Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

30.11.2017 | Fabryka św. Mikołaja!

11621

Komentarz

  • wniosek nasuwa się sam, GGS chce nas odgonić od gry za wszelką cenę (łącznie z cofaniem czasu :) ), a my uzależnieni gracze nic? choinki stroić, uszka lepić, śnieg grabić a nie klikać!

    Wesołych Świąt dla wszystkich Graczy i mimo wszystko dla GGS też :D
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 18.12.2017
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):


    Koło świętego Mikołaja będzie w tym roku??????mam na myśli to gdzie podnosiliśmy poziom zadowolenia dekoracji oddając różne produkty.



    A ja podbijam pytania i chciałabym na nie dostać odpowiedz,skoro o coś pytam to nie dlatego,że mi się nudzi tylko dlatego ,że temat mnie interesuje wiec proszę o odpowiedz na zadane pytania.
    Witaj,

     domyślam się że pytasz o "sklep Świętego Mikołaja"  

    Wydarzenie to wystartuje najprawdopodobniej 24 grudnia i potrwa do 31 grudnia.

    aginexx (PL1) powiedział(a):
    czy zespół zamierza się jakoś ustosunkować od skrócenia rozdziału związanego z mikołajem?
    W dalszym ciągu nie posiadam informacji dotyczącej skróconego czasu 3 rozdziału i pojawienia się 4 rozdziału Listy Świętego Mikołaja. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    O właśnie o to pytałam  :):):):) dziękuję za odpowiedz.

    Forum się tak troszkę psuje,za każdym razem trzeba się logować a wątki lubią się powtarzać -się zastanawiam czy jeszcze cokolwiek będzie działać jak się należy,gracze piszą,że lepiej mniej i porządnie bez błędów a zespół dalej swoje byle dużo i na szybko i są efekty......
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    W dniu dzisiejszym od rana występują problemy z forum. Nie możemy odpowiedzieć na Wasze wiadomości prywatne i nie wiemy kiedy problem zostanie wyeliminowany.
    Jeśli chodzi natomiast o przedwczesne zakończenie 3 rozdziału wydarzenia św. Mikołaja - przez cały dzień nie dostaliśmy niestety żadnej informacji zwrotnej w tej sprawie od Zespołu.
    Jutro w dalszym ciągu będziemy pytać Zespół o tę kwestię.

    Dobrego wieczoru,
    Jiper
  • Znowu choinka niewypał ;( naprawdę dziękuję za to nasza praca i nie tylko idzie na marne skoro robią takie jaja. Najlepiej niech nie robią żadnych eventów skoro mają być problemy bo to nie ma sensu skoro każdy się stara a tu błedy skrócony czas;( produkty miały być skrócone i co nic żal powtarzam żal, kiedyś nie było takich problemów. Naprawdę robią nam zaje..... prezent na święta. Tak dalej a napewno więcej osób nie będzie chciało grać. No ale widzę problemów z promocjami na złoto żadnych problemów, na to się bardzo starają. Brawo zespół gdyby nie sentyment do tej gry już dawno bym odpuścił granie sami do tego doprowadzacie

  • P.S. Za dużo słyszymy słowo przepraszamy, które nic nie znaczy skoro robią to coraz częściej, wolelibyśmy słyszeć dziękujemy że miło spędzacie czas na grze.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Za te stracone zasoby i czas to powinni dać dekorkę 1x1 z zadowoleniem 100 conajmniej, a najlepiej 5 szt za każdy etap, bo to porażka, a przecież poprzedni pociag się udał? oficjalnie wysąłlem list do sojuszu o nieuczestniczeniu dalszym w tym wydarzeniu, szkoda nerwów, lepiej sobie powoli klikać to co nas jeszcze bawi.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Jola62 -> a co nas jeszcze bawi w BF ???
  • kate53 (PL1)kate53 (PL1) PL1 Posty: 14
    Witam i znowu kolejny błąd z waszej strony.Od wczoraj nie da się wejść w listę św. Mikołaja a tym samym wykonać zadania.Kiedy to naprawicie i jaka będzie rekompensata?.Poza tym moglibyście zrobić tak,że członek który wykonał swoją misję może przejść do 2 rozdziału anie uzależniać to od wszystkich członków  bo cierpią na tym inni. Członkowie jak i sojusze są różni i nie każdy ma czas na grę.!I jak zwykle gra niby naprawiona, a jednak nie do końca.Dziś się zaczął niby 3 rozdział.Po zalogowaniu się zebrałam wiśnie min. a jak wiadomo wiśnie produkuje się dość długo tak samo pokarm dla kaczek.Po kolejnym zalogowaniu.zbiory zostały wyzerowane.Dlaczego?Kto nam je zwróci, jaka będzie za to rekompensata?
  • jola62 (PL1) powiedział(a):
    Za te stracone zasoby i czas to powinni dać dekorkę 1x1 z zadowoleniem 100 conajmniej, a najlepiej 5 szt za każdy etap, bo to porażka, a przecież poprzedni pociag się udał? oficjalnie wysąłlem list do sojuszu o nieuczestniczeniu dalszym w tym wydarzeniu, szkoda nerwów, lepiej sobie powoli klikać to co nas jeszcze bawi.
    Ale mój Szef ma zachcianki:)
    Ale popieram całkowicie:)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Jola62 -> a co nas jeszcze bawi w BF ???
    Malwino,  mnie bawi spokojne klikanie w pola i sady etc, bez spiny,   w sielankowym nastroju. A od czasu do czasu jakaś niewielka dawka adrenalinki, ale powiedzmy raz na miesiąc...
  • danabog (PL1)danabog (PL1) PL1 Posty: 30
    Czy TWÓRCY GRY nie pomyśleli o tym, że również żyjemy w realu, chodzimy do pracy, mamy swoje codzienne zajęcia itp. Gdybym poświęciła dużo czasu i realnej kasy, to kto wie, może udałoby mi się skończyć mimo tego, źe COŚ mi wcięło ranne zbiory. Może od razu napisać, że nie jest to "gra dla ubogich". Wszystkim życzę przedświątecznego szaleństwa i dobrej zabawy z bliskimi. Przychodzi mi do głowy myśl, a może to specjalnie "obraźcie się na grę, poświęćcie świąteczny czas najbliższym". Pozdrawiam. Danka
  • Tom44 (PL1)Tom44 (PL1) PL1 Posty: 15
    edytowano 19.12.2017
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    W dniu dzisiejszym od rana występują problemy z forum. Nie możemy odpowiedzieć na Wasze wiadomości prywatne i nie wiemy kiedy problem zostanie wyeliminowany.
    Jeśli chodzi natomiast o przedwczesne zakończenie 3 rozdziału wydarzenia św. Mikołaja - przez cały dzień nie dostaliśmy niestety żadnej informacji zwrotnej w tej sprawie od Zespołu.
    Jutro w dalszym ciągu będziemy pytać Zespół o tę kwestię.

    Dobrego wieczoru,
    Jiper
    o tak , najlepiej schowac głowe w piasek jak strusie i udawac , że nic sie nie stało.Czy zespołowi brak cywilnej odwagi , aby przyznac sie do kolejnego błedu.
    Jakbym w swojej pracy tak zawalał robotę to juz dawno by mnie wywalili na ....
    Post edited by Yalenka on
  • Ale przecież zespół zawala tylko eventy a oferty zakupu są ok. więc czemu niby mieliby ich wywalać?
  • kate53 (PL1)kate53 (PL1) PL1 Posty: 14
    znowu brak odpowiedzi z waszej strony, i kolejne zawalenia gry.
  • chrupek89 (PL1)chrupek89 (PL1) PL1 Posty: 33
    edytowano 19.12.2017
    Odnosnie nowej informacji w OO,
    wlaczą 3 rozdzial a co z 4 ktory juz zaczelismy i oddalismy produkty? przepadnie ?!

    aa i co z towarami ktore przekazalismy do 3 rozdzialu? My stracilismy 180tys karmy dla swin! bo skonczylo sie o dobe za wczesnie, kto Nam za to odda? 
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    pytanie.
    3 rozdział rozpocznie się od nowa czy zostanie wznowiony?
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Kolejne złodziejstwo. Cofną, bo tak Im wygodnie. Zrobili kolejny błąd i nic się nie dzieje, tylko gracze znowu tracą. Ale gdy Gracz zrobi najmniejszą pomyłkę, to już jego sprawa, GGS zaciera ręce bo znowu się obłowiło,
    Granda w biały dzień. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości, że to nie gra lecz zwykle oszustwo!!!!!!!!!!!!!!
  • zeida (PL1)zeida (PL1) PL1 Posty: 141
    3 rozdział uruchomiony zostanie ponownie? A co  z czwartym? Przecież już trochę pozbieraliśmy!
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Zespół odblokuje tylko 3 rozdział, tak samo jak miało to miejsce w rozdziale pierwszym i drugim. Będzie on wyświetlony jako odblokowany, będziecie mogli kontynuować z dowolnego miejsca, w którym przerwaliście. Nie wpłynie to na Wasze bieżące postępy i nie będziecie musieli ponownie robić rozdziału 3, w przypadku gdy rozdział 3 został ukończony.

    ~Yalenka
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    zeida (PL1) powiedział(a):
    3 rozdział uruchomiony zostanie ponownie? A co  z czwartym? Przecież już trochę pozbieraliśmy!
    Witaj

    Dostałam informacje, że ponowne uruchomienie wydarzenia nie będzie miało żadnego wpływu na rozdział 4.

    ~Yalenka
  • zeida (PL1)zeida (PL1) PL1 Posty: 141
    Dziękuję za odpowiedź :)
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    witaj Yalenko - czy ja dobrze rozumiem, że będziemy równocześnie zbierać do 3 i 4 rozdziału?
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    przy ostatnim cofaniu, musiałam ponownie zbierać
    mapy i karmy, które już wcześniej zebrałam do eventu Bliżej Natury, cofnęło też wiele innych wydarzeń, czy teraz będzie podobnie?
    Co tym razem zostanie zepsute?
    Już nie chce się grać

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 19.12.2017
    Ale się ggs miota, ciekawe co tym razem się rozleci, rozdział 4 też pewnie rykoszetem dostanie, może zaliczycie każdemu Mikołaja do końca, z dekoracją+200 i wyjdźcie z twarzą chociaz raz w tym roku, roku kompletnych porażek we wszystkim czego się tkniecie
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    witaj Yalenko - czy ja dobrze rozumiem, że będziemy równocześnie zbierać do 3 i 4 rozdziału?
    Witaj
    Jeśli Twój sojusz ukończył 3 rozdział, nie będziecie musieli zbierać czegokolwiek dla rozdziału 3, po prostu pokaże się jako ukończony, abyście mogli wziąć udział w rozdziale 5 w przyszłym tygodniu. Rozdział 4 nie zostanie zatrzymany w żaden sposób, będziecie mogli go kontynuować.

    ~Yalenka
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    A o której godzinie będzie aktualizacja??? 
    i czy silos sojuszniczy dziś zostanie uruchomiony?

  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Yalenka powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    witaj Yalenko - czy ja dobrze rozumiem, że będziemy równocześnie zbierać do 3 i 4 rozdziału?
    Witaj
    Jeśli Twój sojusz ukończył 3 rozdział, nie będziecie musieli zbierać czegokolwiek dla rozdziału 3, po prostu pokaże się jako ukończony, abyście mogli wziąć udział w rozdziale 5 w przyszłym tygodniu. Rozdział 4 nie zostanie zatrzymany w żaden sposób, będziecie mogli go kontynuować.

    ~Yalenka
    a jeżeli nie ukończył - bo nie ukończył, skróciliście go o 1 dzień - to co wtedy? zbieramy do dwóch rozdziałów na raz? Przecież to są różne produkty z tych samych fabryk
  • Dlaczego 3 etap fabryki Mikołaja skrócono  o  1 dzień i odebrano mojemu sojuszowi możliwość jego zrealizowania w całości?
  • jadwiga2901 (PL1)jadwiga2901 (PL1) PL1 Posty: 88
    edytowano 19.12.2017
    Yalenka pisała, że Mikolaj bomka nr 3  ma być odblokowana żeby Sojusze mogły to skończyć :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik