Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Pomocy nie mogę wejść na grę

Witam mam problem nie mogę wejść na grę pasek jeździ tam i z powrotem ale nie ładuje się co mam zrobić :( Pozdrawiam
«1345

Komentarz

  • iloooooo (PL1)iloooooo (PL1) PL1 Posty: 27
    Witaj,

    nie da rady nic zrobić. Nie wiadomo co się stało, wiele osób nie może wejść. 


  • Olaf2005 (PL1)Olaf2005 (PL1) PL1 Posty: 31
    Wbrew zapewnieniom ggs ta gra się sypie.:( Też mam problem z logowaniem. Kończą się MS, uciekają premie, wielu graczy nie zaloguje się na czas by powalczyć o następne. Ręce opadają.Potem dostaniemy parę skrzynek z woda i nawozem i finito.Gdyby nie ludzie, z którymi tu jestem od lat, to już by mnie nie było.
  • Teraz mogę gdy wkońcu się udało to przy zalogowaniu nie pokazuje mojego konta tak jakby nie istniało heh masakra :(
  • Witam mam też problem z Wejściem na grę nie akceptuje mi się nazwa użytkownika :'( Pozdrawiam...
  • Dzięki za odpowiedź :)
  • Hej

    U mnie nie rozpoznaje użytkownika i wejść nie mogę
  • u mnie to samo nie mogę się zalogować ,cały czas wczytuje grę :'( :'(Pozdrawiam ...
  • Odkąd jest ta misja z choinką to same problemy ... 
  • ME, choinka wszystko idzie się walić. Porażka na maxa
  • ta choinka powinna zniknąć z gry jest nie dopracowana i z błędami i tylko my mamy kłopot z grą przez to wydarzenie niewydarzone....
  • Mimet (PL1)Mimet (PL1) PL1 Posty: 24
    Witam.
    Mam takie same problemy. Nie rozpoznaje nazwy użytkownika i nie można się zalogować. Coś za często w ostatnim czasie są problemy, nic nie można dokończyć ani zaplanować.
  • Dajcie znać gdyby udało Wam się wejść też będę próbować od czasu do czasu 
  • glamurka (PL1)glamurka (PL1) PL1 Posty: 74
    masakra tez nie mogę się zalogować bo gra nie ładuje.. a mam czas tylko d 10 godz. żeby zrobić coś na farmie później już tylko wieczorem, to jest denerwujące człowiek by chciał z rana wejść normalnie porobić coś odstresować się przed pracą a tu jeszcze większe nerwica  :s
  • hania354 (PL1)hania354 (PL1) PL1 Posty: 31
    Witam u   mnie to samo nie mogę się zalogować porażka 
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    Też  mam problem by wejśc na farma , po wpisaniu loginu wyskakuje mi czerwone kółko ...jakby mnie nie było 
    na farmie .. ;( co się znowu dzieje ..? :P 

  • kaki0021 (PL1)kaki0021 (PL1) PL1 Posty: 137
    Ja też nie mogę już od pewnego czasu się zalogować. To nieprawdopodobne aż, tak się ta gra nigdy nie sypała. I co nam dają oficjalne przeprosiny, jak dalej te same problemy są. Widocznie jakiś niekompetentnych ludzi zatrudniają i dlatego się im się ta wszystko wali:-( Szkoda wielka bo każdy prawie pewnie co jakis czas złoto kupuje a w zamian ma tylko nerwy. 
  • edytowano 18.12.2017
    Może zarobili tyle ile mieli zarobić na grze i się wycofują .. Grrr.. 
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    A to chyba tylko PL1 nie działa na innych nikt nic nie mówi że nie można się zalogować

    A czemu mówicie że cały poniedziałek zepsuty ? GGS w poniedziałek nie pracuje?
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132

    Witam, mnie się udało zalogowac ale wiem,że wspólgracze z sojuszu nie mogą i happy hour im przepadło!!!

    Do tego końcówka MS i nie można punktów dokładać!!!

    Co szanowny Zespól na to?


  • Arisch (PL1)Arisch (PL1) PL1 Posty: 47
    I ja też nie mogę wczytać gry....a rolnik tylko podlewa kwiatki, wygrzebuje krety, kosi trawnik i tak w kółko.....znowu wspaniali specjaliści coś spieprzyli a my tylko się denerwujemy.
    Czas skończyć zabawę z tym badziewiem i prawdopodobnie zakończę grę bo już mam dość tych wiecznych pomyłek, przeprosin i marnych rekompensat.....
  • Witam ,ja równie nie mogę się zalogować ,jak wpisze login ,wyskakuje czerwone kółko...
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    Też  mam problem by wejśc na farma , po wpisaniu loginu wyskakuje mi czerwone kółko ...jakby mnie nie było 
    na farmie .. ;( co się znowu dzieje ..? :P 

  • mirka07 (PL1)mirka07 (PL1) Posty: 11
    edytowano 18.12.2017
    Coraz bardziej zniechęcają nas do gry.. gram od 4 lat ,ale chyba pora to skończyć,czy ktoś nam odpowie dlaczego tak jest?
  • Falkoo (PL1)Falkoo (PL1) PL1 Posty: 14
    U mnie to samo, na moim lapku lata wskaźniki i lata, myslałam ze mi sie sprzęt przegrzał wiec porzyczyłam lapka od męża i juz zadowolona ale u niego nie rozpoznaje użytkownika :( masakra MS lecą hapy hour tez przepadł :( 
  • kaki0021 (PL1)kaki0021 (PL1) PL1 Posty: 137
    No ciekawe kiedy wreszcie raczą dac jakąś informację co się znowu dzieje i kiedy to naprawią.
  • ania7356 (PL1)ania7356 (PL1) PL1 Posty: 30
    witamnie moge wejsc na gre nie rozpoznaje uzytkownika gry  co mozna zrobic  jak sie zalogowac?
  • Dzisiaj nie mogę wejść na swoiją grę cały czas się ładuje i nic!!!!!!!!!!! 
  • Ania my też mamy ten sam problem dlatego dodałam ten post jak się można z nimi skontaktować ?? Tego nie wiem nigdy tego nie robiłam jeśli ktoś się zna niech napisze do nich czy coś. Będę wdzięczna pozdrawiam
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    Też  mam problem by wejśc na farma , po wpisaniu loginu wyskakuje mi czerwone kółko ...jakby mnie nie było 
    na farmie .. ;( co się znowu dzieje ..? :P 

  • Owsianka (PL1)Owsianka (PL1) PL1 Posty: 12
    Hej. 
    Co się znowu dzieje! CO ZNOWU popsuł SUPPORT? 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik