Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Skrocony czas ze szkółki

Nie działa skrócony czas budowy,przetwarzania ,przyznawany za miejsce w szkółce memory...standardowe procedury ( przelogowanie,czyszczenie ciastek etc) nie pomogło...

Komentarz

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Nie działa skrócony czas budowy,przetwarzania ,przyznawany za miejsce w szkółce memory...standardowe procedury ( przelogowanie,czyszczenie ciastek etc) nie pomogło...
    Witaj,
    czy możesz dołączyć tu zrzut ekranu ze swojej farmy, z wszelkimi boosterami jakie w tym momencie masz na farmie?

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witaj

    Proszę byś wykonała dodatkowy zrzut ekranu z widoczna godzina na pasku narzędzi i całość wysłała do Działu Wsparcia Technicznego.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Dziękuję Yalenko za pomoc ,już to zrobiłam.
    Miłego popołudnia:)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 18.12.2017
    Zwróć uwagę ,  że masz tylko skrócony czas  budowy. Nie obowiązuje on na wyspie tymczasowej,

    Skrócony czas produkcji i budowy to inny buster, nie ma w nim tego żółtego kasku ;)

    Na screenie niżej zaznaczyłam:

    1. skraca o -50% czas budowy / poza wyspami tymczasowymi/
    2. skraca o -50% czas produkcji i o -50% czas budowy

    Ty masz ten 1.
    Dodam , że jak komuś się uda zdobyć oba bonusy w tym samy czasie, to wszystko buduje i burzy się od razu, bo czas budowy skraca się o 100%, więc warto polować na takie okazje :)

     
  • Zwróciłam uwagę i rozrożniam je...niestety,mój nic nie skraca...i nawet przestałam sie temu juz dziwić;))
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    edytowano 18.12.2017
    Mój tez nie działa , szkoda, ale idzie sie przyzwyczaic do błedów w grze....

    Edit, teraz działa
    Post edited by jjjjjj (PL1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik