Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

13.12.2017 | Nowe wydarzenia tematyczne i więcej!

1418

Komentarz

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 13.12.2017
    A zimowa nakładka na oborę 49 tyś złota ahahaha czy jak dostanę taką w ramach "rekompensaty" mogę ją szanownemu zespołowi odsprzedać???
  • Czaga (PL1)Czaga (PL1) PL1 Posty: 22
    Aktualizacja aktualizacja a psucie psuciem.Takze po tej aktualizacji pokazuje mi błąd iż mam wytworzone 2x tyle towarów z all budynkow i sadów niż normalnie.Nie byłoby to złe, ale po zebraniu okazuje się,ze jednak jest prawidłowa ilość :D
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    tak samo jest u mnie
  • Zgłaszam do ggs. wielki błąd na farmach na serwerze NK po tej aktualizacji. Wszystkie farmy u graczy są o połowę obniżone zbiory z pól i budynków produkcyjnych. To się nazywa postęp w rozwoju gry i jednocześnie poziom balansu gry musi być według ggs obniżony . Brawo, aby tak dalej to zostaną w tej grze same płotki . czyli gracze początkujący . którzy zaczynają w tę grę grać.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 13.12.2017
    slawekx001 (PL1) powiedział(a):
    Zgłaszam do ggs. wielki błąd na farmach na serwerze NK po tej aktualizacji. Wszystkie farmy u graczy są o połowę obniżone zbiory z pól i budynków produkcyjnych. To się nazywa postęp w rozwoju gry i jednocześnie poziom balansu gry musi być według ggs obniżony . Brawo, aby tak dalej to zostaną w tej grze same płotki . czyli gracze początkujący . którzy zaczynają w tę grę grać.
    ja gram na nk i nie mam takich problemów, może spróbuj poczyścić ciasteczka w przeglądarce..?
    nikt u mnie z sojuszu nie pisał o takich obniżeniach plonów.. hmm


    Ps. kilka nowych fasad zimowych można kupić za $ ( wieźa ciśnień, laboratorium, małe pólko - tyle udało mi sie dojrzeć.. :):)
  • jak zawsze po aktualce  gry pl nie działa 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 13.12.2017
    A te zimowe sukienki...to na razie ;) [?] można kupić za złoto tylko ? Ceny powalają :D ale cóż, w końcu to okres szalony świąteczny :D i podobno ;) nikt nie zwraca uwagi na to, ile sklep chce :D
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    A te zimowe sukienki...to na razie ;) [?] można kupić za złoto tylko ? Ceny powalają :D ale cuż, w końcu to okres szalony świąteczny :D i podobno ;) nikt nie zwraca uwagi na to, ile sklep chce :D
    Kilka jest za $ pisałam 2 posty wyżej ;)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    slawekx001 (PL1) powiedział(a):
    Zgłaszam do ggs. wielki błąd na farmach na serwerze NK po tej aktualizacji. Wszystkie farmy u graczy są o połowę obniżone zbiory z pól i budynków produkcyjnych. To się nazywa postęp w rozwoju gry i jednocześnie poziom balansu gry musi być według ggs obniżony . Brawo, aby tak dalej to zostaną w tej grze same płotki . czyli gracze początkujący . którzy zaczynają w tę grę grać.
    ja gram na nk i nie mam takich problemów, może spróbuj poczyścić ciasteczka w przeglądarce..?
    nikt u mnie z sojuszu nie pisał o takich obniżeniach plonów.. hmm


    Ps. kilka nowych fasad zimowych można kupić za $ ( wieźa ciśnień, laboratorium, małe pólko - tyle udało mi sie dojrzeć.. :):)
    Warsztat też
  • Ten problem z obniżoną produkcją na farmach na NK.ma cały sojusz. i podejrzewam że to ma sporo osób tylko nie sprawdzili stanu produkcji.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 14.12.2017
    slawekx001 (PL1) powiedział(a):
    Ten problem z obniżoną produkcją na farmach na NK.ma cały sojusz. i podejrzewam że to ma sporo osób tylko nie sprawdzili stanu produkcji.
    u mnie na bank jest ok. sprawdziłam, więc może tym razem nie kopsnął mnie ten zaszczyt z bugami..  ;)

    A sprawdzałeś czy to nie błąd wyświetlania i czy do magazynu nie trafiają normalne ilości podczas zbioru?

    Ps, podpytałam sojuszników, o są osoby co mają wyższe plony.,,, ale zbiera się do magazynu normalnie ;)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Akurat to co jest za dolce, jest mało interesujące :p
  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    slawekx001 (PL1) powiedział(a):
    Ten problem z obniżoną produkcją na farmach na NK.ma cały sojusz. i podejrzewam że to ma sporo osób tylko nie sprawdzili stanu produkcji.
    u mnie na bank jest ok. sprawdziłam, więc może tym razem nie kopsnął mnie ten zaszczyt z bugami..  ;)

    A sprawdzałeś czy to nie błąd wyświetlania i czy do magazynu nie trafiają normalne ilości podczas zbioru?

    Ps, podpytałam sojuszników, o są osoby co mają wyższe plony.,,, ale zbiera się do magazynu normalnie ;)

    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    slawekx001 (PL1) powiedział(a):
    Ten problem z obniżoną produkcją na farmach na NK.ma cały sojusz. i podejrzewam że to ma sporo osób tylko nie sprawdzili stanu produkcji.
    u mnie na bank jest ok. sprawdziłam, więc może tym razem nie kopsnął mnie ten zaszczyt z bugami..  ;)

    A sprawdzałeś czy to nie błąd wyświetlania i czy do magazynu nie trafiają normalne ilości podczas zbioru?

    Ps, podpytałam sojuszników, o są osoby co mają wyższe plony.,,, ale zbiera się do magazynu normalnie ;)Wszystko już wróciło do normy. ten problem mieli wszyscy ale już działa poprawnie. Widocznie jeszcze miedzy czasie robią poprawki nie odczuwalne dla nas

  • KingBoy (INT1)KingBoy (INT1) Posty: 125
    edytowano 14.12.2017
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    slawekx001 (PL1) powiedział(a):
    Zgłaszam do ggs. wielki błąd na farmach na serwerze NK po tej aktualizacji. Wszystkie farmy u graczy są o połowę obniżone zbiory z pól i budynków produkcyjnych. To się nazywa postęp w rozwoju gry i jednocześnie poziom balansu gry musi być według ggs obniżony . Brawo, aby tak dalej to zostaną w tej grze same płotki . czyli gracze początkujący . którzy zaczynają w tę grę grać.
    ja gram na nk i nie mam takich problemów, może spróbuj poczyścić ciasteczka w przeglądarce..?
    nikt u mnie z sojuszu nie pisał o takich obniżeniach plonów.. hmm


    Ps. kilka nowych fasad zimowych można kupić za $ ( wieźa ciśnień, laboratorium, małe pólko - tyle udało mi sie dojrzeć.. :):)
    był taki problem przez chwilę tzn. pokazywało mniej zbiorów ale zaliczało normalnie .. ale naprawili to w miarę szybko :D

    EDIT: jednak teraz pokazuje 2x-więcej ale zalicza normalnie 

  • Właśnie zrobiłem eksperyment na farmie i po restarcie gry zrobiły się zbiory normalne, zrobiłem ponowny restart gry to teraz podwoiło wszystko. czyli z tego wniosek że ta aktualizacja znowu jest z błędami
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 14.12.2017
    slawekx001 (PL1) powiedział(a):
    Właśnie zrobiłem eksperyment na farmie i po restarcie gry zrobiły się zbiory normalne, zrobiłem ponowny restart gry to teraz podwoiło wszystko. czyli z tego wniosek że ta aktualizacja znowu jest z błędami
    Witaj
    To tylko błąd wyświetlania u niektórych użytkowników. Zbierana ilość produktów jest poprawna, ale kwota pokazana przed zbiorem może być błędna. Dla niektórych podwaja kwotę, ale jest to tylko kwestia wyświetlania,problem ten został już zgłoszony do Zespołu gry.

    ~Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Czytaliście przeprosiny zespołu?

    "Zespół jest dumny ze swojej pracy, a zarazem bardzo smutny, widząc niedawne problemy i negatywne opinie na forach. "

    Wzruszyłam się....
    Miłego dnia :)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    Czytaliście przeprosiny zespołu?

    "Zespół jest dumny ze swojej pracy, a zarazem bardzo smutny, widząc niedawne problemy i negatywne opinie na forach. "

    Wzruszyłam się....
    Miłego dnia :)
    hehe dobre...
    ja jak weszłam rano na forum, jeszcze nie do końca oko wybudzone, to przeczytałam w pierwszym momencie... "Nieszczere przeprosiny Zespołu.."

    Po przeczytaniu kilku linijek odechciało mi się czytać tych bzdurnych przeprosin....

    Jakby szczerze żałowali za grzechy, to by odpuścili na razie z wszystkimi zepsutymi wydarzeniami, porządnie je naprawili, a nie serwowali je nam na siłę i to w okresie przedświątecznym, aby tylko kasiory z nas wytachać..
    Ale Gracze głupi nie są / przynajmniej większość/  i już się więcej nie da nabrać na dobre chęci..
    Bo się człowiek zatyra, nagród za to nie dostanie, a rekompensatą są oświadczenia, przeprosiny, albo jakieś nieadekwatne rekompensaty...
    Nie tędy droga.. 
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Hahaha. Są dumni ze swojej pracy....paranoja jakaś czy co?
    Pewnie dumni ze swojego naciągania na kasę i tego, jak z nas robią durni.
    Żadnych rekompensat nie widzę. Mało tego, wyparowało mi z konta 33 700 sztuk złota
    Jedno wielkie złodziejstwo. Ta gra już nie cieszy tylko denerwuje
    Wymysły zespołu coraz bezczelniejsze.
    Targ rybny- chore, wszędzie do oddania małże i inne badziewie, a łowisk na to ani widu ani słychu, zadanie, którego nie da się wykonać.
    I jeszcze jedno,  Czy szanowni Geniusze nie obchodzą Świąt? Dlaczego kumulacja wydarzeń przypada właśnie wtedy? A jak jakiś błąd się trafi, co tu jest normą, powiedzą, że załatwią sprawę po Nich lub w bliżej nieokreślonym czasie bo zespół na Świątecznych urlopach. Oni tak, my nie
    Nie przyjmuję tych nieszczerych przeprosin, nic z nich nie wynika. Napisane w nocy, na kolanie, na odczepnego.



  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Te przeprosiny to jakaś totalna ściema, obśmiać się można, nawet pisać mi się nie chce bo już to zrobiliście:))
    Aktualizacja dzisiaj, oj będzie się działo
  • A kiedy planujecie dać rekompensatę za wasz wielki bubel "Pomoc dla Świętego Mikolaja? Miala być wczoraj podobno. Zamieciecie pod dywan jak zwykle? Jakie znowu Mistrzostwa planujecie na jutro? Powaliło już was z tymi mistrzostwami. Zlota za mało sprzedajecie? Ludzi w konia robicie i przechodzicie nad tym do porządku dziennego. Zabijacie swoim dyletanctwem i zupełnym lekceważeniem graczy cała przyjemność tej gry. Kiedy mi oddacie należne mi nagrody z ostatniego silosa? Po co ma się człowiek wysilać, zarywać noce, jeśli wy robicie sobie żarty ze swoich słow. Jesteście bezkarni, to dlatego wielkie g......o sobie robicie z tego co o was myśli większość graczy. Powinniście się wstydzić waszego postępowania. I myśle że te ostatnie "blędy" wynikają z waszego amatorstwa i braku fachowości, a nie sa to działania z wszelką premedytacją. Ogarnijcie się w końcu. Czule słowka  nic nie dadzą, bo ludzie już się na was poznali i poznają .
  • A kiedy zrobicie tą aktualizację bo człowiek czeka i czeka aż się chyba nie doczeka:(
    po co kombinują z aktualizacja skoro nie było to takie pilne mogli robić po między świętami a nowym rokiem. 
    Może ktoś wie o której dziś będzie aktualizacja ?

  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    My przez wasze błędy i nieprofesjonalizm straciliśmy realną gotówkę, czas i nerwy. Ochłapy, jakie nam za to oferujecie, w bliżej nieokreślonym czasie są śmieszne. Zwróćcie nam nasz pieniądze wydane na te cuda,i nie róbcie z siebie...... no nie, tego nie napiszę, większość wie co mam na myśli
  • A ja z innej beczki.....Mój sojusz plasował się zawsze w 10 złotej ligii. Teraz w rekompesacie za stracone...nerwy, zdegradowali nas do srebrnej ligii(sic.!) Czy może któryś z moderatorów wytłumaczyc o co tutaj chodzi? 
    Czyżby ktoś z mojego soju podpadł? Czy to jest forma wyróżnienia, że zrzucono nas tylko do srebrnej ligii a nie niżej.
    Więcej nie chce mi sie pisać, weekend da mi czas na rozważania, czy nie lepiej zakończyć moja przygodę z BF.
    Pozdrawiam niezmiernie smutny zespół ggs.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Walkiria (PL1) powiedział(a):
    A ja z innej beczki.....Mój sojusz plasował się zawsze w 10 złotej ligii. Teraz w rekompesacie za stracone...nerwy, zdegradowali nas do srebrnej ligii(sic.!) Czy może któryś z moderatorów wytłumaczyc o co tutaj chodzi? 
    Czyżby ktoś z mojego soju podpadł? Czy to jest forma wyróżnienia, że zrzucono nas tylko do srebrnej ligii a nie niżej.
    Więcej nie chce mi sie pisać, weekend da mi czas na rozważania, czy nie lepiej zakończyć moja przygodę z BF.
    Pozdrawiam niezmiernie smutny zespół ggs.
    Witaj

    Zespół jest świadomy zaistniałej sytuacji, wiemy ze niektóre z sojuszy spadły do niższej ligi. Stało się tak ponieważ Sojusznicze Mistrzostwa wystartowały z błędem i wydarzenie zostało zatrzymane.
    Zespół sprawdza obecnie możliwość naprawy tego błędu.


    Co do dzisiejszej aktualizacji to godziny jeszcze nie znamy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    Zauważyłam, że w nagrodach sa m in punkty sojuszu, MS światowe już się skończyły więc komu są potrzebne te punkty i do czego???
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Zbliża się koniec roku, roku obfitującego w masę błędów i strat Graczy. Gdyby firma miała odrobinę honoru i faktycznie chciała nas za to przeprosić, powinna każdemu z Graczy dopisać z 200 -300 tys. sztuk złota. To może by trochę nas usatysfakcjonowało, a dla Was umożliwiło wyście z tego z jakąś klasą. No i niezbyt wielka strata, jedynie dopisek na naszych kontach.
    Za dużo wymagam? Rekompensaty, jakie Wy proponujecie są wręcz śmieszne
  • Torian (PL1)Torian (PL1) PL1 Posty: 86
    W przeprosinach rzuca się w oczy zdanie:
    "Nigdy nie chcieliśmy, abyście poczuli, że ostatnie zdarzenia jakie miały miejsce w grze - wynikały z naszej niedbałości."
    Wynika z tego, że tej niedbałości "dumnego ze swojej pracy zespołu" gracze mieli nie odczuć (zespół liczył, że gracze są ślepi i zawsze wszystko zaakceptują?), a tutaj coś poszło nie tak i gracze odczuli niedbałość pracy "dumnego ze swojej pracy zespołu"...
  • Kolejny dzien mija i nic. BRAWO  BRAWO  BRAWO  az chce sie grac :D:D:D
  • Mam pytanie. Z nudow pozbieralam dekoracje aby na nowo je porozkladac. Dlaczego nie mozna ich normalnie z magazynu ustawic jak kiedys tylko trzeba teraz czekac od 30minut w zwyz ? Przeciez juz raz byly wybudowane

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik