się robić smutno. I gratuluje poprawki w poprawca tak trzymać.



  • glamurka (PL1)glamurka (PL1) PL1 Posty: 74
    Wydaliśmy ponad 13 mln z konta sojuszniczego na wzmocnienie, poza tym z własnego włączyłam na 10 h za ponad 3 mln, zaplanowałam zbiory tak żeby wszystko sie zgrało, zebrałam kuku nastawiłam kapuche przyśpieszyłam produkcje humusem i ............................ wszystko uj strzelił

    żądam zwrotu kasy sojuszowej wydanej na wzmocnienie, mojej osobistej oraz użytego humusu

    i dodam jeszcze ze  nie będę brać udziału w tym cyrku, mam na to już wyjebongo

    dziękuję za uwagę
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    Ja też wydałam 3,2 mln na wzmocnienie osobiste, sojusz ponad 13 mln, humusu na zbiór jabłek zuzyłam sporo i pola stoja oczekując na wznowienie silosa, to generuje kolejne koszty
  • W naszym sojuszu też wszystko było przygotowane aby zabawić się a tu jak zwykle jakiś bubel. No jeszcze jak by jakiś komunikat w tej sprawie był to rozumie a tu nic mowę odjęło może też klawiatury od komputera wcięło i teraz mamy ciemnogród.
  • LBarbara (PL1)LBarbara (PL1) PL1 Posty: 69
    LBarbara (PL1) powiedział(a):
          amik23 , dzięki za cały wpis :)  , jestem za , całkowicie popieram - wszystkie osoby z przedziału  1-100
     z ostatniego silosa powinny otrzymać rekompensaty i nagrody za swój trud i poniesione koszty  w  tym
    wydarzeniu !!!.
    Zapisanie wyników tej klasyfikacji to bardzo dobre posunięcie i pomysł.
    Kierownictwo GGS powinno hurtem rozważyć nasz wniosek , zamiast rozpatrywać indywidualne skargi i roszczenia wszystkich 100 graczy ,którym nagrody za swoją pozycję w rankingu należą się ,
    bo jeśli silos był zepsuty , należało go / jak namiot ms /- wycofać i usunąć w porę z gry.
    Wszystkim sojuszom też należą się nagrody i rekompensaty za poniesione w ciągu całego trwania wydarzenia koszty , nie powinniśmy o tym nawet pisać.
     Myślę że WSZYSCY  uczestniczący w ostatnim wydarzeniu felernego SILOSA są tego samego zdania.
    Czekamy na nagrody i rekompensaty :)
    Muszę wspomnieć jeszcze o wymaganiach w celu osiągnięcia  wszystkich nagród w silosie,  to są cyfry
    z kosmosu !!!!!, dlaczego tak bardzo i tak drastycznie podniesiono poprzeczkę i stopień trudności ??? ,
     nigdy nie zdołam zdobyć nawet połowy nagród , dla kogo to stworzyliście ? , dla graczy czy dla cudotwórców??? ,jeśli nic się nie zmieni nie wezmę w nim już udziału :( ,dlaczego wycofano poprzedni silos ?
     Proszę GGS o przeanalizowanie mojego całego wpisu i odpowiedź  !!! 
    Pozdrawiam Wszystkich serdecznie  :)




    LBarbara (PL1) powiedział(a):
             Witam !
           Bardzo rzadko piszę coś na forum ale tym razem nie wytrzymałam.
         Mistrzostwa sojusznicze i silos to jakiś cyrk !!!
      Po ostatnich  wydarzeniach zatkało  mnie zupełnie - z oburzenia - wszędzie błędy , błędy i jeszcze raz błędy ,
    a reakcji ze strony GGS brak !!!!!!,  to żałosne :(  .
    I ten brak szacunku dla nas , graczy ?  Jak TO nazwać ???
    Wiecie co powinniśmy zrobić ? , szefowie wszystkich sojuszy , zgodnie i jednomyślnie powinni uzgodnić , że nie bierzemy udziału w żadnym wydarzeniu , evencie , do czasu zamiany beznadziejnych nagród - bubli - na coś wartościowszego oraz do czasu usunięcia drastycznych / wszystkich / błędów, które praktycznie występują już prawie we wszystkim co się teraz zaczyna i wprowadza do gry a szczególnie MS i Silos.Brak słów !!!!
         Piszą o nowych wydarzeniach ? , nie zaczynajmy ich , bo to co do tej pory dzieje się w grze , to skandal , brak szacunku dla nas ,dla wszystkich graczy - nie bierzmy udziału  w tych bublach !!!!!!
       Ciekawa jestem czy we wszystkich krajach gracze też tak są traktowani jak w Polsce i czy tam też wszystko tak się sypie jak u nas ? , jeśli tak , to nie chcę nazywać tej sytuacji po imieniu ,
    ale jedno wiem  -   to ogólny skandal
       Witam !
          " Bardzo rzadko piszę coś na forum ale tym razem nie wytrzymałam.
         Mistrzostwa sojusznicze i silos to jakiś cyrk !!!   ......................................"
      Nie będę się powtarzać  ,  nic się nie zmieniło :( , były huczne przeprosiny , itd. i itp , i co ???
      
       brak słów ................................. :(  :(  :(   to ogólny skandal





  • Nicozzo (PL1)Nicozzo (PL1) PL1 Posty: 32
    Silos jesczcze niema 
    nagrod z Swiatowych misztrzostw niema 
    wiec znaczy chyba ze nigdy to nie przyjdzie ? :dizzy:

  • Ja nigdy nie pisze na forum, ale tym razem to już przegięcie, wyzerować dolary- najlepiej to wyzerujcie serwery i tą grę , bo i tak na psy już spadła
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    to była aktualizacja? 
    nieee!! to była kradzież !!!
    jak to ?  jakim prawem  GGS kradnie??
    wszystko źle ..bałagan...błędy...błędy i jeszcze raz błędy a my mamy za to płacić? siedzimy godzinami, wyrabiamy  i zbieramy kasę miesiącami, a tu  poprawki i jebu du...50 mil mi zajumali...oj..GGs...coś  mi się wydaje ze się pożegnamy, to już przekroczyło granice przyzwoitości, bo o uczciwości mówić tutaj się nie;-(((( na zawsze....i teraz...jesteście...z.... ...p......h......m.......
  • Fisofe (PL1)Fisofe (PL1) PL1 Posty: 33
    Jakim prawem wyzerowano mi konto dolarowe, uniemożliwiając grę. Co zrobiłam niezgodnego z zasadami tej gry. Sprzedawałam towary za ceny ustalone przez GGS, a wy okradliscie moje konto. Proszę o natychmiastowy zwrot. Nie, nie proszę żądam. To były wasze ceny. Trochę honoru
  • Nicozzo (PL1)Nicozzo (PL1) PL1 Posty: 32
    Ci co skorzystali z bledu ze dolary dostali i wykupili reszta pola na powiekszanie farm 
    ukradli $
    niewiadomo czemu ... 
  • Fisofe (PL1)Fisofe (PL1) PL1 Posty: 33
    Borys (DE1) powiedział(a):
    Ci co skorzystali z bledu ze dolary dostali i wykupili reszta pola na powiekszanie farm 
    ukradli $
    niewiadomo czemu ... 

    Sprzedawałam po cenach, jakie GGS ustaliło. Nie mnie wnikać w ich ustalanie. Postępowałam zgodnie z ustalonymi zasadami. Dzisiejszy dzień przekonał mnie, że ta gra to już etap końcowy. Teraz nawet wchodzą sobie ot tak na konto i zabierają ci dolary, bo tak sobie wymyślili. To nie jest działanie fair play. Ogarnijcie się i oddajcie ludziom kasę
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Borys (DE1) powiedział(a):
    Ci co skorzystali z bledu ze dolary dostali i wykupili reszta pola na powiekszanie farm 
    ukradli $
    niewiadomo czemu ... 
    a sorry?  jak skorzystali?  w czym skorzystali?  złodziejskie GGS kradnie i patrzy nam  oczy...dość tego...
  • Jakim prawem ktoś mi zabrał 70 mln dolarów?
    złodziejska gra
  • Fisofe (PL1) powiedział(a):
    Jakim prawem wyzerowano mi konto dolarowe, uniemożliwiając grę. Co zrobiłam niezgodnego z zasadami tej gry. Sprzedawałam towary za ceny ustalone przez GGS, a wy okradliscie moje konto. Proszę o natychmiastowy zwrot. Nie, nie proszę żądam. To były wasze ceny. Trochę honoru
     Popieram w 100 % przecież my sprzedaliśmy to, co było w magazynie a to nie jest nasza wina, że GGS wprowadziło błędne ceny

  • mnie tez wyzerowało konto z dolarów po aktualizacji
  • Fisofe (PL1)Fisofe (PL1) PL1 Posty: 33
    ORCHIS1981 (PL1) powiedział(a):
    Fisofe (PL1) powiedział(a):
    Jakim prawem wyzerowano mi konto dolarowe, uniemożliwiając grę. Co zrobiłam niezgodnego z zasadami tej gry. Sprzedawałam towary za ceny ustalone przez GGS, a wy okradliscie moje konto. Proszę o natychmiastowy zwrot. Nie, nie proszę żądam. To były wasze ceny. Trochę honoru
     Popieram w 100 % przecież my sprzedaliśmy to, co było w magazynie a to nie jest nasza wina, że GGS wprowadziło błędne ceny
    Powiedziałabym inaczej. To nie były dla mnie w tamtej chwili "błędne ceny", to były ceny ustalone przez GGS. Ja i inni się do nich dostosowaliśmy. Jeśli to był sabotaż w GGS to ukarajcie winnego, a nie graczy postepujących według waszych zasad.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie 

    Proszę zapoznać się z tym wpisem:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3763070/#Comment_3763070

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    dziadowskie GGS, że tez takiego bubla ludzie wspierają kupując za realne pieniądze, to ich sławetne złoto...ze też nie ma prawa w Polsce na to żeby  ich zaskarżyć za to wszystko...wstyd...i to jest ta niemiecka precyzja?  od dziś ie dotykam niczego co niemieckie, japonskie, chińskie  i jakieś tam jeszcze....
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Ja mam pytanie dla kogo jest ten lejek załączony ?....35mil nagroda główna czas 48h czyli trzeba trzaskać jakieś 203pkt na sek. Proponuje, żeby tego kto to wymyślił w nagrodę posadzić przed kompem dopóki nie ukręci głównej nagrody( oczywiście bez złota i niebieskiego) 
  • Nas sie karze za blad  mysmy tego bledu  nie zrobili 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 20.12.2017
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie 

    Proszę zapoznać się z tym wpisem:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3763070/#Comment_3763070

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Ale to przecież nie wina graczy!!! była możliwość, gdybym wiedział sam bym skorzystał... skad niby mam wiedzieć zę to błąd??? A nawet jeśli to bład, to się go naprawia i tyle, a nie zabiera niewinnym....jeszcze GGS powinno za błąd przeprosić!!! a nie karać.

    Sobie lepiej niech pensje zabiorą, mozę zacznie coś działać poprawnie.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik