Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problemy z Eventem Św. Mikołaja

124»

Komentarz

  • W 3 części darów dla Mikołaja były duże błędy, lista braków nie odpowiadała rzeczywistym brakom, nie mogliśmy pouzupełniać

  • Błąd na błędzie, ciekawi mnie jak to możliwe, zniknęła mi część złota( napisałam do supportu), zniknęła dekoracja, którą zakupiłam za to właśnie złoto. Mało tego w godzinach porannych był problem z logowaniem do gry, a rozmowa na czacie jaką prowadziliśmy w sposób magiczny została wymazana! Po trzech godzinach problemów z zalogowaniem udało mi się wejść i osłupiałam... Co tu się wyprawia? Ktoś Wam zhakował serwery??
  • iwonkaw (PL1)iwonkaw (PL1) PL1 Posty: 5
    A czy Wy też mieliście taki problem, że lista życzeń św Mikołąja (3 rozdział) skończył się 1 dzień wcześniej. Nie zdążyliśmy zebrać wszystkich produktów.Co jest grane?
  • Laluna2 (PL1)Laluna2 (PL1) PL1 Posty: 26
    U nas też skrócono czas. Mieliśmy dziś skończyć i nic z tego. Możemy zaliczyć zadanie za 4816,00 złota. Teraz już wiem po co to robią. ŻENADA.
  • Tak samo wyrażam swoje wielkie niezadowolenie, okradziono nas o jeden dzień w zbieraniu towarów dla Mikołaja. Pokazuje że jest jeszcze jeden dzień do końca a tu nagle wskakuje czwarta misja. Gracze ładują złoto aby jakoś się wyrobić w wygórowanych zadaniach bo normalnie nie da się je ukończyć a tu nagle taka brzydka niespodzianka... no faktycznie wspaniały prezent Mikołaja chcesz trzecią dekorację zapłać złotem i ją dostaniesz - wstyd wredni naciągacze i złodzieje!
  • anna489 (PL1)anna489 (PL1) PL1 Posty: 42
    Kolejny etap Mikołaja rozpoczął się o północy,  ale dzisiaj  w ciągu dnia zniknęły wszystkie wcześniej przekazane zbiory  i trzeba oddawać od nowa. Zasilenia , złoto, supernawóz wszystko poszło na marne:((( odechciewa się tego wogóle robić:(((
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    W ramach rekompensaty zaliczą zadanie nr 3 z zadowoleniem 11 jak po przednio, a potem napiszą że powinniśmy się czuć wspaniale i walczyć o  dekorację z jakimś badziewnym zadowoleniem
  • iwonkaw (PL1)iwonkaw (PL1) PL1 Posty: 5
    No trochę zaczyna to denerwować. Cały sojusz się spina a tu nagle koniec. Smutne :( że takie prezenty nam serwują na święta.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    wyraźnie chcą byśmy sami odeszli i wtedy zamkną serwery, ale ja będę klikał do końca, oczywiście omijając eventy i inne MS, chyba, zę mi coś podpasuje,.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Póki gracze będą ładowali złoto w każdy popsuty bubel nic się nie zmieni,gra serwuje takie błędy w ostatnim czasie ,że to złoto szkoda w cokolwiek tu inwestować bo błędy poganiają błędy,wydarzenia są restartowane albo całkiem ściągane i tak jest nagminnie to już tutaj norma.Dla mnie mogą sto na raz wydarzeń wprowadzić póki gra nie będzie działać jak należy złota nie zainwestuje w żadne wydarzenie bo po prostu nie warto-wiecznie słyszymy tylko przepraszam i co z tego skoro kolejne wydarzenia serwują kolejne błędy i to się nie zmieni póki mimo tego wszystkiego będą na Nas zarabiać.....

    HH znowu nie działa i znowu ma błędy teraz mnie nie ma choć jestem,w godzinach rannych byłam,chyba telepatycznie  :D:D:D ale w rzeczywistości mnie nie było więc kolejny raz serwuje się je z błędami...
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    @sylwiazelazna (PL1) bimberki tak samo 0 złota na te buble ;)
  • A dlaczego po wejściu na forum muszę się ciągle logować?
    I po tym zalogowamiu pokazuje mi błąd logowania?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    A dlaczego po wejściu na forum muszę się ciągle logować?
    I po tym zalogowamiu pokazuje mi błąd logowania?
    Witaj 

    Proszę byś zapoznał się z tym wpisem:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/169377/informacje-o-najnowszej-aktualizacji-forum#latest

    jak również z tym:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3760353/#Comment_3760353

    Pozdrawiam,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik